X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noprolaktynę miałam lekko ponad normą, w sumie teraz przydałoby się powtórzyć już. Zawsze mnie cycki bolały, nawet jeszcze w nastoletnich czasach jak w domu mieszkałam z rodzicami i pitrafiłam schodzic po schodach i trzymać się za cyce co by trochę zniwelować bók

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku ja mam podobnie.. poszłam do Świrskiego, wiem co mam robić, brac a jakoś.. robię dalej po swojemu.. chyba właśnie dlatego, że w pewnym sensie mi tak dobrze jak jest.. znaczy - brakuje "czegoś" ale z drugiej strony właśnie myślę, że ja sie nie nadaję. Nigdy przecież dzieci nie lubiłam, nie mam do nich podejścia, boję się, że będę jak moja matka choć widze jej wszystkie blędy, wiem czego nie chciałabym powtórzyc to boję się, że to wlaśnie zrobię.. jeszcze po ostatniej wizycie u bratowej też się zaczęłam nad tym wszystkim zastanawiać jak posłuchałam jak A nie może nawet do kiba wyjść spokojnie bo Bubi zaczyna ryczeć, jak przez 3h u niej jesli ona go nie karmiła albo nie nosiła czy woziła w wózku to robiłam to ja. W ogóle pierwszy raz wózek prowadziłam i jakieś takie dziwne uczucie, nienaturalne..
    I też się zastanawiam czy tak faktycznie jest, że może ja jednak ie chcę tego dziecka i stąd te problemy itp czy po prostunto moja psychika próbuje sobie taką wersję wmówić, żeby było lżej, że nie wychodzi... nawet moja koleżanka z pracy, ktora wie o wszystkkch naszych problemach itp ostatnio w czasie rozmowy stwierdziła, że nie jestem tą samą osobą co parę miesięcy temu, że widać, że teraz sama nie jestem pewna czy tego chcę..
    Także witam w klubie..

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, to chyba mamy podobny etap...:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:16

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Kropuś to jest nas 3...

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze tak nie mam, ale tez rozumiem was. Z drugiej strony nie cisne i nie jecze m nad glowa by robil badania wiec moze cos jest na rzeczy. Ale naprawde rozumiem.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomiwisizm, o właśnie, zapomniałam o tym określeniu :)
    No ja niby cos tam czasem bąkne pod nosem ale i tak zawsze jest, że kotek nie można tak do tego podchodzić, kotek nadajesz się itd.

    A ja nie wiem czy się nadaje, nie wiem czy chcę, nie wiem.. nic nie wiem. "Modlę sie" (bo nie modle jako tako a po prostu gadam sobie z Tym na górze) o ciąże dla wszystkich naokoło ale żeby wspomnieć o sobie? Eee, po co..

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wrażenie, że dla mojego małża to temat tabu. Dopóki nie dopada mnie megawkurw - i nie wykrzyczę co mi leży na żołądku - tematu nie ma. Nic kompletnie nie zapyta - czy jadę do lekarza, czy umawiamy się do kliniki, czy odpuszczamy...Mam wrażenie, że to że żre witaminy to cały wkład a sytuację...ech nieważne...nie marudzę...

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M strasznie boi sie tych badan. Jest przekonany ze to jego wina ze sie nie udaje. Rozumiem go. Bez tego nie ruszymy, oboje wiemy. Teraz plodne, z moim bolem glowy to raczej nic z tego nie wyjdzie. Taki organizm do niczego sie nie nadaje. I tyle w temacie.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, ale nam się poprzestawiało....
    Niedługo stuknie "roczek" tego wątku....

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyslam sie ze to lepiej poprawic niz jakies kobiece problemy. Kurde zaczyna mnie bolec hmmm w pachach? Jest takie okreslenie :) pewnie wezly ale totalnie nic nie wyczuwam. Kurde przestaje sie nakrecac i wymyslac. Jeszcze chwila i poloze sie do trumny. Tfu

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena1983 wrote:
    Moris, ale nam się poprzestawiało....
    Niedługo stuknie "roczek" tego wątku....
    Juz? Omg mialam inne plany co do zeszlego roku.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, jak każda z nas :D

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc moje bejbiki.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc. Kolorowych snów!

  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smuteczek nastał :-(

    Co byście teraz nie myślały to wszystko się może zmienić i się zmieni. Zaakceptowalyscie sytuację w której jesteście, a jak się sytuacja zmieni Ti i w głowie się przestawi. Co byście nie myślały ja nadal trzymam kciuki, czytam was i liczę na dobre wieści :-)

    201511211678.png
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 12:26

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. No wlasnie eunice jak to zrobic jak lezec nawet ciezko. Tak sie dzis zaczelam zastanawiac czy to przypadkiem nie od tego, ze w te mrozy wyszlam wieczorem wyniesc smieci. Bez czapki. Hmm. Fakt faktem ze dzis czuje sie lepiej. Rano bylam na krwi. 27 zl za morfologie, ob, magnez i zelazo. To nie duzo. O 20 wyniki.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku kawa kawa kawa! znaczy peeling kawowy. I - o ile nie masz problemów z pękającymi naczynkami bo nie pamiętam - to masaż bańką chińską.
    Niezbyt przyjemne ale skuteczne bardzo, bardzo bo próbowałam na sobie (tylko, że przestałam właśnie dlatego, że mam wrażenie, że jeszce bardziej mi naczynka popękały, choć one i bez takich atrakcji to wszędzie mi pękają.

    Dla mnie to jest wstyd i nie znoszę swoich nóg, rąk.. czerwono sine z pajączkami wszędzie.. wstyd pokazywać..

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane ♡
    Oj jak dawno mnie tutaj nie było :(
    W końcu mam czas żeby się pochwalić
    BOCIAN wylądował !!
    Jakub urodzony 21.10.2015 SN, z wagą 2900g, długi 52cm :*
    Dzisiaj już ma 11 tygodni i 2 dni :)
    największe szczęście rodziców :*
    Całujemy, życzymy wszystkim takiego szczęścia i Pozdrawiamy ♡ :*

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c34b7b7b63a.jpg

    Morisek28, kr0pka, ważka, Kena1983, aaagaaatka, Nymeria, Mariola Lis***ka lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6ee27e2a172.jpg

    Morisek28, kr0pka, ważka, Klaudia N., Kena1983, aaagaaatka, Nymeria lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
‹‹ 1023 1024 1025 1026 1027 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ