X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dziękuję Wam w imieniu Oli 🙂

    Reset - a Julia wstaje na nogi i przemieszcza się przy meblach?
    Z Olą też się bez problemów nie obędzie, bo jak zaczęła chodzić to znów jej asymetria wyszła i trzeba będzie pójść na konsultację do fizjo. Ale dam jej jeszcze chwilę na rozkręcenie.

    Śliweczka - Twój Piotruś to struś pędziwiatr! Silny chłopczyk ❤️ my buty mamy, ale póki co miała je na sobie raz 😝 póki co na spacery jeszcze w wózku jeździmy. Niech siedzi, bo bieganie za dwiema póki co mi się nie uśmiecha 😉

    Verita - nie mówię, że nigdy więcej dzieci 😉 ale na chwilę obecną wykluczam trzecią ciążę.. z tymi dwiema dziewuszkami ledwo dajemy radę 🙈 a poza tym okazało się, że po ciążach wyszedł mi przewlekły stan zapalny tarczycy z tendencją do niedoczynności i póki co muszę ogarnąć ten temat 🙂

    Brawo dla Oleńko, kolejny kroczek do przodu, piękny widok jak dziecko stawia kroki, jak się uczy chodzić i potem jak już samo chodzi i biega.

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Dziewczyny dzisiaj wychodzimy!! :) dziękujemy za kciuki!

    Super wisodmosc, w domku najlepiej ♥️

    Halszka112 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, super wiadomości! To czekamy na relacje z pierwszego spotkania rodzeństwa 😍🥰

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, zaglądałam, lajkowałam, ale nie było kiedy napisać, więc nadrabiam i serdecznie gratuluję narodzin synka <3 byłaś bardzo dzielna i cieszę się, że już jesteście w domu :)

    Rucola <3 tak się cieszę Waszym szczęściem!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale tu cisza..

    Pilik, chyba dawno nie pisałaś co u Was? jak sobie radzicie?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂

    Wpadam, żeby powiedzieć, że dzisiaj miałam prenatalne I wszystko w porządku 😍🥰 dzidziuś ma już 5,8cm, wszystkie parametry prawidłowe, PAPPA też wyszła ok i skorygowane ryzka niskie ❤

    Kamień z serca!🙂

    A to mój skarb:

    https://naforum.zapodaj.net/c781e3260b30.jpg.html

    Minnie89, summer86, moniśka..., Suszarka, Yoselyn82, Cabrera, Kaczorka, Jedna_z_Wielu, Bunia86, Cheresta, sliweczka92, malka, Rucola, Aga9090., Lunaris lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Hej dziewczyny 🙂

    Wpadam, żeby powiedzieć, że dzisiaj miałam prenatalne I wszystko w porządku 😍🥰 dzidziuś ma już 5,8cm, wszystkie parametry prawidłowe, PAPPA też wyszła ok i skorygowane ryzka niskie ❤

    Kamień z serca!🙂

    A to mój skarb:

    https://naforum.zapodaj.net/c781e3260b30.jpg.html

    Już prenatalne? Ale mi zleciało tych 12 tygodni :O niesamowite. Bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku! Piękny mały czlowiek <3 a tak z ciekawości - obstawiasz chłopca czy dziewczynkę? :D

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka super wieści!
    U mnie też już po prenatalnych, też wyniki super :)

    sliweczka92, summer86, agulineczka, Yoselyn82, Rucola, Suszarka, Jeżowa, Aga9090., Lunaris lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dobrze, weekendzik, chałka się piecze 😋 pozneij idziemy na parapetowke do znajomych :) Piotruś wczoraj skończył 11 miesięcy. :) A Bobo już 19 tydzień 😃 no i jeszcze ważna kwestia odnośnie Piotra. On od urodzenia słabo spał w nocy. Zwykle chodzi spać koło 20, zanim się dołożymy to się budzi średnio 1-3 razy, ale później jak już jesteśmy w sypialni, mimo, ze to odłożyłam do łóżka, to się bardzo często budzi. Jakiś przełom nastąpił ubiegłej nocy, bo spał od 20:15 do 4:48!!! Szok i niedowierzanie. Najdłużej zdążyło mu się spać jakieś 3h ciągiem i to nie jakos często. Zwykle ma milion pobudek... chciałabym, żeby coś u niego pyknelo i się poprawiło, bo chce to zaraz całkiem odstawić (np tylko w nocy, czyli dziś. To było 4:48, 6, 7, ale już 7:15 było po spaniu...)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2021, 10:29

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Hej dziewczyny 🙂

    Wpadam, żeby powiedzieć, że dzisiaj miałam prenatalne I wszystko w porządku 😍🥰 dzidziuś ma już 5,8cm, wszystkie parametry prawidłowe, PAPPA też wyszła ok i skorygowane ryzka niskie ❤

    Kamień z serca!🙂

    A to mój skarb:

    https://naforum.zapodaj.net/c781e3260b30.jpg.html

    Cieszę się że wszystko z maluszkiem dobrze i ładnie rośnie 🥰 rośnijcie zdrowo

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Agulineczka super wieści!
    U mnie też już po prenatalnych, też wyniki super :)

    Cieszę się że wszystko dobrze. To rośnijcie zdrowo 👍💕

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczko pieknie!!! Ja obstawiam córeczkę 🥰
    Bunia Tobie też gratuluję!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita nie wiem czy gratulowała, jeśli nie to przepraszam że dopiero, ściskam mocno! Mam nadzieję że w domu macie się dobrze, a córeczka zakochana w bracie 💗

    Agulineczka i Bunia cudownie, że wszystko dobrze, lecą te Wasze ciąże! Sliweczka Twoja chyba jeszcze szybciej! Gratulacje dla chodzącego Piotrusia i Oleńki ;)

    Summer dziękuję, że pytasz. U nas marnie, więc wolę się nie odzywać ;) nieprzespane noce i wiecznie wrzeszczący maluch plus starszak w rozkwicie buntu sprawią, że psychicznie czuję się jak rozjechana przez walec. Czekam na wiosnę z nadzieją że będzie wtedy jakoś łatwiej przetrwać...

    Kaczorka, agulineczka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, trzymam kciuki, żeby maluchy w końcu dały Wam trochę oddechu. A Tobie życzę dużo dużo sił i jeszcze więcej cierpliwości.

    U Ninki też taki trudny etap? U nas z dnia na dzień coraz więcej marudzenia, afer bez powodu i dyskusji o wszystko.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer było super, a od jakiegoś czasu jest dramat, jęczy o wszystko, nie ma dobrej strategii 🤦🏼‍♀️ Jak coś chce i już odpuszcze to się okazuje że chce coś innego.
    Chce po prostu tego co ja nie pozwalam bo wtedy może aferę zrobić i pokazać jak stawia na swoim ;).
    Nooo ciężko, próbujemy to przetrwać. Najgorsze że ze złości robi głupoty przez które sobie krzywdę robi (rzuca się, uderza głową itp. Przez co ciągle ma siniaki czy jakieś rozcięcia 🤦🏼‍♀️). Pocieszam się, że to minie za jakiś czas, szkoda że na chwilę, ale zawsze chwila oddechu przed buntem czterolatka 🤣

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik - też czekam na wiosnę! Olka ogarnie na dobre chodzenie i będzie można zabrać te małe paskudy na plac zabaw, by tam się wyszalały 🙈 w domu z nimi oszaleć można.
    Alka przez cały dzień lata i gada jak nakręcona. A teraz jeszcze Olka próbuje jej dorównać..

    No i Aluśka weszła w etap, że wszystko robi sama. O ile w ogóle ma ochotę coś zrobić. Ale zawsze podkreśla, że jak skończy 4 lata, to wtedy.. noooo, to wtedy to już prawie dorosła będzie i wszystkiego się nauczy i w ogóle i w ogóle.. 😝 czekam na to 😉

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik to faktycznie masz teraz niełatwy okres... dużo siły Ci życzę! Mnie synek naprawdę rozpiescil i zadnych takich akcji nie robił. Córce minal czas mamozy (największy w wieku około 1,5 roku), wiem, że jeszcze może nadejść bunt dwulatka, ale póki co nie jest źle. Tyle, że moja senność jakoś się nie zmniejsza z końcem I trym ;) i czasem jest ciężko tym bardziej, ze Ula nie chodzi do żłobka. Ostatnio celowo kilka dni nie puszczalam syna do przedszkola, bo gdy są razem w domu, jest mi o dziwo lżej, bo zajmą się sobą. Syn ma sto pomysłów na zabawę, nigdy nie usłyszałam od niego, że mu się nudzi, a młodsza siostra we wszystkim go naśladuje i za nim non stop chodzi, a ja dzięki temu mam chwilę oddechu 😁Jak jesteśmy zas same chce wszystko robić ze mną. Puzzle, kolorowanie, granie w planszowki - wszystko wspólnie. Sprzątać chce z mamą, gotować z mamą, a mama ma tyle energii ostatnio co.kot naplakal.
    P.S. też czekam na wiosnę, kiedy otworzę taras i dzieci wybiegną sobie na ogród, zjeżdżalnie i do piaskownicy, a ja wypije sobie w spokoju kawkę 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2021, 21:34

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka kiedy masz następne usg? Masz jakieś przeczucia co do płci? Albo jakieś preferencje? Albo wybrane imiona? 🙂
    Ja z imieniem będę mieć problem teraz.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka, polowkowe mam 16.02, mam nadzieję poznać w końcu płeć. Przeczuc ani preferencji nie mamy (chociaż może troszkę bardziej ciągnie mnie w kierunku córeczki 😅, ale jak już wybraliśmy imiona, to jakoś nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia). Będzie albo Gabrysia albo Jaś. :)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, ja też nie mogę się doczekać wiosny (wolę jak jest ciepło i można posiedzieć z dziećmi na placu zabaw 😂).

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
‹‹ 3911 3912 3913 3914 3915 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ