X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 listopada 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem po wizycie. Niestety bez USG, ale po badaniu na fotelu gin stwierdziła, ze rośnie... USG dopiero w piatek 4.12. Umrę na zawał do tego czasu xD

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 listopada 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliweczko eh Ci lekarze, ja bym raczej nie uwierzyła na słowo :P ale to ja. To jakiś sprawdzony lekarz czy bardziej z przypadku?
    Aniu jak sutuacja u Was?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 24 listopada 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu daj znać co u Was. Współczuję bardzo.

    Sliweczka szkoda, że nie miałaś usg. Ja właśnie lubię swojego lekarza, bo nie ma wizyty bez usg, nawet poza okresem ciąży.

    Rucola Ty brałaś NAC do owu czy cały cykl? Inozytol chyba cały cykl?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 listopada 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, nie mam przykrych historii ciazowych, więc jakoś tak wierzę, ze będzie dobrze. W przyszlym tygodniu USG i się wszystko wyjaśni. :)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 listopada 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczko przed owulacją brałam około 2g NACa a po owulacji 500-600mg. Inozytol podobnie, w sensie przed owulacją nawet 3-4 g proszku Swansona a po owulacji mała porcja, około 500mg. Mój mąż przez cały czas dostawał po 500mg NACa i 500mg inozytolu dziennie. Dodatkowo oboje jedliśmy codziennie 1000mg argininy i tyle samo l-karnityny. Ja do tego acard i jakoś poszło :)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 listopada 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, "jakoś" ze zdwojoną siłą :D Agulineczka, może nie przesadzaj z dawką, jezeli nie jesteś gotowa na bliźniaki 😄 A tak serio to trzymam kciuki, będzie dobrze!😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 12:57

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 listopada 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ... powiem Ci że nawet mi do głowy nie przyszła taka opcja... jak ja dziękuję że u nas to tak lekko poszło!
    Trzymaj się dzielnie (zamknięcie może człowieka doprowadzić do ściany) i duuuuuuuuużo zdrówka dla Was obojga!

    Sliweczka 4 już niedługo :) będzie co oglądać bo kropek podrośnie w tym czasie :)

    WYTRZYMAŁAM! Oficjalnie kończymy o północy lock down. Zasłużyłam na prezent- poza wycieczką na ciepłe wyspy BEZLUDNE i BEZDZIETNE to nie wiem co mogę sobie podarować w nagrodę :P
    W antynagrodę dostałam dziś smsa ze żłobka- do 30.11 zamknięte bo COVID :D :D :D heloł.....!

    Pilik jak Wy się macie?

    sliweczka92 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 24 listopada 2020, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w miarę stabilnie. W czwartek dzwonię do rodzinnej prosić o zwolnienie przynajmniej do 6go. Nie chciała nas wysyłać ostatnio na wymaz, bo musiałabym pojechać w kolejkę z Oskarem. Mogą przyjechać na wymaz do domu, ale na podstawie tego jak mama czekała na taki domowy wymaz, to ja podziękuję. Tym bardziej, że na zbadanie Oskara się nie zgodzę.
    Ja już mam/miałam wszystkie możliwe chyba objawy, dlatego nie pozwolę się wygonić do pracy w poniedziałek. U nas nikt nie bada drugi raz jak się kończy kwarantanna...
    M nie ma, rodzice zarażeni, siostra przeszła jako pierwsza ale siedzi z nimi na kwarantannie. A ja z Oskarem od tygodnia u siebie. Jeszcze z 2 na pewno, może 3. On też objawowy.

    [age.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 listopada 2020, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wymaz z uwagi na prace- mogę wrócic jedynie z negatywem bo inaczej zagrażam wszystkim pacjentom i personelowi którego dalej nie ma. Tak samo policja, reszta obywateli przechodzi izolacje/kwarantanne i są wolni choć nikt nie daje gwarancji że są ujemni. Koleżanka już 2 miesiące jest dodatnia i ma niestety objawy :(

    Ania jak lekarz bedzie robił Ci jakieś problemy to sama wypełnij formularz do kwarantanny na pacjent.gov.pl (kontakt z rodzicami np) i będziesz w systemie wtedy lekarz musi wystawić L4. Mimo że ja mam + dzieci nikt nie mazał- dlatego te statystyki są zakłamane. Nie wymazuje się wiele osób które zapewne są dodatnie. No ale jeśli faktycznie siedzą w domach na kwarantannie to dobre i to- przynajmniej nie sieją. Choć większość się nie przyznaje albo wychodzi na zakupy i spacer zaraz po wizycie policji...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 23:31


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 24 listopada 2020, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzinna od razu powiedziała, że jak tylko będę chciała skierowanie to od razu wystawia. Ale ja się bałam iść w tą zarazę i stać tam. Dlatego wypisała l4. W międzyczasie tato dostał pozytywa, sama się zgłosiłam online jako po kontakcie. Oskara też.
    Jutro pewnie mama dostanie, jej akurat jest najgorzej, ale mi się już nie będzie opłacało zgłaszać, bo terminowo wyjdzie tak jak przy zgłoszeniu z tatą. Przysługuje nam 10 dni od dnia kontaktu który był 17go.
    Tak więc jeśli nie będzie wymazu, to zostanie jedynie l4.
    Większy przypał jest w pracy, bo szefowa stwierdziła, że wrócę w poniedziałek... Ale to już inna historia. Oskar sam w domu nie zostanie. Dlatego dopóki mama nie będzie zdrowa, to i tak będę z nim siedzieć w domu.
    A testy powtórne powinni robić, bo patrząc do okoła u mnie, to kwarantanna po 1-2 dni, to chyba dla picu w większości...
    Z objawami można zarażać ponoć do 21 dni 💪🏻

    [age.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 25 listopada 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, ciesz się, ze siedzieliscie teraz w domu, bo jeszcze ze żłobka by Wam jakąś kwarantanny wlepili 😆

    Lunaris lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 listopada 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja tylko na szybko z pozdrowieniami. Żyje, mały ma się super, wszyscy zdrowi :). Tylko przez ta wieczna epidemie mam trochę zamieszania w firmie i już dawno wyszło mi, ze w połączeniu z opieka nad małym totalnie nie ogarniam czasu na forum. Teraz kiedy misiu jest już ciut większy i w pracy jakoś tam tez zaczyna to się wszystko kręcić może uda mi się tu znowu czasami pozakładać. Na razie muszę ogarnąć co się u kogo w ogóle dzieje!

    Buziaki i wroce jeszcze, myśle o Was :)

    Rucola, Minnie89, Jeżowa, Lunaris, Kaczorka, JustynaG, sliweczka92, Cabrera lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 25 listopada 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wstyd mi trochę o to prosić ale gdybyscie mogły zerknąć na moja zbiórkę i wspomóc symboliczną kwotą to będę dozgonnie wdzięczna :(.
    Bardzo proszę o pomoc :
    https://zrzutka.pl/ys5shf ♥️ 🙏

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 listopada 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa <3 dobrze że sobie radzisz :) małe dziecko i praca to kosmos!

    Jeżowa a gdzie relacja z wizyty hmmmm?

    Melduję się UJEMNA :D w nagrodę dostałam dyżur nocny w sobotę :P Ciastek będzie w 7 niebie...

    Kaczorka, JustynaG, summer86, Minnie89, Yoselyn82, sliweczka92, Rucola, agulineczka, Suszarka, Anna Stesia, olik321 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 26 listopada 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris super, że już jesteś negatywna! Jakoś tak mi szybko zleciała Twoja kwarantanna, ale to tak chyba juz jest, że u kogoś zawsze wszystko szybciej leci. A ten dyżur to faktycznie słaba nagroda, ale może po tylu dniach w domu to nawet jest jakaś wersja "rozrywki" :P

    Nowa super, że się odezwałaś! <3 wpadaj częściej jak tylko będziesz miała chwilkę :)

    Śliweczka zabiłabym za brak USG na wizycie, dla mnie to jedyny sens chodzenia na wizyty haha :D natomiast uważam, że jak lekarz po badaniu na fotelu stwierdza, że dziecko rośnie i rozwija się prawidłowo to najzwyczajniej w świecie zgaduje. Rozumiem, że widzi zamkniętą szyjkę i co tam jeszcze można zobaczyć, ale no sorry, dziecka to nie widzi🤷‍♀️ mam nadzieję, że czas do 4 grudnia szybko Ci zleci i wtedy zobaczysz swoją kruszynkę <3

    Ja wczoraj miałam wizytę bardzo późno i już nie miałam siły pisać. Ale wszystko jest w porządku Tymek ma już 3400g, słodką, pucołowatą buzię, a zaplanowany dzień jego pojawienia się na świecie to 11 grudnia 2020 <3 zostały nam dwa tygodnie w dwupaku :)
    1a8284a703ef.jpg

    Lunaris, JustynaG, sliweczka92, Rucola, agulineczka, Yoselyn82, Suszarka, Lusesita, Kaczorka, Anna Stesia, Cabrera lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 listopada 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa super :) Tymi będzie obchodził urodziny razem ze Stasiem jesli będzie czasowy :D


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 26 listopada 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa, jeśli chodzi o to rosniecie, to miała na myśli macice, to chyba jest w stanie ocenic na fotelu.
    Korzystaj z tych ostatnich 2 tygodni. :) na ile gin szacuje masę urodzinową?

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 26 listopada 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa, ale super! Twoja ciąża zleciała mi mega szybko! To już tak niedługo :)
    11 grudzień to ładna data, widzę w kalendarzu, że piątek. Ja miałam do wyboru piątek lub kolejny wtorek i wybrałam wtorek 13.11. Lekarz sam powiedział, że wtorek lepszy jakby miał sugerować, żeby nie leżeć na weekend w szpitalu, bo mniej się dzieje i czasami trudnej w razie w znaleźć lekarza czy się czegoś dowiedzieć. Ale u Ciebie będzie wszystko dobrze, jesteś pod dobra opieka i nie ma znaczenia czy to poniedziałek, piątek czy niedziela ;) najważniejsze, że niedługo będziecie się tulić. I nie powiem, że z wielką chęcią przejelabym Twój brzuszek ;)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 26 listopada 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to nie wiem, czemu akurat taki termin mi zaproponował, nawet nie pomyślałam, że to może robić różnicę czy piątek czy wtorek czy jakiś jeszcze inny dzień szczerze mówiąc. Mam nadzieję, że będzie po prostu ok, weekendzik szybko zleci i w poniedziałek wyjdziemy do domu :D dziwnie mi się o tym myśli, że zaraz będzie kolejny bobo w domu, aby drugiej strony serce już tak bardzo tęskni i chciałoby utulić <3

    Yoselyn82, Rucola, agulineczka, Lunaris lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Aaeemm123 Przyjaciółka
    Postów: 70 43

    Wysłany: 26 listopada 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 11dpo progesteron 34 beta hcg 28 jest ok ?

    Monika_1992 lubi tę wiadomość

‹‹ 3871 3872 3873 3874 3875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ