X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S.
    Kropka, dzięki Tobie zakochałam się w Torbaczu Wombacie...;)

    kr0pka lubi tę wiadomość

  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj znowu test pozytywny i mocniejsza kreska, z tym ze robilam dopiero wieczorem bo rano bylam w pracy i pech chcial ze jeszcze zaspalam i zapomnialam rano go zrobic.
    Wszystko byloby dobrze tylko ze wczoraj mialam chwilowe mocne bole jajnika i wieczorem bol jak na okres.. piersi nie bola, sa nabrzmiale jak przed okresem. sama juz nie wiem co myslec, chyba zostalo tylko czekanie. do srody juz nie daleko..
    Dzis rano ( nie z pierwszego siku) znowu bladziutka kreska. cien cienia. Do okresu jeszcze 3 dni. czy to moze oznaczac ze sie udalo czy nie robic sobie nadziei

    mala2456
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala2456 wrote:
    Wczoraj znowu test pozytywny i mocniejsza kreska, z tym ze robilam dopiero wieczorem bo rano bylam w pracy i pech chcial ze jeszcze zaspalam i zapomnialam rano go zrobic.
    Wszystko byloby dobrze tylko ze wczoraj mialam chwilowe mocne bole jajnika i wieczorem bol jak na okres.. piersi nie bola, sa nabrzmiale jak przed okresem. sama juz nie wiem co myslec, chyba zostalo tylko czekanie. do srody juz nie daleko..
    Dzis rano ( nie z pierwszego siku) znowu bladziutka kreska. cien cienia. Do okresu jeszcze 3 dni. czy to moze oznaczac ze sie udalo czy nie robic sobie nadziei
    moim zdaniem ze sie udalo :) bo sa kobiety takie ze przed @ zrobily test i juz wykazalo pozytywny :)

  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    moim zdaniem ze sie udalo :) bo sa kobiety takie ze przed @ zrobily test i juz wykazalo pozytywny :)


    mam tez taka nadzije, jetem po 2 samoistnych poronieniach, i nigdy nie bylo jeszcze tak ze przed okresem byla widoczna 2 kreska, nawet pare dni po okresie jej nie bylo albo byla blada..
    teraz od 7 tygodni biore tabletki femimbion, moze byc przez nie ze wyszla 2 kreska? bo czasem od lekow tez moze tak byc prawda? tylko ze to sa w sumie witaminy

    mala2456
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala a udostepnisz wykres i wstawisz foto testu?

    Kena, wiem o czym mówisz. Faceci są dziwni. Choć moj jak wieczorem sprawdzam tem, tak dla siebie, to jeszcze pyta czy zdazymy :) W kwestii dzidziusia się dopytuje a wręcz czasami ochrzan dostaje ze mu nic nie mowie. Ale jak mialam zachrzan w pracy to 3 dni nie zauwazyl biedaczek ze w zlewie brudne naczynia są.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wykresu nie mam...a zjdecie nie wiem jak wstawic :D a i tak jest bardzo nie wyrazne.. bo aparat mam slaby

    mala2456
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że się podoba :)

    I generalnie witam w klubie, ja mojemu już nie raz powtarzałam, że jeszce trochę i mu to playstation za okno wypierdzielę.. u mnie jest na zmianę jak nie TV, to komputer, jak nie komp to playstationa teraz jeszcze w piątek kupił sobie ps vita..

    od kiedy mamy 2gi tv w salonie to się przeniósł tam i w ogóle jedno sobie drugie sobie.. czasem już kurwicy dostaję.. czasem jak już jestem na granicy wytrzymałości to się zreflektuje.. i łazie za mną cały dzień i nic nawet zrobić nie mogę.. jakny jeden dzień miał wszystko naprawić.. czasem już też pytam czy jak będziemy mieli dziecko to będzie tylko siedział i grał..

    Mysza, my z Teściową 2 lata mieszkaliśmy. Też nie mogę jakoś narzekać, spięcia rzadko się zdarzały.. ale to nie to samo.. niedługo będzie rok jak jesteśmy na swoim.. nie mamy już tyle kasy na głupoty, wyjazdy, mieszkanie wciąż mamy nieskończone, zostaliśmy bez samochodu.. ale to jest najlepsze co mogliśmy zrobić..
    Może postaraj się jeszcze raz z nim porozmawiać Mysza? Może on też chce tylko się boi? To normalne.. pozatym on jest u siebie, on się zawsze będzie czuł inaczej niż Ty. Ja mimo dobrych układów z Teściową i tak zawsze się czułam.. obco

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. My jednak wczoraj nie pojechaliśmy do rodziców P bo tato źle się czuł i szedł szybciej spać ale za to dzisiaj rano do nich przyjechaliśmy. U nas piękna pogoda słońce świeci:)

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myslicie w ktorym tygodmiu ciąży najlepeij isc do lekarza bo kazdy mowi co innego?

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy to ogromne szczęście ze od samego początku mieszkamy sami na swoim. Jesteśmy młodzi bardzo duże grono odradzalo nam mieszkanie samodzielne w tak młodym wieku ale to nasza pierwsza wspólna ważna decyzja i nigdy nie będziemy jej zalowac:)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno od 6 tyg slychac czy tam widac serduszko wiec chyba w tym czasie najlepiej, ale nie wiem bo nie byłam :) fufka a moze zadzwon do niego i sie zapytaj kiedy najlepiej by bylo zebys przyszla.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u mojego gin nie ma rejstracji przychodzisz i czekasz w kolejce na swoją kolej a dziewczyny na fioletowej mowią, że 7 tydzien to za wczesnie. Ja chyba nie wytrzymam tak dlugo chcialam wlasnie isc w 6 tc a teraz sie zastanawiam czy w ogole bedzie cos widac

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Morisku i chyba tak zrobie :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co, na fioletowej stronie ida do lekarza dopiero w 2 miesiacu ciazy? Paranoja, ja polece w 6 tyg jak mi się kiedyś uda.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie za niedlugo bedziecie na fioletowej :)
    Kurcze z mojego miesiaca odpadly juz 3 dziewczyny straszne :(
    ahhh prawie wszystkie ida w 7-8 tc do lekarza a mnie sie wydaje, że tak dlugo trzeba czekac

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ja dzwoniłam do swojej położnej i umówiła mnie na 7 tydzień bo stwierdziła że wcześniej nie ma po co, chyba że będzie się coś działo bóle czy plamienia to od razu jechać.

    201511211678.png
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufcik Mnie też się wydaje że długo ale muszę wytrzymać i juz :-D

    201511211678.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 22 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam na fioletowa się nie wybieram i zostanę z groszkiem u was. Coś czuje że tam bym zwariowala totalnie.

    AnaAna, Morisek28 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 22 marca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze chcialabym juz testowac ale raczej to za wczesnie bo do czw @ ma przyjsc miejmy nadzieje ze nie przyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M jeśli chodzi o gry, to na początek zaczyna od gry w którą gra od 8 lat!! Później przenosi się na playstation a na koniec gra w jakąś grę na telefonie...mężczyźni to duże dzieci. Wczoraj wieczorem pojechaliśmy do jego kolegi...co do czego to ja zabawialam jego pieska a M pił z nim piwko i całą noc trajkotali, a ja się nudzilam i czułam się tam zbędna! Od 19 do 6 rano...masakra. Nigdy więcej!

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ