Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi trzymam kciuki żebyście jakoś te kilka dni spokojnie przetrzymaly!

    Pilik moja gin np. za każdym razem sprawdza szyjke dowcipnym usg, a potem sobie robi przez brzuch, ale co lekarz to inny zwyczaj

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1648

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi trzymam kciuki, oby udało się Malutką (no właśnie, jak bedzie miała na imie?) jak najdłużej przetrzymać, a jeśli lekarz uzna lada chwila, że nie należy odkladac cięcia, to ja tak jak Nika- wcześniak sprzed 34 lat, jestem dowodem, że skoro w tamtych czasach wcześniaki i lekarze spokojnie dawali rade, to co dopiero współcześnie :)
    Nie martw się na zapas, zaufaj swojemu lekarzowi, ważne że jesteś już w szpitalu gdzie nieustannie Cię monitorują, a urodzić się w Boże Narodzenie to coś pięknego <3 <3

    emi2016, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1648

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniśka, Jadranka- cudnie!!!

    Pilik ja po 12 tyg miałam dowcipnie raz, żeby dokładnie spr długość szyjki, Malucha poglądamy juz tylko przez brzuch, szyjkę zresztą też w taki sposób zwykle mierzy, ale ten raz zrobił to dowcipnie.

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi w końcu zaczął rosnąć brzuch i się chciałabym pochwalić.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa84423226b9.jpg
    ❤❤❤

    emi2016, Sarna84, KateKum, pilik, Lusesita, innamorata88, Jadranka, Kaczorka, ibishka, malka, ja1986 lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1648

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys gdybym nie śledzila Twojej ciąży od początku to pomyślałabym, że coś nie halo jest z Twoim suwaczkiem :)
    Śliczny, zgrabniutki, ciążowy brzunio <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys śliczny brzusio! Ja pewnie tak za miesiąc już bede miała :-p...

    Tak myślałam że u każdego lekarza inaczej ;). Ja wczoraj byłam u tej na lux med i nadal mnie nie zbadała ginekologicznie, wczoraj tylko usg przez brzuch i jeszcze mówiłam że mnie często głowa boli (w domu mam ciśnienie maks 100/60), a u niej 130/80 więc stwierdziła że jest dobre i mi nic nie poradzi :p ważyć nie ważyła ale spytała ile ważę i wpisała do karty ;). Taki mocno olewczy styl ma ;)... dobrze że moja prowadząca dokładna i na pytania odpowiada...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 22:52

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciąży miałam 80/50. Teraz od niedawna jak zaczęłam nabierać wagi to mam 100/65 :D nie wiem czy to ma coś wspólnego czy zwykł A zbieżność:)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    A mi w końcu zaczął rosnąć brzuch i się chciałabym pochwalić.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa84423226b9.jpg
    ❤❤❤

    Ja bym dała max 20tc!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduję, że u nas wszystko dobrze, serduszko jest kropuś rośnie <3

    Flowwer, nick nieaktualny, mi88, Lusesita, Bocianiątko, Jadranka, summer86, emi2016, Kaczorka, pilik, JuicyB, staraczka1111, Sarna84, malka lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja bym dała max 20tc!!
    No mam nadzieję, że mi brzucha w 4 tygodnie nie wywali jak bęben bez calgonu haha

    innamorata88, Jadranka, carolla90 lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys mi jedna gin mówiła że takie niskie ciśnienie często jest jak się za mało pije. Ale ile w tym prawdy nie mam pojecia ;)
    Olik cudownie że wszystko dobrze!! <3

    olik321 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys śliczny zgrabny brzusio! A to mój w zeszły wtorek :)a z każdym dniem się robi większy! ja przy Tobie to w 34 tyg będę jak księżyc w pełni :-D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/43744d009d6c.jpg

    Lusesita, nick nieaktualny, pilik lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, jaki masz zgrabny brzuszek! Też bym dała max 20 tc.

    Ibishka Twój również śliczny i wcale nie jest duży. Mogę spytać ile przytyłaś do tej pory?

    Spieszę z relacją z pierwszej nocy z poduszką. Zatem wyspać to się nie wyspałam, bo to jednak nowa pozycja i najtrudniej było mi się przyzwyczaić do tej części między nogami :P Ale na pewno nie szeleści, jest bardzo przyjemna, wydaje się dobrze wykonana. I pod głową itd. było mega wygodnie. Myślę, że kwestia 2-3 nocy i się zaprzyjaźnimy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 08:13

    nick nieaktualny, Sarna84, Bocianiątko, Karolina90 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ! Jakie śliczne, malutkie brzuszki <3
    Ja jestem niską więc mój do przodu się wysuwa :-D i wygląda pokazanie.
    Wstawię w wolnej chwili.

    U was też tak pada? :-/

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aiwlys, jaki masz zgrabny brzuszek! Też bym dała max 20 tc.

    Ibishka Twój również śliczny i wcale nie jest duży. Mogę spytać ile przytyłaś do tej pory?

    Spieszę z relacją z pierwszej nocy z poduszką. Zatem wyspać to się nie wyspałam, bo to jednak nowa pozycja i najtrudniej było mi się przyzwyczaić do tej części między nogami :P Ale na pewno nie szeleści, jest bardzo przyjemna, wydaje się dobrze wykonana. I pod głową itd. było mega wygodnie. Myślę, że kwestia 2-3 nocy i się zaprzyjaźnimy :)

    Narazie 3-3.5kg od początku na plusie :)

    A Ty aiwlys? Straszna różnice zauważyłam po 19 tyg, wsadziło go z dnia na dzień, we wtorek zacznę 6 miesiąc to wam wstawię aktualne zdjęcie to zobaczycie jaka jest różnica w tak krótkim czasie :)

    To super że poducha daje nadzieję na wygodne spanie :)u nas sypie śnieg, ale od jutra ma być ocieplenie więc moze go trochę stopnieje:)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do 9 tygodnia schudłam 6 kilo, później przytylam 7kg, więc u mnie kilo więcej od początkowej wagi. Ale dopiero teraz zaczęłam tak solidnie przybierać i wyskoczył mi znienacka brzuch. :) Wcześniej wyglądałam jakbym się najadla. :) mam nadzieję, że nagle, ze przytyje 10 kilo w ciągu tych 4 tygodni.
    I witamy się w kolejnym tygodniu. ❤
    Teraz święta, sylwester, zleci. ☺
    A ja nadal nie mam w 100% imienia dla malucha. :(

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys - śliczny,malutki brzuszek ! Ja też jestem niska, więc mam całkiem pokaźny ;)

    Olik, Moniśka, Jadranka - gratuluję :)

    Flo - najprawdopodobniej będzie Łucja, chyba że uda się przekonać M na Anielkę ;)

    Bocianiątko, olik321, Jadranka, Flowwer lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Aiwlys - śliczny,malutki brzuszek ! Ja też jestem niska, więc mam całkiem pokaźny ;)

    Olik, Moniśka, Jadranka - gratuluję :)

    Flo - najprawdopodobniej będzie Łucja, chyba że uda się przekonać M na Anielkę ;)
    oj Anielka mnie też się bardzo podoba <3

    emi2016 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z córka muszę męża przekonać do imienia.
    Bo chcemy nasza mała Dominike <3

    emi2016 lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam sir na tym watku i mam nadzieje zostac tu minimum 8 miesiecy :)
    Powiedzcie mi prosze czy ciagle uczucie ze za chwile przyjdzie okres nie jest jakims niezwyklym objawem?
    Najchetniej bym sie polozyla do lozks i nie wstala ale glupio mi z robota tesciowa zostswic :( zaraz zrobie sobie meliske i mam nadzirje ze bedzie lepiej ale myslalam ze stres jest przed testowaniem, no to bylam w bledzie.

    P.s. lekarka kazala mi brac luteine 2x2 tabletki. Myslicue ze moge zwiekszyc do 3x2?

    malka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ