X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nieśmiało poproszę o dopisanie, chociaż przy Waszych problemach wypadam blado. Ale trochę mi już głupio że podglądam Was od paru miesięcy jak jakiś szpieg. Wiem o Was tyle a Wy o mnie prawie nic :P

    8 cykli starań, niedoczynność tarczycy, podejrzenie PCOS, miałam zrobić krzywą cukrową i zacząć monitoringi - nie zdążyłam :) Zaskoczyło tuż po niewielkim obniżeniu TSH, w cyklu w którym mieliśmy się nie starać <3 Jestem w 20. tygodniu i czekamy na Dziewczynkę!

    Lusesita, Paulina.G, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka
    Dzieli nas kilka dni :-)
    U nas na 85% też dziewczynka <3

    Mam takie trochę na wyrost pytanie. Myslalyscie nad imionami?

    Jadranka lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Jadranka
    Dzieli nas kilka dni :-)
    U nas na 85% też dziewczynka <3

    Mam takie trochę na wyrost pytanie. Myslalyscie nad imionami?
    ja bede myśleć dopiero przed porodem. Na razie jest klucha i nieśmiałek. ;)
    dopiero w 26 tygodniu zakupy ciążowe, teraz ze wszystkim stop.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, u mnie plan podobny - imię i zakupy dopiero w III trymestrze.

    Aksamitna lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja i ja :)
    4 lata starań na nieświadomce, klinika ---> problem męski
    4 IUI Nie udane. IVF zakończone powodzeniem czekamy na SYNA.

    Aksamitna, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla chlopca to mialam już dlugo imie, dla dziewczynki gorzej :-P
    Z zakupami też się wstrzymam. Chociaż muszę się wam do czegoś przyznać. Tydzień temu kupiłam wózek. Trafiła mi się mega okazja.
    W sumie ja nie chciałam, bo szczerze to się bałam że zapesze, nadal się boje, ale M się uparł że później będę żałować.
    Dalej się gryze czy dobrze zrobiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2017, 10:33

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita - my kupiliśmy w 22tc :) nic złego się nie stało :)

    Lusesita, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka w którym tyg urodziłas? Bo córcia też widzę drobniutka była :-)

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się mega cieszę, ze jest tem wątek :)

    Pilik mnie tez wczoraj mocno zestresowały wieści od admiralki :( strasznie mi przykro, ze tak się u niej wszystko zle potoczyło :(
    Ale na prenatalne się jednak wybieram. Będę to pewnie strasznie przezywać, ale dostałam skierowanie od mojego gina i już jestem zapisana. Mam na NFZ i to już jest w pakiecie z testem pappa. Krew maja mi pobierać w dzień usg na wizycie. Ale jak na razie beradzij się martwię moja poniedziałkową wizyta. Nie widziałam bombla od prawie 4 tygodni i zaczynam się mega stresować czy wszystko jest ok.

    Nika ja jestem w 10 tyg i od dwóch dni wróciły mdłości. Dzisiaj nawet z rana miałam bliskie spotkanie z toaleta, co wcześniej się zdarzyło może tylko 2-3 razy. Ale ogólnie samopoczucie jest już trochę lepsze. Mam zdecydowanie więcej siły i już nie mam tej okropni zadyszki. Ale jeszcze jestem senna.

    Jeśli chodzi o wózek to my z emkiem wczoraj przeglądaliśmy orientacyjnie co by nam się podobało. Ale myśle, ze z zakupami jakimikolwiek wstrzymamy się do końcówki II trymestru. Jak na razie przyjmuje tylko „dary” od koleżanek które wiedza ze jestem w ciąży ;)

    Dziewczyny macie jakaś radę jak się zmobilizować do nauki? Powinnam korzystać, ze mam tyle czasu i się uczyć do egzaminu ale za nic nie potrafię się za to zabrać.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie tez takie koszmary? Czy tylko mnie tak męczą. Dosłownie co druga noc jakieś okropne rzeczy mi się śnią.
    Dzisiaj mi się śniło, ze emek wziął mnie na uroczysta kolacje i ogłosił mi ze on jednak nie jest gotowy być tata i ze wynajął dla mnie mieszkanie żebym się wyprowadziła. Ze mnie bardzo kocha ale ze chyba nie da rady się zająć dzieckiem i ze jak już się urodzi to zobaczymy co dalej... i w tym śnie zrobiłam mu taka awanturę, rzucałam w niego wszystkim co miałam pod ręka i oczywiście obudziłam się cała zaplakana.
    Albo śni mi się często ze umiera ktoś z rodziny... masakra :(

    Ale na szczęście w nocy emek w pół śnie wybełkotał ze mnie bardzo kocha i mocno się do mnie przytulił wiec mogłam spać dalej :) oczywiście odwiedzajac najpierw wc na siku ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Barbarka1984 Autorytet
    Postów: 393 1078

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :D Tempki nie mierzylam. Nie chcialam sie stresowac. Rozumiecie, a co jak bedzie obnizina? Strach i pelne majty :P
    Co do PAPPA. 15 mialam krew pobierana i w tym samym dniu mialam miec prenatalne, ale dzidzius byl za malutki (brakowalo mu 1mm).
    Wczoraj bylismy na drugiej probie. Maksiu jest zdrowiusienki, serdusio bije jak szalone. Synus kreci sie, ze doktor nie mogl go dogonic hihihi.
    Wyniki PAPPA obnizyly mi ryzyko na 1:7209 przy trisomii 21!!!! Uspokoilam sie bardzo.
    A ze Tatus zobaczyl siusiaka, to jest mega przeszczesliwy :D
    Maks idac w slady ojca wsadzil sobie palec do nosa hahaha :D

    malka, Kaczorka, summer86, Maja84 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eeobcrt92.png
    Trzy lata starań o pierwsze Dzieciatko
    Luty 2017 laparoskopia
    25.04.2017 1IUI @
    Wrzesien 2017 <3
    Beta 15dpo 85,7; prg 27,07
    Beta 17dpo 247,1
    Maksio 20maja2018

    30c.s. o drugi Skarb (przerwa wrzesień-grudzień 2020)
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Ja mierzylam do 40dc. Później mi się już nie chciało. Mam tu na ovu gdzieś ten cykl zapisany.
    To do atrakcji. W tej ciąży jakoś 2tyg szybciej ki się zaczęły. Najpierw 6tc takie mdłości że wyjely mnie z życia a waga dpafla o 4kg. Na szczęście przeszly okolo 12tc ale od 14 zaczął mi brzuch twardniec. W pierwszej ciąży od 17 tak miałam.
    Teraz czuje diecdosc dobrze ale za wiele nie mogę robić.
    11.12 mam usg polowkowe a 15.12 normalna wizytę.
    Muszę mojej gin powiedzieć, żeby mi częściej wizyty dawała bo ostatnio mam co 5tyg i mi na banie siada że stresu.
    Ja też już po 30tce ale nie robię tych testów.
    Nawet o tym nie myślałam.

    Malinka ja chętnie Ci oddam ten Femibion bo mi się i tak nie przyda :-)
    Moze sie dogadamy na priv?:) tylko jak to dziala? Musze dodać Cię do przyjaciółek? :)

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarka pięknie :) oby u nas wszystkich były takie dobre wieści :)

    Barbarka1984, Maja84 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Moze sie dogadamy na priv?:) tylko jak to dziala? Musze dodać Cię do przyjaciółek? :)

    Nie mam pojęcia :-)
    Musimy spróbować.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Nie mam pojęcia :-)
    Musimy spróbować.
    Zaczej trzeba, bo inaczej nie mam mogę Cie wybrać, żeby wiadomość wysłać. Dlateho wysłałam zaproszenie :)

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Kaczorka w którym tyg urodziłas? Bo córcia też widzę drobniutka była :-)

    37+3 :)
    Ale muszę Ci powiedzieć, że u nas na listopadówkach chyba z połowa dzieciaczków się urodziła z podobnymi wymiarami.
    Taki był podział, że albo drobne albo duże (takie ponad 4kg) ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    JuicyB, dzis krew za tydzień USG. Lekarz chciał aby przy USG był już wynik PAPP-A.
    a to dobrze, bedzie mogl wszystko od razu ocenic. A Ty bedziesz w 12 tyg czyli idealnie na usg.


    age.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    37+3 :)
    Ale muszę Ci powiedzieć, że u nas na listopadówkach chyba z połowa dzieciaczków się urodziła z podobnymi wymiarami.
    Taki był podział, że albo drobne albo duże (takie ponad 4kg) ;)

    Moja córcia też urodzona 37+3 i miała 2780g i 48cm :-) i też z listopada :-D

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Moja córcia też urodzona 37+3 i miała 2780g i 48cm :-) i też z listopada :-D

    Moja akurat na październik się załapała ;) ale termin był na 3.11.
    A Twoja córcia faktycznie kruszynka! Słodkie są takie maleństwa :D

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A macie tez takie koszmary? Czy tylko mnie tak męczą. Dosłownie co druga noc jakieś okropne rzeczy mi się śnią.
    Dzisiaj mi się śniło, ze emek wziął mnie na uroczysta kolacje i ogłosił mi ze on jednak nie jest gotowy być tata i ze wynajął dla mnie mieszkanie żebym się wyprowadziła. Ze mnie bardzo kocha ale ze chyba nie da rady się zająć dzieckiem i ze jak już się urodzi to zobaczymy co dalej... i w tym śnie zrobiłam mu taka awanturę, rzucałam w niego wszystkim co miałam pod ręka i oczywiście obudziłam się cała zaplakana.
    Albo śni mi się często ze umiera ktoś z rodziny... masakra :(

    Ale na szczęście w nocy emek w pół śnie wybełkotał ze mnie bardzo kocha i mocno się do mnie przytulił wiec mogłam spać dalej :) oczywiście odwiedzajac najpierw wc na siku ;)


    Malka, ostatnio ciągle mam jakieś dziwne sny. Dziś mi się śniło, że poszłam na kontrolę do jakieś gin kobietki, wzięła za wizytę 19 zł i nie chciała mi wystawić recepty na luteinę. Na koniec powiedziała, że mam twardą szyjke i ona nie wroży dobrze tej ciąży. Zatem wyobrazasz sobie w jakim stanie się obudziłam.

    Ostatnio za to sniło mi się, że mój mąż ma drugą żonę z która miał się rozwieść, ale jednak się rozmyślił. A ta zona to w ogole żona naszego znajomego :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ