Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera gratulacje! <3 <3 ale pięknie brzuszkowo znowu się jak tu robi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Cabrera! Gratulacje! A przecież Ty dopiero co rodziłaś...! Achh, leci ten czas...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera , gratulacje!❤

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, Gratuluję ekspresowego porodu. :) Masz już Adę blisko siebie, cieszcie się sobą. W razie jakichkolwiek wątpliwości uderzaj na forum nawet jak niby nikogo nie ma... to i tak zaraz pełno osób się pojawi by wesprzeć swoim doświadczeniem.

    Cabrera, ajajaj cóż za wspaniałe nowiny! Pamiętam jak w styczniu coś wspominałaś,że dopiero rozważacie opcję rodzeństwa a tu takie newsy! Gratulacje i trzymam kciuki za wizytę serduszkową :)

    Veritaa, jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2020, 14:23

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje nowego maluszka w watki i nowego brzuszka ❤

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera coz za cudowne wiadomosci!!!! ogromnie się cieszę, że się udało i bardzo Ci gratuluję!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, Cabrera gratulacje!! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    636c89ed19b2.jpg
    Carberka gratulacje
    Ważyła 2020 i 51cm, niedawno dostałam ją z inkubatora i się niuchamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2020, 15:57

    Rucola, Yoselyn82, nick nieaktualny, pilik, veritaa, nick nieaktualny, moniśka..., summer86, nick nieaktualny, olik321, JustynaG, sliweczka92, Jeżowa, emi2016, Izape_91, Ochmanka, agulineczka, Aga9090., malka, nowa na dzielni, Bunia86, Siwulec, Morusek, Lunaris, Lusesita, Lena21 lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jest śliczna!!! Szybko nadgoni, ważne, ze lekarze ogarnęli :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale okruszek 😍
    Cudowna!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2202 1889

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera gratuluje!!

    Cheresta Ada przesliczna. Tulcie sie ile wlezie!

    Justyna dzieki ze pytasz. Czuje sie dosc slabo, na zmiane wymiotuje albo spie ( jesli oczywiscie moge). Nudnosci non stop. Latwo nie jest tym bardziej jak sie chodzi do pracy. Jestem po prostu zmeczona jak wracam o 16 a tutaj jeszcze wiadomo Anie ogarnac, jakies obowiazki domowe. W tym tyyodniu wzielam na tydzien wolne zeby troche odpoczac ale w pracy obiecalam pracowac do konva sierpnia...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, jaki okruszek malenki ❤️ Śliczna córeczka 😍

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaa, podziwiam, że dałaś radę się zadeklarować z pracą. Ja nadal miewam drzemki w dzień (jak Ania uśnie). Mam nadzieję, że jeszcze chwilka i Ci mdłości odpuszczą. Choć przypominam o paradoksie ciężarnej, która najpierw jest wykończona z powodu mdłości a gdy one odpuszczają to się zamartwia czy na pewno wszystko dobrze.

    Cheresta, Ada jest cudowną kruszynką :) Pewnie rozmiar 50 jest za duży ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2020, 20:11

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta absolutnie przepiekną masz córeczkę. Przytulajcie się mocno <3

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta ale kruszynka ♥️

    Cabrera 😍 piękna beta!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta gratuluję ekspresowego porodu, a Malutka śliczna! I malutka faktycznie :)

    Cabrera gratulacje!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta moje gratulacje ❤️

    Cabrera ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape jak się macie?

    Jezowa a jak Ty się czujesz?

    Ale te nasze ciąże pędzą...
    Ja zaczynam robić listę wyprawkową, chyba najwyższa pora zacząć ogarniać cokolwiek 🙈

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta cudowna Malutka <3 dużo zdrówka dla Was. Czekałam na Dinkach na info od Ciebie ale tutaj wypatrzyłam :D

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta gratuluje slicznej coreczki. Piekna kruszynka. Zdrowka dla Was.

    Cabrera gratuluje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 3755 3756 3757 3758 3759 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ