X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też chętnie bym go olała, dała swoje nazwisko i bez skrupułów ścigała z alimentami. Rozumiem jednak Twoją bolączkę związaną z urzędami i dokumentami. Jeśli rzeczywiście alternatywą jest kilkumiesięczna tułaczka po sądach, która i tak może się skończyć podwójnym nazwiskiem, to może lepiej od razu je nadać.
    Najważniejsze, abyś Ty jako kobieta się od tego typa odseparowała. Jeśli on chce być ojcem dziecka, a te kilka liter w nazwisku sprawi, że będzie syna odwiedzać, płacić alimenty, a Ty będziesz mieć spokój, brak comiesięcznych awantur i kasę na koncie, to naprawdę warto.

    Dzieciaki mogą dokuczać innym z powodu koloru włosów czy krzywego nosa, więc nie przejmuj się już dziś tym, że mogą mu dokuczać z powodu nazwiska. Tego nie da się przewidzieć. Możemy jedynie wychować dzieci tak, aby nie dokuczały innym i znały swoją wartość.

    A jeszcze wracając do nazwiska, to pamiętam, że macie też spór o imię. Może skoro pójdziesz na rękę w kwestii nazwiska, to dasz na imię jak chciałaś. Miłosz? Dobrze pamiętam?:)


    age.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi a jak u Ciebie? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 13:18

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiw zrób tak zeby Tobie było wygodnie! Bo potem będziesz miała więcej papierologii i chodzenia ni to wszystko warte :/ polskie prawo... dramat

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam że się wcinam ale strasznie się boję coś mi się wydaje że sutki mnie przestały boleć niby rano bolały pp nocy a teraz byłam w WC i nie bola:( swiruje strasznie ale do 18 jestem w pracy, i niby dalej się źle czuje, itp ale kurcze boję się że coś się stało i kropek się przestał rozwijać :(
    Ja zwariuje jeszcze tydzień :(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka nie panikuj.
    Objawy bólu piersi mają to do siebie, że raz są raz nie.
    Sama tak miałam.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziewczyny przepraszam że się wcinam ale strasznie się boję coś mi się wydaje że sutki mnie przestały boleć niby rano bolały pp nocy a teraz byłam w WC i nie bola:( swiruje strasznie ale do 18 jestem w pracy, i niby dalej się źle czuje, itp ale kurcze boję się że coś się stało i kropek się przestał rozwijać :(
    Ja zwariuje jeszcze tydzień :(

    Bajka spokojnie, mnie w ogóle piersi nie bolą i wszystko jest ok :)

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam bajeczko wczoraj i też mnie dziewczyny pocieszaly. Do wieczora wszystko wrócilo do normy. Trzymam kciuki.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy to dzisiaj Nika ma USG? Chyba to miał być 27?

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wiem ze wariuje, ale jeśli ktoś ma mnie zrozumieć to właśnie wy

    A Nika pisała że poleciała przed świętami na wizytę a następna będzie mieć po nowym roku ja coś takiego kojarzę

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Emi a jak u Ciebie? :-)
    Póki co czekamy - dzięki że pytasz. Malutka trochę urosła waży 2300 przepływy dobre, wczoraj mialam duży skok ciśnienia i dziś nie chcieli żebym jadła w razie cc ale po usg pozwolili. Póki co skurcze są lekkie do max 70% ale Malutka jest tak nisko że czuć główkę w badaniu. I ogólnie czekamy. Chcieliby żeby akcja zaczęła się naturalnie.

    Jadranka, Agniechaaaa, malka lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Dziewczyny, czy to dzisiaj Nika ma USG? Chyba to miał być 27?

    Z tego co ostatnio pisała to dopiero 5.01.

    Bajkaaa - nie panikuj! Wszystko będzie dobrze tym razem :)

    mi88, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziewczyny przepraszam że się wcinam ale strasznie się boję coś mi się wydaje że sutki mnie przestały boleć niby rano bolały pp nocy a teraz byłam w WC i nie bola:( swiruje strasznie ale do 18 jestem w pracy, i niby dalej się źle czuje, itp ale kurcze boję się że coś się stało i kropek się przestał rozwijać :(
    Ja zwariuje jeszcze tydzień :(

    Spokojnie ja też nic nie czułam na początku ciąży. Bolał mnie brzuch jak na okres ale to też od czasu do czasu i tyle.

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi 2300 to już bardzo przyzwoita waga :-)
    Moja córka urodziła się prawie 3 tyg przed terminem i wazyla niecale 2800.
    Trzymam za Was kciuki. Wszystko będzie dobrze <3
    Odzywaj się :-)

    emi2016 lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicy prócz Mikołaja nie ma imienia, które wpadloby mi w głowę i tak zostało. Zawsze jest jakieś ALE. Do żadnego nie jestem przekonana. :(
    Albo się z kimś źle kojarzy, albo jest zbyt popularne, albo dziwnie się zdrabnia.. tragedia. Dla dziewczynki nie miałabym takiego problemu. ☺

    Ale co do nazwiska to początkowo uważałam, że nazwisko ojca i już. Ale tak patrząc z perspektywy czasu i rozmów z własną rodzina to czemu mam całkowicie rezygnować ze swojego nazwiska? Zawsze jest to poczucie, że brat jest brat nawet mając ten sam człon nazwiska.
    Myślę, że tak zrobię. Dzieci będą ciekawe na pewno, ale czasy tak się zmieniają, że nie sądzę, że dla kogoś będzie to problemem. Jest wiele dzieci ze związków pozamalzenskich i też coraz więcej dzieci przez to dostaje nazwisko dwuczlonowe.
    Myślę, że za te 8 lat jak mały pójdzie do pierwszej klasy już tych dzieci z dwuczlonowymi nazwiskami będzie na tyle, że po prostu nie będzie to w centrum zainteresowania jak kiedyś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A żeby uniknąć papierologii i zmian to po prostu chce iść do urzędu nadać nazwisko i bez żadnych zmian później w sądzie itd. Po prostu występuje o alimenty od razu i dziękuję. ☺

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys swoje daj koniecznie. Tak jak piszesz - choćby wyjazd za granice, musisz mieć akt urodzenia. A poza tym nie wiadomo jak się przyszłość poukłada i lepiej żeby matki nazwisko mial. Moja siostrzenica ma dwa nazwiska (ma 9 lat) i nie ma problemów. Ja też mam dwa nazwiska i cześciej używam pierwszego tylko w papierkach dwa tak naprawdę

    aiwlys lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja beta dzisiejsza 1906, średni dwudniowy przyrost 109%, chyba jest dobrze :)

    aiwlys, Lusesita, Flowwer, pilik, Kaczorka, Sarna84, Bajkaaa, JuicyB, Jadranka, Agniechaaaa, emi2016, mi88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gilmoregirl wrote:
    Dziewczyny, moja beta dzisiejsza 1906, średni dwudniowy przyrost 109%, chyba jest dobrze :)

    Jest bardzo dobrze :-)

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś odebrałam betę :)
    764.4 :)))))
    Sredni dwudniowy przyrost wyszedl 163 % ale sprawdze jeszcze w piatek po regulaminowych 48h

    Gilmoregirl oczywiscie gratuluje i Tobie wyniku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 16:32

    pilik, gilmoregirl, Lusesita, Sarna84, Kaczorka, Bajkaaa, Jadranka, innamorata88, Agniechaaaa, emi2016, mi88, Bocianiątko lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys rozumiem Cię, Twoje uzasadnienie do mnie jak najbardziej przemawia,  daj dwa człony, to faktycznie rozsądne rozwiązanie,  choć chciałoby się   dupka jakoś ukarać, nie ciągnąć tego nazwiska za sobą,  niestety rzeczywiście możesz sobie tym jeszcze bardziej utrudnić życie.

    2czlonowe nazwisko w dzisiejszych czasach nie powinno być dla nikogo niczym zadziwiajacym, jeśli do tego brzmi całkiem ok, to nie przejmuj się niczym, a już na pewno nie tym jak będzie to odbierało otoczenie syna za x lat.

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ