X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 września 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez ja miałam taką sytuację że Zosi nagle pogorszyły się przepływy i mnie dali od razu na wywołanie żebym mogła urodzić sn. Mam nadzieję że jeśli Tobie też będą wywoływać to pójdzie na tyle szybko że będziesz mogła szybko zapomnieć o oxy. Trzymaj się kochana <3

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie... Zapis ktg prawidłowy, czekam na konsultacje z lekarzem... Najgorzej być samemu w takich chwilach :( bo mąż może wejść dopiero na porodówkę

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 września 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez trzymam za Ciebie mocno kciuki, domyślam się, ze jesteś w ogromnym stresie :( Najważniejsze, ze masz donoszoną ciążę i tak naprawdę mozesz już rodzić. Mały jest na pewno gotowy

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 września 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia ale także za typy imion.
    My wczoraj podjęliśmy decyzję, że nasz synek będzie jednak Tytusem i jestem przeszczęsliwa z tego powodu, bo to imię od poczatku było mi najbliższe, tylko emek coś wymyslał nie wiedząc czemu i po co...a nie, wiem o co mu chodziło. Nie chciał, zeby mówić do Niego w zdrobnieniu Tytek, na co ja mu powiedziałam że przeciez nikt mu nie każe tak mówić, jest duzo innych zdrobnień, np. Tysio, co nie Frez? ;)
    Teraz jest mi jakos lżej i wierze, że Tytus mając imię rozkręci się i nie da siostrze wchodzić sobie na głowę ;)

    JustynaG, Minnie89, frezyjciada, Yoselyn82, Suszarka, Cheresta, summer86, pilik, Kaczorka, Cabrera, Lunaris, malka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 30 września 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, kciuki ogromne!

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 30 września 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez kochana dopiero teraz miałam czas wejść na forum, ogromne kciuki. Dobrze, że ktg wyszło w porządku. Wszystko będzie dobrze, trzymaj się cieplutko <3

    Rucola ja już się wypowiadałam odnośnie pomiarów USG, to nie będę się powtarzać. Cieszę się, że imię wybrane, Tysio brzmi ekstra!

    Kaczorka tak, zwykły nocnik :D mieści się w wózku więc luz, poza tym Agacie chyba chodzi konkretnie o ten nocnik, a nie o nocnik generalnie. Widziałam te jednorazowe, może kiedyś w pilnej potrzebie kupię :)

    Też się cieszę, że udało się ją odpieluchować przed pojawieniem się Tymcia, dziękujemy za wszystkie gratulacje haha :D

    Agulineczka brawa dla Ulci za odsmoczkowanie! I dla Wojtusia za nauczenie się jazdy na rowerze oczywiście!

    Kaczorka, Rucola lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 30 września 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freziku, moje kciuki też na pokładzie! Poród wywoływały to żadną przyjemność, ale czasem bezpieczniej jest mieć maleństwo pod drugiej stronie brzucha. Mam nadzieję, ze jesteś dobrze zaopiekowana i ze maleńki jest w dobrej formie! Na pewno sie stresujesz, biedaku, pamiętaj, że my tu jesteśmy i możesz nam pisać o swoich obawiach non stop.

    Rucola, imię super! I świetnie, że jest już postanowione, Tysio brzmi fantastycznie!

    Agulineczka, wspaniale wieści!

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal czekam... Irytuje mnie to już... Taka niewiedza... Żebym chociaż dostała informacje, że nie wiem czeka pani na wolną sale, albo czeka pani na konsultacje i wraca do domu... Rozumiecie o co chodzi... A tak to czekam od 14 i w sumie nic nie wiem

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 30 września 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, najgorzej... Martwisz sie co z małym, a tu nie wiadomo, kiedy sie dowiesz i w ogóle na czym stoisz. Masz że sobą jakieś rzeczy w razie konieczności zostania w szpitalu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak, Wszystko mam to co do porodu.... Najgorsza jest niewiadoma...

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 września 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lewcio i Tysio bardzo do siebie pasują :)

    Rucola, Rucola, Suszarka lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 września 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez a jest możliwość podejść zapytać?
    Ja pamiętam że gdy mnie na oddział przyjmowali to lekarz dyżurny powiedział że mamy ciężki przypadek i walczymy o każdy dzień... Po czym czekałam na krześle chyba 2 godziny (jak nie więcej) i dopiero jak ta pani dr wyszła z gabinetu i zobaczyła że dalej czekam to poszła do położnych że mam mieć sale na juz... także czasem w tych szpitalach bywa różnie...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie ma Bajeczko, bo stąd nie da się tam wejść- covidowa rzeczywistość🤷 tylko położna i lekarz może wejść na izbę, skanując identyfikator....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 16:22

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 września 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    No właśnie nie ma Bajeczko, bo stąd nie da się tam wejść- covidowa rzeczywistość🤷 tylko położna i lekarz może wejść na izbę, skanując identyfikator....
    Współczuję Ci :( bo czekanie jest najgorsze.

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 września 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się tu przewinęło... u nas z emkiem też bardzo różnie, nigdy nie byliśmy super idealną parą, ale dzieciaki (a raczej stres, zmęczenie i dodatkowe obowiązki które generują) dokładają do pieca.
    Z ciekawostek powiem Wam, że u nas teraz się poprawia jak jest drugi maluch. Jest znowu zmęczenie i więcej obowiązków, wiadomo, ale nie ma tej frustracji że jestem ze wszystkim sama. Mąż ogarnia starszą, a ja małego i czuję że każdy z nas daje z siebie tyle ile może na różnych frontach. Nina od szpitala jest w strasznym kryzysie, nie wiem czy aż tak odreagowuje te kilka dni (pierwsze dwie noce bardzo zle spała, przez sen krzyczała i ogólnie słabo), w dzień nie chce zasypiać (mimo że ledwo stoi i robi afery o wszystko), wieczorem nie chce iść spać (tzn. Chce, ale z mamą, za chwile z tatą, potem znowu z mamą ale żeby dzidziusia nie było itd. wymysla z dwie godziny zanim zaśnie). Trochę mnie to przeraza bo mąż wraca do pracy i to na dwie zmiany więc ciężko tu o regularność, a dla Niny to jest najważniejsze... będzie trudny czas, ale musimy dać radę.
    Ja zdecydowanie za dużo ostatnio krzyczę, ale zmęczenie, furie i zachowania Niny plus moje hormony wyprowadzają mnie całkowicie z równowagi. EMek też częściej traci cierpliwości. Nina też pewnie przez to więcej krzyczy, może też odreagowuje pojawienie się brata (którego nadal uwielbia i dla niego jest cudowna, nie raz przychodzi głaszcze i mówi „kocham Tytuska”) noo i różnie bywa. Ale wracając do tematu, czuje teraz w związku jakąś sprawiedliwość, a nie że ja mam dziecko a on robi co chce 🙈

    Bajka ochh jakie to prawdziwe! W piątek idę do dentysty i już się stresuje i nie wiem jak to zorganizujemy, a facet nigdy nie ma takich problemów... po prostu idzie i załatwia co i kiedy potrzebuje. Tak samo w domu, on ma pretensje ze raz w tygodniu nie może w spokoju meczu obejrzeć, a ja mam wyrzuty do siebie jak biorę prysznic i słyszę że mały się obudził i płacze.
    Same to na siebie narzucamy, no ale jak tego nie robić...?

    Rucola myślę, że będziecie zadowoleni z wyboru 😂. Trzymam kciuki żeby różnice wagowe nie wpływały w żaden sposób na rozwój każdego z maluszków.

    Frez zaciskam kciuki za Was! Trzymaj się dzielnie, oby w końcu się określili żebyś wiedziała co i jak...

    Rucola lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 30 września 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez - mam nadzieję, że już coś wiesz. Że się Tobą zaopiekują ❤️

    Taaa.. mój mąż co miesiąc musi iść do fryzjera lub sam się zgolić, bo chodzi do pracy i musi jakoś wyglądać. A ja od miesiąca kombinuję jak się do fryzjera wybrać.. 🙈 a że to nie jest pilne, to pewnie za pół roku się wybiorę.

    Pilik - u nas od czasu pojawienia się Oli też jest więcej krzyku i złości.. męczy mnie to, ale za cholerę nie wiem jak to zmienić.
    Do tego Alka wybrzydza przy jedzeniu, co mnie stresuje, bo zaraz mam wizję, że będzie miała jakieś niedobory i zachoruje. Ma jakieś problemy nocnikowe, czasami siusia normalnie a czasami prawie cały dzień nic.
    Jedynie gdzie Alka się super odnajduje i czuję jest plac zabaw..

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wracam do domu. Ktg książkowe, USG książkowe, przepływy super. Kilka razy sprawdzała lekarka i konsultowała z innym lekarzem i nie ma żadnych podstaw do przyjęcia na oddział. Mam liczyć ruchy 3 razy dziennie, po dużym posiłku i na leżąco. No i ktg codziennie.

    pilik, Yoselyn82, sliweczka92, agulineczka, summer86, Izape_91, Cheresta, Jeżowa, veritaa, Cabrera, Minnie89, Bajkaaa, Kaczorka, Suszarka, Anna Stesia, JustynaG, Cccierpliwa, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 września 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez jeśli z Małym jest ok to super że możesz wrócić do domu. Bez sensu byłoby leżeć i czekać. Daj znać z domu :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 września 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, czy Ninka przyjmuje jeszcze jakies sterydy lub leki wziewne?
    Czasem dzieci po nich mogą być nerwowe lub nadmiernie pobudzone.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 września 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez super, bardzo się cieszę. Tylko szkoda, że musialas tak długo się stresować i czekać w szpitalu.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 3826 3827 3828 3829 3830 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ