Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 14 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kr0pka wrote:
    "U dorosłych i dorastających mężczyzn przechorowanie świnki wiąże się z niebezpieczeństwem zapalenia jąder. Objawy wskazujące na świnkowe zapalenie jąder ujawniają się zwykle po około tygodniu od zakażenia i obejmują takie dolegliwości, jak gwałtowne powiększenie jąder, ból i obrzęk jąder oraz najądrzy, wysoka temperatura ciała. Obustronne zajęcie jąder może prowadzić do zniszczenia komórek rozrodczych, co powoduje niepłodność u mężczyzn."
    nawet jeśli rzadko się zdarza, to się zdarzyć moze..
    tak jak i powikłania po grypie i innych chorobach na które się zwykle nie szczepi.

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 14 marca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 19:59

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice gratulacje :) marcowy groszek :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice jupi ja jeeej!:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz może juz się zły los odwróci i po kolei wszystkie zajdziecie. Albo wszystkie naraz najlepiej! :D

    Ajka lubi tę wiadomość

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to by był najfajniejszy scenariusz... :P

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 12:38

    Ajka, rybka33 lubią tę wiadomość

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja robie pelnbe przygotowanie na wizyte u gin. mam wydrukowane wszystkie wykresy, napisane ktory cs i wszystkie badania przy wykresach powypisywane kiedy i co. oczywiscie wszystkiew wyniki biore, ale postanowilam sie przygotowac konkretnie zeby mnie nie splawila przy okazji podlaczylam do staran 2 cykle co sie nie staralismy ale mam zaznaczone na owu zeby znac dlugosc. wiec oficjalna wersja to 18 cs;p

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 20:07

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia a może by Twojego męża do androloga też zaprowadzić, żeby było kompleksowo... :)

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena1983 wrote:
    Bardzo dobrze Klaudia. Mój lekarz we Wrocku chętnie oglądał moje wykresy - ale najbardziej lubił komentarze <jak zapomniałam zaznaczyć opcję nie drukuj notatek>.
    Za to teraz w klinice nawet na nie nikt nie zerknął :/

    Przy IVF to chyba nie ma wielkiego znaczenia...

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice super gratulacje!!!!! :) <3

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj chlop mial nakaz ogarniecia sie samemu, nie mam zamiaru go prosic o nic, nie wiem co sie z nim stalo ostatnio ale srednio ze mna wspolpracuje. ja stwierdzilam ze ni bede czekac az on sie ogarnie i sie do konca podiagnozuje.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice gratuluję :-D zdrówka i spokoju życzę tobie i groszkowi :-)

    Agatka u ciebie jakieś skurcze przepowoadajace? Jakieś objawy Nadchodzącego porodu?

    201511211678.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od paru dni boli mnie spojenie lonowe, skurczy brak jak na razie. Jedynie bezbolesne twardnienia, ale to już od dawna. W czwartek wizyta, może gin coś więcej dojrzy :)

    Klaudia współczuję podejścia męża, pewnie Ci smutno :/ nawet ja się teraz wkurzyłam na niego jak to napisałaś :/

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka ty masz termin cos okolo swiat?

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na 30.03 albo 29, zawsze mi się myli :D
    Wiem, jak można tego nie pamiętac :D

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, wiadomo coś o Kamce?

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic, na marcowkach cisza z jej strony...

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice gratuluje.

‹‹ 1154 1155 1156 1157 1158
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ