Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka <3

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka na liście nie ma naszej staraczki :) ani naszej Flowwer :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka, trzymam kciuki <3

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka - powodzenia <3


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za Ibishkę :-)

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka kciuki!!!

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy się! Napinania są nieregularne. Ale mam złe przeczucia bo młoda przybiera takie pozy że kilka razy brzuch przybrał kwadratowy kształt i tak jakby mi ktoś na mój brzuch nałożył drugi. I cmi jak na okres. Za 2 h ciąża donoszona :-)

    Jadranka, Anna Stesia, innamorata88, Rucola, Emiilka, Lena21, Maja84, pilik lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Barbarka1984 Autorytet
    Postów: 393 1078

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka serdeczne gratulacje. Malutka jest cudna <3

    Kaczorka dopisz mnie prosze na liste :)
    TP 03.06- synus Maksymilian

    Bajka to byl swietny pomysl ;)

    My planujemy z mezem rodzic razem :)
    Za tydzien zaczynam popijac herbatke z lisci malin i odpalam masaze migdalowym olejkiem :P Od 36tc oeparol, a od 38tc akupresura na skracanie i zgladzenie szyjki i chusta rebozo :D
    Mam nadzieje, ze te wszystkie cuda plus grzebienie na porodowce pomoga mi troche szybciej przejsc przez porod.
    Wogole to najbardziej na swiecie chcialabym sama odebrac sobie porod :P
    Chyba mam nawalone w glowce hihihi ;)

    Bajkaaa, KateHawke, Jadranka, summer86, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eeobcrt92.png
    Trzy lata starań o pierwsze Dzieciatko
    Luty 2017 laparoskopia
    25.04.2017 1IUI @
    Wrzesien 2017 <3
    Beta 15dpo 85,7; prg 27,07
    Beta 17dpo 247,1
    Maksio 20maja2018

    30c.s. o drugi Skarb (przerwa wrzesień-grudzień 2020)
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka trzymam kciuki za Was! <3

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki Ibishka!!!

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka nic się nie martw. Co by nie było, już będzie dobrze. Trzymam kciuki :-)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Rzadko tu bywam, ale jesteśmy na etapie ,,kill the kolka" i delikatnie mówiąc padam na twarz :P JuicyB, Lusesita, Jadranka - gratulacje! Ibishka - wór kciuków! Pozostałe dziewuszki - super, wasze suwaczki pędzą jak zwariowane :D a dopiero co zakładałyśmy wątek :D pozdrawiamy z rozpracowywania maty!! :) Jutro mija nam 6 tygodni :) <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ae9d3130d65.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e34754f60374.jpg

    Jadranka, olik321, Rucola, JuicyB, summer86, Emiilka, Anna Stesia, Lena21, Lusesita, reset, Kaczorka, Bajkaaa, nick nieaktualny, JustynaG, staraczka1111, Lunaris, Yoselyn82, KateHawke, 91Ewela09, emi2016, Sarna84, E_w_c_i_a, Maja84, pilik lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michaś jest do zacałowania!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna Michaś rośnie jak na drożdżach ♡
    Ehhh te kolki to zmora macierzyństwa moja siostra stosowała jakieś niemieckie krople.

    Wiecie co do mnie dotarło? Tyle lat byłam odseperpwana od dzieci że jestem sto lat za murzynami :( te wszystkie nowosci o których piszecie, robie wielkie oczy... Dobrze, że ciąża trwa 9 mies, zdążę przygotować się

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Immamorta slodziak <3

    Flowwer do porodu bedziesz obeznana na calego ;) u mnie niby jest sporo malych dzieci w rodzinie a dzis kuzynka meza majaca 3 letniego synka jak zapinalam pas w samochodzie do adaptera patrzyla jakbym budowala statek kosmiczny i w szoku byla ze cos takiego jest...
    Takze tez z nowosciami sama sie mimo malych dzieci doszkalalam przez te lata staran a i tak sa jeszcze rzeczy ktore nadal zaskakuja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 22:59

    Flowwer, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Inna Michaś rośnie jak na drożdżach ♡
    Ehhh te kolki to zmora macierzyństwa moja siostra stosowała jakieś niemieckie krople.

    Wiecie co do mnie dotarło? Tyle lat byłam odseperpwana od dzieci że jestem sto lat za murzynami :( te wszystkie nowosci o których piszecie, robie wielkie oczy... Dobrze, że ciąża trwa 9 mies, zdążę przygotować się
    Flo zostały Ci 4 miesiące :p

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, nawet nie wiesz jak Cię rozumiem :P

    Mnie na przykład zaskoczyły rozmiary czapeczek i skarpetek, o ile ubranka wiedziałam co i jak, tak o czapeczce i skarpetkach musiałam pogooglać :P

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata, Michaś ma już potężny fanklub! Oczywiście samozwańczo mianuję się jego prezesem! :-D Co za słodycz!

    Barbarka, a co to za chusta?

    Powiem Wam, że tego wszystkiego (wyprawka) jest za dużo. Ja nie ogarniam. Najpierw musiałam się dowiedzieć, co to jest bodziak, a co rampers, potem, w czym prać te ubranka, potem sprawa wózków, nosidełek, spania, rożków, kocyków, wanienek, przewijaków, podkładów, laktacji itp. Wybór na rynku jest za duży i można oszaleć. Z jednej strony fajnie, że jest net, bo wszystko można dzięki niemu kupić, ale z drugiej strony o wszystkim muszę się dowiadywać, sprawdzać, doczytywać... Okropnie to czasochłonne. I ciągle nie mam całej wyprawki, ubranka zaczęłam prać dzisiaj, dzisiaj dopiero przyszła mi koszula do porodu :-( Korzystając z okazji, zapytam Was, dziewczyny, o dobre biustonosze do karmienia - możecie coś polecić do kupienia przez sieć?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane jesteście za wsparcie.
    Ostatnia godzina to napięcia co 7-8 min. Dół cmi na okres i krzyże lekko bolą. Ale ból przy skurczach się dalej nie pojawił więc mam nadzieję że to fałszywy alarm. Mąż się śmieje na którą ma w nocy budzik nastawiac. Kazałam mu wypłukać te słowa. Spróbuję się zdarzemnac choć trochę. Nic mi nie da jak będę tak nasluchiwac. Jak się coś będzie działo to mnie obudzi (chyba? :)) a może akurat przetrwamy noc.. Dobranoc wszystkim!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się też dzisiaj już żegnam z zielonymi upławami... :(

‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ