X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, życzę Wam samych wspaniałości w te święta,   wspaniałego czasu spędzonego z najbliższymi, radości,  świątecznej magii, refleksji, błogiego odpoczynku, pozytywnych wzruszeń.

    Życzę nam wszystkim by nasz cud trwał, a termin wybrany przez nasze dzieci przypadal możliwie najbliżej 40 tc, aby każda z nas szybko i jak najmniej boleśnie doświadczyła cudu narodzin, a dalej blogiej sielanki bez baby bluesu,  problemów z kp i innych frustracji młodej mamy.

    Mamusiom, które już tulą swoje pociechy życzę mnóstwo zdrówka, a tym które juz myślą o rodzeństwie dla maluszka- szybkiej realizacji marzeń.

    Flowwer, emi2016, Kaczorka lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cudownych Świąt dla Was i Waszych bliskich! Cieszcie się soboą, odpoczywajcie i najedzcie ulubionych przysmaków.
    Emi i Ailwys w szczególności dużo spokoju i cierpliwości. Mam nadzieję że u obu wszystko się poukłada <3

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wam spokojnych świąt. Szczęśliwych rozwiązań, i nudnych ciąży.

    Flowwer, Lusesita, staraczka1111, Bajkaaa, Karolina90, emi2016, innamorata88, mi88, Sarna84, JuicyB, pawojoszka lubią tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna ściskam!

    Emi, lekarze jak też czasem coś palną to ręce opadają. Każde dziecko trzeba ratować, nie zależnie czy zanosi się na rodzeństwo czy nie. Mam nadzieję, że jednak nie jest tak źle i żaden ratunek nie będzie potrzebny, spróbujcie wytrzymać do sylwestra, ale jakby się nie udało to i tak maluch na pewno da siebie radę, to już przecież duża dziewczyna! Może jutro jak będzie Twój lekarz na dyżurze to trochę się uspokoisz. Życzę Ci, żeby te święta minęły Ci w jak największym spokoju :)

    emi2016 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna dla Ciebie również (W miarę możliwości) spokojnych Świąt.
    Ściskam Cię mocno <3

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitnaa wrote:
    Życzę wam spokojnych świąt. Szczęśliwych rozwiązań, i nudnych ciąży.

    Kochana ♡ wzajemnie.
    A ja tobie by znów zaświeciło słońce i dużo siły do dalszej walki.
    Pamiętaj zawsze masz nas.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a45d210c1147.png
    My już gotowi, usadzeni przy stole i głodni. :D :D :D

    Lusesita, staraczka1111, Bajkaaa, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, pogodnych Świąt i żebyś szybko wróciła do równowagi.

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, kochana <3 spokojnych Świąt. Ściskam Cię mocno.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna - myślałam o Tobie dziś. Trzymaj się Kochana. Dużo spokoju i miłości dla Ciebie <3

    Udało mi się dziś zjeść w miarę ciepły barszcz! :)
    Teraz niunia zasypia a my pewnie niedługo razem z nią :p

    Flowwer, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna spokojnych świąt życzę <3


    Dziewczyny u mnie wigilia super :) ogólnie już jestem spokojna chociaż coś mnie cmi w brzuchu ale myślę że limit pecha wykorzystałam już, także myślę pozytywnie (oby jak najdłużej)
    Aha no i nawet nie przejadlam się za bardzo dzis heh :)

    Flowwer, Sarna84 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna Kochana <3 spokoju i siły, ściskam Cię najmocniej.

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 03:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja nie mogę spać? :) masakra obudziłam się godzinę temu i nie mogę zasnąć, super że mogę się wyspać w święta tylko szkoda że z tego nie korzystam :(

    Zaraz chyba pójdę coś robić bo normalnie jestem wyspana :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 04:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pobudka jakąś godzinę temu. Nie dziecko, nie sikanie, tylko kot. I teraz książka, aby złapać jeszcze sen.


    age.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Tylko ja nie mogę spać? :) masakra obudziłam się godzinę temu i nie mogę zasnąć, super że mogę się wyspać w święta tylko szkoda że z tego nie korzystam :(

    Zaraz chyba pójdę coś robić bo normalnie jestem wyspana :)

    No w ciąży często tak jest, że szybko się człowiek budzi ;) budzika do pracy nie będziesz potrzebowała :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny. Gdyby nie to budzenie to chyba bym schizowała. Też mnie przestał brzuch boleć, ale tłjmaczę tk sobie tym, żd roboty było mniej niż ostatnio.. i gdyby choc temeratura skoczyla o te pol kreski a nie spadla to by mi bylo lepiej nz swiecie. W ohole wydaje mi sie ze mam lodowate czolo, ale staram sie o temperaturze skory nie myslec.

    Emi, ja mam nadzieje ze to był tylko taki zargon lekarski.

    Bajka - szkoda ze nie wiedzialam ze sa miejsca gdzie w wigilie mi bete zrobia ;)

    Aiwlys glowa do gory. Kiedys Ci Twoje dzieci podziekuja za takie wybory. Wuem, ze to sie latwo mowi, bo dobrze miec w kims oparcie, ald Ty w tym swoim facecie go i tak nie mialas.

    Ja zaraz wstaje gotowac rosol. Juz mnie tesciowa zrugala ze po co skoro zostalo tyle grzybowej.. a moze po to bym mogla cos zjesc w koncu. Bardzo mi pomogla przy Swietach ale ma taki charskrerek ze juz odliczam godzinki zeby pojechala.
    Ide cos zjesc bo mdli mnie z glodu :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że wam się w watek wtryniam, ale jadranka co to za tabletki na uspokojenie? I czy takie tabletki obniżają prolaktyne? Wydaje mi sie, że ona miesze mi najbardziej, a bromka nie chce.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia z kad jesteś? Przy kazdym szpitalu bete ci powinni zrobic. Sa punkty 24h. Jak z krak. To dam ci namiary. Ja bety nigdy w życiu juz nie zrobie chba ze na wyraźne zadanie lekarq.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni właśnie dziewczyny usnelam dopiero jak mąż wyszedł do pracy o 5 masakra :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Wam zdrowych i radosnych Świąt. Żeby wszystkie ciąże były możliwie najbardziej bezproblemowe, żeby maluszki siedziały w brzuszku tyle ile potrzeba a przyszłoroczne Święta były najpiękniejsze z naszymi małymi bąblami.
    Tym z Was, które już są mamami życzę, żeby ta rola dostarczała codziennie szczęścia i satysfakcji i żeby bobasy pozwalały jak najczęściej się wyspać.
    Oprócz tego życzę zdrowia, miłości oraz spełnienia wszystkich planów i marzeń.

    Sarna84, Flowwer, innamorata88, staraczka1111, mi88, Malgonia lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ