X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 11 lipca 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka kochana gratuluje ! Pewnie już w domu jesteście? Daj znać jak się czujecie 😊😘

    Agulineczka wybraliście piękne imię dla synka 😊 u nas pomalutku, pracy dużo, dziewczynki zdrowie, T od września idzie do zerówki, moja duża dziewczynka. Właśnie jesteśmy w drodze na urlop :) a Ty jak się czujesz na końcówce? Bardzo szybko mi zleciała Twoja ciąża

    agulineczka, sliweczka92 lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 12 lipca 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!
    Mu jesteśmy w domu już od piątku. Jest super 😄
    Co do spotkania z rodzeństwem, to w piątek, jak eMek przywiózł dzieci, to był draamat. Serio. Piotruś zachowywal sie jakby chciał Gabi rozszarpać, A Hania też nic lepiej. Byłam załamana. Ryczalam tak, ze aż miałam opuchnięte oczy. Natomiast następnego dnia, jak już wszyscy się wyspali nastąpiła odmiana. Radość, glaskanie, całowanie siostry, zainteresowanie. Normalnie ryczalam, ale tym razem z radości. Prawdopodobnie była to kwestia zmęczenia. Teraz jest pięknie!
    Ja czuję się wyśmienicie! Bez nacięcia m, więc komfort 9/10, trochę zmęczenia, ale poza tym rewelacja! aż trudno ki uwierzyć, że kilka dni temu urodziłam. Każdemu życzę takiego połogu ❤

    pilik, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 13 lipca 2021, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, dzięki, że pytasz 🙂

    Ja czuję się dość dobrze, u mnie to taki paradoks w sumie, bo ja w każdej ciąży czujē się lepiej niż po nich. Mój organizm jest jakiś dziwny 😉 po ciąży mam wrażenie, że czepia mnie się wszystko. Wiadomo, że kondycja już nie ta, sił mniej, upały nie pomagają, ale nie mam ogólnie co narzekać. Nie mogę uwierzyć, że niedługo będę znów tulić takiego maluszka 🥰 szkoda tylko, że przyszło mi rodzic w czasie kiedy nie ma odwiedzin, tatuś nie będzie mógł być przy nas i zobaczy synka dopiero przy wypisie, no ale trudno. Córka od września idzie do przedszkola, przez okres wakacji siedzę z dwójką w domu, więc będzie wesoło 😁
    Udanego urlopu życzę!🙂

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 13 lipca 2021, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka super się czyta takie pozytywne nastawienie!🙂 fajnie, że tak dobrze się czujesz 🙂.

    Ja o reakcję synka w ogóle się nie martwię, na siostrę też bardzo fajnie zareagował, a był wtedy w wieku Twojej Hani. Zobaczymy jak nasza córcia zareaguje 🙂

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 lipca 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczko dla mnie strach przed spotkaniem dzieci mnie paraliżował. z perspektywy stwierdzam, z nie było tragicznie ale na pewno nie było lekko i nie chciałabym wracać do poczatków. Najtrudniejsze były pierwsze 3 miesiące. Twoja pogoda ducha i usposobienie na pewno Ci ułatwią poczatki, zresztą Ty już przez to przechodziłaś. dawaj znać jak sobie radzicie !
    Agulineczko masz już wyznaczony termin cc czy czekacie na rozpoczęcie akcji porodowej?
    Moje Maluchy skończyły pół roku i bardzo mnie to cieszy, naprawdę... Mnie chyba nie kręcą małe niemowlaki :P najsłodsze są raczkujące szkraby, mam nadzieję, ze moja dwójka będzie raczkowac bo Idalka ma znaczną asymetrię. Przez chwile nie była widoczna a teraz znów się nasila. Poza tym wszystko mniej wiecej jest pod kontrolą :P

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 13 lipca 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, przerazilam się tym początkiem, pierwszym spotkaniem. Na szczęście już nigdy się to nie powtórzyło. :) boję się trochę jak eMek w poniedziałek "pójdzie" do pracy, ale jakoś damy radę. :) ma Home Office i mówił, że będzie próbował czasem popracować z mała w chuscie. Robił już tak kiedyś jak Hania była malutka. :)

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 17 lipca 2021, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola długo zastanawiałam się nad wyborem szpitala. Chciałam rodzic w tym samym co urodziłam córkę, ale mój lekarz prowadzący zrezygnował z pracy tam. Mimo tego zostałam przy tym lekarzu, bo bardzo go cenię i jako lekarza i ogólnie jego podejście do człowieka. Wybrany szpital zamknęli wczoraj na 2 tyg ze względu na braki kadrowe wśród neonatologow (długa historia) i nie wiadomo czy się otworzą, bo chodzą nawet słuchy o przeniesieniu całego położnictwa do innego największego szpitala. Dlatego nie chciałam dłużej czekać i ryzykować niedostaniem się, stąd też zdecydowałam się na szpital, w którym urodziłam synka. Widocznie chłopaków muszę rodzic tam 😉 zapisałam się już na termin i synka powitamy dokładnie 6 sierpnia, no chyba, że coś wcześniej się zacznie. Zostało już tak niewiele czasu 🥰 wielkie odliczanie trwa 😉

    summer86, sliweczka92, Suszarka, Rucola, Jeżowa lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 18 lipca 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja z pytaniem.
    Czy któraś poratowałaby globulkami Macmiror Complex globulki 500 mg lub Pimafucin 100mg?
    Oczywiście odkupię i płacę za wysyłkę.
    Ostatnio wyrzuciłam, bo się przeterminowały i po 3 latach od ciąży z infekcją 24/7 zmora powróciła 😭
    Rejestracja (telefon) u ginki wyłączona do 1.08 a najszybszy termin na znanylekarz to koniec września. Podjechać też nie mam jak (inne miasto), ona nie pracuje codziennie 😪

    [age.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 20 lipca 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja nie mam czym Cię poratować, w tej ciąży szczęśliwie bez żadnej infekcji.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 22 lipca 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi również w tej ciąży udalo sie uniknąć infekcji.

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 22 lipca 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka jak sobie radzisz z trojeczka?🙂 Ja już za 2 tygodnie idę do szpitala, także ostatnia prosta 😉

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 22 lipca 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny!
    Przede wszystkim Sliweczka, gratuluje malej krolewny! Oraz Agulineczka, trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie :)

    Nawet nie wiem od czego zaczac...
    Poprzednim razem bylam tu w grudniu z pozytywnym testem ciążowym, wtedy beta od poczatku bardzo slabo przyrastała i w 8 tc doszlo do poronienia.
    Teraz wracam znowu...

    25835f1a86f4.jpg

    Obecnie jest to juz 20tc, a ja dalej nie wierzę, ze ten cud sie dokonuje :)
    ostatnie dinozaury wymierają!

    Teraz nie pozostaje mi nic innego jak przewertowac ponownie prawie 4 tys. stron z Waszymi cennymi wskazowkami i poradami :)

    Rucola, agulineczka, sliweczka92, summer86, Aga9090., Anna Stesia, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 lipca 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7mistake wspaniała wiadomość!!! :) Wszystkiego najlepszego dla Was, niech dzidziuś zdrowo rośnie! Już znasz płeć?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 23 lipca 2021, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7mistake gratulacje! Pięknie wygladasz!

    Agulineczka, radzę sobie calkiwm nieźle 😅 od poniedziałku eMek wrocil do pracy, dziś pierwszy raz wyszedł na cały dzien do biura. Mam nadzieję, ze caly dzień będzie tak spokojnie jak jest teraz 😆

    Rucola, agulineczka lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 lipca 2021, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dawno nie zaglądałam, ale widzę że cisza i tak przeważa 😅…

    Ja mam jakieś urwanie głowy, moje dwa hnb doprowadzają mnie na skraj wyczerpania fizycznego (psychicznego nie jednokrotnie też 🙈) Tysiek od prawie miesiąca chodzi, aktualnie zaczyna biegać, wszędzie się wspina i ogólnie jest jak czołg, nic mu nie jest w stanie stanąć na przeszkodzie. A jak już coś stanie, to cały świat szybko się o tym dowie i pozna jego złość. Jest radosnym urwisem, całkowicie innym od siostry.

    Rucola cieszę się, że Twoje maluchy spokojnie! Niesamowita jesteś będąc przy swojej trojeczce kpi 💗

    Sliweczka gratuluję! Podziwiam i ściskam. Mam nadzieję że przed Wami same piękne dni i świetnie sobie sama radzisz!

    Agulineczka i Ty już tak niedługo poznasz swojego drugiego synka! Ściskam i wysyłam dużo ciepłych myśli. Mam nadzieję, że stres o starszaka wkrótce minie.

    Zawsze marzyłam o trójce dzieci… a aktualnie ta dwójka tak mi daje w palnik, że na samą myśl o trzecim robi mi się słabo i już mi żadna antykoncepcja nie potrzebna, bo boję się zbliżyć do emka. Nie wiem czy ja jestem taka słaba czy to kwestia jednak mocno wymagającej dwójki, ale postarzałam się przez te trzy lata przynajmniej o 10 lat, czuję się zaniedbana, nadal mam problem z ogarnięciem czegokolwiek, śpię po kilka godzin z przerwami oczywiście i jestem tak po ludzku strasznie zmęczona. Permanentnie 🤷‍♀️.
    Achh jeszcze od maja wróciłam do pracy, nie na etat, 55h w miesiącu, w soboty i popołudnia jak eMek z dziećmi, ale ta praca choć fizycznie mnie męczy, to psychicznie mi pomaga. Dopiero teraz wychodzę z ostrego babybluesa którego złapałam po pierwszym porodzie. Dopiero z perspektywy rozumiem, że to coś więcej niż stres, zmęczenie i zmiany.

    Summer, Justyna, AnnaStesia jak się macie? AnnaStesia jak adaptacja przedszkolna?
    Kaczorka zaglądasz czasem?

    By7mistake cudowne wieści! Gratuluję 💗

    Ania mam nadzieję, że już Ci się udało załatwić receptę, ale jeśli nie to są „przychodnie” online gdzie na tego typu lek raczej od ręki byś dostała receptę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2021, 22:35

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 26 lipca 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik fajnie, że napisałaś co U Was. Synek silny chlopak 🙂 wierzę, że jesteś zmęczona zwlacza mając hnb.
    Z czasem będzie łatwiej, ale jeszcze trochę się pomeczysz. Dobrze, że wychodzisz z babyblueasa, trzeba też zadbać o siebie. Trzymam kciuki!


    U nas zostało 10 dni do przyjęcia do szpitala, mam nadzieję, że wytrzymam. W piątek ostatnia wizyta. Dzisiaj pakuje walizkę. Szkoda tylko, że w moim.szpitalu całkowity brak odwiedzin. Mąż zobaczy synka dopiero przy wypisie 😒 oby tylko pobyt się nie przedłużył.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 28 lipca 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja wpadlam zameldowac z opoznieniem, ze 16.06.2021 po mega dlugim i ciezkim porodzie, zostalam po raz drugi mama💙

    agulineczka, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 28 lipca 2021, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa gratulacje!!! Mam nadzieję, że jakoś sobie radzicie. Początki z dwójką nie są za proste, ale wszystko da się przeżyć 🙂

    JustynaG lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 29 lipca 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Na wstępie gratuluję cccierpliwej porodu (choć bez opisania historii to nie wiem czy się liczy :P) i by8mistake pięknego brzuszka! Niech rośnie dalej tak pięknie.
    Agulineczka, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Jeszcze trochę i będziesz mieć synka po drugiej stronie brzucha. Z moich wspomnień (po tygodniowym pobycie w szpitalu) najtrudniejsza była rozłąka z córką. I o ile te 2 dni nie stanowiły problemu to tydzień to było dla niej zbyt wiele. Stres był tak silny, że potem ponad miesiąc leczyłam jej skórę po wzmocnionym AZS. Panie w przedszkolu aż pytały czy to nie jest zakaźne.
    Ale jak mnie odbierali ze szpitala to Ania nie interesowała się mamą tylko bratem :D

    Pilik, u nas miłość rodzeństwa kwitnie. Mały pięknie się rozwija, chętnie je posiłki stałe. Wieczorami akceptuje TYLKO mnie, ewentualnie Anię.
    Jakiś czas temu otrzymałam ulotkę o bilansie mowy organizowanym w moim mieście. Zapisałam Anię. Niestety czeka nas zabieg podcięcia wędzidełka (wychodzi na to, że jest to przyczyną mojego nieudanego KP) do tego terapia logopedyczna przygotowująca do zabiegu a potem po, by wyćwiczyć język. Ania mówi chętnie, sporo ale nie wymawia pewnych głosek bo ma problem z pionizacją języka.
    Po raz pierwszy ktoś zajął się nami holistycznie. Ale to też oznacza sporo wizyt w najbliższych miesiącach.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 29 lipca 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna fajnie, że się odezwałaś :)

    Ja też najbardziej boję się rozłąki. Jeszcze ten całkowity brak odwiedzin nie pomaga.

    Moge się zapytać z jakimi gloskami Ania ma problem? Moja córka ma teraz 2 latka i 8 miesięcy. Jak miała 2 latka martwiłam się, że mało mówi, bo synek w tym wieku już wierszyki recytowal. Na szczęście jakoś po urodzinach zaczęła się rozkręcac z mowa i teraz mówi bardzo chętnie i dużo, ale przykładowo zamiast k wymawia t, zamiast g mówi D. I tak piesek to piesiet, tak to tat, a Gabi to Dabi. Oczywiście ma też problemy z r, cz, sz. Nie byłam jeszcze z nią u logopedy, stwierdziłam, że poczekam jeszcze. Może jednak powinnam już...

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
‹‹ 3933 3934 3935 3936 3937 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ