X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Masz rację lepiej nie ryzykować jeszcze minimum 10 tyg ?

    A ja te 12 dni poczekam na usg <3
    minimum do 30 tygodnia, ja chce wytrzymać do 34 zeby ważyły koło 2kg sztuka. Beda krócej w inkubatorze i jest szansa ze na wielkanoc bedziemy razem w domu.

    Flowwer, innamorata88, Anna Stesia, malka, olik321 lubią tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    minimum do 30 tygodnia, ja chce wytrzymać do 34 zeby ważyły koło 2kg sztuka. Beda krócej w inkubatorze i jest szansa ze na wielkanoc bedziemy razem w domu.

    Nie przejmuj się :-) wszystko będzie pięknie. Żona mojego brata we wrześniu urodziła bliźniaki w 32 tygodniu :-) i Zosia i Wojtas ważyli po 2 kg. A do domu wyszli 2.5 tyg po porodzie :-) co prawda teraz jeżdżą trochę po lekarzach no bo jednak wczesniaki, ale jak narazie wszystko jest dobrze i obecnie Zosia dobila do 4.5 kg a Wojtek do 5 :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 14:45

    staraczka1111, summer86, Aksamitna, Anna Stesia, Maja84, olik321 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    minimum do 30 tygodnia, ja chce wytrzymać do 34 zeby ważyły koło 2kg sztuka. Beda krócej w inkubatorze i jest szansa ze na wielkanoc bedziemy razem w domu.

    Nie przejmuj sie kochana - moja kolezankantez tylko chciala dobic do 30, a donosila do 36 i maluchy mialy po 2.6 prawie :))

    Ciagle w 2paku!

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, a jak się czujesz? Dajesz radę?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, malka, Anna Stesia - planujecie jakieś większe świąteczne porządki?
    U mnie zawsze 2-3 tygodnie przed świętami to był czas generalnych porządków, a w tym roku chyba niezbyt jest to realne. Mycie okien odpada, sprzątanie szafek też (konieczność stania na krześle).. część rzeczy pewnie mąż zrobi, ale wiecie jak to jest z męskim sprzątaniem :)

    Gotowania i pieczenia nie odpuszczę, ale chyba muszę się pogodzić, że mieszkanie nie będzie tak lśniące jak zwykle ;)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Pilik, malka, Anna Stesia - planujecie jakieś większe świąteczne porządki?
    U mnie zawsze 2-3 tygodnie przed świętami to był czas generalnych porządków, a w tym roku chyba niezbyt jest to realne. Mycie okien odpada, sprzątanie szafek też (konieczność stania na krześle).. część rzeczy pewnie mąż zrobi, ale wiecie jak to jest z męskim sprzątaniem :)

    Gotowania i pieczenia nie odpuszczę, ale chyba muszę się pogodzić, że mieszkanie nie będzie tak lśniące jak zwykle ;)
    Ja odpuszczam wielkie sprzątanie, okna umyłam przed transferem a resztę olewam ciąża ważniejsza.
    Sammer kurz nie zając nie ucieknie... a nie dać się propagandzie przedświątecznej ;)


    Aksamitna moja siostra ur 1.600 dzieci i po 2 tyg była w domu

    summer86 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, mojej bratowej siostra w marcu urodziła wcześniaka, maluszek ważył troszkę ponad kilogram. Z maluszkiem wszystko ok i zdrowo rośnie :)
    Jestem w szoku jak medycyna poszła do przodu i całe szczęście,że tak jest!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odstawiłam detergenty - jeśli mam coś przetrzeć, to płynem do mycia naczyń albo do szyb. Kamień w łazience i mycie wc przejął mąż, ale zastanawiam się, czy w ogóle się nie przerzucić na ocet i sodę. Koleżanka poleciła mi stronę Zielony Zagonek, muszę przejrzeć :)
    A z męskim sprzątaniem wiadomo, jak jest :D mój utrzymuje, że nie widzi brudu i trzeba mu mówić po kolei, co ma teraz myć - ostatnio pierwszy raz mył kabinę prysznicową, przesiedział tam z pół godziny i jak weszłam, aż mi się go żal zrobiło - trochę zeszło, trochę zostało. Mogłam mu zrobić instruktaż na początek, ale nie przypuszczałam, że mycie kabiny to sztuka :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer okna umył M i na tym koniec wielkich porządków. Za słabo się czuje i nie chce ryzykować. Sprzątam codziennie coś, ale to takie ogarnianie na bieżąco, a nie wielkie sprzątanie. Dla mnie ostatnio wyczynem jest ugotowanie obiadu... gotowania też nie odpuszczę, ale mamy w tym roku dużą rodzinną wigilie, każdy coś przygotowuje i ja będę robić uszka, sałatkę i ciacho, ale planuje na raty to zrobić - uszka już w tygodniu na dwa razy i pomrozić, piernika tydzień przed pieke i zostanę mi tylko sałatka i babka drożdżowa i mam nadzieję, że chociaż tyle dam radę ;)...

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi - na zielonym zarobki fajne przepisy, ale mnie póki co np. zapach octu na tyle odrzuca że nie dałabym rady... w rossmanie jest seria naturalniejszych środków czyszczących na bazie sody właśnie - frosch, u mnie się sprawdza ;)

    Tu krótki fajny poradnik http://www.ekocentryczka.pl/2016/05/naturalne-porzadki.html?m=1
    Ja lubię zielony zagonek, ale ona tam więcej produktów trudno dostępnych ma w przepisach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 18:08

    mi88, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aksamitna, mojej bratowej siostra w marcu urodziła wcześniaka, maluszek ważył troszkę ponad kilogram. Z maluszkiem wszystko ok i zdrowo rośnie :)
    Jestem w szoku jak medycyna poszła do przodu i całe szczęście,że tak jest!
    Moja koleżanka z klasy miała kilogram przy urodzeniu :) A to było 30 lat temu, więc teraz to już w ogóle musi być lepiej :)
    Znajoma z kolei urodziła trojaczki, najmniejsza nie ważyła nawet kilograma - niedawno skończyły rok.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez odpuszczam sprzątanie :) tyle co na bieżąco - odkurzanie, łazienka. Mój M uważa że okna się myje na wiosnę, teraz to i tak nie ma sensu bo zaraz będą brudne :) Ciekawe, ja mam tą samą zasadę z samochodem, on niekoniecznie ;)
    Byłam dziś na dniach otwartych szpitala, upewniłam się że chcę tam rodzić i zapisałam nas do szkoły rodzenia :)

    Anna Stesia, summer86, Flowwer lubią tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na wątku urodziły się bliźniaki w 27 tygodniu - jeden miał kilogram a drugi niespełna 900g. I rosną maluchy :)

    pilik, summer86 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na święta nie mam zamiaru robić żadnych wielkich porządków (a przydałyby się, bo od września dom głównie ogarnia mąż no i jest podobnie jak u mi88). Po moich historiach z plamieniami i krwawieniami trochę się oszczędzam. Lubię porządek, ale jeszcze bardziej lubię, gdy z maluchem jest wszystko w porządku:-) Okna będa niemyte, parkiet niewypastowany, szafki niedoczyszczone, trudno. Nie mam też zamiaru szaleć w kuchni, przygotujemy z mężem minimum. Nie mam nawet siły chodzić po sklepach, robić zakupów czy szukać prezentów.

    summer86 lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wielkie porządki tez odpuszczam, ale miałam remont 1,5 miesiąca temu i w sumie po remoncie musiałam wszytsko dokładnie pomyć. Emek mi sporo pomaga. Poproszę go, żeby umył okna na dole u dziadka. U nas myłam zaraz przed ciąża to do wiosny wytrzymają ;) wigilia będzie u nas duża dla całej rodziny, ale co roku mamy tak ze każdy coś przygotowuje tak jak u pilik wiec nie będzie dużo roboty. Moja siostra przyjeżdża już kilka dni przed wigilia bo mieszka za granicą wiec tez na pewno mi pomoże.

    summer86, Anna Stesia, Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już się tu witałam i trochę Was podczytywałam, ale cały czas nieśmiało i z niedowierzaniem ze u mnie kropek ma się dobrze.
    Muszę w końcu uwierzyć :)

    Co do sprzątania, to u nas M przejął łazienkę, okna odpuszczam, ale na świeta jedziemy do jednych i drugich rodziców więc mam to zupełnie gdzieś. Muszę tylko dwa rodzaje śledzi zrobić na wigilie.

    malka, Anna Stesia, Bocianiątko, mi88, Flowwer, Aksamitna, Kaczorka lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, u mnie mąż z moją mamą robili porządki ;) ale to po remoncie. Teraz na święta chyba znów będzie musiał on, bo młoda mi nie daje na nic czasu. Nawet czasami na kibel nie mam jak pójść.. ponoć po 3 miesiącu ma być lepiej :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie straszna noc. Brzuch sie spinal co parę minut :/ w nocy doszedł ból nerek. Pewnie znowu bakterie w pęcherzu. Wzięłam na szczęście po antybiotyku brzuch juz nie twardnieje, tylko boli pęcherz i nery :/

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna :( współczuję dolegliwości..
    Planujesz robić badanie moczu, żeby sprawdzić co się dzieje?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aksamitna :( współczuję dolegliwości..
    Planujesz robić badanie moczu, żeby sprawdzić co się dzieje?
    robiłam ale przy basenie zawsze będą bakterie.

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ