X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka30 wrote:
    Kocham labradory :) zawsze chcialam miec i nazwac go Biszkopt :D

    Mój też się uparł na labradora :) Mi to w sumie rybka, byle jakiegoś sierściucha mieć :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka, bardzo, bardzo mi przykro.

    780920wevc3spomh.gif

    menka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana wyjątek potwierdza regule:) mój jest szalony i wogole nie spokojny,ale tez to taki troszkę mieszaniec to może dlatego:) ale krzywdy by nikomu nie zrobił:)

    AnaAna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ja jak śpiewam to wszyscy każą ni sie zamknąć. Serio. Ja tak skrzeczę ze wytrzymać nikt tego nie moze hahaha


    zjebalam niby tesciowa przy jej marudzącej koleżance żeby wziela swoje majtki brudne chowała do swojego kosza na brudną bieliznę a nie na ziemie na widoku hahaba

    Moris, dostajesz medal ode mnie...co tam medal, od razu nobla haha.

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady kiara wrote:
    Ana wyjątek potwierdza regule:) mój jest szalony i wogole nie spokojny,ale tez to taki troszkę mieszaniec to może dlatego:) ale krzywdy by nikomu nie zrobił:)


    Co by nie robiły labladory, to dla mnie i tak to najpiękniejsze i najukochańsze psiaki na świecie! może kiedyś sobie sprawię, jak już będę mieszkać w Polsce.

    lady kiara lubi tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy.aspx
    patrzcie co znalazłam :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, porządek musi być! Jeżeli ktoś mnie źle traktuje, mimo tego że tak naprawdę nic złego nie zrobiłam...to ja również taka będę dla tej osoby, dopóki nie zrozumie że robi, postępuje nie tak. Trzeba postawić kobietę do pionu bo Ci kiedyś na głowę wejdzie.

    kr0pka, Morisek28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka, lubię oglądać takie filmiki jak np. na tej stronie...pomimo że w ciąży nie jestem :)

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a może być tak, że jednego dnia piersi bolą bardzo, a drugiego dnia w ogóle?

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamietam pamietam, wspaniala wiadomosc:) chyba przewaznie tak jest ze po narodzinach zmienia sie decyzje

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba normalna reakcja MATKI. ale te piekne 9msc z brzuszkiem caly czas miala zamiar oddac?

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa to przepraszam;)

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku przykro mi z powodu tego oszukańczego testu - co to za firma? Trzeba się ich wystrzegać bo to okropna sytuacja ;/
    Teściowej bardzo dobrze powiedziałaś hahahaha :D

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Klara87 Autorytet
    Postów: 261 236

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Dawno mnie nie było, cały weekend spędziłam w pracy od rana do wieczora, a wczoraj byłam strasznie zmęczona tym weekendem i nie miałam weny do pisania na forum. Ale wszystko przeczytałam ;)

    Witam nowe koleżanki :)

    Morisek, przykro mi z powodu błędnego testu :( Już miałam nadzieję, że Ci się udało.

    Ale wspaniała wiadomość o tej sąsiadce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 10:45

    16udugpjp1ufwrk7.png
    1usapx9iwyl0ra73.png
    Aniołek - 29.07.2014 (12tc)
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewna kobieta w mojej rodzinie też miała zamiar oddać dziecko po porodzie. Ciąża się "zrobiła" kiedy ona zbierała szparagi za granicą. Maż w pierwszym odruchu chciał ją wyrzucić z domu i się rozwieść. Potem się pogodzili ale dziecko mieli oddać. Do szpitala nawet nie brali żadnych ubranek itp, ale po porodzie postanowili że dziecko zostaje. Dziś ma 4 latka a ja jestem jego chrzestną ;) A i maluch jest oczkiem w głowie rodziców. Obojga :)

    Morisek28, AnaAna lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 wrote:
    Dziewczyny, a może być tak, że jednego dnia piersi bolą bardzo, a drugiego dnia w ogóle?

    " (...)Pierwsze symptomy ciąży
    Organizm każdej kobiety jest inny, dlatego też objawy ciąży, choć podobne, mogą pojawiać się w różnym czasie i z różną intensywnością(...)"

    "(...)Czy wiesz, że kiedy czujesz radość, dziecko również jest szczęśliwe? Dzieje się tak dzięki hormonom wytwarzanym wtedy przez twój organizm i przenikającym do krwioobiegu płodu. Niestety, to działa także w drugą stronę - dziecko wyczuwa twoje zdenerwowanie, niepokój i lęk, dlatego unikaj silnego stresu.(...)"

    W sumie wydaje mi się że niewiele ci możemy powiedziec, bo większość z nas tu nigdy w ciąży nie była ale może na fioletowej gdzieś jest więcej informacji ? A może Fufka więcej wie? Albo Ważka ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 11:33

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja znam wiele takich przypadkow wpadki w "rodzinach" ktore w ogole nie zasluguja na nic a co dopiero na dziecko. mozecie mnie skrytykowac za to ale uwierzcie mi gdybyscie widzialy co te "rodziny" robia na codzien, jak zyja, jak mieszkaja podejrzewam ze mialybyscie podobne zdanie. przyklad jedna moja sasiadka z patologicznej rodziny ode mnie rok starsza, trzy lata temu zaszla w ciaze, dziecko urodzila, wyprowadzila sie na wioske do ojca dziecka (o ile to on byl ojcem), mieszkali w bloku na 3pietrze, w lato opalala sie w oknie (niewiem jak ona to robila) i byla sama z dzieckiem no i w pewnym momencie ta jej corka wypadla z okna...

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurna wiedziałam, że tak się to kiedyś skończy.. Szef mi znowu zaczął opowiadać o swoim synku.. i nie wytrzymałam po prostu kurna się popłakałam..
    a prosiłam go żeby mi nie wyjeżdżał z tymi wszystkimi tekstami jaki to on słodki i czego nie zrobił :(

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 17:31

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, domyślam się.
    Oni sami się o drugie starali jakoś 2-3 lata jak się dziś dowiedziałam. Bo oczywiście było: spójrz na siebie, jesteś piękna, młoda, zmarszczek nie masz, kiedyś się uda. No i co mi z tego, że zmarszczek nie mam..ech

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ