X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 13 października 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, super wiesci!!!


    My ochraniaczy uzywalismy w zasadzie od poczatku, bo moja corka od 9 dnia zycia spacerowala po calym lozeczku i spala wiecznie z glowa/nogami (dzieki za spiworek) na szczebelkach...



    Melduje, ze moja beta z dzis 1700U/l

    JustynaG, Suszarka, Yoselyn82, summer86, Minnie89, agulineczka, Jeżowa, Rucola, Cabrera, Kaczorka, Lunaris, Jedna_z_Wielu, Malwas, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 13 października 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż co prawda nie rozumie idei dwóch łóżek - jedno w pokoiku, jedno z nami ale wytłumaczyłam mu że to nasze nie ma opuszczanego boku i jest większe a poza tym mam nadzieję, że tę ciążę donoszę szczęśliwie a za półtora roku wrócimy do starań :) a może uda się naturalnie..i wtedy dwa łóżeczka jak znalazł.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 13 października 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, nawet nie wiesz jak bardzo cieszą mnie dobre wiadomości od Ciebie :)

    Pilik, Lena, jak tam sytuacja u Was? Są jakieś dobre wieści?

    Rucola lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 października 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna u nas póki co codziennie gorzej, kolejni z objawami i do tego się dowiedziałam, że dwie aktualnie chore osoby były kilka dni temu i babci :(
    Pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, to będą stresujące przynajmniej dwa tygodnie...

    Rucola cudownie, że maluchy wyrównują!
    Od razu mniej stresu na pewno, bardzo się cieszę 💗 synek chciał rodzicą kopa dać żeby nie być bezimiennym ;)!

    Cierpliwa gratulacje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 09:56

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 14 października 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola i Cccierpliwa gratulacje :) wspaniałe wieści.

    Frelcia faceci to w ogóle mają małe pojęcie o tym co jest KONIECZNIE potrzebne :D ja rozwiązałam sprawę jak Rucola (zdejmowałam bok łóżeczka szczebelkowego) a mimo to miałam jeszcze kołyskę Kinderkraft 5w1 i pierwsze 4 miesiace dziecko spało w niej przy naszym łóżku, w dzień również w niej. Rób tak żeby sobie ułątwić życie ;) Powodzenia na prenatalnych, bedę trzymać kciuki. Daj znać po!

    IZA! wywołuję Cię! jak się macie? dołączyłam do CIebie w bólu z własnej głupoty. Chciałabym być taka oszczędna i dałam Stasiowi krowie mleko :( 2 tygodnie i ma wielką ziejącą ranę nad biodrem i wysypkę na twarzy :( myślałam że chociaż jedno dziecko nie będzie alergiczne :( choć jeszcze liczę na to że to od ilości (co noc butelka mlek leci i jeszcze mm)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 października 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wspaniale wiesci 💕 oby tak dalej

    Rucola lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 14 października 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Bravo!

    Potrzebuję rozgrzeszenia: w CCC jest 40% zniżki na torby plecaki a w Pepko patrzyły na mnie bodziaki i spodnie po 10zł (rany jakie cudowne wzory dla dziewczynek!).
    9ccd3e187964.jpg

    Proszę o łagodny wymiar kary... :P

    Ps w usprawiedliwieniu dodam że podobno świąt nie bedzie więc chyba można już prezenty kupowac zanim wszystko zamkną?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 14:05

    JustynaG, pilik, Jedna_z_Wielu, Rucola, Jeżowa, Yoselyn82, Kaczorka, Aga9090. lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 14 października 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris - też mam te spodnie z Pepco :D rozgrzeszam!

    Ale po raz kolejny ubolewam, że dla dziewczynek więcej i takie pieeeeekne! Jak zobaczyłam bluzeczkę z Bambi to się prawie popłakałam.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 14 października 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Droga Lunaris,
    Te rzeczy są tak ładne a Ty wydałaś dużo mniej pieniędzy niż mogłabyś (gdybyś poszła chociażby do h&m) więc nie potrzebujesz rozgrzeszenia gdy trafiasz na dobrą okazję! :)

    pilik, Lunaris lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 października 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris rozgrzeszam absolutnie! Ja w pepco dziś też poplynelam i wydalam ponad stówke na ciuszki dla Ady, ale myślę że taka ilość za tę cenę to naprawdę ekonomiczne zakupy. No i mam wrażenie że jakość u nich się ostatnio poprawiła bardzo.
    Mieliśmy mieć wizytę u fizjo ale nam przełożyli na przyszły tydzień "ze względu na sytuację epidemiologiczną" więc coś czuję, że ktoś od nich jest po prostu na kwarantannie. Wiem tyle, że dalej nic nie wiem, Ada nie podnosi główki i szybko się denerwuje leżąc na brzuchu. Co więcej cofa rączki, więc zamiast iść do przodu to się cofamy w rozwoju mam wrażenie. Dodatkowo z dziecka które przesypialo mi od 4 do 6 godzin w nocy (a raz to nawet 9!) zrobiło się dziecko które wieczorem nie może zasnąć. Nie jest głodna, przysypia przy cycku, ale kiedy ja odkładam do łóżeczka budzi się i to od razu z piskiem. Więc ją bujam na rękach kilka minut aż zaśnie, przy odkladaniu budzi się więc znowu bujamy i tak w koło nawet do 15 razy. Jeszcze kilka takich nocy i będę miała buły jak Pudzian
    Cierpliwa gratulacje 😊 jak patrzę na twoje kreski to przypominam sobie swój transfer sprzed roku
    Frez jak pierwsze dni w domu z chłopakami? Lepiej się już czujesz?
    Dziewczyny mam nadzieję że wszystkie te covidowe sytuacje szybko się wyprostują, trzymam kciuki za waszych bliskich ✊

    No i mam jeszcze do was pytanie. Wiem że to sprawa mocno indywidualna ale jak szybko dostalyscie okres po porodzie przy karmieniu piersią? U mnie wczoraj ból brzucha, ale nie jakiś bardzo mocny (chyba że zapomniałam już jak boli okres, a w pamięci pozostał mi tylko ból skurczy porodowych 😜) A dziś przy podcieraniu delikatne plamienie, ciekawe czy się rozkręci

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 14 października 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny:*


    Cheresta, ja nie jestem dobrym przykladem, bo ja mimo kp dostalm @ po 2 miesiacach

    Rucola lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 października 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Dziekuje dziewczyny:*


    Cheresta, ja nie jestem dobrym przykladem, bo ja mimo kp dostalm @ po 2 miesiacach
    Kurde myślałam że będę miała spokój na troszkę dłużej 🙈 no i nie myślałam że kiedyś to powiem ale boję się, że wpadniemy haha chociaż przy naszej historii prób poczęcia to raczej mało prawdopodobne. Mimo wszystko dopóki nie wyprowadzimy się od teściów nie ma mowy o drugim dziecku. No i o moim powrocie do pracy też
    P.S. Tak, wiem że można zajść nawet kiedy okres jeszcze nie powróci

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 października 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ale bym się wybrała na zakupy...!
    Póki co na odstresowanie zamawiam online 🙈
    Dzisiaj przyszedł zabawkowy stetoskop. Ale taki którym naprawdę serducho słychać! Świetny. Nina ma fazę na zabawę w lekarza więc idealnie.

    Cheresta to tak indywidualne... chyba Summer też szybko wróciła @, a u mnie jak Nina miała 17 miesięcy dopiero wrócił...!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 14 października 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris piękne rzeczy! Gratuluję łupów :D rozgrzeszanie zbędne, nie widzę bowiem żadnego grzechy :)

    Cheresta u nas w okolicach 3-4 miesiąca usypianie i noce to był dramat, więc łącze się w bólu. U mnie okres wrócił po dwóch miesiącach, a może nawet i szybciej, bo w 6 tygodniu połogu miałam plamienie które wzięłam za połogowe, a idealnie 27 dni później zawitała kolejna miesiączka. I miałam od razu regularne cykle jak przed ciążą, w 6 miesiącu po porodzie jajniki już też pracowały i na USG lekarz mówił, że wygląda, że owulacje są. A karmiłam cały ten czas. To naprawdę mega indywidualne.

    Frez jak będziesz miała - hahahaha - chwile wolnego (uśmiałam się z tego określenia) to daj znać jak tam Twoi trzej muszkieterowie się mają <3

    Frelcia nigdy nie spodziewaj się po mężu zrozumienia kwestii ABSOLUTNYCH MUST HAVE wyprawkowych. Oni nie czują tego tak jak my, kobiety😂

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 14 października 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie wyprawki - przyszedł komplet dla Tymcia <3
    72b8a9d88a32.jpg

    Rucola świetne informacje, mam nadzieję, że ta waga będzie już coraz bardziej podobna, żebyś się nie musiała stresować <3

    Kaczorka, Rucola, JustynaG, Lunaris, Suszarka, Aga9090., pilik, Kittinka 3.0, sliweczka92, Cccierpliwa lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 października 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa <3
    Cierpliwa ogromnie Ci gratuluję! Pięknie się to wszystko toczy :)
    Lunaris ja Cię rozgrzeszam i mało tego, zachęcam do wyprzedaży już za małych rzeczy. Wiesz ile będziesz mieć kasy na nowe zakupy?? :P
    Pilik przykro mi, ze u Was covid :( Co do starszych to najgorzej... ja cały czas drżę o swoich rodziców, którzy są już po 70tce.
    Cheresta mi okres wrócił po 16tu miesiącach, ale wiem, ze to bardzo różnie bywa...

    Cccierpliwa lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 października 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa powiedz chociaż że po 4 miesiącu przeszło pliiiissss 🥺 piękny komplet chociaż ja teraz już wiem że kokon to dla mnie zbędna rzecz i nie kupiłabym dla drugiego dziecka
    Pilik doskonale rozumiem chęć wyrwania się z domu i tak po twoim poście zdałam sobie sprawę że dziś wyrwalam się z domu sama dopiero po raz trzeci. Przy czym pierwszy raz jak zalatwialam papiery na macierzynski, a drugi na szybkie zakupy do biedry kiedy jeszcze Ada przesypiala całe dnie. No a dziś był ryk bo tatuś nie potrafi nakarmić młodej butelką

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 14 października 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta tak, poprawiło się, potem znowu było gorzej koło 7-8 miesiąca, ale w okolicach roczku zaczęła sypiać bardzo ładnie, czasem bez pobudki nawet. Ogólnie teraz śpi przez całą noc, pobudki to rzadkość i tak jest gdzieś od marca chyba. Myśmy kokonu nie mieli przy Agatce, teraz kupiłam, żeby lepiej oznaczyć teren, na którym będzie spał Tymek - żeby go Agata nie zgniotła niechcący😂 znaczy takie jest założenie, oczywiście wyjdzie w praniu :P

    Rucola, JustynaG lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 października 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę u nas już było tak dobrze że usypiala około 21-22 i spała do 4. Karmienie z prawej strony, kupa, zmiana pampersa, karmienie z lewej i spanie jeszcze do 7-8. No a teraz poszła spać już po północy, wstała o 5, po krótkim karmieniu usnęła ale obudziła się o 6 i znów problem z zaśnięciem. Nie mówiąc już o tym że taka polprzytomna musiałam ją 2 razy przebrać bo mi się obsikala przy zmianie pieluchy, a potem zrobiła taką kupę że wyszła pod pachami 😅 No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, trzeba jakoś przetrwać i przeczekać
    Z kokonem mieliśmy podobne założenie co do psa, ale okazało się że Fusia szanuje przestrzeń Ady i nie wlazila na nią za bardzo więc dość szybko poszedł w odstawke. Dobrze, że go dostaliśmy bo inaczej zalowalabym wydanych pieniędzy
    Okres póki co się nie rozkręca, jedynie śluz zabarwiony krwią i lekkie rozpieranie w podbrzuszu. Ale obawiam się, że skoro tak wolno to idzie to będzie długo, obficie i boleśnie 🙁

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 14 października 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, mam wrażenie, że przy takich maluchach nie ma co się przyzwyczajać do dobrego bo ciągle coś się zmienia. Dziecko nauczy się obracać i już... problem ze spaniem bo zamiast leżeć i spać ono się obraca. Nauczy się wstawać... to zamiast leżeć - wstaje itd.
    @ wróciła mi po 15 miesiącach. Pamiętaj, że to, że pierwsza ciąża przyszła z trudem nie oznacza,że z drugą będzie tak samo. Życie lubi płatać figle :) A organizm może być nastawiony na kolejną ciążę.

    Jeżowa, Ania mnie wygania z mojej poduchy ciążowej a łóżeczko Baby Hugh, które czeka na J. też próbuje okupować. Na początku wkładała tam swoją lalkę "Bobo", którą przykrywała kocykiem. Później zaczęła sama do niego wskakiwać i udawać BOBO. Zobaczymy jak to będzie gdy się J już na świecie pojawi.

    Rucola, Suszarka lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3842 3843 3844 3845 3846 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ