X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 14 października 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny- na Was zawsze można liczyć, czuję się rozgrzeszona, usprawiedliwiona, uniewinniona i zachęcona do dalszego wspierania polskiej gospodarki :D

    Cheresta ja również dostałam @ zaledwie po 3 miesiącach KPI ale wiązałam to ze spadkiem ilości mleka.
    Co do spania to ja jestem najgorszym przykładem bo starszy zaczął przesypiać noce w wieku ponad 4 lat :] a i do tej pory potrafi się budzić (i nas wszystkich) przez jakies sny. Natomiast młodszy wrócił do fazy noworodka- wypija (jak już pisałam nie raz) morze mleka w nocy, budzi się co 45 min a przez ostatnie 3 dni pobudeczka jest między 3 a 4 i nie koniecznie idzie potem spać :P
    Tak jak mądrze pisze Justyna : i tak dalej, i tak dalej... metoda jest jedna -PRZETRWAĆ Jakoś :D mam wielką nadzieję że za rok nieprzespane w ten sposób noce będą tylko niemiłym wspomnieniem.

    Pilik cudowny kokon <3 ja co prawda miałam 2w1 poduszkę C z Mothercare ale bardzo się przydała i żałuję że przy pierwszym dziecku nie miałam. W sumie dobrze że moja taka "brzydka" bo baaardzo było by mi szkoda sprzedać/oddać. Piękne cuda teraz dla dzieciaczków powstają <3


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2116 1814

    Wysłany: 14 października 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta napisze Ci ze Twoja Ada jest teraz w takim "wieku" w którym to mojej Ani przyszedł wlasnie regres w śnie i zaczęła się jazda bez trzymanki juz. Wiem no nie pocieszyłam ale tak to właśnie było.

    W kwestii miesiaczki mimo tylko kp dostalam równo 3 miesiace po porodzie. I miesiączkowałam regularnie Juz co miesiac

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 14 października 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w poniedziałek robiłam wymaz i jest pozytywny. Zaraziłam się od męża (wszędzie chodził w maseczce, w pracy jako jedyny nawet w socjalnym w maseczce z filtrem ffp3). Obecnie poszło to tak lawinowo, że zarazić się można dosłownie wszędzie. Napiszę swoje objawy i leczenie, może komuś to pomoże.
    Biorę zastrzyki z heparyny, duomox (bardziej wskazany sumamed), inhalacje ectodose 2 razy dziennie, steryd wziewnie (alvesco), swoje witaminy.
    U mnie na początku boł gardła i katar, dwa dni później osłabienie, powolna utrata wechu, mały ból głowy, w 6 dniu bóle mięśni, biegunka, dalsze osłabienie, kaszel, mała duszność, zapalenie spojówki, następnego dnia brak sił do czekokolwiek, duszność, kaszel, potem poprawa samopoczucia ogólnego, ale duszność pozostala, dziś 9 dzień choroby i powoli wraca węch, lepiej z oddychaniem.
    Moja córka miała dwa dni kaszlu sporadycznego i tyle, okaz zdrowia. Mąż objawy łagodnego przeziębienia plus utrata wechu. Wszyscy bez gorączki. Także na przykładzie naszej rodziny widać, że każdy inaczej to przechodzi. Pozdrawiam z domowej kwarantanny.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4461 9415

    Wysłany: 14 października 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa ale cudowny komplet! 🤩

    Dzisiaj odebrałam między innymi laktator, mąż sprawdzał jego działanie zasysające na swojej faldce na brzuchu 😂😂😂😂😂😂

    Jeżowa lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 14 października 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas dużo zdrowia dla Was, trzymajcie się. Dobrze, że już czujesz się lepiej. Masz całkowitą rację, że teraz to już się można zarazić naprawdę wszędzie...

    Malwas lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 14 października 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta u mnie @ przy kp po 9 miesiącach od porodu synka i rok po porodzie córki.

    Jezowa jaki piękny zestaw! Cudo! Super kolory i słodkie niedźwiadki. No taki męski 😍 Ja przy Wojtusiu nie miałam kokonu, chyba nawet nie wiedziałam o czymś takim, przy córce kupiłam z myślą, że może skorzystam przez parę pierwszych miesięcy nawet jako ochrona przed sturlaniem no i starszym bratem ;). Ulcia spi w nim z nami do tej pory 🙈, oczywiście już bez sznurka sciagajacego 🙂😆 jeden z lepszych zakupów jak dla mnie. Doskonale się sprawdził do spania z nami, ja się nie bałam, że przygniote mała w nocy, ona miała swoją przestrzeń i była dotulona, teraz choć trochę ogranicza w nocy jej wędrowanie. Oczywiście jest na tyle mobilna, że kokon to żadna przeszkoda, ale jak go usunęłam z łóżka częściej znajdowałam Mała np w naszych nogach. Jak spi spokojnie, a na szczęście od mniej więcej pół roku Mała przesypia całe noce to czesto rano nadal jest w swoim kokonie. Także jak dla mnie super.

    P.S. co ja będę kupować dla trzeciego maluszka, mając już w domu dziewczynkę i chłopca? 🤷‍♀️ o ile oczywiście będzie mi dane zostać kolejny raz mamą

    Jeżowa lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 14 października 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas ojej, dużo zdrówka! Ja też się bije najbardziej o swoich rodziców. Są już starsi, mieszkają sami daleko od nas.
    Lenka daj znać jak U Was, co u taty? Jest jakaś poprawa?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 15 października 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas :( trzymajcie się.
    Ja już nie mam pomysłu co by trzeba było zrobić żeby coś poprawić. W Lublinie na dzień wczorajszy zostało 5 łóżek covidowych a w szpitalach powiatowych w całym województwie od 3 do 0 w każdym! Kolejne osoby które będą wymagały respiratora po prostu zostaną bez pomocy :( od wtorku wracam do pracy...
    Zamknąć wszystko? ludzie pójdą z torbami. Zdjąć maski, pójść na żywioł - to przetrwają najsilniejsi :( okropne mamy czasy. I pomyśleć że jeszcze rok temu żyliśmy normalnie w słodkiej nieświadomości co sie wydarzy i jak długo to potrwa.

    Przepraszam że tak z rana przymuliłam ale bardzo mnie to martwi. To co się dzieje, to że nie możemy nic zrobić, że idąc do pracy czy choćby do sklepu narażamy się na zachorowanie a przecież jakoś trzeba żyć.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 15 października 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas, Pilik, Lena myśle o Was i tulę mocno, to straszne co się dzieje :( trzymajcie się dzielnie

    Lunaris wybacz, ze dopiero teraz, ale w przyszła środę mam egzamin w okręgowej radzie i całe dnie (noce z reszta tez) pracuje i się uczę... u nas wszystko po staremu, ciąży jak nie było tak nie ma, z kontrola Zuzi będę dzwonić, czy czekać czy ją umawiać. Zrezygnowaliśmy z przedszkola, starsza i tak ciagle siedziała chora u babci z Zu, wiec bez sensu by chodziła na kilka dni w miesiącu a stwarza zagrożenie dla babci, która była chora onkologicznie. Nic więcej się nie dzieje, ostatnio wszystko kręci się wokół tego egzaminu, z dziewczynkami więcej czasu spędza tata :( jeszcze tydzień i wróci to do normy

    Prezent się bardzo Zuzi spodobał, każdemu polecam ten bujak, całe dni się na nim bawią, na przeróżne sposoby :) wrzucę na chwile zdjęcia

    Kaczorka sto lat dla Twojej Oleńki ! 🥰 niech rośnie zdrowo i niech każdy dzień przynosi wiele radości i uśmiechu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2020, 19:53

    veritaa, Lunaris, Yoselyn82, Aga9090., pilik, moniśka..., Cheresta, Jeżowa, JustynaG, Kaczorka lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 15 października 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka trzymam kciuki zatem za zdany egzamin! Wierzę że trochę się teraz przemęczysz a potem będziesz czerpała z tego korzyści wszelakie :)
    Zuzia rośnie jak na drożdżach! <3

    A dzisiaj faktycznie Oleńki urodziny :) Sto lat na pociechę Mamusi i Tatusia i Ali <3 Kaczorka dawaj słitfocie!

    Jeżowa Ty też grzej już aparat bo jutro urodziny Agatki :D

    Lunaaa, Jeżowa, Kaczorka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 października 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ale cudowna Oleńka. Wszystkiego najlepszego 🎂🎂🍧🍬💯💯 lat

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 15 października 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka sto lat dla Oli w dniu jej pierwszych urodzin! <3 ale u Was maraton świętowania łącznie z jutrem :D

    Luna kciuki za egzamin <3 super, że prezent się podoba i spełnia swoją rolę tzn. dziewczyny się nim zajmują i masz chwilę spokoju! :)

    Lunaris grzeję grzeję aparat :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2020, 11:40

    Lunaaa, Lunaris, Kaczorka lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 października 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna kciuki mocne za egzamin!! Na pewno będziesz najlepsza ! 💪💕

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 15 października 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wszystkie najlepszego dla Zuzi! Śliczna dziewczynka 🙂🌹 współczuję nauki i pracy po nocach. Nie wiem jak Ty dajesz radę.

    Sto lat dla Oli! Niech rośnie zdrowo! 🍓🎈🎁

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 15 października 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas przykro mi, że Was też dopadło.... I to w dodatku jak mąż był tak ostrożny :( to ja już nie wiem jak można się przed tym uchronić...

    Mnie najbardziej obecnie martwi to, co ze szczepieniami Zosi na pneumokoki, bo niestety, ale prevenar jest niedostępny :/ i nie wiadomo kiedy będzie :( Cheresta U was nie ma z tym problemu??

    Lunka mocne kciuki za egzamin, podziwiam Cie, ze tak dajesz sobie radę jako mama i przyszły adwokat :) ja padam na twarz razem z Zosia...

    Lunaris rób zakupy póki można! Niewiadomo jak to dalej się potoczy i znowu pozamykają wszystko... Smutno mi, że pierwsze święta Zosi będą pod znakiem koronawirusa i niewiadomo czy spotkamy się z rodziną... Co rusz słyszę, że ktoś jest na kwarantannie...

    Kaczorka sto lat do Oleńki! Niech rosnie zdrowo i szczęśliwie 💕

    U nas o dziwo jakoś tak lepiej! Zosia dość sporo śpi w dzień. Jedzenie idzie nam sprawnie, już nie chodzę po mieszkaniu żeby ją nakarmić. Je głównie na siedząco albo leżąco. Z nocami jest różnie, bo strasznie się Wierci.

    Co do tego gdzie śpi dziecko, i co się przydaje, to u nas Zosia juz nie śpi w łóżeczku praktycznie wcale. Noce śpi z nami, w dzien drzemki ma w wózku/ naszym łóżku albo ostatecznie łóżeczku. Najlepiej śpi w wózku, w łóżeczku się szybko rozgrzebuje i przewraca się na brzuch a potem płacze, więc jak chce żeby pospała to wkładam do wózka. Kokonu nie używamy, ale jak czytam wypowiedź agulineczki to może spróbuje wsadzić do łóżeczka i w to małą. Może będzie jej przyjemniej tak spać. Chociaż ona juz jest taka dlugaaa.

    Kupiliśmy ostatnio bujaczek huśtawke z lionelo i też widzę, że Zosia lubi się w nim bujać (na wakacjach u rodziców często bujalysmy się na chustawce na drzewie i mi pięknie zasypiała, stąd pomysł) miałam kupić mamaroo 4mums, ale ostatecznie nie zdecydowaliśmy się, bo jeden w okolicy w dobrej cenie przeszedł nam koło nosa, a sama nie wydam 1300 zł na bujak. Tak więc jest hustaweczka i dzisiaj Zosia robiła z mamą obiad na hustawce :) liczyłam po cichu, że może będzie chciała spać na hustawce, ale niestety nie haha :p pobujać się chętnie pobuja, ale do spania to albo cycek albo piłka i skacząca mama :)


    Uważam, że takie zakupy najlepiej robić dopiero jak jest dziecko i mniej więcej wiemy co lubi, bo inaczej można wywalić pieniądze w błoto, ja wiem ze teraz jest olx itd, ale kto ma czas wystawiać sprzęty dziecięce po porodzie.



    Kaczorka, Suszarka, pilik lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 15 października 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny w imieniu Oli ❤️
    Zdjęcia jakieś dam, jak dostaniemy z sesji, bo dzisiaj bylismy. Albo w sobotę, bo mamy wtedy imprezkę urodzinową 🙂

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 15 października 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka my dopiero 9.11 mamy drugą dawkę szczepień i nic nie wiem odnośnie problemu z dostępnością 🤨

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 października 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka musiałam kilka razy przeczytać że to już rok...! Nie wiem kiedy mi ten rok minął.
    Sto lat dla Oleńki!! 💗

    Iza jak dobrze czytać dobre wieści od Was 💗 a jak z alergiami? Dalej szukacie i masz jakieś diety czy już zluzowane?

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 października 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, wszystkiego najcudowniekszego i najpiękniejszego dla Oleńki <3 jest czarująca!

    Pilik, Malwas, Lena, dużo zdrowia dla Was i Waszych najbliższych.

    Lunaris, mam pytanie o procedury szpitalne. Czy aktualnie przy przyjęciu na SOR wymagają zrobienia wyniku na COVID? Chodzi mi o nagłe przypadki, np. zapalenie wyrostka. Przyznam, że zmroziła mnie ta informacja.. :(

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 października 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer aktualnie tesciu miał nagły atak i u nas to wygląda tak, że jeżeli coś jest pilnego że już muszą dla ratowania życia to traktują jak potencjalnego chorego i muszą przestrzegać procedur dodatkowych, jeśli coś może poczekać to robią test, pakują do izolatki i po wynikach robią badania i zabiegi.

    summer86 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 3843 3844 3845 3846 3847 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ