X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Sarna dziękuję bardzo potrzebne mi takie wiadomości, prawda jest taka że i tak będzie co będzie a na betę nie chce już iść bo już za długa przerwa i nie będzie miarodajne, zresztą dziś mam 5t5d dziś postaram się zająć praca i może jakoś te 9 godz zleci :)
    Dziękuję raz jeszcze dziewczyny

    Ja już też nie będę raczej powtarzać bety, poprzednie 4 przyrosty były jak najbardziej prawidłowe, a trochę szkoda mi kasy. Jak na najbliższym badaniu będzie widać prawidłowo rozwijające się maleństwo, to będzie to dla mnie najlepsze potwierdzenie, że wszystko jest ok :)

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śniło mi się, że malutki nic nie przybrał i nadal waży 1800g :( A najgorsze, że moja ginekolog ma sprzęt prl i nie wiem czy w ogóle dalaby radę na nim zmierzyć malucha. Nie wiem nawet czy prosić o zmierzenie, bo boję się, że źle zmierzy, a ja tylko będę się martwić..

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys to może niech lepiej nie mierzy? Wcześniej dziewczyny pisały że nie raz pomiar na innym sprzęcie, przez innego lekarza wychodzi zupełnie inny... powodzenia na wizycie!!

    A ja się zastanawiam nad wit B12, mam niski poziom, który dość mocno spada (pół roku chodziłam na zastrzyki, ze 140 skoczyło do 350 - w lipsu tyle miałam, we wrześniu już 320, a wczorajszy wynik 220) więc leci... zastanawiam się czy iść po serie zastrzyków czy może po prostu kupić metylowaną i spróbować tak dwa miesiące? Boje się że homocysteine mam za wysoką, ale nie wiem czy jest sens badać i się stresować czy właśnie metyle sobie zapodać... ma któraś z tym doświadczenie i może doradzić?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałabym tylko wiedzieć czy przybiera na wadze. Nieistotne dla mnie jest ile dokładnie, tylko czy nabiera w końcu masy.

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys to skoro w tym celu idziesz do lekarza to chyba nie ma wyboru i musisz zaryzykować a lekarz musi zmierzyć ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolacze tu jak lekarz potwierdzi ;)

    aiwlys, emi2016, Bocianiątko, olik321, pasiasta, ja1986 lubią tę wiadomość

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę, bo wizyty mam co 2 tygodnie i muszę wziąć l4. Choć jak dla mnie wizyty mogłyby być co 3 tygodnie, niz co 2. ☺ przez te bole w pachwinach itd. Nie podoba mi się, że ktoś mi tam gmera.
    Ale dziś wizyta, następna zapewne ok. 14 stycznia, a później już chyba nie zdążę przed porodem na trzecią wizytę. ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iii chyba zdecyduje się na Danielka! ❤
    Daniel Mikołaj ☺☺☺

    gilmoregirl lubi tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys napewno wszystko będzie dobrze co do wagi to by musiała być bardzo słaba waga jakby pod tobą pękła, przyrostem się nie przejmuj to przecież znak że maleństwo rośnie. Daniel to bardzo ładne imię, mnie się kojarzy z takim spokojnym ,zrównoważonym chłopakiem

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Aiwlys to może niech lepiej nie mierzy? Wcześniej dziewczyny pisały że nie raz pomiar na innym sprzęcie, przez innego lekarza wychodzi zupełnie inny... powodzenia na wizycie!!

    A ja się zastanawiam nad wit B12, mam niski poziom, który dość mocno spada (pół roku chodziłam na zastrzyki, ze 140 skoczyło do 350 - w lipsu tyle miałam, we wrześniu już 320, a wczorajszy wynik 220) więc leci... zastanawiam się czy iść po serie zastrzyków czy może po prostu kupić metylowaną i spróbować tak dwa miesiące? Boje się że homocysteine mam za wysoką, ale nie wiem czy jest sens badać i się stresować czy właśnie metyle sobie zapodać... ma któraś z tym doświadczenie i może doradzić?

    Ja jak się dowiedziałam o ciąży to odrzuciłam momentalnie Dr's Besta i Norprolac. Ginka powiedziała żeby nie brać bo było to potrzebne do zajścia a nie do ciąży. Więc nie protestowałam, bo weszły inne leki a mi żołądek odmawia po tej całej'chemii' posłuszeństwa.
    Powiedziała że w ciąży i tak będzie to skakać i nie ma co sobie głowy psuć wynikami.
    Biorę Swansona folian 800mg i tyle. Nie badałam od października już nic i nie zamierzam. Bez względu na to co piszą na forum, ja nie biorę i nie badam i to moja decyzja.

    pilik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkałam się z opinią, że Daniel to jak łoś czy jeleń. Mam już w domu swietego Mikołaja to i nawet renifera mieć mogę. Ale Rudolf nie bardzo mi sie podoba haha ☺☺☺ a tak na powaznie to zawsze znajdzie sie ktos komu sie podobac nie bedzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam od dawna podobał się Ignacy. I tak planowaliśmy dać na imię gdyby był chłopak.
    Tydzień temu się dowiedziałam, że ciotka która urodziła we wrześniu, właśnie dała synowi na imię Ignaś... serce mi pękło... moja mama uradowana że takie imię wybrali... u nas w rodzinie raczej się nie powtarzają imiona... i rozkmina z M czy sobie darować czy mimo wszystko dać swojemu Ignacy. Ale czujemy że to już nie będzie 'TO'... O niczym innym ostatnio nie myślę tylko o Klusku który miał być Ignasiem a teraz został bez imienia bo nic mi się nie podoba. Jakoś wewnętrznie czuję że będzie chłop, chociaż dla nas to bez różnicy. Ale wybór imienia to teraz masakra :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co lepsze to nie chcemy wiedzieć do porodu o płci więc będzie ciekawie... o ile damy radę unikać tej informacji.

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie ma się podobać a nie innym , jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Mój brat dał swojemu pierworodnemu Ivan i ma gdzieś czy go będą nazywać Ivan grozny i kojarzyć z rosyjskim osiłkiem

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Nam od dawna podobał się Ignacy. I tak planowaliśmy dać na imię gdyby był chłopak.
    Tydzień temu się dowiedziałam, że ciotka która urodziła we wrześniu, właśnie dała synowi na imię Ignaś... serce mi pękło... moja mama uradowana że takie imię wybrali... u nas w rodzinie raczej się nie powtarzają imiona... i rozkmina z M czy sobie darować czy mimo wszystko dać swojemu Ignacy. Ale czujemy że to już nie będzie 'TO'... O niczym innym ostatnio nie myślę tylko o Klusku który miał być Ignasiem a teraz został bez imienia bo nic mi się nie podoba. Jakoś wewnętrznie czuję że będzie chłop, chociaż dla nas to bez różnicy. Ale wybór imienia to teraz masakra :(
    Ja bym dała Ignaś mimo wszystko jeśli od samego początku braliscie to imię pod uwagę. A ciotka która urodzila we wrześniu raczej nie jest zbyt bliska rodzinie skoro dowiedziałaś się po takim czasie, więc ja bym się nie przejmowała. Mi podobało się też Alan mimo, że syn Mikołaja chrzestnego (syn siostry mojej babci, czyli moja najbliższa rodzina z którą mam kontakt dzienny) ma tak na imię. Zrezygnowałam tylko dlatego, że nie chce żeby mój syn miał popularne imię wśród rówieśników.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2017, 10:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie to wiem że nic to nie zmieni. Do końca jest kupa czasu. A wszystko wyjdzie w praniu. Czekam na wizytę 2.01 potem prenatalne 12go i mieliśmy dopiero powiedzieć reszcie rodziny. A na wigilii okazało się że wszyscy wiedzą... moja mama tak się cieszy że ciężko trzymać jej język za zębami. No cóż. Od M nikt nie wie. Jak pojedziemy tam to będę już po połowie i będzie zonk. A jak jest na statku, to nikt się nim nie interesuje z jego strony więc nie mam parcia żeby ich uświadamiać w tym momencie.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys - mój brat ma na imię Daniel :) jest spokojnym i rodzinnym nastolatkiem. Chociaż też się czasami z niego śmiejemy, że to taki jeleń :p (ale to ładne zwierzątka)!

    Ignacy się ostatnio popularny zrobił. Jak kilka lat temu Antoś ;)

    A prawda jest taka, że teraz się tyle dzieci rodzi, że ciężko o jakieś oryginalne imię. Zawsze się gdzieś powtórzy :)

    aiwlys lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Aiwlys - mój brat ma na imię Daniel :) jest spokojnym i rodzinnym nastolatkiem. Chociaż też się czasami z niego śmiejemy, że to taki jeleń :p (ale to ładne zwierzątka)!

    Ignacy się ostatnio popularny zrobił. Jak kilka lat temu Antoś ;)

    A prawda jest taka, że teraz się tyle dzieci rodzi, że ciężko o jakieś oryginalne imię. Zawsze się gdzieś powtórzy :)

    Ale Kunegunda rzadko się powtarza :D

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Ale Kunegunda rzadko się powtarza :D
    Jakoś mnie to nie dziwi haha ☺☺☺

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze sobie wyobrażałam, że jak będzie u mnie synek to Bedzie Dominik :-)
    Ale będzie druga córcia i nie ustąpie mężowi, będzie Dominika :-)

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ