X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam nadzieję że się nie pogniewacie że wpadam tu z zapytaniem pewnym.
    Na początku jednak chciałam pogratulować wszystkich nowych ciąż <3 co jaki czas was czytam i kibicuje każdej z was:)
    Kiedyś widziałam że polecalyscie jakieś kalosze z pianki dla dzieci, zatem moja prośba taka czy moglybyście coś polecić? Z góry dziękuję :) jeśli jednak wolicie ominąć mój post zrozumiem:)
    Trzymajcie się

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, polecane tu były kalosze firmy demar i jeszcze jakieś jedne. Może któraś z dziewczyn pamięta. :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym chciała mieć drugie dziecko , żeby Michaś miał rodzeństwo . Ale nie wiem czy ja w ogóle dam radę z dwójką. Jak przy jednym mam wesoło. Sama nie wiem co mam robić.
    Nie chcę by synek był sam, tak jak ja, bo jestem jedynaczką , tylko miał brata lub siostrę.
    Obecnie jestem na wychowawczym.
    Staramy się ponownie ale codziennie zastanawiam się czy dam radę. Do tego mąż troszkę ostatnio podupadł na zdrowiu. Więc mam rozterki. Mąż chciałby mieć jeszcze jedno ale też się boi jak to będzie itp.

    Jutro mam mieć wizytę u gina bo nie byłam od porodu. Tzn byłam tak jak miałam na wypisie sie zgłosić a potem w ogóle.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Bajka, napisz pokrótce co u Was :)

    A kalosze były jeszcze takie polecane

    https://allegro.pl/oferta/kalosze-dzieciece-eva-28-29-8840064265

    Ja sama kupiłam takie dla syna i jestem zadowolona. Wyprodukowane w Polsce. Leciutkie! Są nie za wysokie (plus lub minus, zalezy kto co lubi ;) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2020, 15:26

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Witaj Bajka, napisz pokrótce co u Was :)

    A kalosze były jeszcze takie polecane

    https://allegro.pl/oferta/kalosze-dzieciece-eva-28-29-8840064265

    Ja sama kupiłam takie dla syna i jestem zadowolona. Wyprodukowane w Polsce. Leciutkie! Są nie za wysokie (plus lub minus, zalezy kto co lubi ;) )

    Dziękuję
    U mnie w sumie nic ciekawego poza tym że ledwo wróciłam do pracy od marca a już zostałam zwolniona, Zosia przestała chodzić do żłobka bo jakoś nie szpieszno im było otworzyć go więc dlatego jestem bezrobotna a Zosia siedzi w domu.
    A tak to standardowo martwię się o różne rzeczy typu mowa Zosi itp :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Summer jeszcze ta biała wydzielina na wargach sromowych, czekać aż to samo zejdzie po kąpielach?

    Przepraszam, ze Wam sie tu wcinam. Iza mi tez polozne kazaly tego nie ruszac i nie ruszalam. Az kolo 4 miesiaca okazalo sie, ze to jest tam dalej i prawie posklejaly sie wargi sromowe i usunac to po takim czasie to byl wyczyn (dalej nie wiem na ile skutecznie mi poszlo, bo ja nie jestem w stanie tak rozchylic tych warg jak lekarka). W kazdym razie skonczylo sie tym, ze kazda proba dostania sie gdzies glebiej powoduje, ze u Ali robia sie ranki. Poszlam do poloznej na wizyte to kazala mi ja czyszcic jak dotychczas czylu po wierzchu i nie rozchylac tych warg szeroko. Ciekawe co powie lekarka na wizycie. Ogolnie to zdrowiej tam wszystko wygladalo poki nie zaczelam tam gnerac, ale i tak gdyby Ala byla jeszcze raz noworodkiem to przed skonczonym pierwszym miesiacem bym to usunela (poki polozne przychodza do domu i moga pomoc).


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer ja mam pomoc, ale jednak większość czasu jesteśmy sami, szczególnie jak była kwarantanna. Ja na razie nie myśę o pracy, bo moja branża mocno jest uzależniona od tego jak to będzie z tym koronawirusem - pracuje głownie w przychodniach z lekarzami. Szczerze mówiąc na tą chwilę jestem szczęśliwa będąc z nimi w domu, czasem ekstremalnie zmęczona, ale nie wyobrażam sobie teraz ich zostawić. Biorę pod uwagę, że zostanę z nimi trochę dłużej w domu, bo możemy sobie na to finansowo pozwolić.
    Co do spania, u nas też dużo lepiej odkąd Franio spi w swoim pokoju

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka współczuję zwolnienia z pracy.

    Mi przyszły wyniki kwasu foliowego i homocysteiny.

    Kwas foliowy 10,10 (norma 3,89-26)
    Homocysteina 5,7

    Nie za niska ta homocysteina? Wiem, że generalnie im mniej tym lepiej,dla staraczek najlepiej chyba w granicach 6-8, ale ja nic kompletnie nie suplementuje teraz. Chciałam zamówićjakis porządny B complex, ale nie wiem czy w takim razie potrzebne mi sa wysokie dawki skoro B12 też mam prawie 600 więc wysoko.

    Rucola jak na wizycie???

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo co tu tak cicho? Wszyscy już na weekendzie? Rucola jak po wizycie?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy i też się zastanawiamy, dlaczego tu tak cicho...

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzam co u Rucoli, ale się nie odzywa... Widziałam wpis na innym wątku. Rucola trzymam cały czas kciuki! Skonsultuj się z kimś innym jak masz taką możliwość.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja drugi raz pakuje walizkę do szpitala, bo w mniejszą się nie zmieściłam i wszystko przekładam do większej 😄 dziś przychodzi mi paczka z Gemini z ostatnimi (miejmy nadzieję) rzeczami i chyba jestem gotowa
    Ile bralyscie podkładów poporodowych na te standardowe 3 dni pobytu? Mam 20szt i się zastanawiam, że więcej to chyba nie zużyje 🤔 no a pampersow to już kompletnie nie wiem ile takie maleństwo może zabrudzić. Mam te promocyjne opakowanie pampersow z Rosmana 26 sztuk i babydream 30 sztuk. Brać obydwa czy te większe?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Cheresta Miałam tylko to małe opakowanie Pampers 26szt i spokojnie wystarczyło.
    A podkłady to masz na myśli podpaski czy takie duże podkłady aby nie pobrudzić pościeli?

    Bajka Miło Cię tu widzieć :) Szkoda tylko,że u Ciebie takie okoliczności w pracy...

    Yos Jak tam po kontrolnej wizycie u gina?

    Jeżowa Dawno się nie odzywałaś. Wszystko u Ciebie ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2020, 12:26

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Hej,

    Cheresta Miałam tylko to małe opakowanie Pampers 26szt i spokojnie wystarczyło.
    A podkłady to masz na myśli podpaski czy takie duże podkłady aby nie pobrudzić pościeli?
    Podpaski pod te wielkie gacie wielorazowe

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, ja bardzo często zmieniałam, pewnie paczka dziennie szla (10szt.), może trochę więcej, ale to już kwestia indywidualna. Ja na szczęście nie musiałam mieć podkładów, wszystko zapewniał szpital.

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 1 paczkę pieluch. Podkładów na pewno Ci wystarczy, zakladajac oczywiwscie, że wyjdziecie standardowo.

    Jezowa, Luna i Rucola dajcie znać.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie owu wylogowało i się zebrać za zalogowanie nie mogłam 🙈😂

    Bajka dobrze Cię widzieć, kalosze tak jak dziewczyny napisały, ogólnie to bez różnicy większej, byle były piankowe. Są sztywniejsze, ale za to super leciutkie.

    Cheresta a nie ma opcji dowożenia rzeczy? W razie czego zawsze mężowi możesz zlecić żeby Ci coś dowiózł ;)
    U nas szło 12 pamperow na dobę, ale na oiomie inne zasady niż w normalnym życiu, połóg miałam bardzo skąpy więc też się nie wypowiadam, w trzeciej dobie przeszłam na zwykle duże podpaski.

    Justyna jak się czujesz?

    Dziewczyny jak się macie?

    U nas bunt w pełni, młody szaleje baaardzo, waży już 1150g więc już ma siłe na kopniaki...

    sliweczka92, Yoselyn82, Lunaris lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas i podkłady i pampersy były zapewniane przez szpital, więc pamiętam że brałam tylko kilka tak na wszelki wypadek.

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, a jak Ty się czujesz?
    I jeszcze jedno pytanie. Chciałam Hani uszyć taka kolderke bambusowa (cienka, jednowarstwowa jak otulacz), bo jest już jej gorąco pod kołdrą i tu się rodzi pytani. Zamawialas gdzieś bambus? Masz jakiś sklep do polecenia? W zasadzie to chce kupić metr i to po prostu obszyc 😅 bo wyjdzie to zdecydowanie taniej niż gotowy ze sklepu 🙊 Piotruś taki dostał na chrzest i super się sprawdza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2020, 13:56

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie w szpitalu mają jakąś tam ilość ale ogólnie na stronie jest napisane żeby mieć swoje. Inna sprawa, że ja zawsze wolę być przygotowana na różne sytuacje do tego stopnia, że nawet papier toaletowy wzięłam swój 😝
    Agulineczka właśnie nie wiem czy wyjdziemy standardowo. Jeśli Ada okaże się naprawdę taka malutka to może nas będą chcieli przytrzymać dłużej, nie wiem... zobaczymy na wizycie 20.06 ile podrosla. Póki co ubranka szykuje raczej 56 do szpitala.
    Pilik odwiedzin dalej nie ma więc z tym dowożeniem rzeczy może być różnie. Do szpitala mamy około 60km. Zakładając, że mąż będzie ze mną na porodówce to nie chce go ganiac po jedna rzecz tyle drogi, a potem kolejnego dnia znowu, żeby nas odebrał ze szpitala
    Chyba zaczynam się stresować coraz bardziej i świruje, bo chce wszystko idealnie zaplanować i przemyśleć a tak się nie da 🤯

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
‹‹ 3747 3748 3749 3750 3751 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ