X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu jeszcze wrzucę naszego miśka Haribo
    e1e630ea60b5.jpg

    Pilik, myślę, że wtedy by się obrazili. A najgorzej jak dowiedzieliby się od kogoś obcego a nie od nas. A czasami człowiek nie przewidzi... kto komu co powie.

    Ania, odezwij się! Co u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2020, 13:28

    Rucola, Minnie89, pilik, Lunaaa, veritaa, Anna Stesia, sliweczka92, Ania_1003, summer86, Cabrera, Cheresta, Yoselyn82, Jeżowa, mi88, Ochmanka, nowa na dzielni, Kaczorka, Izape_91, Lunaris, Achia, Lena21, ibishka lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna cudowny Misio!!!!
    Wiecie co, babkę to ja chyba tez upiekę, a co! i to moze juz nawet w ten weekend na próbe :-D

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna cudowny misiek!
    Wspaniale, że wszystko dobrze 💗
    Justyna wcale się nie dziwię, też bym to wszystko telefonicznie jednak załatwiła.

    Rucola ja polecam chałkę z przepisu whiteplate, coś wspaniałego 🤤🤤🤔

    Verita batony bajecznie proste - 200g orzechów i nasion ulubionych (ja dałam włoskie, pękan, nerkowca, pestki dyni i pestki słonecznika) - na patelni uprażyć i pod koniec dodać dużą łyżkę miodu (ja dałam mniejsze dwie) i jak się miód roztopi wyłączyć, wszystko wymieszać i dać na papier do pieczenia. Ja złożyłam na pół, uformowałam i wałkiem jeszcze rozjechałam na grubość która mi je wydawała ok. I potem do lodówki. Podobno mogą spokojnie leżeć tydzień w lodowce. Podobno bo nikt tyle nie wytrzymał 🤷‍♀️😂 kleją się z dołu wiec przechowywać na płasko albo poprzekladane papierem do pieczenia

    veritaa, JustynaG, Kaczorka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ale śliczny Misiek 💕 i jaki już duzy. Gratuluję udanej wizyty

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna cudowny Misiek.

    Ja wczoraj robiłam kulki mocy 😃 , dodajecie zmielone w malakserze lub termomixie orzechy, bakalie tez zmielone, ziarna jakie chcecie, ja jeszcze dodalam nasionka chia namoczone w wodzie, bakalie tez moczylam zeby latwiej sie mielilo i pozniej formowalo. to wszystko wymieszac, uformowac kuleczki i poobtaczac w czym się chce, ja tym razem miałam kokos, czarny sezam i kakao. tydzien takie kuleczki mogą być w lodowce.

    Ja ostatnio Was tylko.na szybko podczytuje, siedze ciagle sama z dziećmi bo facet niby w domu ale ciagle pracuje, więc wszystko na.mojej glowie. Ale żeby trochę się oderwać od wszystkiego to nauczylam się trochę szyć i dołączyłam do grupy szyjacej maseczki, przynajmniej tak mogę pomóc i jakoś psychicznie mi przez to lepiej.
    Trzymajcie się Kochane i nie dajmy się zwariować w tym ciężkim czasie

    pilik, JustynaG, Lunaris, Lena21, casteam lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Rucola mam nadzieję że to nic poważnego! Trzymam kciuki za Lewcia i daj znać koniecznie.

    Ja miałam iść w poniedziałek do pracy ale właśnie się dowiedziałam że u nas na oddziale już jest pierwszy przypadek dodatni. Każą siedzieć na pracowniach ale w moim przypadku nie da się. Strasznie egoistycznie się czuje z tym bo wzięłam tydzień opieki i zostawiłam z tym koleżanke można powiedzieć sama. Tragedia. Ale muszę myśleć o sobie i mojej rodzinie.

    My też będziemy sami. Nie jedziemy do rodziców mimo że to tylko 80km. Też chodzą do pracy, mama jest pielęgniarka.

    Ja też pracuje w szpitalu ale obecnie siedzie w domu z maluchem. W sumie cieszę się że nie ma mnie w pracy. Strach jest o rodzinę. Tym bardziej że co raz gorzej jest i nie zapowiada się że szybko będzie lepiej.
    Oczywiście gdybym nie miała dziecka to pewnie miałabym normalnie dyzury.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna piękny misio <3 albo misia :D wspaniałe maleństwo! Och jak mi szybciej bije serce na widok takich cudowności :)

    Widziałam, że Maluszkowi Frelci przestało bić serduszko...

    pilik lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Widziałam, że Maluszkowi Frelci przestało bić serduszko...
    Cooo ? Nie widziałam nic na dinkach, ale Frelcia usunęła konto 😥 to jest tak cholera niesprawiedliwe

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezowa miałam zacytować oczywiście nie polubić :(
    Strasznie mi przykro, to takie niesprawiedliwe :(

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję że Mały ma zapalenie końcówki siusiaku ale szybko wyłapane i mamy tylko dicortineff miejscowo. Ten niby węzeł chłonny to bardzo wydatny przyczep mięśnia mostkowo-sutkowo-obojczykowego i mam się odczepić a problemy ze skórą najprawdopodobniej z przegrzewania głowy, lekarz wykluczył alergię pokarmową. Także dobrze że pojechaliśmy

    JustynaG, Kaczorka, summer86, sliweczka92, Lunaris lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz Wam dziękuje dziewczyny! Dzisiaj już mi lepiej, nawet z tego, ze rodzice właśnie czekają na wynik na koronę już się raczej śmieje bo nic im nie jest, to najważniejsze :). Do torby dopakowalam teoche snacków, dzisiaj będę jeść ananasa, może coś przyspiesze ;). Jedziemy z koksem

    Justyna przecudny misio!

    Co do Frelci to dosłownie nie mam słów, masakra co za niesprawiedliwość, nic nie wiedziałam :(((

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż mi serce stanęło jak przeczytałam o Frelci...to tak bardzo niesprawiedliwe 😞
    Czasem nie potrafię pewnych spraw zrozumieć...

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, brawo za szybką reakcję! Zdrówka dla Lewka.

    Odnośnie Frelci, brak mi słow w takich sytuacjach :(


    __________________


    Lena, wspominałas kiedyś o robocie kuchennym, mogłabyś przypomnieć jaki masz?

    A ja już kiedyś pytałam, jesteście zadowolone z Lidlomixa? Myślę nad czymś do kuchni, ale waham się własnie czy wziąc porzadny robot kuchenny czy Lidlomixa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2020, 18:37

    Rucola lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, lepiej rodzić teraz niż za 2-3 tygodnie, więc wskakuj na piłkę i wytrząchaj ;) Trzymam za Was kciuki!

    Ochmanka, cześć i gratuluję :) Opowiedz o pracy leśniczki! No weeeź! Ale jakąś taką fajną anegdotkę daj :D

    Justyna, gratuluję ślicznego groszka :)

    Anna Stesia, miło mi że o mnie myślisz :D Nas spotkało nieszczęście w postaci pracy zdalnej. A ja nie umiem w pracę zdalną. Niby siadam do komputera rano i zamykam wieczorem, a efekty pracy marniuteńkie. Cały dzień szarpię się od dziecka do komputera i nie jest to dobre ani dla mojej pracy, ani dla małej, która coraz częściej kończy przed telewizorem.
    To tak na codzień.

    Co do koronawirusa to strasznie mnie deneruje to co odwala rząd i martwię się jak to będzie. Ogólnie to ciężko mi bez codziennego kontaktu z ludźmi, ale pół roku leżenia z brzuchem trochę mnie zaprawiło, więc prawdopodobnie jakoś jednak zniosę tę całą izolację. Szkoda mi małej, bo powinna ćwiczyć bieganie i bawić się z dziećmi na placu zabaw, a nie dziczeć w domu.

    Łusia rośnie jak na drożdżach (nosi już niektóre ciuszki 92!), biega, gada około 12 wyrazami i ma 7 zębów. Nie idzie nam z nocnikiem, więc chwilowo odpuszczamy i wrócimy do tematu za parę tygodni.

    Szczerze to zawsze gdzieś mnie zapiecze w sercu, jak czytam, że Wasze dzieci będą mieć rodzeństwo i może przez to ciężej mi tu być na forum. Nie to że się nie cieszę w Waszym imieniu, ale ciężko jest mi regularnie wracać do wszystkich bardzo trudnych przemyśleń.

    Frez, kocham Cię, ale dałabym Ci pozytywnego kopa w dupę, gdyby nie Twój stan i odległość i, oczywiście, rządowy zakaz przebywania na odległość wymaganą do kopa.

    No nie wiem, mentalności kobiety niepłodnej chyba nie zresetuje jeden cud ;)

    Ochmanka, Cheresta, Lunaris, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, dokładnie opisałas to co czuję a czego nie potrafiłam ując w słowa, zatem wysyłam wirtualnego przytulasa ;*

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna Misiaczek przesłodki❤ nie wiem dlaczego ale dla mnie najpiękniejsze są właśnie takie fotki a nie te np. w 3D z III tym.

    Frelcia gdzieś tam się przewinęła w moim poczytywaniu forum i niesamowicie mnie cieszą sukcesy takich długodystansowców ale też okrutnie przykre są takie wiadomości😔

    Nika tak na szybko to mi tylko jedno powiedzonko przyszło do glowy: chłop jak dąb a jaja jak żołędzie😋
    I nie kuś losu bo już kiedyś "w skrócie" pisałam Izape czym się zajmuje w pracy i internetów zabrakło🙈

    Rucola zdrówka dla Synka!

    Rucola lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka, mój mąż jest leśnikiem (aktualnie arborysta), uwielbiam leśników 😍

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika fajnie, że sie odzywasz 😊 lubię Cię czytać, tak po prostu
    Justyna przez Twoje zdjęcie gumisia znalazłam swoje z 10tc. Jakby to było wczoraj a tu już jesteśmy na progu 3 trymestru 😯 spokojnej ciąży życzę

    JustynaG lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany nie wierzę.... :( Frelcia :( to jakis okrutny żart...

    Nika super że jesteś z nami. Damy radę jakoś ;) a potem jak się dzieci wypuści to nie będą chciały do domu wracać i nawet wszystkie adaptacje w żłobkach/ przedszkolach przejdą byle tylko z domu uciec ;)

    Justynka <3 cudnie <3 gratuluje, zdrowo rośnijcie!

    Verita nie czuj się źle. Mnie też jest jakoś łyso siedzieć na UW ale myślę sobie że może być taka sytuacja że dziewczyny tez będą w końcu potrzebowały odpocząć bo pracują non stop w zmniejszonym składzie. Wtedy ja chętnie wrócę i je podmienię. 2 tyg jedna część personelu, kolejne 2 druga. Być może tak będzie niedługo wyglądała praca w ochronie zdrowia- już niektóre placówki tak robią. Raz żeby jednorazowo "narażać" tych samych pracowników a za jakiś czas ich wymienić. Dwa żeby zmniejszyć obsadę.

    Yos siedź w domu ile się da.
    Pamiętajcie też że jako matki małych dzieci jesteśmy pod specjalną ochroną- pracodawca nie może wysyłać nas na szczególnie narażone stanowiska pracy.

    Kulki mocy.... zjadłabym :D batony też ale zawierają niestety mój nieprzyswajalny miodzio.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu, tak mi przykro... Przecież już słyszałaś serduszko, miałaś objawy ciążowe. No kurde. Nic nie wskazywało na to, że coś może pójść nie tak :(

    Rucola, dobrze,że szybko zareagowałaś. Niech Lewko wraca do zdrówka i nie straszy mamusi.

    Nika, Dziś usłyszałam porównanie tego co się dzieje teraz do czasów komunistycznych. Z jednej strony, rozumiem powagę sytuacji. Z drugiej strony, gdy wczoraj na grupie mam zobaczyłam ile hejtu poszło na matkę, która nie mając z kim zostawić dziecka poszła z nim do sklepu i nie chcieli jej wpuścić. Bo dzieci powinny być wykluczone społecznie z powodu pandemii. Matka została oceniona jako "nieodpowiedzialna" "zabiera dziecko do tych zarazków".
    Dobrze wiemy, że różne są sytuacje w życiu... Rozumiem koronawirus/bezpieczeństwo/ochrona. Ale obecnie dzieci traktuje się jak trędowate a przecież to dorośli przywieźli to dziadostwo zzagranicy. Kobieta, która ośmieli się wyjść z dzieckiem to od razu MaDka. Frustrujące jest jak dzieli się teraz społeczeństwo.

    A jak tam córeczka siostry? Wszystko w porządku?

    Rucola lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3685 3686 3687 3688 3689 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ