X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziś wkurzyłam. Robiłam przelew w banku i wskazałam odbiorcę zdefiniowanego, a okazało się, że pieniądze poszły do kogoś obcego... Nie wiem czy to jakiś wirus podmieniający adresata, czy co. Boję się teraz, czy moje oszczędności są bezpieczne. To już chyba lepiej trzymać pieniądze w skarpecie. Złożyłam reklamację, ale nie wiem, czy to coś da. Wkurzyłam się na maksa. Niby tylko 100 zł, ale mieć, a nie mieć. Poza tym to było moje 100 zł.

    No i jeszcze coś na allegro, to mi przysłali nie to, co zamówiłam.
    Nie aktywował mi się pakiet darmowych smsów i internetu, a nie mogę doładować telefonu, bo przez tą sytuację nie mam już kasy na koncie.

    Biednemu to zawsze wiatr w oczy... I wszystko się kumuluje. Mam podły nastrój.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz, masz antywirusa? Przeskanuj sobie na wszelki wypadek komputer.
    też uwielbiam takie dni kiedy nic nie jest tak jak powinno..

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ale napitolilyscie dzisiaj. Nie dosc ze czlowiek wraca umeczony po robocie to jeszxze setki stron musi przekopywac. Siedze nad tabletem i normalnie oczy mi sie juz zamykaja. Moris powtorze ci jeszcze raz, zycze ci abys sie mega zdziwila w tym cyklu. Kamka 3mam kciuki za jutrzejszego tesciora. Za twojego moris tez. Ana ana dziekuje ci za sliczna swinke :) Mi wszystkie objawy zniknely, moze i dobrze bo tylko sie nakrecam. Dzis smialam sie z kolezanka ze na naszej tablicy z pracami dzieci powinna byc taka mega duza tabelka z objawami ciazy i bysmy zaznaczaly kolorowymi pineskami co akurat mi dolega :) Ide sie kapac i do lozeczka juz.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kr0pka wrote:
    Mysz, masz antywirusa? Przeskanuj sobie na wszelki wypadek komputer.
    też uwielbiam takie dni kiedy nic nie jest tak jak powinno..

    Mam, ale to był komp w pracy. NIe wiem jak przeskanować. Zresztą teraz to już i tak po ptokach.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 wrote:
    Mam, ale to był komp w pracy. NIe wiem jak przeskanować. Zresztą teraz to już i tak po ptokach.

    No nie tak po ptokach Kochana, bo jak jakiś wirus to możesz mieć tak znowu, lepiej przeskanuj go jutro w pracy, najwyżej poproś kogoś żeby Ci włączył.

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kr0pka wrote:
    No nie tak po ptokach Kochana, bo jak jakiś wirus to możesz mieć tak znowu, lepiej przeskanuj go jutro w pracy, najwyżej poproś kogoś żeby Ci włączył.

    Ja już wolę w pracy nie wchodzić na moje konto bankowe. A w oddziale banku zlecę wykonanie przelewu, albo każę sobie wypłacić wszystkie oszczędności i pomyślę co robić. Ale humor mam podły. Ostatnio nic mi się nie układa. A jeszcze nie ma się komu wypłakać, bo mąż w delegacji.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wam mija wieczor?:) ja wlasnie wrocilam ze spaceru z psem, zimno jak cholera;/ mam nadzieje ze jutro bedzie ciepelko:) i P w tym tygodniu ma nocki, jak ja tego nie cierpie:(

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Mysz, głowa do góry,jutro będzie lepiej

    Oj ostatnio to ja mam ciągle taki humor.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeej morisku pamietam jak my nie mieszkajac razem czasami mielismy takie odpaly:)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Hej dziewczyny! Ale napitolilyscie dzisiaj. Nie dosc ze czlowiek wraca umeczony po robocie to jeszxze setki stron musi przekopywac. Siedze nad tabletem i normalnie oczy mi sie juz zamykaja. Moris powtorze ci jeszcze raz, zycze ci abys sie mega zdziwila w tym cyklu. Kamka 3mam kciuki za jutrzejszego tesciora. Za twojego moris tez. Ana ana dziekuje ci za sliczna swinke :) Mi wszystkie objawy zniknely, moze i dobrze bo tylko sie nakrecam. Dzis smialam sie z kolezanka ze na naszej tablicy z pracami dzieci powinna byc taka mega duza tabelka z objawami ciazy i bysmy zaznaczaly kolorowymi pineskami co akurat mi dolega :) Ide sie kapac i do lozeczka juz.

    Miałam bardzo podobnie.. Przez dwa dni po owulacji czułam ból sutków, były większe i już zaczęłam sobie wmawiać ale wszystko przeszło.. Ana, agaatkaa, skąd wy bierzecie takie fajne emotki ?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 20:55

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja 3 tygodnie temu zaliczyłam szybki numerek w jaskini, dosłownie haha.

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a.gifr.gift.gifu.gifr.gifo.gifw.gifa.gif

    to bardzo proste :)
    Kliknij sobie teraz w Twoje imię...na tej stronie przykładowo masz takie bajery hihi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 21:00

    arturowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No morisek ja ponad rok temu temu też na ambonie haha...była zima i mróz, ale co tam :D

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana jakie śliczne literki ! :) Fajna stronka, dzięki :)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nmzc Arturowa :)

    A że mi się nudzi to jeszcze specjalnie dla szalonego morrrrisa.m.gifo.gifr.gifi.gifs.gifi.gife.gifempty.gift.gify.gifg.gifr.gify.gifs.gifi.gife.gifempty.gift.gify.gif


    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och dziewczyny co za opowiesci:D
    ja tez powoli sie zbieram, u mnie debata czy ogladamy you can dance czy jakis film i R ma foszka:D
    dobranoc, moris zrob rano tesciora mam nadzieje ze kolo 9 zobacze jakas mila wiadomosc tutaj bo do 18 nie bede mogla wytrzymac:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P się przespal dwie godzinki przed nocka i obudził się ze stanem podgoraczkowy i dreszczami i stwierdził że zostaje w domu. Oby szybko mu przeszło. Wiec u mnie oczywiście szpital w domu i oglądamy you can dance. Morisku pamiętaj o teście jutro:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My również oglądamy YCD :) Do jutra babeczki.

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro czekamy na tłuste kreseczki kamki i moriska :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i musiałam się popłakac na ostatnim występie ycd:(

    AnaAna lubi tę wiadomość

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ