X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2020, 12:51

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka a bratowa kiedy ma termin? Chłopak ma być?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2020, 12:51

    Rucola lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa trzymaj się, już coraz bliżej! Miałam te same odczucia, nienawidziłam tej końcówki. Dzień przed porodem byłam na kontroli i nic się nie zanosiło, a następnego dnia (w dzień terminu) urodziłam.

    Iza w ogóle nie musisz płatków, możesz sobie zetrzeć mydło ;) ja kupuje jakieś szare, różne testowałam i bez różnicy, byle nie miało dodatków i je ścieram. Ja sobie robię większą ilość zawsze i do słoiczka. Na zrobsobiekrem są dobre produkty :)
    Jest jeszcze jakaś paka powitalna z dady tylko musisz coś wypełnić, brat mi podsylal, może gdzieś odkopie.
    A jakbyś chciała wełniane swetry to można tanio kupić na wełnianym bazarku na fb ;) w razie czego pisz, podeślę linka ;)

    Verita to bym brała te większe. Powiem Ci, że teraz tak się przejrzałam to może i my na lato je kupimy, zobaczę. Póki co te bardzo Nina lubi i nie widzę potrzeby zmiany.

    veritaa, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa , trzymaj się kochana! U mnie na wizycie 2 dni przed porodem nic go nie zwiastowało a jednak ruszyło. I co do skurczów, ja miałam całą noc i nadal nie wiedziałam czy to to czy nie to, a Ania urodziła się około południa ;)

    Dziewczyny, dziękuję za dyskusję o okularach, bo również musimy coś kupić dla młodej.

    Izape_91, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita ja tylko dodam że jeśli Ania chce siadać na nocnik to proponowałabym jej przede wszystkim rano - po całej nocy dużo siusiu i pęcherz ciśnie i to fajnie pokazuje dziecku że jak się chce siusiu to nocnik jest dobrą opcją :)

    U nas milion cycków w dzień, zasypianie w dzień na cycku, na noc usypiam na zasadzie że karmię obok łóżeczka, ona odpływa powoli przy cycku ale mówię do niej "Agatko jeśli chcesz spać to wejdź do łóżeczka", wciskam jej smoczek i ona sama sobie wchodzi. Jak już wejdzie to muszę dać jej cycka do trzymania, miętosi sobie póki nie zaśnie (czasem stopa lalki też się sprawdza ale rzadko). No i nadal smoczek pełną parą do spania...

    Bardzo fajne te okulary co pokazujecie, my jeszcze planowaliśmy w tym roku nie kupować, chyba postawimy na czapkę z daszkiem :)

    veritaa, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik co do tej paczki z dady, to ja zaczelam wypelniac, ale zrezygnowalam w pewnym momencie, bo za duzo danych tam chcieli. Zresztą sama zobaczysz, ale dla mnie to byla przesada!

    pilik lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do porodu ja do końca nie wiedziałam czy te skurcze co mam to na pewno porodowe więc naprawdę różne bywa. I też potoczyło się u mnie błyskawica tak więc Nowa kciuki ogromne :) już niedługo.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może ja zaprezentuję Babiatorsy 0-2 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 21:10

    nowa na dzielni, JustynaG, veritaa, Lunaris, pilik, Izape_91, Yoselyn82, Ania_1003, Cabrera, sliweczka92, Kaczorka, frezyjciada, Lunaaa lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Głupio mi, ze tak smece bo to normalne teoche po terminie rodzic, ale mam właśnie wrażenie ze już 3 razy się coś zaczynało a potem całkowita cisza. Dodatkowo właśnie mały się tak wypina tyłkiem ze często nie mam pojęcia, czy to skurcz, czy on czasami. Już nawet te skurcze zaczynały być wczoraj minimalnie bolesne i co? I nic ;). Teraz poza napinaniem brzucha/tylka malucha nic się nie dzieje. No nic, czekam :)

    Iza u mnie tez z kuzynka miałyśmy podobny termin i ona urodziła wcześnie bardzo, miesiąc wcześniej :). Cieszę się, ze donoszona ciąża itd ale no cierpliwości mi brakuje, chyba głównie przez ta sytuacje na zewnątrz

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurcze zwiastujące poród? A co to jest? :D
    U mnie nic nie zwiastowało porodu (oj przepraszam, moja mama w sobotę powiedziała, że ona już po chodzie widzi, że w ciągu tygodnia urodzę i pech chcial,że miała rację. Urodziłam w piątek :P)
    U mnie po prostu zaczęły się sączyć wody... przy 3cm rozwarcia. Lekarz zadecydował, że skoro nie ma postępu to podać oksytocynę. o 7 podano małą dawkę, zwiększali... o 10 - szok i niedowierzanie bo 8cm rozwarcia. O 10:52 Anka była na świecie :)

    nowa na dzielni, Izape_91, Cabrera, sliweczka92, Lunaaa, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa <3 nie ma co sie czuć głupio -każda z nas która nie urodziła przed terminem miała serdecznie dość końcówki i czekania. Te które dotrwały do 40 tc chodziły już mocno wk $#^&*^$%#$@ :P Możemy Ci tylko kibicować żeby się zaczęło. Dziś środa -jeszcze dzień do wizyty i dowiesz się wszystkiego. Nastaw się na pobyt w szpitalu i trzymaj się planu ;) tak jest łatwiej.
    Pozdrowienia od Mamy Frania wyjętego w 43 tc! byłam w ciąży od listopada ( 4tc i beta) do sierpnia! I wierz mi że już od połowy lipca chodziłam wnerwiona na cały świat a 2 tyg przed porodem zamknęłam się w domu na wsi przed całym światem i miałam dość! Marudź ile masz chęć! Masz do tego prawo.

    Pilik dzięki za poradę -może i faktycznie ma to związek z wiekiem :P to jeszcze Frankowe pieluchy, wkłady z mikrofibry. Mam "gdzieś" schowane nie używane bambusowe i polarowe tylko nie wiem gdzie jest to "gdzieś" :P

    Ja muszę powiedzieć że mam generalnie złote dziecko (generalnie nie obejmuje dzisiejszej nocy od 2 do 4 :P) -samo zasypia, nie ma smoka, pięknie je! Żeby tylko się nie rozbijało o wszystko i oddało pilota który wczoraj zniknął to był by git :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 14:23

    nowa na dzielni, Rucola, Rucola, Jeżowa, sliweczka92, Anna Stesia lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z mojej strony zadam pytanie - a co to w ogóle są skurcze? 😂🤭

    JustynaG, nowa na dzielni, Rucola, Cabrera, sliweczka92, Lunaaa, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Oo dziękuję :) A jakies konkretne te platki?? Mam nadzieje, ze dobra lanoline zamowilam, bo zamawialam na allegro w drogerii zarzecccy czy jakos tak - zrob sobie krem? Podobno duzo zalezy wlasnie od lanoliny, to moze cos z nia bylo nie tak i dlatego sie u Was nie sprawdzilo Rucola? Poszylabym jeszcze kilka par gatek dla Zosi, ale nie wiem jaką ona bedzie miala tą pupkę, a ilości welny mam ograniczone, bo do lumpka nie wyskocze juz na polowanie.

    Tak, u nas wszystko zależało od lanoliny, niby wszystkie bezwodne, a najlepiej lanolinowalo mi sie tą właśnie z igle-figle. Płatki zwykłe, ja mam dzidziusia. Ale może być też szare mydło, mydło marsylskie. Niektórzy nawet daja płyn do mycia naczyń. Co do wełny to możesz zapisać sie na bazarek dla mam szyjacych na fb. W razie czego mam też sporo wełny, daj znać to podeślę.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2020, 12:51

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziekuje dziewczyny :* musze najpierw ogarnac swoja welenke, i chyba poszyje wiecej gaci, bo wydaje mi sie ze będzie nam na początek wygodniej wciagac gatki na tetre. Kurcze, muszę mydlo skolowac, bo mam tylko takie w plynie, chociaz plyn do naczyn tez mam :p bede myslec, ale juz sie nie moge doczekac lanolinowania! :D
    Iza masz zdjęcia Tych gatek?:) na pewno są cudne :)

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niercierpliwa v2.0 wrote:
    Iza masz zdjęcia Tych gatek?:) na pewno są cudne :)
    Niecierpliwa narazie szylam tylko jedne gatki, tak to mam kilka otulaczy, jutro wyciagne i wrzucę :) ale to raczej zwyklaczki, nawet nie mialam sily zeby poszalec z aplikacjami. Za to wczoraj uszylam Pana Mysza :D maskotki mi wchodzą zdecydowanie lepiej ostatnio niz wszystko inne i sie troche naprodukowalam :p a jak Ty sie w ogole czujesz??


    60a1c2e88633.jpg
    ec12e9575f94.jpg f7e5d1085760.jpg d4266ab27b53.jpg 9edc0e9f0fda.jpg

    Na koniec zagadka - gdzie ukryla się Zosia 😁

    Lunaris, Lunaaa, sliweczka92, Rucola, JustynaG, frezyjciada, pilik, Anna Stesia, Yoselyn82, Ochmanka, 91Ewela09 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dobranoc zostawiam Wam moją 1,5 roczną córeczkę, znów się wzruszam i ogromnie cieszę, że Zuzinka jest z nami 💕

    Okularki też chętnie kupię, dobrze poczytać co polecacie

    A ta pannica zapoczątkowała swoje przyjście za świat odejściem hektolitrów wód, którymi zalałam pół mieszkania i samochodu :P skurcze zaczęły się 2/3 godziny później

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2020, 19:14

    Lunaris, Minnie89, Izape_91, sliweczka92, Rucola, veritaa, JustynaG, pilik, Anna Stesia, Yoselyn82, Cabrera lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, sto lat dla Zuzi :) niech bedzie zawsze miala powod do takiego pieknego usmiechu!

    Ps. Apropos wod - właśnie rozwazalam ostatnio co kupic do samochodu zeby nie pobrudzic fotela jak juz sie zacznie. Takie mam rozkminy 😂 myslalam o folii malarskiej 🙈

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ja chwyciłam ręcznik kąpielowy między nogi :P i pierwszy raz dziękowałam emkowi, że uparł się na skórzane fotele. A tak poważnie, to ręcznik powinien wystarczyć, częściej poród zaczyna się skurczami niż odejściem wód tak nagle

    Izape_91, pilik lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
‹‹ 3692 3693 3694 3695 3696 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ