X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ja mam takiego stresa,juz przed śniadaniem świątecznym. Aż mnie skręca w brzuchu jak o tym mysle. Jak moje kuzynki powiedzą o ciazach to wszyscy będą sie cieszyc ryczeć itd a poźniej zaczna sie pytania do mnie bo ja najstarsza z nich.
    na trzeźwo tego nie zniose

    zrób sobie herbatkę z wkładką :)

    U nas ostatnio była rozmowa pt.:
    Misiu a wiesz, że niedługo święta?
    Nom
    wiesz, ze to oznacza wizytę u Twojej Babci?
    No i?
    No i ją zamorduje jak wspomni coś o prawnuku?

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem cię kropka. W ogóle wkurza mnie to wszystko co się tu wyrabia. Maczków nie dużo, a przecież jesteśmy piękne (widziałam na fejsbukach ;) )i młode. Kurde co za absurd :/

    U mnie też ciężkie święta. Wyżej wymieniona wariatka...eee, kuzynka, babcie, ciocie i cała reszta niezwykle zainteresowana moją macicą. Morisku, ja też jestem najstarsza w rodzinie bez dzieciaczka, rozumiem cię :) Ale mamy to forum i będziemy pewnie wylewać świąteczne gorzkie żale. No przynajmniej ja :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 11:31

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Rozumiem cię kropka. W ogóle wkurza mnie to wszystko co się tu wyrabia. Maczków nie dużo, a przecież jesteśmy piękne (widziałam na fejsbukach ;) )i młode. Kurde co za absurd :/

    U mnie też ciężkie święta. Wyżej wymieniona wariatka...eee, kuzynka, babcie, ciocie i cała reszta niezwykle zainteresowana moją macicą. Morisku, ja też jestem najstarsza w rodzinie bez dzieciaczka, rozumiem cię :) Ale mamy to forum i będziemy pewnie wylewać świąteczne gorzkie żale. No przyjajmniej ja :P

    Oj jeżeli Babcia K. nie zmądrzała po tym co powiedziałam ostatnio to też będę wylewać żale.
    Po wylaniu najpierw wiązanki na nią. Z resztą rodziny jednej i drugiej powinno być OK. Nikt nikomu w macicę nie zagląda. Moja matka wie jak sprawy wyglądają, teściowa nie wie ale mimo, że wnuka/wnuczki się doczekać nie może to nie wypytuje itd. Tylko babci kurna zawsze musi coś walnąć i mnie wkur*ć. Ew. partnerka teścia.. i wiem, ze nikt tego złośliwie nie robi ale nic nie poradzę, że mam ochotę gromami wtedy rzucać

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 17:33

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U babci Krzyśka nie bardzo jest opcja żeby się upić.. Ostatnio chciałam przed wyjściem ale mi małż nie pozwolił :(

    Najlepsze jak pierwsze święta po ślubie i ta przy wyciąganiu wina bierze mnie do kuchni i rzuca konspiracyjnym szeptem, że ona by mi chciała nalać ale nie wie czy ja mogę pić.. i to spojrzenie wyczekujące odpowiedzi.. tiaa.. jak nie wprost to tak..

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, widzę że na forum czarny wtorek. Niestety :-(
    Ja tam nie zamierzam nikomu nic mówić, na święta będą pytać albo życzyć abym zaszła w ciążę, więc będę musiała oszukiwać ich, bo puki do gina nie pójdę to nie powiem rodzinie.

    201511211678.png
  • Cebulka Autorytet
    Postów: 1372 569

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam jak na razie nadrobic. Drugi dzien zdycham. Wyladowalam na ostrym dyzurze. Mam ostre zapalenie pecherza. Jak mnie w nocy bol obudzil, wymioty, biegunka, prawie zemdlalam w lazience. Na ostrym dyzurze zrobili mi usg. Jest mala fasolka. Serduszka jeszcze nie bylo widac. Boje się strasznie bo mam bardzo złe wyniki moczu. Dziś z rana powtorzylam badania, czekam na wynik. O 15:20 mam wizytę u mojego gin. Jeden antybiotyk juz dostałam, ale nie jestem pewna czy zadziałał.

    Synek ur. 8.11.2015
    Córeczka ur. 15.10.2013
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cebulka :( Tulę mocno i jeszcze mocniej trzymam kciuki, żeby wszystko było ok!!

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cebulka, wszystko będzie dobrze. Antybiotyk na pewno pomoże.

  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się cebulka, wszystko będzie ok!

    201511211678.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cebulka wszystko będzie dobrze, zobaczysz!

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cebulko niedawno miałam odmiedniczkowe zapalenie nerki i umieralam dosłownie. Wierzę że i u Ciebie wszystko będzie dobrze:*

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże... trafiłam na jakieś forum na którym pisały baby, że złe przeczucia się sprawdzały u nich. A ja wczoraj się zdenerwował am tą sytuacją z kontem bankowym i rano już nie bolały mnie piersi. I teraz panikuję i sobie w kręcą Bóg wie co. I gniota się co chwilę...
    Napiszcie mi, że to nic złego... że przecież piersi nie muszą cały czas boleć z takim samym natężeniem...

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko!!!! Oczywiście, że nie muszą boleć cały czas. Widziałam tu już niejeden wpis z paniką, że przestały boleć piersi. A na drugi dzień znów zaczynały i okazywało się, że wszystko ok. Nie denerwuj się bo tym możesz dużo bardziej zaszkodzić - pomyśl o tym. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale spróbuj sobie choćby wmawiać, że wszystko będzie dobrze - nawet jeśli nie chce Ci się w to wierzyć.

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, staram się. Naprawdę bardzo się staram wmawiać sobie i mąż mi ciągle mówi, żebym się nie denerwowała. Ale ja się stresuje tym, że się zestresowałam i ciągle się maca po cechach, żeby sprawdzić, czy nową, czy nie.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz, spokojnie, już za kilka dni będzie widać na usg serduszko ( o ile jeszcze nie byłaś na usg, nie wiem bo nie czytałam wszystkich wpisów). A później możesz kupić taki detektor tętna płodu i wtedy już powinnaś być spokojna na 100%. O ile pamiętam to Chang Mai taki miała :) Trzymam kciuki:) I za ciebie Cebulko :)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa, w poniedziałek idę. Chociaż na piątkowej wizycie lekarz mówił, że można się do patrzyć akcji serduszka.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 17:33

    Mysz86, Morisek28 lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa, zdecydowanie czytając te głupoty w necie można wpaść w depresję. A ja strasznie panikuję i zdaję sobie z tego sprawę :(

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 24 marca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Mysza, jakbym mogła to bym Ci odcięła internet :) Nie martw się i zostaw już te swoje biedne cycki w spokoju i ich nie gnieć ;)

    Mysz86, arturowa, Nymeria lubią tę wiadomość

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ