X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bo jak to mówią ilu masz przyjaciół a ilu wrogów dowiesz sie jak będziesz wybierać imie dla dziecka hihihi :D
    Tu masz absolutną rację! ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Któraś z Was pisała o Olafie. Świetne imię. A ten bałwanek jest przeuroczy. Mój syn jest teraz na etapie oglądania krainy lodu i też myślałam o tym imieniu, ale fatalnie komponuje się z nazwiskiem. ☺
    Z M śmialiśmy sie ze damy Olaf Czesław bedzie idealnie :D wszyscy bedą kojarzyć tylko z krainą lodu :D

    aiwlys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaf jest przeslodko. ❤ Sama bym tak z chęcią dala. Ale przez tatusia imię dziecka kojarzyloby się zimowo, a on nazwisko typowo wiosenno-letnie. :D

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha widzę że Twój M też ma z imionami skojarzenia :-D
    Zapytałam się kiedyś mojego, czy podobaloby mu się dla córki imie Laura, a on że Nie, bo mu się z larwa kojarzy... hehe

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Agniecha widzę że Twój M też ma z imionami skojarzenia :-D
    Zapytałam się kiedyś mojego, czy podobaloby mu się dla córki imie Laura, a on że Nie, bo mu się z larwa kojarzy... hehe
    Mojemu M sie podoba Maksymilian a ja miałam kota maxa wiec odpada :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Patryk - Patyk.
    Na wadze 2.5 kilo skoczylo po świętach. Olaboga..

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys to mój mówił ze Patrycja to jak papryka :-D
    A jak mały? Już po usg jesteś?

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    U mnie Patryk - Patyk.
    Na wadze 2.5 kilo skoczylo po świętach. Olaboga..
    Moja mama mówi to samo o Patryku :D

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas moja mama daje czadu z imionami - Gaja, Greta, Kalina... Były jeszcze jakieś gorsze ale je wyparłam :)
    Nam się podoba Ula albo Dominika, a mamie Urszula kojarzy się z trenami Kochanowskiego więc "kategorycznie nie". I jeszcze się obraża i wali tekstami "że ma nadzieję że będziemy się liczyć z jej opinią". No ale my mamy nie najlepsze relacje ostatnio, chce żebyśmy się na siłę do niej wprowadzili.
    Więc my na razie złośliwie mówimy że będzie Dżesika :) koniecznie przez "Dż" :D

    Bocianiątko, Lusesita lubią tę wiadomość

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    U nas moja mama daje czadu z imionami - Gaja, Greta, Kalina... Były jeszcze jakieś gorsze ale je wyparłam :)
    Nam się podoba Ula albo Dominika, a mamie Urszula kojarzy się z trenami Kochanowskiego więc "kategorycznie nie". I jeszcze się obraża i wali tekstami "że ma nadzieję że będziemy się liczyć z jej opinią". No ale my mamy nie najlepsze relacje ostatnio, chce żebyśmy się na siłę do niej wprowadzili.
    Więc my na razie złośliwie mówimy że będzie Dżesika :) koniecznie przez "Dż" :D
    Kurczę aż nie ładnie z jej strony aż tak naciskać. Muszę moją mamę w takim razie pochwalic moze sie jej nie podoba ale przynajmiej wie i mówi ze Wasze dzidziusie Wasza decyzja ja moge tylko skomentować jak pytacie a decyzja należy do Was :)

    I Ula bardzo ładnie(mam ciocie o tym imieniu) chociaż mi kojarzy sie z serialem brzydula :D
    A Dominika to moja przyjaciółka <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2017, 15:14

    Jadranka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupa, dupa, dupa.
    Wg mojej ginekolog mam za nisko dno macicy, nie za dużo wód plodowych, a dodatkowo mały wg usg waży 2 kilo.
    Dostałam skierowanie do poradni patologii ciąży, bo może się okazać, że jest tak malutki, że będę musiała rodzić w specjalistycznej klinice.
    Za chwilę będę jechać na izbę przyjęć, bo terminy do poradni na 10 styczeń.
    Ja nie mogę tyle czekać.
    Babeczka z którą rozmawiałam powiedziała, żeby przyjechać na izbę przyjęć i poprosić ze względu na sytuację o usg i ocenę stanu ciąży..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Dupa, dupa, dupa.
    Wg mojej ginekolog mam za nisko dno macicy, nie za dużo wód plodowych, a dodatkowo mały wg usg waży 2 kilo.
    Dostałam skierowanie do poradni patologii ciąży, bo może się okazać, że jest tak malutki, że będę musiała rodzić w specjalistycznej klinice.
    Za chwilę będę jechać na izbę przyjęć, bo terminy do poradni na 10 styczeń.
    Ja nie mogę tyle czekać.
    Babeczka z którą rozmawiałam powiedziała, żeby przyjechać na izbę przyjęć i poprosić ze względu na sytuację o usg i ocenę stanu ciąży..
    Kochana trzymam za Was kciuki!!! Jak tylko dasz rade to informuj

  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kurczę aż nie ładnie z jej strony aż tak naciskać. Muszę moją mamę w takim razie pochwalic moze sie jej nie podoba ale przynajmiej wie i mówi ze Wasze dzidziusie Wasza decyzja ja moge tylko skomentować jak pytacie a decyzja należy do Was :)

    I Ula bardzo ładnie(mam ciocie o tym imieniu) chociaż mi kojarzy sie z serialem brzydula :D
    A Dominika to moja przyjaciółka <3

    Taka już jest. Paru dzieciom w rodzinie wybrała imiona i myśli że naszemu też. Mamy nadzieję że Mała nie będzie miała charakterku po babci :P
    A Ula to ciocia mojego M, którą bardzo lubimy i która nie ma dzieci pomimo lat leczenia. Więc myślę że byłby to miły ukłon w jej stronę. Zwłaszcza że praktycznie razem M wychowywały z jego mamą (są siostrami)...

    Aiwlys, trzymam kciuki. Oby na IP się okazało że jednak jest większy :)

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadranka wrote:
    Taka już jest. Paru dzieciom w rodzinie wybrała imiona i myśli że naszemu też. Mamy nadzieję że Mała nie będzie miała charakterku po babci :P
    A Ula to ciocia mojego M, którą bardzo lubimy i która nie ma dzieci pomimo lat leczenia. Więc myślę że byłby to miły ukłon w jej stronę. Zwłaszcza że praktycznie razem M wychowywały z jego mamą (są siostrami)...

    Aiwlys, trzymam kciuki. Oby na IP się okazało że jednak jest większy :)
    To faktycznie był by dla niej piękny gest :) <3

    Jadranka lubi tę wiadomość

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje!!! Przepraszam ze tak zniknelam. Ulka jest bardzo absorbujaca i domaga sie uwagi baaaardzo mocno. Wiekszosc dni spedzamy na tulasach :) i cyckowaniu ;P

    Postaram sie nadrobic co u Was - ale to potrwa wiec prosze o wyrozumialosc :*
    Mam nadzieje ze wszystko idzoe po waszych myslach ;))

    Wrzucam zdjecie mojek krolewny bo obiecalam i zapomnialam!

    https://zapodaj.net/6cfc3f6646bc9.jpg.html

    Bocianiątko, Jadranka, Lusesita, Agniechaaaa, staraczka1111, Kaczorka, Karolina90, Rucola, Flowwer, Bajkaaa, emi2016, malka, olik321, innamorata88, Sarna84 lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Jadranka Autorytet
    Postów: 692 946

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudności <3 Niech zdrowo roście i daje CI się wysypiać :)

    3jvzcwa1t1jbpiaq.png
    8.04.2018 3160 g Emilka
    13.08 || <3 8 cs
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha ale Małe Cudeńko <3 <3 <3

    Aiwlys daj koniecznie znać co Ci na IP powiedzą. Może Twoja gin się myli.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha tala słodka mała <3 wycaluj od e-cioci!

    mycha91 lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha słodkości :*:**:*:*:*:* buziaczki od e - cioci <3

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaki, miałam napisać na grudniówkach, sorry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2017, 17:15

    summer86 lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ