X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, dostałam clexane profilaktycznie, bo po poprzednim poronieniu wyszły mi przeciwciała antyfosfolipidowe. Ale powtarzałam badania i się nie potwierdziły, więc nie ma podstaw do stosowania clexane. Lekarz długo się wahał czy w ogóle mi przepisywać i zdecydował, że damy na pierwszy trymestr. Teraz zostaje na acardzie.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna i Aga to dla Was

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2057456914543799&id=1920119358277556


    Malka ja biorę Neoparin od 2 tyg a mój brzuch wygląda jak jeden wielki siniak. Trudno taka moja uroda...

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No-spa obowiazkowo dla kazdej ciezarnej. Ja bralam kiedy brzuch bolal jak na okres.
    Mięte piłam cala ciaze nawet nie wiedzialam, ze nie mozna. Generalnie te zioła to zawsze problem bo nie badane.
    Chociaz ja po tych ilosciach lisci malin, to powinnam juz dziecko wypluc pochwa, a tymczasem moja macica ma w glebokim powazaniu jakies dzialania naskurczowe.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    No-spa obowiazkowo dla kazdej ciezarnej. Ja bralam kiedy brzuch bolal jak na okres.
    Mięte piłam cala ciaze nawet nie wiedzialam, ze nie mozna. Generalnie te zioła to zawsze problem bo nie badane.
    Chociaz ja po tych ilosciach lisci malin, to powinnam juz dziecko wypluc pochwa, a tymczasem moja macica ma w glebokim powazaniu jakies dzialania naskurczowe.

    Mycha a wiesiolek?
    Podobno pomaga ;-)
    Ja za każdym razem jak tu zaglądam, to myślę " a może to Już? Może Mycha urodziła " :-)

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik - u mnie w 6t5d był już centymetrowy zarodek z serduszkiem :) ale to było 36 dpo.

    Aksamitna - dzielna kobietko - podziwiam! I kciuki cały czas zaciśnięte, żeby maluchy siedziały w brzuszku jak najdłużej :)

    My dziś na szczepienie idziemy. Ciekawe czy będzie płacz..

    olik321 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, kciuki za Luśkę, żeby dzielnie zniosła szczepienie. Daj znać po.

    Co do siniaków po zastrzykach, mój brzuch jest w różnych odcieniach fioletu i żółci, co się coś wygoi to nowy powstanie. Na początku jakoś lepiej mi to szło niż teraz. Ja już przywykłam, ale mój mąż jak to widzi to zawsze się użala nade mną i pyta ile jeszcze dni do końca zostało :D

    Mycha, mam nadzieję, że Ulcia się dziś lub jutro zdecyduje :) Kiedy masz się w razie czego stawić w szpitalu?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha coś czuje, że to ten tydzień;-) mała czekała bliżej świąt ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 08:21

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ja myślę, że Luśka będzie dzielna. Takie małe brzdące mają gdzieś szczepienia i pobieranie krwi. To starsze panikują i robią cyrk.

    Ja nawet nie mam jakoś wielkich siniaków po tych zastrzykach. Tylko takie bordowe okrągłe plamki, dosłownie krwiaczki jakbym w naczynko trafiła.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak czytam o tych zastrzykach w brzuch, to mi słabo. Ja od dziecka mam wielki problem z tym, aby ktoś dotykał mojego brzucha, mam jakiś odruch, że od razu bym po rękach biła. A co dopiero igła...
    Samych zastrzyków się nie boję, ale zastrzyk + brzuch to dla mnie jakieś kombo nie do przejścia. Ostatnio moja siostra przyjmowała tak zastrzyki po operacji, to ja chyba to bardziej przeżywałam.
    Bardzo Was podziwiam - to niesamowite ile kobiety są w stanie przejść dla własnego zdrowia oraz po to, aby zostać mamą.

    Co do leków i herbatek. Niewiele mamy tych dostępnych lektów, więc jak już coś można, to w ramach dozwolonej dawki trzeba korzystać :) Na mnie nospa nigdy nie działała. Moje bóle okresowe były tak mocne, że w zasadzie żaden lek nie działał dobrze (najlepiej pyralgina i dexak). Teraz biorę apap na ostre bóle głowy, ale bardzo rzadko. Natomiast łykam codziennie prenalen syrop, bo aura taka, że przy każdym wyjściu z domu mi szumi w głowie jak na przeziębienie.
    A z herbatek - piłam dużo owocowych i to z hibiskusem, ale przy zgodzie lekarza. Był taki czas i to mniej wiecej do połowy 5 miesiąca, kiedy tylko herbata mi pomagała na mdłości.


    age.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik - u mnie pierwsze USG było 6 tydz + 4 dzień. Kropek miał 4,5mm (pęcherzyk chyba 2cm...) i serducho waliło jak szalone. Do 21.12. 10 dni - niby i dużo i mało, ale warto poczekać :)

    olik321 lubi tę wiadomość


    age.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka rozumiem :) i odrobinkę zazdroszczę :p chociaż już mi te codzienne zastrzyki weszły w poranek chyba. Na początku ręce się trzęsły, stres był zawsze a teraz już bez cyrków na szczęście.
    Dziewczyny jest poniedziałek a ja już fiksuje przed wizytą, która dopiero w środę i to popołudniu...! Muszę się zebrać i jakoś dotrwać...
    Dzisiaj wymyśliłam że od M na święta chce zestaw do hybryd. A co, znalazłam już jeden, jak wróci z pracy to mi zaraz zamówi i będę tylko czekać na kuriera :D powiedziałam że będę musiała przetestować przed świetami, ale potem mu ładnie oddam żeby mógł dać pod choinkę, Haha

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 5t3d był tylko pęcherzyk 7 mm, a serduszko w 8t3d biło już 164' :) No ale ja miałam owu w 17 dc....

    Flo - chyba jeszcze tego nie pisałam, ale beta z soboty i ten przyrost jest przepiękny !!! <3 Kiedy wybierasz się na wizytę ? :)

    Zastrzyków współczuję - sama do niedawna robiłam tak insulinę, teraz niby mam pompę, ale mam wrażenie, że skóra lepiej reagowała się przy pojedynczych ukłuciach niż teraz gdzie zakładam wkłucie na 3-4 dni...

    Kaczorka - trzymam kciuki za Luśkę na szczepieniu :)

    Mycha - mam nadzieję, że Uleczka nareszcie zdecyduje się wyjść :)

    Po za tym polecam mieć jednak no spę i magnez w domu, w torebce - zawsze i wszędzie :)

    Malka - mi też jakoś tak brzuch wywaliło, a teraz mam wrażenie, że jakby przestał rosnąć ? Może tylko mi isę wydaje - najważniejsze, że Mała się rusza - eMek jest zachwycony podskakującym brzuchem :P

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zestaw do hybryd - jeśli coś mogę podpowiedzieć to zwróć uwagę na moc lampy - 24W to taki dobry poziom. Neonail jest super :)
    Oszczędności na wizytach u kosmetyczki lecą na wyprawkę :)


    age.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6621405312
    Ja używam tej od 2 lat

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo widzę że się znacie! Dla mnie to będzie pierwszy raz. Ale mam dość zwykłych lakierów albo w ogóle nie malowania (ostatnio odpuściłam właśnie przez to ze co trzy dni malować od nowa trzeba :/)
    Rozważam dwa zestawy, ale właśnie nie wiem która lampa byłaby lepsza :)...
    http://allegro.pl/neonail-zestaw-smart-set-premium-lampa-24w-48w-i7050291479.html
    http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-neonail-lampa-uv-led-48w-i6916630995.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 10:29

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za odpowiedzi, pójdę 22.12 :)
    też chciałam robić sama hybrydy ale jakoś nie mam cierpliwości... i taka niedokładna jestem ;p

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik - oba spoko, ale chyba bym brała ten pierwszy. W drugim zaleta taka, że kolory lakierów możesz dobrać, ale w tym 1 zestawie akurat wszystkie mi się podobają :)
    To co jeszcze polecam to dokupienie oddzielnie odtłuszczacza (ten w zestawie "cleaner" też jest potrzebny), ale takie coś: http://allegro.pl/primer-zwieksza-przyczepnosc-hybrydy-zel-akryl-i5100253519.html (to jest u tego 1 sprzedawcy też dostępne) się bardzo przydaje, aby dłużej się lakier trzymał.

    Olik - ja się długo wahałam właśnie ze względu na brak cierpliwości. Teraz to taki dobry, babski czas tylko dla mnie - zawsze jakiś film w tle leci i nauczyłam się robić to dość dokładnie.


    age.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze lubiłam malować pazurki, ale właśnie cierpliwość mi się skończyła. Ale jak myślę że w pół godziny mogę zrobić paznokcie na dwa czy trzy tygodnie to mnie przekonuje! A mąż nie miał pomysłu i stwierdziłam że to mi humor poprawi :D

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Oo widzę że się znacie! Dla mnie to będzie pierwszy raz. Ale mam dość zwykłych lakierów albo w ogóle nie malowania (ostatnio odpuściłam właśnie przez to ze co trzy dni malować od nowa trzeba :/)
    Rozważam dwa zestawy, ale właśnie nie wiem która lampa byłaby lepsza :)...
    http://allegro.pl/neonail-zestaw-smart-set-premium-lampa-24w-48w-i7050291479.html
    http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-neonail-lampa-uv-led-48w-i6916630995.html

    Im lampa mocniejsza tym krótszy czas utwardzania. Ja bym wybrała tą pierwszą, jest od neonail więc w razie czego z reklamacją byłoby łatwiej. Ta druga lampa to jakaś no name, co prawda nie mówię że zła, ale ja nie lubię ryzykować w takich produktach ;)

    A nie brałaś pod uwagę tego zestawu? https://semilac.pl/pl/zestaw-semilac-individual-led-24-w
    Ja mam lampę z tego zestawu i jestem bardzo zadowolona :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik czuje to samo:/ za tydzień w poniedziałek mam wizytę i zaczynam szaleć, że coś jest nie tak..ah te hormony. Juz sie dziś poryczalam, od kilku dni mam głupie sny, że mąż mnie zdradza i oczywiście moje ego jest totalnie podkopane mimo tego, że mój emek za mną szaleje :-P

    Ja sobie pod choinkę zamówiłam krzesło na biegunach;-) będzie idealne do karmienia :-)

    Co do hybryd, ja zamawiam lakiery na allieexpres, za całe 5-7zl- a jakością nie umywają sie do indygo ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 11:07

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ