X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna dobra wiadomość! Cieszę się: że naurologicznie wyszło wszystko dobrze , kciuki mocne za ♥️

    Cheresta piękna Ada.. mamusiu cieszę się że tak sobie radzicie z KP 🥰

    Admiralka super sesja i piękna pamiątka 💕

    Rucola jak się czujesz? Kiedy następna wizyta? Kciuki mocne

    Suszarka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 lipca 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admirała jaka cudowna sesja 😍😍 my zamiast sesji ciążowej i noworodkowej zainwestowaliśmy w lustrzankę :) dobry aparat zawsze się przyda, a chcieliśmy moc uchwycić więcej momentów z życia malej niż tylko te sesje

    Pilik chusta mi się marzy, mialam już dogadana nawet używana, ale dziewczyny zasugerowały wizytę u fizjo, czy możemy się nosić, więc czekam jeszcze chwilę. Wczoraj skończyliśmy miesiąc, a Twoja Ninka 2 lata! Ale ten czas leci.... Ucałuj ja od e-cioc :) niech rosnie szczęśliwa i zdrowa.

    Wczoraj udało się wózkiem pojechać do dziadków. Zosia lubi krzywe chodniki i szybka jazdę 😂



    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Pilik wszystkiego najlepszego dla Ninki 💕🎉 samych wspaniałości, zdrowia i mnóstwo uśmiechu. I pogodnego brata, żeby dał Tobie i mamie pospać, a także by był wspaniałym towarzyszem zabaw 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 22:11

    pilik lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 lipca 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga, uwaga!

    Weszłam nadrabiać forum (Wow jestem na 3 czerwca!) . Znaczy chyba ktoś będzie rodził :D Cheresta are You Ready?

    Ps Nowa ja też chcę zobaczyć fote! Ale poczekaj aż napisze że doszłam do bieżącej strony bo znowu będę miesiąc szukać ;)

    pilik, frezyjciada lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 lipca 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik 100lat dla Ninki!!! Dużo zdrowia i uśmiechu!!
    Ja wczoraj miałam wizytę, Maluchy rosną, są między nimi 2 dni różnicy ale obydwa mają już około 2 cm :)

    Cabrera, summer86, pilik, emi2016, Yoselyn82, Minnie89, Lunaris, JustynaG, Sarna84, frezyjciada, Morusek, Lena21 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 lipca 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, sto lat i wszystkiego najlepszego dla Ninki z okazji 2 urodzin <3

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 lipca 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik 100lat, 💯 lat dla Ninki 💕 Dużo zdrowia i uśmiechu!! Wszystkiego dobrego

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 lipca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, najlepszego dla Ninki!!! Szok, jak to leci!


    Rucola, super ze u was wszystko dobrze!

    Rucola, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 lipca 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O LUDZIE I MATKI POLKI !!!!!!!!!!!!

    Nie wiem od czego zacząć? od kogo zacząć? żeby nikt się nie poczuł niewyróżniony :D :D :D same cudowności tutaj! Aż mam wyrzuty że mnie tyle nie było!

    RUCOLA :D <3 <3 cudownie! gratulacje <3 <3 :D ależ będzie wesoło ja wiem że dacie radę :) również podbijam wpis że jak będzie ciężko na psychice to odpal serial dokumentalny z TLC "6x córka" mnie zawsze podnosi na duchu i stawia do pionu :) osobiście to liczę na to że nie znikniesz i będziemy miały relację z życia matki bliźniaków- życzę Ci siły zdrowia i czasu aby realizować nam te relacje.

    CHERESTA Ada jest przepiękna <3 sugerowałam się suwaczkiem że jesteś jeszcze w ciąży a tu pyk! i ominął mnie Twój poród- zdrowo rośnijcie, niech mleczko robi robotę i szybkiego powrotu do domu Wam życzę <3

    CABRERA wspaniałe wieści :) <3 gratulacje nudnej ciąży :)

    Ależ mamy brzuszków teraz :) co druga to z ciążowym suwaczkiem :) wspaniale! Ja jestem tak zmęczona że nie myślę nawet już o trzecim...

    Iza Twój opis mnie przeraził że musiałaś się tyle ocierpieć sama i wnerwiło mnie podejście lekarzy w szpitalu... bez komentarza, widać jeszcze wiele jest do zrobienia na porodówkach w dzisiejszych czasach :(

    Piliczku sto lat sto lat dla jubilatki! pokazuj torta :D

    Na zdjecia -poza cudnymi brzuszkami Cheresty i Admirałki niestety się nie załapałam (dobrze że Ada jeszcze tu jest cały czas <3) Jestem też ogromnie ciekawa jak wyglądają obecnie maluszki Nowej i Izy najbardziej <3
    Mile widziane również aktualizacje naszych starszaków.

    Teraz będę się usprawiedliwiać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 20:59

    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, Ty lepiej nam tu pisz, co u Ciebie ❤️? Jak zdrówko??

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 lipca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciąg dalszy w drugim poście z obawy że mi wywali w kosmos to co już naklikałam!

    Zrobiłam sobie miesiąc przerwy- w sumie przypadkiem trochę celowo. Brak czasu, brak siły, brak chęci do czegokolwiek mnie dopadł. W domu się nazbierało zaległości, dzień za dniem byle popchnąć do przodu i przetrwać a wieczory na podjadaniu słodyczy i serialu z układaniem tetrisa... jak w podstawówce ale chyba potrzebowałam sobie zrobić przerwę od tego pędu i trzymaniu się ściśle planu. Efekt taki że mam więcej energii i ochoty coś robić wreszcie (plus kolejne kg na wadze! w tym sezonie chodzę w ciążowych bluzkach...) Nie mam tylko energii żeby ćwiczyć-planowałam trochę brzuch zrzucić... moze w następnym sezonie ;)

    Franio zakończył edukację przedszkolną i przed nami 1 klasa! Stracił mleczaki więc jest szczerbulcem :D
    Stasio zapisany do żłobka od września- oby się zaadoptował. Przechodzi obecnie przemianę -" nie będę spał 2 razy w dzień, nie będę robił tego co jest bezpieczne i nie będę chodził tam gdzie Ty chcesz" ... no -powiem Wam wyzwanie wychowawcze plus próby wywierania nacisku pt "bedę wrzeszczał z całej siły zobaczymy kiedy się złamiesz" Anioł po prostu! :D w nocy of course 5-6 pobudek z pomysłem aby zacząć co 3 dzień o 3.30 (jak dziś).
    Ciastek jest grzeczny :) w sumie to go nie ma ale na horyzoncie urlop w ostatnim tygodniu sierpnia :D zrobiliśmy sobie też 3 dniowy wypad na Roztocze i powiem Wam- mogłabym tak żyć! było cudownie szkoda że tak rzadko możemy się tak chilloutować

    z grubsza chyba tyle, pewnie będę jeszcze dokładać to i owo w międzyczasie gdzieś w biegu z dyżuru do biura i domu ale znowu sobie obiecuję że nie wypadnę z obiegu bo po prostu bardzo mi Was już brakowało <3

    PS prądu mi nie wyłączyli :D mam umowę rezerwową

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2020, 20:56

    Yoselyn82, summer86, pilik, Rucola, sliweczka92, Cabrera, Lusesita, frezyjciada lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 lipca 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to Was tu zanudzę ale już sobie przypomniałam co tam jeszcze:

    FRELCIA gratulacje - na obu wątkach bo nie wiem gdzie prędzej będziesz a widziałam suwaka <3 trzymam kciuki !!!

    FREZKU dobrze że jesteś w przestrzeni :) ja też teraz potrzebowałam trochę się zamknąć w sobie przed wszystkim i wszystkimi <3 jak się czujesz?

    Agulineczka chyba powinnam wziąć przykład i zbadać ferrytynę :P ale jestem zbyt leniwa - cudowna ze mnie pielęgniarka :D zapewniam że pacjentów traktuję dużo lepiej niż siebie :D u mnie żelazo mniejsze a hemoglobina większa na Feroplexie ( o dzięki Ci MELEVISIE za ten wynalazek!) już oczywiście zrobiłam przerwę po odebraniu wyników :P ale w okolicy @ szprycuję przepisowo! Jak Ty się obecnie czujesz żołądkowo? ( próbowałam przestawić się na mleko bez laktozy- niby coś lepiej ale szału nie było).


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 1 lipca 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris Jak miło Cię wreszcie tu zobaczyc :)

    Rucola Przychylam się do prośby Lunaris o relację z życia mamy trójki dzieci - czyli starszak (hahaha 2,5 roku to już można mówić starszak) + twinsy :)

    Admiralka Piękna fotka ;)

    Pilik Wszystkiego najlepszego dla Ninki! Niech rośnie pięknie dalej :)

    Lunaa Cieszę się, że wreszcie dotarły do Was dobre wieści! :)

    Chyba Wam nie pisałam ale jestem już po połówkowych. Wszystko w porządku. Rozbawiła mnie jednak położna z przychodni sugerując, że powinnam przestać sobie folgować i zamknąć lodówkę bo za dużo przytyłam :D Mogę więc Wam oświadczyć,że nie mam już niedowagi :)
    Kto mnie zna osobiście, na tę anegdotkę parska śmiechem.
    No i chyba już mamy imię dla naszego synka. Coraz bardziej nastawiamy się na Jerzego.

    summer86, pilik, Rucola, sliweczka92, Lunaris, Cabrera, frezyjciada lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 1 lipca 2020, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, jak miło Cię widzieć! :) to po wakacjach dużo zmian u Twoich chłopaków :). Zawsze zastanawiam się jak to będzie mieć dziecko w szkole...

    No i tez czekam na relacje z życia bliźniaków Rucola, to tez mnie zawsze intryguje, no kwestia karmienia :D

    Justyna mój lekarz tez miał chyba lekki odchyl w temacie wagi bo chuda jestem i bardzo mało wizualnie w ciąży przytyłam (a po jestem chyba nawet jeszcze szczuplejsza) a ciagle miałam wrażenie ze mnie z ta waga pilnują i jak raz przytulam między wizytami 3 kg to poczułam się jak wieloryb tak zwrócił na to uwagę :D haha. Jerzy super imię :)

    Frelcia chyba jeszcze nie gratulowałam, wielkie kciukasy, niech bobo pięknie rośnie :)

    Cabrera jestem bardzo ciekawa, czy będzie chłopiec, czy dziewczynka :). A jak się Staś miewa?

    Admiralka cudna sesja! <3

    Cheresta miałam Ci tez coś napisać ale totalnie nie mogę znaleźć czasu ostatnio na nic :D. Ada jest super!

    Iza będzie zaraz łatwiej trochę. Bardziej angażująco może nawet ale jakoś tak łatwiej. Większy, uśmiechający się bobas dodaje już dużo energii, ale z większym porządkiem w domu może być słabo :D.

    Ja Już wypracowałam sobie jakaś rutynę i zaczęłam nawet mieć trochę czasu a tu znowu jakiś skok rozwojowy i mały zrobił się znowu bardziej angażujący. Przepraszam, ze się do wszystkich nie odniosę ale szczerze to tylko przelatuje tu ostatnio po postach zevy wiedzieć mniej więcej co się dzieje. U nas spoko, synek jest przecudowny i już taki duży! Śmieje się, denerwuje, już jest z zachowania takie fajne bobo, tylko jeszcze mało mobilny a ciężki jak cholera wiec trochę jestem tez fizycznie zmęczona noszeniem go :D. Wjechaliśmy już w rozmiar 68. Zostawiam go na trochę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 15:14

    Yoselyn82, pilik, JustynaG, Rucola, Minnie89, Lunaris, Cabrera, Cccierpliwa, Kaczorka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 2 lipca 2020, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, no ja tez w ciągu miesiąca przytyłam 3kg ;) ale mój ginekolog miał odmienne zdanie. Nawet skomentował (zresztą przy położnej która wtedy udała, że nie słyszy), że to niewiarygodne być tak szczupłą w połowie ciąży.

    A synek cudowny. Wygląda na większego niż jest. I to prawda, że z czasem jest łatwiej. Człowiek zaczyna lepiej odnajdywać się w sytuacji.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 2 lipca 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PILIK, ode mnie też spóźnione wszystkiego najlepszego dla Ninki! <3

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 lipca 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę tu serio zacząć regularnie zaglądać bo dopiero chwaliłyście się ciążami a tu już połówkowe macie dziewczyny!
    Justynka gratulacje zdrowego synka! Mnie też imię Jerzy bardzo się podoba i dobrze kojarzy z dziadkiem <3

    Nowa no śliczności <3 :) pięknego macie syna! można się zatracić w tych oczkach <3 dzieki że wrzuciłaś fotę :)
    Iza czekam na fotki od Ciebie :)

    Cheresta jak się dzisiaj macie?

    Ja się wczoraj pochwaliłam że mam co 3 noc wyjętą przez zmianę czasu drzemek a tu dzisiaj kolejny dzień który zaczął się o 2 w nocy... teraz jaśnie Pan Hrabia poszedł spać i znowu bedzie pewnie powtórka ech... nie wiem czy przestawia się na 1 spanie w dzień czy to skok rozwojowy czy upał. Generalnie niech się szybko decyduje bo ciężko tak funkcjonować :P jak już ustali rytm to i ja coś wymyślę- np chodzenie spać z kurami :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 10:11

    JustynaG lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, sliczny synek, jaki jyz duzy ❤️😍

    Justyna, mam bratanka Jerzego, bardzo dajny chłopiec ❤️

    Ja o plci nie myśle, na razie modl się, żeby wszystko było w porządku (stres nam tak duży jak przy Staszku).
    To zostawię na chwile mój pierwszy cud ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2020, 10:28

    Lunaris, pilik, Izape_91, Kaczorka, nowa na dzielni, Lusesita, frezyjciada lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 lipca 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris cieszę sje, że się odezwałaś! Myślałam o Tobie ostatnio :)

    Nowa cudowny synek! Ja wiem, że powinno być z czasem lepiej, i że muszę nauczyć się żyć w syfie, ale nie chce mi się sprzątać jak mam chwilę czasu tylko dla siebie i niewiadomo ile ona potrwa.


    U mnie po porodzie jakieś 7 kg zostało. Mam nadzieję że powoli jakoś to zejdzie przy kp.

    Zostawiam na chwilę mojego Zośka, który zrobił wlasnie mamie niespodziankę i odłożony na chwilę do kokonu zasnął sobie chyba na dłuższą drzemke. Ona nigdy nie zasypia sama, zawsze na rękach albo na mnie. Mam tylko nadzieje że pielucha nie przecieknie 😂bo ma tetre na tyłku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2020, 21:42

    Lunaris, pilik, Cabrera, JustynaG, Kaczorka, nowa na dzielni, Lusesita, Morusek lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 lipca 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza <3 więcej takich niespodzianek życzę- może już Zosi wejdzie w krew bo większa :) Podziwiam za wielopielo od startu mnie to przerastało na początku. Teraz łatwiej choć oczywiście najlepiej lata się na golasa (i sika gdzie popadnie :D)

    Cabrera <3 udanego plażowania.
    Jejku dziewczyny jakie piękne te Wasze dzieci! Nie mogę się napatrzeć <3 możecie częściej robić takie wrzutki (choć obawiam się że za chwilę znowu włączy mi się kombinator że może jednak trzecie :P ).


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 3757 3758 3759 3760 3761 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ