X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, Nika
    Wiem że to banalne, ale nadzieja umiera ostatnia. Zawsze trzeba wierzyć, że będzie dobrze <3

    mi88 lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    U mnie bez dobrych wieści. 6t4d. Malutki pęcherzyk 13mm, bez zarodka.

    Kochana, u mnie na tym samym etapie też był tylko pęcherzyk... Na lepszym usg zobaczyła małą kropeczkę, nienadająca się do zmierzenia i uznała że to chyba zarodek i żeby być dobrej myśli... Także i Ty miej nadzieję do końca !

    Ja też byłam wtedy podłamana, bo gin zanim zrobiła mi usg powiedziała że powinno być już serduszko, a tu nawet zarodka nie było.... A zobacz na jakim jestem już etapie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2017, 15:09

    mi88, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88, może jeszcze dla kropeczka za wcześnie? Niektóre maleństwa ujawniają się później, bądź dobrej myśli.

    mi88 lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi - pytaj o wszystko. I nie daj się w takie krótkie usg, niech porządnie sprawdzi! Trzymam kciuki i czekam na wieści <3

    mi88, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 ja byłam w 5t2d i nie było nawet pęcherzyka, tak jak mówi Flo- czasem gorszy sprzęt i my się później stresujemy..

    beta mi we wcześniejszych ciążach słabo rosła, dzieciaki były dużo mlodsze niż wskazywał termin OM. A dziś lataja dwa pyskatki 8 i 10 letni ;-) maluchy sobie to wszystko po 12tyg ładnie nadrabiaja :-)

    Jeszcze co do usg..moja córka rano 17.09.2009 wg usg ważyła 2200-a to był 41t6d, wg lekarza powinnam rodzic w listopadzie (!). Wypisałam się ze szpitala, pojechałam do innego- cc na cito, bo pęknięta macicna i córka w kilka godzin przybrała do 3500kg (!!) ..także bierzcie poprawke na badanie usg ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2017, 15:38

    mi88 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth Twoja 10cio letnia piciechactez taka pysksta jak moja? :-)

    A co do sprzętu to jest bardzo wazne na jakim robione jest usg.
    Pamiętam jak przyjmowali mnie w 38tc na patologie ciąży. Wg ich usg córka ważyła 3400 a 2 dni później urodziła się z waga 2780.

    Ruth lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej siostrze córka utyła o kilogram w kilka godzin między ostatnim badaniem a porodem :) Mi88 o 17:00 będę myślami z Wami.

    mi88 lubi tę wiadomość


    age.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ibishka, rozgoście się wraz z Gabrysią! :-)

    Nika, cieszę się, że się odezwałaś! Zarodkuś jest bardzo waleczny!
    malka wrote:

    Anna Stesia to uważaj na siebie! Jakbyś tylko gorzej się poczuła to uciekaj na chorobowe, bo nie ma co ryzykować. Tez mam wrażenie, ze mam minimalnie napiety brzuch, ale właśnie wydaje mi się, ze dlatego, ze się trochę powiększył i się skóra naciągnęła... mam nadzieje, ze zauważę jakby działo się coś niepokojącego. Na ostatniej wizycie gin nic nie mówił, a badał mnie normalnie to może by coś zauważył.

    Lekarz zbada Ci pewnie szyjkę przy pomocy usg przy następnej wizycie - bo w sumie ona jest tu teraz bardzo bardzo ważna. To napięcie brzucha jest nie do pomylenia, bo czujesz, że brzuch jest nienaturalnie twardy i bolesny (cały, a nie określone miejsce np. po lewej czy po prawej stronie).

    U mnie jeśli chodzi o l4 jest jeszcze problem związany z zastępstwem. Niestety, pracuję nad autorskimi projektami (mówiąc bardzo ogólnie) i nie jestem w stanie nikogo przeszkolić, żeby mnie zastąpił. Łudziłam się też, że skoro np. moja mama chodziła do pracy niemal do samego końca (poszła na zwolnienie w piątek, a rodziła we wtorek nastepnego tygodnia), to że i mnie się uda. No ale liczy się tylko dobro dzidziusia, więc jak lekarz mi każe odpoczywać na zwolnieniu to zrobię to natychmiast.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia, nie lubię, że masz wyrzuty sumienia i niejasną sytuację, porzucając pracę, tylko zgadzam się z Tobą, że dziecko ważniejsze niż praca i wszystko

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, nie martw się za dużo - przeszperałam i internet - dużo zarodkow to nieśmiałki i czekają nawet do 9 tygodnia! A wtedy bach, zarodek, serduszko, wszystko! Nie tracimy wiary. Ja dla siebie też wyszukuję optymistyczne historie i wiem, że jest nadzieja i przypadki, że beta nie rosła, a dzieci tak, więc staram się nie martwić i nie ryczeć, bo to nikomu nie pomaga. No i czekam. Jeśli potrzebny Ci kompan w cierpliwym (haha, akurat...) czekaniu, to oferuję się na towarzyszkę niedoli

    mi88, pilik, Anna Stesia, olik321 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, trafilam tutaj przez przypadek ale widze ze bardzo fajny i przyjacielski watek, na fioletowej jestem ale tam ostatnio jakies napięte sytuacje, zamiast sie wspierac to dziewczyny jeszcze sie krytykuja...
    Widze tutaj kilka znajomych dziewczyn :)

    mi88 lubi tę wiadomość

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w pierwszej ciazy brzuch sie napinal i twardnial, mialam mierzona szyjke i bylo ok, ok 4cm a pozniej kokejna wizyta po 3 tyg i szyjka juz 1.5cm, a byl to 25 tydzien, takze mialam nakaz lezenia, wytrwalam tak do 37 tygodnia. Takze jak cos to nie lekcewazcie napinania sie brzucha, trzebw wtedy duzo lezec i odpoczywac.
    Co do poznego pokazania sie zarodka i serduszka, to kolezanka w 7 tygodniu miala mala plamke i lekarz nie dawal nadziei a w 9 tc byl juz piekny zarodek i serduszko, a teraz jest to sliczna i zdrowa 2 letnia dziewczynka, takze dziewczyny pozytywne nastawienie a ja trzymam kciuki

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest serduszko!!!

    Anna Stesia, Lusesita, olik321, staraczka1111, malka, Flowwer, Jadranka, moniśka..., Agniechaaaa, Jeżowa, Yoselyn82, Ruth, JuicyB, StaraczkaNika, Sarna84, Justya85, Kaczorka, problemik, KateHawke, Bocianiątko, ibishka, ja1986 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi widzisz!!!! Tyle zależy od sprzętu... bardzo się cieszę!

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Jest serduszko!!!

    <3 <3 <3
    Jak cudownie!

    mi88 lubi tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Jest serduszko!!!

    Super !!!!! <3 <3 <3

    mi88 lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    Mi w pierwszej ciazy brzuch sie napinal i twardnial, mialam mierzona szyjke i bylo ok, ok 4cm a pozniej kokejna wizyta po 3 tyg i szyjka juz 1.5cm, a byl to 25 tydzien, takze mialam nakaz lezenia, wytrwalam tak do 37 tygodnia. Takze jak cos to nie lekcewazcie napinania sie brzucha, trzebw wtedy duzo lezec i odpoczywac.
    Co do poznego pokazania sie zarodka i serduszka, to kolezanka w 7 tygodniu miala mala plamke i lekarz nie dawal nadziei a w 9 tc byl juz piekny zarodek i serduszko, a teraz jest to sliczna i zdrowa 2 letnia dziewczynka, takze dziewczyny pozytywne nastawienie a ja trzymam kciuki

    Witaj, Moniśka, rozgość się :-) Powiem szczerze, że się przeraziłam tym, co napisałaś. Ten scenariusz brzmi strasznie :-( Cieszę się, że wszystko się u Ciebie udało, a jak się teraz czujesz?

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi cudownie gratuluję!!! :))

    mi88 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Jest serduszko!!!

    Mi88 cudownie! To tamten lekarz nie widział nawet zarodka a tu już serduszko?! Tyle bezsensownego stresu! Cieszę się bardzo, że jednak wszytsko ok :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Anna Stesia, nie lubię, że masz wyrzuty sumienia i niejasną sytuację, porzucając pracę, tylko zgadzam się z Tobą, że dziecko ważniejsze niż praca i wszystko

    :-)
    Żałuję tylko, że są detektory tętna, a nie ma sprzętu do domowego badania długości szyjki. Do następnej wizyty oszaleję. Ty masz teraz wizytę dopiero po świętach? Najtrudniejsze jest czekanie...

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ