X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi trzymam kciuki żebyście jakoś te kilka dni spokojnie przetrzymaly!

    Pilik moja gin np. za każdym razem sprawdza szyjke dowcipnym usg, a potem sobie robi przez brzuch, ale co lekarz to inny zwyczaj

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi trzymam kciuki, oby udało się Malutką (no właśnie, jak bedzie miała na imie?) jak najdłużej przetrzymać, a jeśli lekarz uzna lada chwila, że nie należy odkladac cięcia, to ja tak jak Nika- wcześniak sprzed 34 lat, jestem dowodem, że skoro w tamtych czasach wcześniaki i lekarze spokojnie dawali rade, to co dopiero współcześnie :)
    Nie martw się na zapas, zaufaj swojemu lekarzowi, ważne że jesteś już w szpitalu gdzie nieustannie Cię monitorują, a urodzić się w Boże Narodzenie to coś pięknego <3 <3

    emi2016, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniśka, Jadranka- cudnie!!!

    Pilik ja po 12 tyg miałam dowcipnie raz, żeby dokładnie spr długość szyjki, Malucha poglądamy juz tylko przez brzuch, szyjkę zresztą też w taki sposób zwykle mierzy, ale ten raz zrobił to dowcipnie.

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi w końcu zaczął rosnąć brzuch i się chciałabym pochwalić.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa84423226b9.jpg
    ❤❤❤

    emi2016, Sarna84, KateKum, pilik, Lusesita, innamorata88, Jadranka, Kaczorka, ibishka, malka, ja1986 lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys gdybym nie śledzila Twojej ciąży od początku to pomyślałabym, że coś nie halo jest z Twoim suwaczkiem :)
    Śliczny, zgrabniutki, ciążowy brzunio <3

    aiwlys lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys śliczny brzusio! Ja pewnie tak za miesiąc już bede miała :-p...

    Tak myślałam że u każdego lekarza inaczej ;). Ja wczoraj byłam u tej na lux med i nadal mnie nie zbadała ginekologicznie, wczoraj tylko usg przez brzuch i jeszcze mówiłam że mnie często głowa boli (w domu mam ciśnienie maks 100/60), a u niej 130/80 więc stwierdziła że jest dobre i mi nic nie poradzi :p ważyć nie ważyła ale spytała ile ważę i wpisała do karty ;). Taki mocno olewczy styl ma ;)... dobrze że moja prowadząca dokładna i na pytania odpowiada...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 22:52

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciąży miałam 80/50. Teraz od niedawna jak zaczęłam nabierać wagi to mam 100/65 :D nie wiem czy to ma coś wspólnego czy zwykł A zbieżność:)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    A mi w końcu zaczął rosnąć brzuch i się chciałabym pochwalić.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa84423226b9.jpg
    ❤❤❤

    Ja bym dała max 20tc!!

    aiwlys lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduję, że u nas wszystko dobrze, serduszko jest kropuś rośnie <3

    Flowwer, aiwlys, mi88, Lusesita, Bocianiątko, Jadranka, summer86, emi2016, Kaczorka, pilik, JuicyB, staraczka1111, Sarna84, malka lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja bym dała max 20tc!!
    No mam nadzieję, że mi brzucha w 4 tygodnie nie wywali jak bęben bez calgonu haha

    innamorata88, Jadranka, carolla90 lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys mi jedna gin mówiła że takie niskie ciśnienie często jest jak się za mało pije. Ale ile w tym prawdy nie mam pojecia ;)
    Olik cudownie że wszystko dobrze!! <3

    olik321 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys śliczny zgrabny brzusio! A to mój w zeszły wtorek :)a z każdym dniem się robi większy! ja przy Tobie to w 34 tyg będę jak księżyc w pełni :-D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/43744d009d6c.jpg

    Lusesita, aiwlys, pilik lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, jaki masz zgrabny brzuszek! Też bym dała max 20 tc.

    Ibishka Twój również śliczny i wcale nie jest duży. Mogę spytać ile przytyłaś do tej pory?

    Spieszę z relacją z pierwszej nocy z poduszką. Zatem wyspać to się nie wyspałam, bo to jednak nowa pozycja i najtrudniej było mi się przyzwyczaić do tej części między nogami :P Ale na pewno nie szeleści, jest bardzo przyjemna, wydaje się dobrze wykonana. I pod głową itd. było mega wygodnie. Myślę, że kwestia 2-3 nocy i się zaprzyjaźnimy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 08:13

    aiwlys, Sarna84, Bocianiątko, Karolina90 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ! Jakie śliczne, malutkie brzuszki <3
    Ja jestem niską więc mój do przodu się wysuwa :-D i wygląda pokazanie.
    Wstawię w wolnej chwili.

    U was też tak pada? :-/

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aiwlys, jaki masz zgrabny brzuszek! Też bym dała max 20 tc.

    Ibishka Twój również śliczny i wcale nie jest duży. Mogę spytać ile przytyłaś do tej pory?

    Spieszę z relacją z pierwszej nocy z poduszką. Zatem wyspać to się nie wyspałam, bo to jednak nowa pozycja i najtrudniej było mi się przyzwyczaić do tej części między nogami :P Ale na pewno nie szeleści, jest bardzo przyjemna, wydaje się dobrze wykonana. I pod głową itd. było mega wygodnie. Myślę, że kwestia 2-3 nocy i się zaprzyjaźnimy :)

    Narazie 3-3.5kg od początku na plusie :)

    A Ty aiwlys? Straszna różnice zauważyłam po 19 tyg, wsadziło go z dnia na dzień, we wtorek zacznę 6 miesiąc to wam wstawię aktualne zdjęcie to zobaczycie jaka jest różnica w tak krótkim czasie :)

    To super że poducha daje nadzieję na wygodne spanie :)u nas sypie śnieg, ale od jutra ma być ocieplenie więc moze go trochę stopnieje:)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do 9 tygodnia schudłam 6 kilo, później przytylam 7kg, więc u mnie kilo więcej od początkowej wagi. Ale dopiero teraz zaczęłam tak solidnie przybierać i wyskoczył mi znienacka brzuch. :) Wcześniej wyglądałam jakbym się najadla. :) mam nadzieję, że nagle, ze przytyje 10 kilo w ciągu tych 4 tygodni.
    I witamy się w kolejnym tygodniu. ❤
    Teraz święta, sylwester, zleci. ☺
    A ja nadal nie mam w 100% imienia dla malucha. :(

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys - śliczny,malutki brzuszek ! Ja też jestem niska, więc mam całkiem pokaźny ;)

    Olik, Moniśka, Jadranka - gratuluję :)

    Flo - najprawdopodobniej będzie Łucja, chyba że uda się przekonać M na Anielkę ;)

    Bocianiątko, olik321, Jadranka, Flowwer lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Aiwlys - śliczny,malutki brzuszek ! Ja też jestem niska, więc mam całkiem pokaźny ;)

    Olik, Moniśka, Jadranka - gratuluję :)

    Flo - najprawdopodobniej będzie Łucja, chyba że uda się przekonać M na Anielkę ;)
    oj Anielka mnie też się bardzo podoba <3

    emi2016 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z córka muszę męża przekonać do imienia.
    Bo chcemy nasza mała Dominike <3

    emi2016 lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam sir na tym watku i mam nadzieje zostac tu minimum 8 miesiecy :)
    Powiedzcie mi prosze czy ciagle uczucie ze za chwile przyjdzie okres nie jest jakims niezwyklym objawem?
    Najchetniej bym sie polozyla do lozks i nie wstala ale glupio mi z robota tesciowa zostswic :( zaraz zrobie sobie meliske i mam nadzirje ze bedzie lepiej ale myslalam ze stres jest przed testowaniem, no to bylam w bledzie.

    P.s. lekarka kazala mi brac luteine 2x2 tabletki. Myslicue ze moge zwiekszyc do 3x2?

    malka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ