X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Czy wy też się boicie wejść na wagę po świętach? Ja nawet w domu nie mam :D
    Ale wizyta w czwartek.. I w książeczce będzie +5kg hahaha ☺☺☺
    Kochana ty się wagi boisz? Co ja mam powiedzieć położna się że mnie śmieje że na wagę bez butów wchodzę mówi mi że nie trzeba zdejmować a ja jej że zawsze to pół kilo mniej a wywaliło mi brzucho przy tych świętach że strach na wagę patrzeć nawet

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Kochana ty się wagi boisz? Co ja mam powiedzieć położna się że mnie śmieje że na wagę bez butów wchodzę mówi mi że nie trzeba zdejmować a ja jej że zawsze to pół kilo mniej a wywaliło mi brzucho przy tych świętach że strach na wagę patrzeć nawet
    U mnie wchodzi się na wagę normalnie w butach i położna odejmuje te pół kilo wpisując w kartę ciąży.

    Tzn. Teoretycznie pocieszam się tym, że zostało 4 tygodnie, a chyba 10 kilo nie przytyje :> ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Aiwlys już niedługo :-)
    Chociaż domyślam się, że przy tych dolegliwościach bólowych czas Ci się wlecze.
    Odliczalam sobie do Świąt.
    Teraz do sylwestra.
    Później będę już tylko odliczać 3 tygodnie do porodu i chyba tu będzie się najbardziej dluzylo. ☺

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się staram pilnować :) ma wizycie w piątek przed świętami było +3.5kg.waze się rano codziennie to święta póki co nie odbiły pietna swojego na nas:)

    A tu tak jak obiecywałam zdjęcie z dziś - początek 6 miesiąca. Różnica w ciągu tygodnia jest dość duża :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/536acb7bf18d.jpg

    Flowwer, aiwlys, emi2016, Jadranka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Ja się staram pilnować :) ma wizycie w piątek przed świętami było +3.5kg.waze się rano codziennie to święta póki co nie odbiły pietna swojego na nas:)

    A tu tak jak obiecywałam zdjęcie z dziś - początek 6 miesiąca. Różnica w ciągu tygodnia jest dość duża :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/536acb7bf18d.jpg

    Gdzie masz brzuszek??? Aż popatrzyłam się na Twój suwaczek :D

    pilik, ibishka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Ja się staram pilnować :) ma wizycie w piątek przed świętami było +3.5kg.waze się rano codziennie to święta póki co nie odbiły pietna swojego na nas:)

    A tu tak jak obiecywałam zdjęcie z dziś - początek 6 miesiąca. Różnica w ciągu tygodnia jest dość duża :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/536acb7bf18d.jpg

    Ja tak już na tym etapie wyglądam hahaha :D
    Moja mama przytyła 30kg wiec chyba i mnie to czeka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2017, 13:33

    ibishka lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny :)
    Gdybym wczesniej nic nie miala to bym nie panikowala, ale temperatyra nie skacze objawy oslably to mialam stres. Ale jyz znow ciagnie wiec jestem spokojniejsza. I krechy tluste wyszly to tez lepiej.
    Zaraz zaczne Was nadrabiac sld resciow krzyczy ze za duzo z telefonem siedze i szkodze dzidziusiowi.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba tu nigdy nie wrzucę zdjęcia swojego brzucha, bo przed ciażą miałam większy, niż Wy w połowie ciąży :D Niby nie mam nadwagi, ale też nie ważę tyle, co w czasach mojej świetności ;)

    Ale mam mnóstwo snów ostatnio. Na szczęście żadne straszne.
    Dziś na przykład śniło mi się, że pisałam post na forum tutaj o staraniach o dziecko i przez przypadek wkleiłam go na firmowy komunikator :D
    A wcześniej jakiś taki fajny sen o dwóch rzeczywistościach - o posągach w parku, które w jednej rzeczywistości były posągami, ale czasem się ruszały, a w innej były prawdziwymi ludźmi. Lubię takie sny i zawsze mnie smuci, że zapominam tę ich ciekawą część i całą historię w tle - pamiętam tylko tę "wydmuszkę", scenerię.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tak zapytam z innej beczki. Która z Was ma kotka w domu? Pomijam całkowicie temat toksoplazmozy, bo nie planuje narazie posiadania. Pytam, bo zastanawiam się czy kota ciężej jest przystosować do pewnych zachowań, niz psa? Czy w takim razie lepiej mieć kotka od maleństwa, niz np. Rocznego ze schroniska? ☺

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwa koty. Myślę, ze jednak lepiej jest kotka mieć od małego. Jednego kota wzięliśmy że schroniska, dorosłego, ale nam się trafił bo jest chyba rasowy i musiał komuś uciec z domu. Był wszystkiego nauczony i wychowany, ale jak byłam na studiach to wzięliśmy ze schroniska takiego dzikusa starszego to nigdy się do końca nie przystosowała do życia w domu. To znaczy była czysta i radziła sobie z kuweta, ale nie chciała się głaskać i tulić. Potrafiła ugryźć bez powodu. A teraz najnowszy kot to mały pięciomiesięczny teraz. Wszytsko szybko ogarnął i jest od małego przyzwyczajony do pieszczot. Także albo mały którego możesz wychować, albo jak już dorosły to dokładnie wybadać jaki może mieć charakter. Nie brać kota tylko na wygląd!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Ja się staram pilnować :) ma wizycie w piątek przed świętami było +3.5kg.waze się rano codziennie to święta póki co nie odbiły pietna swojego na nas:)

    A tu tak jak obiecywałam zdjęcie z dziś - początek 6 miesiąca. Różnica w ciągu tygodnia jest dość duża :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/536acb7bf18d.jpg

    Kurcze to ja przy Tobie wygladam jak w 9mcu :-D

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja mam dwa koty. Myślę, ze jednak lepiej jest kotka mieć od małego. Jednego kota wzięliśmy że schroniska, dorosłego, ale nam się trafił bo jest chyba rasowy i musiał komuś uciec z domu. Był wszystkiego nauczony i wychowany, ale jak byłam na studiach to wzięliśmy ze schroniska takiego dzikusa starszego to nigdy się do końca nie przystosowała do życia w domu. To znaczy była czysta i radziła sobie z kuweta, ale nie chciała się głaskać i tulić. Potrafiła ugryźć bez powodu. A teraz najnowszy kot to mały pięciomiesięczny teraz. Wszytsko szybko ogarnął i jest od małego przyzwyczajony do pieszczot. Także albo mały którego możesz wychować, albo jak już dorosły to dokładnie wybadać jaki może mieć charakter. Nie brać kota tylko na wygląd!
    Super, dziękuję za odpowiedź.
    A co z kwestią kot / kotka ? Duża jest różnica w zachowaniu ?

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie wy chowacie te swoje brzuszki mój to jest potężny :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kiedyś wzięliśmy 3-4 miesięcznego kota z domu tymczasowego. Był straszny dzikus - bał się własnego cienia. A teraz jest to najgrzeczniejszy kot jakiego do tej pory widziałam. Młodą nie interesuje się kompletnie ;)

    Trochę kotów już w życiu miałam i jeśli miałabym wybierać kot czy kotka to wzięłabym kota. Kotki mam wrażenie, że są bardziej wredne. Chociaż z drugiej strony są też opiekuńcze.

    Zazdroszczę Wam troszkę tych brzuszków ;) wizyt z USG, szykowania wyprawki.. :)
    U mnie minęły 2 miesiące od porodu a już nie pamiętam za bardzo jak to jest mieć taki duży brzusio.. :p

    Ale jaką przyjemnością dla mnie teraz są zwykłe obowiązki domowe! Dzisiaj o 7 poszłam zmywać gary, żeby chociaż na chwilę oderwać się od Luśki, która od urodzenia absorbuje 95% mojego czasu.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczora znam to doskonale. Ja nawet polubiłam swojego czasu mycie toalety byle pobyć sama. ☺☺☺

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No polowe nadrobilam. Mam Wam tyle do napisania a tu maz ciagnie na ogladanie iluminacji... a ja bym sie zdrzemła...


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My najczęściej czas spędzamy tak:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/195e4b5251dc.jpg

    Nawet się uczesać i pomalować nie ma kiedy :p
    A mamy cyce służą za stołówkę, smoczek i najwygodniejszą poduchę na świecie.. ;)

    summer86, staraczka1111, pilik, Flowwer, Jadranka, Bajkaaa, Yoselyn82, aiwlys, Malgonia, mi88, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, jeśli to zdjęcie bez make upu to zdecydowanie nie jest on Tobie potrzebny :)

    Kurczę tak piszecie, że tęsknicie za brzuszkiem i ciążą a ja to najchętniej już bym chciała czerwiec i tulić malucha :)

    staraczka1111, mi88 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kaczorka, jeśli to zdjęcie bez make upu to zdecydowanie nie jest on Tobie potrzebny :)

    Kurczę tak piszecie, że tęsknicie za brzuszkiem i ciążą a ja to najchętniej już bym chciała czerwiec i tulić malucha :)

    Dziękuję :) jestem bez.
    Ostatni raz prawdziwy makijaż miałam we wrześniu na sesji brzuszkowej :) od porodu może ze 3 razy rzęsy tuszem potraktowałam :p nie ma czasu na malowanie ;)

    A z ciążą jest taki paradoks, że jak masz brzuszek to chcesz dziecko. A jak masz już dziecko, to tęsknisz za brzuszkiem ;)
    Może dlatego kobiety decydują się na kolejne potomstwo, mimo że porody nie należą do przyjemności :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwa koty, starsza kotka, młodszy kot. Czy młody czy już dorosły nie ma znaczenia, byleby uratować jakieś futrzaste istnienie :) Kocury są bardziej wyluzowane - tak przynajmniej wynika z mojego doświadczenia.

    Mi nagle zaczął doskwierać brzuch. Od wczoraj jakby się powiększył o 10cm na raz. Wróciłam przed chwilą z basenu i człapałam po osiedlu jak kaczka. Właśnie się zorientowałam, że w niedzielę zaczęłam III trymestr, może to ta magiczna granica ma na mnie taki wpływ :)


    age.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ