X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u nas już stoi :) (póki Erwin nie uskuteczni planu ratowania świata przed nowym intruzem ;P ) no to Zdrowych i Radosnych Świąt Wszystkim i tradycyjnie oby 2018 był lepszy niż mijający rok. ❤️❤️❤️❤️

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bec055433642.jpg

    aiwlys, niestety, niektóre wybory ciągną się za człowiekiem latami :( gnojek postawił Cię w naprawdę w fatalnej sytuacji, niestety dla dzieciaków musisz się pozbierać i robić dobraą minę do złej gry, a na przyszłość rozsądniej dobierać partnerów. Święta spędzicie u Twoich rodziców? Co do tego upadku ja byłabym spokojniejsza po sprawdzeniu sytuacji na izbie przyjęć.

    Bajkaaa, Flowwer lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic takiego się nie stało. Rozjechaly mi się nogi, ale przy tej rwie i spojeniu po prostu bardziej boli ta pachwina. Z brzuchem jest OK. ☺
    No staram się robić dobra mnie do złej gry, ale już dziś nie wytrzymałam i wybuch.. przyszedł młody zapytać czemu płacze i czy przez niego, zaczął mówić, że będzie dobrze. Dziecko niespełna 4 lata ma więcej optymizmu niz ja.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Nic takiego się nie stało. Rozjechaly mi się nogi, ale przy tej rwie i spojeniu po prostu bardziej boli ta pachwina. Z brzuchem jest OK. ☺
    No staram się robić dobra mnie do złej gry, ale już dziś nie wytrzymałam i wybuch.. przyszedł młody zapytać czemu płacze i czy przez niego, zaczął mówić, że będzie dobrze. Dziecko niespełna 4 lata ma więcej optymizmu niz ja.
    Kochany ❤️❤️❤️

    aiwlys lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Nic takiego się nie stało. Rozjechaly mi się nogi, ale przy tej rwie i spojeniu po prostu bardziej boli ta pachwina. Z brzuchem jest OK. ☺
    No staram się robić dobra mnie do złej gry, ale już dziś nie wytrzymałam i wybuch.. przyszedł młody zapytać czemu płacze i czy przez niego, zaczął mówić, że będzie dobrze. Dziecko niespełna 4 lata ma więcej optymizmu niz ja.

    Masz w domu wspaniałego mężczyznę który troszczy się o Ciebie, masz powody do dumy ♡

    innamorata88, Lusesita, mi88, JuicyB, aiwlys lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys, trzymaj się! Twój synek jest kochany i to tylko Twoja zasługa. Pomyśl, kim mógłby się stać, gdybyś została z jego ojcem. A tak będzie kiedyś wspaniałym mężem i ojcem.
    A i Ciebie już niebawem znajdzie prawdziwy mężczyzna, wystarczy, że całkiem odetniesz się od tamtego. Mocno w to wierzę!

    aiwlys lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny walczę ze sobą strasznie by nie iść na betę masakra, ja wiem że to nie ma już najmniejszego sensu bo więcej szkody niż korzyści to przyniesie, ale jak mnie nigdy piersi nie bolą i teraz też nie ale mam wrażliwe sutki i wczoraj przed snem miałam wrażenie że coś jakby nie bolą dziś już są bardziej wrażliwe, ale proszę was ustawcie mnie do pionu że wszystko jest dobrze bo mam taką schize że coś jest nie tak a tu wigilia ma być ładnie pięknie... A ja się boję że coś nie tak

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa - ustawiam Cię do pionu! Nie świruj! Wszystko jest dobrze :)
    Piersi mogą raz boleć, za chwilę już nie. Z wszystkimi objawami tak jest.
    Przede wszystkim spokój psychiczny jest potrzebny :)

    Ubierz się ładnie, śpiewaj kolędy i ciesz się świętami :)

    Aiwlys - nie masz łatwo.. Ale postaraj się w tych warunkach stworzyć synowi najlepszy klimat świąt jak dasz radę. Może narysujcie razem choinkę, jeśli nie miałaś możliwości kupić :)
    I pomyśl sobie, że masz coś najpiękniejszego - bezwzględną miłość swojego dziecka :)

    Dzielnie dziewczyny walczycie w kuchni :) podziwiam :)

    I chciałabym Wam wszystkim życzyć rodzinnych świąt, pełnych miłości i radosnej atmosfery :)

    summer86, Flowwer, aiwlys, pilik, mi88 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa, wigilia jest od świętowania a nie powtarzania bet, które do tej pory pięknie rosną. Proszę mi się tu uspokoić :) A z piersiami w ciązy tak jest - raz bolą raz nie, też wpadałam w panikę jak ustawał ból, ale po 2 dniach wracał. Wiem, że ciężko po przejściach nastawić się, że bedzie dobrze, ale wszystko idzie dobrze i pomyśl, że tak będzie lepiej dla maluszka niż ciągłe zamartwianie się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 08:35

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radosnych Świąt Dziewczyny :)

    Emi, jak tam? Trzymajcie się jeszcze w dwupaku?

    summer86 lubi tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, Summer <3 potrzebuje takiego ustawienia do pionu, może zrobię jednak to ciasto to zajmę się czymś, bo zaczynam swirowac :) kochane jesteście :)

    Aha Aiwlys ja wychowywałam się bez taty (umarł bardzo młodo) ale uwierz mi mam najlepszą mamę na świecie, dzieci mogą i są szczęśliwe tylko z jednym rodzicem i bardzo kochają taka mamę pamiętaj o tym! A bywa ciężko w życiu jeszcze pewnie nie jeden raz będzie kiepsko ale będą też momenty piękne i radosne :) życie to sinusoida pamiętaj nie zawsze jest zle:)

    mi88 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt :-)

    Bajkaaa, Flowwer lubią tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja pamiętam, że do około 8tygodnia to piersi za bardzo mnie nie bolały. Jak już to właśnie sutki i to tak bardziej piekły przy dotyku. Czasem bardziej czasem mniej, też mnie to schizowało ale porównywałam wszystkie objawy z summer i miałyśmy bardzo podobnie. Dopiero około tego 8tc zaczęły mnie boleć piersi, tak po bokach, ale też różnie jest, niektóre dni bolą bardziej a czasem prawie w ogóle. Także nie zamartwiaj się, rób ciasto i ciesz się świętami i tym, że jesteś w dwupaku :)

    Dziewczyny wszytsko najlepszego na święta Wam życzę :)

    Flowwer, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, można dołączyć?

    Jestem w końcówce 5. tygodnia i strasznie mnie męczy od wczoraj biegunka :( Czy któraś z was też miała biegunkę albo rozwolnienie we wczesnej ciąży? Trochę się tym zestresowałam...

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Radosnych Świąt Dziewczyny :)

    Emi, jak tam? Trzymajcie się jeszcze w dwupaku?

    Tak,dzięki :) Jutro ma dyżur mój lekarz i będą myśleć co ze mną... Póki co nawet spada mi ciśnienie poniżej 150/100,ale 3 razy biorę leki na obniżenie ciśnienia i zwiększają dawki no i 3x dziennie dostaję leki na uspokojenie więc cały czas śpię.
    Ostatnio dobili mnie tekstem,że trzeba ratować to dziecko bo tutaj są marne szanse na drugie. .. Także dobrze że dają leki na uspokojenie jak mówią takie rzeczy....
    Zobaczymy co powiedzą jutro,może jednak dotrzymamy do Nowego Roku ?

    Po za tym życzę Wam spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swiety-mikolaj-ruchomy-obrazek-0254.gif
    Ho ho ho ☺
    Renifer Rudolf grzeje kopyta,
    Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta. Wszystkie smutki wnet pójdą w kąt
    Serdecznie życzę Wesołych Świąt. ❤❤

    emi2016, Lusesita lubią tę wiadomość

  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, Wesołych Świąt! Życzę Wam radosnej, rodzinnej atmosfery, mnóstwa pyszności na stole, weny twórczej przy składaniu życzeń (mi to zawsze jej brakuje) :) i przede wszystkim spokoju... błogiego, upragnionego spokoju :)

    Bajka - byłam tam gdzie Ty, pamiętam to doskonale. Wszystko już wyżej napisane - czasami boli coś, potem nie, potem boli coś innego, potem przestaje. Ja co chwilę patrzyłam na swoje piersi i byłam przekonana, że muszą być sutki bardziej fioletowe.
    Życzę Tobie i wszystkim innym mamo-fasolkom, aby czas do 20-22 tygodnia minął Wam w kosmicznie szybkim tempie i abyście codziennie potem co chwilę miały kopa w trzewia :D to uspokaja najbardziej na świecie :)
    A tak na poważnie, to życzę, aby kopy omijały pęcherz moczowy i abyście spały tak błogo jak ja :)

    Aiwlys - jesteś super silną mamą dla swoich dwóch synów, a dzięki swoim obecnym decyzjom wychowasz ich na gentelmenów bez codziennego, szkodliwego wpływu Twojego eks. Ja sama trafiłam na swojego jedynego dopiero po 30-tce wcześniej trafiając na mniej lub bardziej popsute egzemplarze :/ Twoja historia przypomina mi też życie mojej starszej siostry. U niej dwójka dzieci dość wcześnie i mąż-burak. Tylko ona miała nieco mniej szczęścia i do ślubu doszło i potem się męczyła z rozwodem. Dziś jako rozwódka, przeżywa cudowne chwile ze swoim chłopakiem, a jeszcze lepsze chwile ze swoimi dziećmi. Masz w sobie dużo siły i przyjdzie czas, kiedy pojawi się ten ON, który na Ciebie zasłuży.

    aiwlys, Bajkaaa, Lusesita, mi88 lubią tę wiadomość


    age.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gilmoregirl wrote:
    Cześć dziewczyny, można dołączyć?

    Jestem w końcówce 5. tygodnia i strasznie mnie męczy od wczoraj biegunka :( Czy któraś z was też miała biegunkę albo rozwolnienie we wczesnej ciąży? Trochę się tym zestresowałam...


    Hej hej, tak - biegunka na zmianę z zatwardzeniem, czasami i jedno i drugie (tak to możliwe). Progesteron szaleje :)
    Nie stresuj się, jedz dziś w miarę normalnie i będzie ok :)

    Twój nick i fotka mnie skierowały wczoraj na netflixa, obejrzałam sobie 3 odcinki GG z pierwszego sezonu (chyba 24674 raz) <3


    age.png
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    Hej hej, tak - biegunka na zmianę z zatwardzeniem, czasami i jedno i drugie (tak to możliwe). Progesteron szaleje :)
    Nie stresuj się, jedz dziś w miarę normalnie i będzie ok :)

    Twój nick i fotka mnie skierowały wczoraj na netflixa, obejrzałam sobie 3 odcinki GG z pierwszego sezonu (chyba 24674 raz) <3

    Haha już któraś osoba z kolei na tym forum mówi mi, że dzięki mnie wróciła do GG :D Cieszę się :)

    Dziękuję za pocieszenie w sprawie biegunki, liczę że niedługo się poprawi ehh.

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Tak,dzięki :) Jutro ma dyżur mój lekarz i będą myśleć co ze mną... Póki co nawet spada mi ciśnienie poniżej 150/100,ale 3 razy biorę leki na obniżenie ciśnienia i zwiększają dawki no i 3x dziennie dostaję leki na uspokojenie więc cały czas śpię.
    Ostatnio dobili mnie tekstem,że trzeba ratować to dziecko bo tutaj są marne szanse na drugie. .. Także dobrze że dają leki na uspokojenie jak mówią takie rzeczy....
    Zobaczymy co powiedzą jutro,może jednak dotrzymamy do Nowego Roku ?

    Po za tym życzę Wam spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :)

    Niektórzy lekarze nie mają za grosz wyczucia. Dla nich to codzienność...
    Nie martw się, będzie dobrze. I nie słuchaj co mówią - teraz się udało to i z drugim się uda <3

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Niektórzy lekarze nie mają za grosz wyczucia. Dla nich to codzienność...
    Nie martw się, będzie dobrze. I nie słuchaj co mówią - teraz się udało to i z drugim się uda <3

    Ogólnie zmartwili mnie tym że z dzieckien jest kiepsko i trzeba je ratować, o drugim nie myślę póki co... Ale mimo wszystko... Zabrzmiało to strasznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2017, 11:46

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ