X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem, jak zwykle wieczorami, w robocie, zaglądam tu w wiadomym celu, mając nadzieję "usłyszeć" same dobre wieści. Jestem z siebie dumna, bo dzisiaj spałam godzinę (młodzież od 1 do 7 w nocy/rano budziła się co 10-15 minut i chciała na rączki), a mimo to popracowałam odrobinę, zrobiłam obiad na dziś i na jutro (z resztek, bo wszystko się pokończyło), umyłam jedno okno (mamy 5 i pozostałe 4 będą myte przez kolejne cztery lata), łazienkę, podłogi, zamówiłam jedzenie na wielkanoc (w tym wypieki we francuskiej pierkarni, a co!). W międzyczasie grałam z dzieckiem w piłkę, omówiliśmy nowości motoryzacyjne na ten rok, wyrecytowaliśmy tryliard razy "Sejej" (która z Was zgadnie, co to za wierszyk?), ukoiłam kilka dramatów (np. schował sobie książeczkę o kotkach za siebie i się rozpłakał, że "nie ma kotków", zjadł całą kukurydzę i chciał jeszcze, na balkonie nie było pająka, z którym zaprzyjaźnił się wczoraj, utopił mydło, sąsiadł zamknął garaż, a chciał podziwiać jego hondę itd.), ustalilismy nową hierarchię w swiecie zwierząt (na pierwszym miejscu jest żaba, potem kangur, mors, krokodyl, gibon, pokolec, ryjówka i kameleon), odspiewaliśmy kilka piosenek, poukładaliśmy puzzle, poczytalismy książeczki. Było fajnie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2020, 23:33

    Lusesita, Achia, JustynaG, Jeżowa, sliweczka92, Rucola, Lunaris, summer86, Cabrera, ibishka, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie ja już się boję co to będzie 🙈 czasami robi różne przerażajace rzeczy lali i mówi, że z dzidziusiem też tak będzie 😂 i ostatnio często chce żebym jej „pokazała dzidziusia”, jak podnoszę bluzkę przylatuje się przytulić po czym tak tarmosi, że młodzież w brzuchu się budzi i protestuje, a ona się chichra i udaje, że gryzie i zjada dziecku buzie/nogę/nos. Taka wyobraźnia 😂

    AnnaStesia ja nie wiem jak Ty funkcjonujesz na tych oparach snu. Podziwiam, że przy tym tyle ogarniasz.

    Mi88 a jak Wy się macie?

    Sliweczka a jak u Was?

    Cisza u Nowej, oby to znaczyło TO..!

    Rucola, Anna Stesia, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 03:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to to! Przepraszam za brak odzewu ale nie poszło zbyt łatwo (naturalny porod z przygodami) ale mam już synka na zewnątrz! Jest przecudny, pokaże go jakoś potem i opowiem, teraz próbuje ogarnąć i dojść do siebie trochę ❤️

    Niercierpliwa v2.0, Cheresta, veritaa, Ania_1003, Fozzie Bear, frezyjciada, Achia, JustynaG, Jeżowa, Minnie89, Izape_91, Yoselyn82, pilik, Anna Stesia, agulineczka, Lunaris, summer86, Cabrera, Lusesita, Kaczorka, golonat, ibishka, Ochmanka, Malgonia, Madzik34, Emiilka, Aga9090. lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa gratulacje!! Super, że już masz maluszka przy sobie :)

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa gratulacje 😊 najważniejsze, że już po i masz synka przy sobie, czekam na fotkę
    Anna Stesia, tak z ciekawości, co to jest pokolec? 🤔

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2118 1814

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ogromne gratulacje! Zdrówka dla Ciebie i synka! :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa! Brawo mamo!!!! Niech maluch rośnie zdrowo! :) Piękna data, urodziny w TAKIE święto 😍
    Jak się czujesz? Pamiętaj, że jesteśmy tutaj!

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za nami ciężka noc. Ania wpadała w histerię, ciężko było ją uspokoić. Raz wylądowałam w jej łóżeczku (dosłownie! Nie było wygodnie) ale miała rozanieloną minę, że mama jest blisko. 2 razy wstał emek i tylko wzięcie na ręce i noszenie przyniosło ulgę. Oprócz tego pobudki na wodę albo podtrzymanie za rączkę. Rano obudziła się szczęśliwa.

    Nowa, ajajaj co za punktualny ten Twój synek. Gratulacje!

    Pilik, przyznaj się - nigdy Nince nie chciałaś odgryźć rączki czy nóżki? Pierdzioszki plus zabawa w podjadanie to nadal hity u nas ;)
    Kiedy Ninka zaczęła kumać, że masz dzidziusia w brzuchu?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa gratulacje!!! <3

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakieś wakacyjne sprawdzone miejscówki na rodzinny sierpniowy odpoczynek?
    Najchętniej z opcją wyżywienia.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam że coś się urodzi!

    Gratulacje Nowa, czekamy na zdjęcie :)

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2118 1814

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Dziewczyny macie jakieś wakacyjne sprawdzone miejscówki na rodzinny sierpniowy odpoczynek?
    Najchętniej z opcją wyżywienia.

    Justyna ale jaki rejon?
    My to uwielbiamy Pieniny. Dla mnie najwspanialsze góry no i Bieszczady też... Ale przyznam że nigdy nie byłam w okresie wakacyjnym. Zawsze jeździmy wiosna lub częściej wrzesień /październik. W tym roku też wybieramy się w Bieszczady początkiem października jeśli nic nam nie przeszkodzi :)w Pieninach zawsze śpimy w schronisku Trzy Korony w sromowcach Niżnych. Super sprawa, fajne pokoje, wyżywienie z widokiem na 3 Korony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2020, 08:00

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ogromne gratulacje dla Was! ❤

    Justyna, w ubiegłym roku ja i nasza forumowa Emilka byłyśmy w Siennej - aparthotel Czarna Góra, daleko od Ciebie, ale Emilce nie przeszkadzały km i myślę,że obie polecamy:)

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Preferowalabym tak do 300km od Trójmiasta bo jednak będąc 2 miesiące przed porodem wolałabym unikać spędzenia pół dnia w aucie.

    Verita, uwielbiamy góry choć dawno nie byliśmy. A wybieraliscie się już z Anią?
    Ale chyba nie mam tyle odwagi (i mój emek też nie) by w 7mcu wybierać się na szlak i to jeszcze z 2latkiem. I tu szacun dla Lunaris, jej góry w ciąży nie byly straszne.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Tak, to to! Przepraszam za brak odzewu ale nie poszło zbyt łatwo (naturalny porod z przygodami) ale mam już synka na zewnątrz! Jest przecudny, pokaże go jakoś potem i opowiem, teraz próbuje ogarnąć i dojść do siebie trochę ❤️

    Wielkie Gratulacje ♥️ zdrówka dla was

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2118 1814

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak my w zeszłym roku byliśmy z Anią ale w okolicach Zywca. Nie byliśmy na szlaku tak stricte, spacerowaliśmy po pagórkach bardziej :) też byliśmy w fajnym miejscu.
    No tak zapomniałam że Ty w 7 miesiącu. No to fakt też bym się nie odważyła :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa gratulacje! Czyli też byłaś w tym nikłym % rodzących w terminie. Cieszę się, że synek bezpiecznie po drugiej stronie brzucha 💗

    Justyna od początku Jej mówiłam i najpierw pokazywała że wszyscy mają dzidziusia w brzuchu, ale od jakiś 6 tygodni już mówi, że mama tylko ma dzidziusia. Nieraz siada i mówi „daj dzidziusia, tutaj poleż!” I pokazuje gdzie mam położyć dzidziusia ;) nie wiem na ile realnie rozumie, że ten dzidziuś się pojawi naprawdę ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ogromne gratulacje!!! Wzięłaś nas z zaskoczenia ;) Cudownie, ze już jesteście razem <3
    Justyna ja chcę tylko napisać, ze 2 miesiące przed porodem Młodego byłam w Twoich stronach i jedną noc spalismy w samochodzie ;P także nie ograniczaj się !! ale cięzko przewidziec jak będziesz się czuć za kilka miesięcy, do tego dochodzi opieka nad Anią więc w sumie tez nie jestem pewna, czy porwałabym się na wycieczkę nad morze, choć w tym roku bardzo byśmy chcieli o ile korona pozwoli :(
    AnnaStesia nie mam pojęcia co to Sejeje!!! Zdradzisz??
    Pilik rozczula mnie to, jak Ninka zachowuje się w stosunku do dzidziusia :) kiedy masz połówkowe?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, gratuluję z całego serca! Tak sie cieszę, ze tulisz już maleństwo do siebie! Odpoczywaj, kochana, na ile możesz!

    Cheresta, pokolec to rybka. Synek dostał od cioci książeczkę o oceanie i matka dokształca sie w tematach akwarystycznych :-D

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sejej to Seler. Tak mały nazywa 'Na straganie'. Jejku, jaki to niemadry wierszyk, trochę go modyfikuję, bo zakończenie jest średnio dla dzieci. No ale mały przepada za nim, ciągle chce go recytowac ze mną (dokancza wersy), opowiadać o warzywach i zaraz mu sie przypomina, ze musi je jeść.

    JustynaG, veritaa, Rucola, Cabrera lubią tę wiadomość

‹‹ 3694 3695 3696 3697 3698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ