X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Was czytam i mysle, że chyba mam podobne odczucia ostatnio. W sensie że chce mieć dziecko ale zaczynam się zastanawiać czy sobie poradzę i jak bardzo zmieni się nasze życie i w ogóle. . . R mówi ze będę dobra mama a ja wiem ze on będzie dobrym tata ale jakoś tak wam wątpliwości czy to juz czas i w ogóle :/ i mysle ze może dlatego że jeszcze nie dojrzalismy do tego i dlatego się nie udało? W dodatku przez problem u R chyba brak mi motywacji do zrobienia moich badań:/

    Dzwonili do mnie z kolejnej szkoły językowej u mnie w mieście. Już mieli mi dać robotę niedawno ale godziny się nie zagrały. W przyszłym tygodniu będzie dzwonić i się umówimy na spotkanie i zobaczymy czy cos się uda

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek śliczny ten Twój Kubuś.
    Niech zdrowo rosnie, a Tobie wiele radości i pociechy z kawalera :-*

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się...przemarznięta do kości...
    W "starej" szkole miało być ciepło...ehheee....siedziałam w kurtce, a po 2h wygrzebałam jakies stare poduszki i na nich trzymałam nogi - tak od podłogi ciągnęło...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy test owulacyjny jest pozytywny? Czy jeszcze jest za blada druga kreska?
    Dodam, że w rzeczywistości jest trochę ciemniejsza niż wyszło na zdjęciu

    15a4c6967f034011med.jpg

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołączę się do Was- czasami też przechodzi mnie myśl, że nic już mi sie nie chce, zastanawiam się czy naprawdę chcę zamienić swoje wygodne życie na nowe w towarzystwie małego szkraba za którego już do końca swojego życia będę się martwiła... Czy chcę wszystko jemu podporządkować... Teraz przynajmniej wracam do domu jem obiad i legam na kanapie z książką. A tak patrząc na koleżanki 2letniego dzieciaczka to trzeba non stop za nim biegać, mieć na oku... W dodatku po 2 monitoringach okazało się że pęcherzyki nie pękają-wcale bym się nie zdziwiła że od zawsze tak mam:/ i teraz pilnować, latać na monitoringi, brać zastrzyki, bzykać się na zawołanie, a poza tym mam wrażenie że z tym wszystkim jestem sama... odechciewa mi się:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 14:08

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelia chyba już pozytywny, mozesz zrobić za pare godzin i zobaczysz czy bedzie ciemniejszy czy nie, jezeli nie to znaczy ze ten byl pozytywny ;) badz co badz owu za rogiem ;)

    lece do pracy:)

    Kornelia85 lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N.
    Zrobiłam teraz drugi test i wyszedł ciemniejszy :) czekam na męża, ale i tak serduszkowanie uda się dopiero późnym wieczorkiem jak córa pójdzie spać :)

  • SurfGirl Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Rafaello, chyba każda z nas ma takie mylśli... Ja wczoraj stwierdziłam, że skoro się nam nie udaje to widocznie matka natura wie co robi... A to przecież nie tak... Trzeba się starać, bo nasze trudności to niekoniecznie przez matkę naturę, tylko przez cywilizację... Damy radę, ja dzisiaj myślę pozytywnie ;) Nie zawsze chciałam mieć męża i rodzinę, buntowałam się przed tymi kajdankami, ale no cóż, poznałam super faceta na studiach i wyszłam za mąż, a potem jakoś tak zegar biologiczny zaczął tykać i pomyślałam jak nie teraz to nigdy. I na prawdę tego chcę, mimo że ponoć dla takich jak ja, które nie marzyły o rodzinie od zawsze, to będzie wyzwanie...
    Pamiętaj, nikt nigdy nie powiedział, że żałuje że ma dzieci, a wielu ludzi, którzy się nie zdecydowali teraz żałuje...

    Buziaki i miłego starania się :*
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak wpaść do kumpeli - kosmetyczki, w trakcie jak robi jakiejś kobiecie pazury (zanim coś tam pozasychało to zdążyła nałożyć hennę na brwi, później wyrwać co nie co). Kobita (ta od pazurków) odwrócona tyłem do mnie. Jak zwykle głupawka - pier...lenie totalnych bzdur z kumpelą (kobita polewka z nas)...Rozliczyłam się, wychodzę...grzecznie się żegnam - kobita odwraca się...FUCK... kierowniczka mojego małża :D

    Nymeria, Mariola Lis***ka lubią tę wiadomość

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia, no to działaj ;)

    Kornelia85 lubi tę wiadomość

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena mistrzu :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko - najwyżej da małżowi podwyżkę - żeby miał na psychiatrę dla żony ;)
    Gorzej, że chyba przy okazji tematu lekarzy wspomniałam, że wybiera się do neurologa, bo głowa go boli...pewnie od komputera etc. (po czym oczywiście dodałam - a widzisz P - a mówią, że to baby wykręcają się bólem głowy ;) )

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie...jeszcze małżona mi położyło do łóżka...temperatura 38,5...czyżby go ktoś zaraził?

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok - czas na siatkówkę...:D

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam. Hmm. Wiec z tego co tu widze podwyzszone jest:
    Mpv 11.3 (6.1 - 11)
    Mon % 10 (2 - 8 )
    Zelazo 176 (37 - 145)

    Wiec chyba z tym zelazem nie za dobrze. Tym bardziej ze mam jedna nerke.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 20:38

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ob mam 2 a norma <20. Czasami lykam magnez ale zapominam, skrzyp i kwas foliowy. Ale to raz na 3 dni pamietam o tym a od swiat wcale.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to te Twoje bóle głowy mogą być w takim razie od tego, z tego co czytam. Przejść się do lekarza musisz napewno bo nadmiar żelaza jest szkodliwy więc trzeba cos z tym zrobić :)


    Swoją drogą tak piszecie o tych bólach głowy, że aż mnie zaczęła boleć.. albo to po prostu efekt zbyt długiej konwersacji z debilem na fb

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 22:05

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede w pon dzwonic do lekarza i rozszerzac badania pewnie. Nie bede leciec prywatnie i wydawac 150zl jak dostane tylko skierowanie prawda?
    Spadam bo zaczynam juz pier....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 22:09

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piłkę nożną to ja ewentualnie rozumiem...ALE W SIATKÓWKĘ z Niemcami przegrać...
    Lipa :/
    Idę do łóżka...choć tam też przyjemnie nie jest...małż postanowił wypić mleko z miodem i czosnkiem...

    Madlenka, nie jest źle. Może jakaś bakteria się tylko przypałętała, albo jakieś zapalenie (pewnie zatoki). Będzie dobrze. I pij dużo wody - względnie odkażenie wysokoprocentowym trunkiem nie zaszkodzi.

    Kolorowych snów!

    Mariola Lis***ka lubi tę wiadomość

  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety Kena... Nie pomogło nawet jak im śpiewalam
    W steeeepieee szeroookim ktoreeego okiem ;-)

    Kropka ja właśnie zakupiłam te banki chińskie, mówisz że działają??

    201511211678.png
‹‹ 1024 1025 1026 1027 1028 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ