X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 22 listopada 2020, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola zdarza mi sie czasami plamic 1 dzień przed @. Cały dzień czekam wtedy na @, ale mam tylko brudzenie. To samo pytanie, które Tobie się nasuwa, zadalam Pani doktor, bo głównie przyszłam z problemem plamien w 1 razie. Odpowiedziała, że duphaston oczywiście wspomaga 2 fazę cyklu i przeciwdziała niedomodze lutealnej, ale to jak kończy się cykl poprzedni wpływa też na rozpoczęcie następnego, że wszystko jest ze sobą bardzo powiązane. Czasami wystarczy właśnie duphaston, żeby cykl wrócił na wlasciwe tory. Dała mi 3 miesiące do obserwacji, jeśli by nie pomogło zrobimy cały panel hormonalny. U mnie raczej z samą owulacją nie ma problemu, pęcherzyki dojrzewają i pękają.

    Rucola lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 22 listopada 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja może tak nie temacie, ale tersz są mega promocja w twistshakebaby (do 70%), więc jeśli ktoś jest na etapie rozszerzają diety, albo niedługo będzie, to naprawdę fajna promka. Ja zamówiłam zestaw mata + miseczka + talerzyk z podzialka + sztućce + 2 śliniaki i za wszystko wyszło 120zl.teraz sama mata normalnie kosztuje chyba coś koło 90 zł, więc myślę, że warto. Marka jest polecana przez wiele osób (wiele kobiet z IG, które obserwuje bardzo je poleca). My mamy po Hani miseczke doidy bowl, ale u nas się nie sprawdza przy Piotrusiu, bo on ja bez problemu odkleja. Poza tym nie wiem czy to problem naszej (felerny egzemplarz czy co), ale u nas miska zmienia smak jedzenia... więc doidy nie polecamy.


    A! oni mają też w ofercie butelki, bidony, smoczki itd. Warto zajrzeć. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 12:14

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 22 listopada 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka jak się czujesz? Kiedy kolejna wizyta?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 22 listopada 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się całkiem dobrze, trochę zmęczona i rano trochę mnie mdli, ale generalnie ok. A wizytę mam 24, we wtorek. :)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 listopada 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosku :( przykro mi, mam nadzieję że mimo wszystko jeszcze masz możliwości podziałać w temacie.
    Spełnienia marzeń i dużo zdrówka! <3

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 listopada 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps Rucola fajny artykuł o żelazie -chyba poszukam jakichś sałatkowych przepisów na tofu i natkę pietruszki, do tego pestki dyni 4 pomidory i jak zjem raz w tygodniu to mam z bani łykanie tych syfiastych tabletek :D

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 listopada 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Yosku :( przykro mi, mam nadzieję że mimo wszystko jeszcze masz możliwości podziałać w temacie.
    Spełnienia marzeń i dużo zdrówka! <3

    Tak jeszcze powalczę, wracam po swoje maluszki po nowym roku. 🥰
    Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa

    agulineczka, Rucola, sliweczka92, Suszarka, Ania_1003, Jeżowa, Lunaris, Lusesita lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 23 listopada 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam rano na wizycie, szyjka skrócona i rozwarcie na opuszek 🤷 następny raz widzimy się z ginem za dwa tygodnie, jego zdaniem powinnam donosić do 38 tygodnia. Tak czułam że się coś kroi, skurcze, ból krocza i kłucie w szyjce to moi przyjaciele w ostatnim czasie. Za to Mała nie taka Mała bo ponad 2700, choć wydaje mi się ta waga trochę przesadzona. Może maszyna zwariowała widząc nogi na 37+1 🤭😅 według doktora nie przekroczy 4kg, zakładając oczywiście że donosilabym do terminu. Zobaczymy :)

    sliweczka92, Rucola, agulineczka lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 23 listopada 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka, to nudnej końcówki 😁 Hania miała 2850g w 39+4. ;) Piotrek niby szedł podobnie wagowo, a w 41+0 ważył 3640g 😅

    Ja mam wizytę jutro na 9:30. Liczę na kciuki 🤗

    Rucola, Yoselyn82, Lunaris, Suszarka, JustynaG lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 listopada 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczka a ja liczę na suwaczek po wizycie :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 23 listopada 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka przede wszystkim gratuluje wagi haha :D zacna, nie powiem, choć nogi zapewne ją w tym algorytmie do obliczania wagi zawyżają. U nas na pewno zawyża głowa, tak jak było z Agatką, ale Agata naprawdę miała tę głowę dużą jak się urodziła, czapki 3-6 miesięcy nosiła od razu 😅 co do szyjki i rozwarcia - już jesteś blisko terminu, więc na pewno nie jest to taki problem jakby mógł być jeszcze te kilka tygodni temu, ale oczywiście życzę spokojnego donoszenia do 37 tygodnia minimum :) mnie dzisiaj w nocy obudził skurcz, więc na moje standardy musiał być dość bolesny, skoro się obudziłam. Jestem ciekawa jak tam moja szyjka, bo ostatnio trzymała się twardo bez rozwarcia do końca.

    Yos bardzo mi przykro, że transfer się nie powiódł, ale trzymam ogromne kciuki za kolejny, oby ostatni już!

    Agulineczka wybacz, ale ja nie potrafię się w ogóle odnieść do tych zaleceń odnośne duphastonu, ale dziewczyny już trochę napisały. Może rzeczywiście byś spróbowała u Fabijańskiego tak jak Verita? Ja od niej właśnie o nim słyszałam mnóstwo dobrego, wydaje się mieć szeroką wiedzę zdecydowanie wykraczającą ponad ginekologię. Tylko on już w Ginemedica nie przyjmuje, tylko gdzieś indziej.

    Śliweczka super, że się czujesz dość dobrze, przy dwójce dzieci w domu to maksymalnie złe samopoczucie byłoby bardzo niewskazane. Kciuki za wizytę jutro <3

    Ja wizytuje w środę, to będzie 36+0 :O dostanę wtedy także skierowanie już do szpitala na konkretny termin, bardzo bardzo nie mogę się doczekać :D

    Yoselyn82, Rucola, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 listopada 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarko spokojnych dni zatem- niech się jeszcze nic nie dzieje :)

    Śliweczka, Jeżowa będą kciuki :D

    A my jutro ostatni dzień w więzieniu! Yupiiiii

    Ania_1003, Suszarka, Yoselyn82, JustynaG lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 23 listopada 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Suszarko spokojnych dni zatem- niech się jeszcze nic nie dzieje :)

    Śliweczka, Jeżowa będą kciuki :D

    A my jutro ostatni dzień w więzieniu! Yupiiiii

    Ktoś kończy aby mógł zacząć ktoś 😉 U mnie runda 2 się szykuje.

    [age.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 listopada 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za wizyty!

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 listopada 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1003 wrote:
    Ktoś kończy aby mógł zacząć ktoś 😉 U mnie runda 2 się szykuje.
    Aniu czy chcesz nam coś powiedzieć??!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 23 listopada 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Aniu czy chcesz nam coś powiedzieć??!!!

    Tak 😆, że oboje z Oskarem mamy covida 😉
    Jesteśmy na kwarantannie po kontakcie, która się kończy w piątek, ale wychodzi na to że będziemy na kolejnej, przedłużonej ze względu na posiadanie 😆
    Może wyjść, że do świąt do pracy nie wrócę.

    [age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 listopada 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1003 wrote:
    Tak 😆, że oboje z Oskarem mamy covida 😉
    Jesteśmy na kwarantannie po kontakcie, która się kończy w piątek, ale wychodzi na to że będziemy na kolejnej, przedłużonej ze względu na posiadanie 😆
    Może wyjść, że do świąt do pracy nie wrócę.
    Ojej, bardzo mi przykro :( Jak się czujecie? Co poza tym u Was? jak idzie budowa domu? Co tam nowego u Oskara?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oł nonoooł Aniu :( tych wirusów akurat przez OF nie chcemy przekazywac :(
    Sama mam stresa bo w środę testy i jak coś to też boję się tej opcji- kolejne dni w izolacji...

    Mam nadzieję że dajecie radę i nie macie uciążliwych objawów?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 23 listopada 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że już najgorsze za nami. Oskar leci po kolei z objawami tak jak ja miałam.
    Mi się dzisiaj wieczorem zrobiło trochę gorzej. Myślałam że zejdę na zawał. Raczej przez strach, że się uduszę. A karetka by i tak nie przyjechała jak wczoraj do mojej mamy. Bo covid, może za 2h i do tej pory nie dojechali.
    Teraz mam czarne myśli, że on mi się zacznie dusić a pomocy będzie 0...

    [age.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 listopada 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, przykro mi, że musicie przez to przechodzić ... Chociaż Oskar mógłby przechodzić bezobjawowo jak większość dzieci. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej i nie będziesz zmuszona korzystać z pomocy medycznej.

    Rucola lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3870 3871 3872 3873 3874 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ