X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja brałam, ale poczytałam i jednak neonail lampa ma lepsze opinie (i mozliwosc wyboru czasu naświetlania) plus podobno semilac najczęściej uczula, a ja alergik więc wolę łagodniej zacząć. Neonail mają odrobinę lepszy skład.
    Dobra mam decyzje, teraz tylko muszę rozważyć czy te mini lakiery czy droższy zestaw, ale tak są trzy lakiery duże i kolory można wybrać :)...

    Ruth jak już się nauczę to będę pytać co z Ali polecasz!! Uwielbiam widh i Ali, Haha, mąż się zawsze śmieje jak przychodzą małe paczuszki <3 chyba sobie tym pomysłem odwróciłam uwagę od sytuacji okołociążowej na chwilę ;).
    Och dziewczyny, chciałabym żeby u nas wszystkich do samego końca było dobrze i bez smutnych niespodzianek!!

    Ruth lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Pilik czuje to samo:/ za tydzień w poniedziałek mam wizytę i zaczynam szaleć, że coś jest nie tak..ah te hormony. Juz sie dziś poryczalam, od kilku dni mam głupie sny, że mąż mnie zdradza i oczywiście moje ego jest totalnie podkopane mimo tego, że mój emek za mną szaleje :-P

    Ja sobie pod choinkę zamówiłam krzesło na biegunach;-) będzie idealne do karmienia :-)

    Co do hybryd, ja zamawiam lakiery na allieexpres, za całe 5-7zl- a jakością nie umywają sie do indygo ;-)

    Których używasz z allie? Chciałam sobie też zamówić ale właśnie nie wiedziałam które warto.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja poki co tylko i wyłącznie Rosalind

    https://m.aliexpress.com/s/item/32819854412.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32819854412&productSubject=32819854412&shortkey=Z7rU3amY&addresstype=600

    Maja84 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię jak ktoś mi maluje ;) samej brak mi chęci.
    Ostatnio pomalowałam na sesję brzuszkową i później z odrostami i odpryskami trafiłam na stół operacyjny na CC :p

    Odnośnie prezentów to ja sobie zażyczyłam matę do układania puzzli :) już kilka lat mam jedne puzzle i nie mogę ich ułożyć, bo zawsze miejsca brakuje..

    Co do magnezu - mi ginekolog zalecił Aspargin. Działał lepiej niż zwykły magnez. I chyba dobrze robił na moje zaparcia :p
    A i no-spe też miałam zawsze przy sobie.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ja lubię jak ktoś mi maluje ;) samej brak mi chęci.
    Ostatnio pomalowałam na sesję brzuszkową i później z odrostami i odpryskami trafiłam na stół operacyjny na CC :p

    Odnośnie prezentów to ja sobie zażyczyłam matę do układania puzzli :) już kilka lat mam jedne puzzle i nie mogę ich ułożyć, bo zawsze miejsca brakuje..

    Co do magnezu - mi ginekolog zalecił Aspargin. Działał lepiej niż zwykły magnez. I chyba dobrze robił na moje zaparcia :p
    A i no-spe też miałam zawsze przy sobie.
    Ooo to muszę wypróbować, Cały czas męczę się z wzdęciami i gorszym metabolizmem...
    kefir nie pomaga, śliwki niestety tez nie :(

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik u mnie też kiepsko, ale to chyba „uroki” ciąży...
    Ja magnez z b6 łykam, w dużych ilościach. Na początku miałam skurcze nóg i rzeczywiście po magnezie 3x1 jest lepiej ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Olik u mnie też kiepsko, ale to chyba „uroki” ciąży...
    Ja magnez z b6 łykam, w dużych ilościach. Na początku miałam skurcze nóg i rzeczywiście po magnezie 3x1 jest lepiej ;)
    no tak czytałam, że to wina progesteronu
    zaczęłam 6 tydzień a w pracy siedzę w odpiętych spodniach...

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez codziennej dawki owoców, byłoby ciężko z trawieniem. Dwie gruszki wieczorem lub jabłko i jakoś działa.
    Właśnie wróciłam z Lidla i przy okazji zakupów obiadowych sprawdziłam tę ich ofertę na ciuszki bio. Jakość naprawdę spoko, wzory też fajne, bo nic przesadzonego. Kupiłam też termometr elektroniczny, bo kosztuje 25 zł mniej niż ten, który mam na liście wyprawkowej. Akurat starczyło na dodatkowe spodnie 62/68 :)

    olik321 lubi tę wiadomość


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lykam magnez 6x1. Na noc 2x cytrynian a w dzień asmag forte.
    Nery mi dają popalić, mam ochotę chodzić po ścianach z bólu. Razem z pęcherzem umilaja mi dzień. Newsy młodych nie czuje nie umiem się skupić jak zaczyna mnie sciskac

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik - ja miałam takie wzdęcia na początku ciąży, że byłam pewna, że w pracy wszyscy widzą. Odpinanie spodni, brzuchol jak w 4 mcu :D Na szczęście preferowałam zawsze modę workowo-luźną, więc miałam gdzie ukrywać.


    age.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech Aksamitna, nie dość, że w łóżku cały czas, to jeszcze z takim bólem :( Mam nadzieję, że po wizycie pielęgniarki szybko się wyleczysz.


    age.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik mnie tez takie zaparcia i wzdęcia męczyły na początku..wlewałam w siebie po 3l wody, bo dodatkowo mnie tak suszyło. Tak jak pisze Juicy owoce pomagają. W biedrze sa soki z miaszem z pomarańczy 100% w butelkach 1l, piłam rano szklankę na czczo i fajnie pinagało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 12:04

    olik321 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Olik mnie tez takie zaparcia i wzdęcia męczyły na początku..wlewałam w siebie po 3l wody, bo dodatkowo mnie tak suszyło. Tak jak pisze Juicy owoce pomagają. W biedrze sa soki z miaszem z pomarańczy 100% w butelkach 1l, piłam rano szklankę na czczo i fajnie pinagało
    Tak pragnienie również jest duże. Wypijam w nocy minimum litr wody. M się śmieję, że dobrze, że tyle pije a nie że jem ;)

    Spróbuje z gruszkami. Jabłka i pomarańcze mam zabronione ze względu na problemy z żółcią

    Aksamitna tak mi Ciebie szkoda biedaczko, ściskam mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 12:14

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam kiwi na zaparcia. Na początku, zanim wyczytałam ze tak działają to byłam w toalecie co 3-4 dni :/
    Tylko nie przesadzajcie bo one działają przeczyszczająco - jedno, góra dwa dziennie :)

    olik321 lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwi i grejpfruty, do tego rano owsianka z żurawiną :) działa niezawodnie. Plus grejpfruty obniżają ciśnienie i regulują cukier we krwi. Aaaa i jeszcze posypywac wszystko siemieniem lnianym.

    olik321, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie kiwi nie działało.. zresztą na mnie jak już coś zadziała to przez 2-3 dni a później dalej zastój.
    I tylko po tym Asparginie było w miarę.
    A jakby któraś z Was nie mogła sobie z zaparciami poradzić to mi ginekolog polecił tabletki ziołowe Boldaloin. Na początek 2 tabletki na noc, a kolejne dni już po jednej. Mają łagodne działanie i nie powodują skurczów :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita dziś połówkowe?


    age.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka i jak szczepienie poszło? :)

    Aksamitna kiedy będziesz miała wyniki badań?

    Ja bardzo bym chciała hybrydy, ale nie mają u mnie sensu. Robiłam dwa podejścia u bardzo dobrych dziewczyn, które się tym zajmują i żadne nie wytrzymały u mnie dłużej niż 5 dni. Mam taką płytkę i koniec. Zwykłe lakiery, o ile użyję utwardzacza przetrwają 1 dzień :) Czerwony zawsze na drugi dzien muszę już zmywać,bo się ściera :P Najczęściej używam mlecznego lakieru jak do manicure francuskiego, bo na nim tak tego nie widać.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z zaparciami u mnie jest masakra, ale to dlatego że mi słodkie wchodzi jak nigdy, mimo że owoce też jem.
    Co do hybryd to też polecam robienie samemu, u nas koszt zrobienia to ok 50zł więc na dłuższą mete się opłaca, tylko polecam zainwestować w dobrą baze i top i podkład taki matujący, dzięki niemu trzyma się dłużej.
    Co do zastrzyków akurat zapytam, robicie je rano czy wieczorem?bo mi gdzieś weszło w nawy wieczorem ale w sumie gin nie mówił czy to ma znaczenie?
    No i jeszcze jedna prośba, o kciuki na jutro mam wizytę po 15 u gina. Stres ogromny bo to będzie 9 tydz. a w poprzedniej ciąży okazało się że dzidziuś już się nie rozwija jakiś czas. Mam jednak ogromną nadzieje że tym razem jest wszystko dobrze:(

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya, powodzenia na wizycie. Zatem jutro trzymam kciuki za Ciebie i malkę :)

    Zastrzyki robię rano, tak wyczytałam na wątkach IVF, że heparyna rano a acard wieczorem i tego się trzymam :) Mój lekarz chyba też wypisując pierwszy raz receptę mówić o tym, żeby rano robić.

    Justya85 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ