X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie lubie śniegu, mrozu, pluchy, chlapy kocham za to wiosne i lato :) ja to powinnam żyć na Kanarach gdzie od cały rok jest od 19 do 30 stopni średnia temp. powietrza :) taki klimat to ja bardzo chętnie ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam aż pojawi się tą druga krucha ale się nie pojawiała :(:( test nie z pierwszego moczu :/ czekam więc na @ jak nie przyjdZie to w piątek powtarzam test :P smutno;:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co :P cos mi tu i tak nie gra :P

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu nie robilas z pierwszego? poczytam pozniej. Glowa do gory :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nie miałam testu.:/ musiałam lecieć do apteki rano :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok :) tylko ja w tym cyklu nie mierzylam temp :/ I wogole ustawilo mi cykl na 31 dni a mam 29 jak w zegarku :p A nie umiem zmienić hehe :) już udostepniam

  • Klara87 Autorytet
    Postów: 261 236

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angiee, oby @ się nie pojawiła i następny test wyszedł pozytywny! :)

    Jak fajnie mieć w końcu wolne :) W lutym miałam tylko 2 dni wolne na początku miesiąca (bo albo praca, albo zjazdy) i był taki nawał roboty papierkowej (którą oczywiście musiałam przynosić do domu), że jestem już wykończona. Najchętniej zrobiłabym sobie dzień lenia, a tu trzeba ogarnąć mieszkanie, napisać miesięczny plan pracy i nadrobić zaległości na podyplomówkę, a sporo mi się nazbierało. Nic mi się nie chce :/

    16udugpjp1ufwrk7.png
    1usapx9iwyl0ra73.png
    Aniołek - 29.07.2014 (12tc)
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzą mi się takie "obawy"...
    Morisek pewnie Ci będzie ciężko, ja niecierpię takich sytuacji ;/

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć babeczki :)
    Kupiłam sobie wczoraj witaminki i uzupełniłam zapasy kwasu foliowego. Od dzisiaj powracam do picia wody mineralnej litrami ha ha! Bo wygląd mojej skóry pozostawia wiele do życzenia. A z tego co pamiętam po takiej kuracji wodą moja skóra jest cud, miód, malina. Tylko to latanie do toalety na siusiu co 10 min jest okropne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawił się wodnisty śluz. Dużo go jest :p

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek ja dostałam strasznej głupawki na dzień przed ślubem gdy z Księdzem ćwiczyliśmy przysięge.. nie wiem co mi odbiło ale nie mogłam sie uspokoić.. chwała Bogu,że już na ślubie byłam poważna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 11:33

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się za przeproszeniem byle gównem stresuje i czerwienie.. nie znoszę tego. Plus czasem właśnie głupawka.. mamy w pracy zajęcia z angielskiego i ostatnio babka stwierdziła, że mi się podoba i w ogóle bo ja się caaały czas uśmiecham.. taaa tylko, że ten uśmiech to taki stresowy ale co tam :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Klara87 Autorytet
    Postów: 261 236

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też strasznie się stresuję i przejmuję byle czym :/

    Zaczęłam pisać miesięczny plan pracy, a za oknem taka ładna pogoda, słoneczko świeci, chętnie poszłabym na spacer ;)

    16udugpjp1ufwrk7.png
    1usapx9iwyl0ra73.png
    Aniołek - 29.07.2014 (12tc)
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, ja trochę zaczęłam z tym walczyć ostatnio. Ja mam w ogóle cere naczynkową - popękane naczynka mam wszędzie - ręce, nogi, plecy.. gdzie nie spojrzeć.. ale na twarzy to tylko pogłębiało efekt więc zaczęłam chodzić z koleżanką z pracy na zamykanie naczynek.

    Dalej się czerwienię (stres, wysiłek, ciepło, zimno.. od wszystkiego) ale nie jest to już aż taki burak.. całkowicie nie zlikwiduję tego raczej (niestety) ale trochę mi się samoocena poprawiła.. a nad stresem cóż.. powinnam się nauczyć panować.. może kiedyś mi się to uda :)

    Morisek spróbuj też hydrolatu z kocanki, ja mam wrażenie, że mi to bardzo pomogło i mam bledszą cerę :) nie pachnie jakoś super ale moim zdaniem działa

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz z pracy jestem w domku. Ciężko było błoto woda... Ale dałam rade :-D

    Karmelek211 lubi tę wiadomość

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy ja też w sumie na policzkach, raczej nie na całej twarzy ale buraka w znaczeniu, że cholernie intensywny.. na co dzień też mam zaczerwienione i zawsze to było u mnie powodem kompleksów.. strasznie mnie wkurza jak ktoś mi mówi, że mi zazdrości bo nie muszę różu używać.. taa, no ale zawsze tak jest :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek pogoda masakra pada śnieg słońce świeci wszystko topnieje ciapa chlapa i do du
    ...

  • Cebulka Autorytet
    Postów: 1372 569

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zupełnie nie wiem co się ze mną dzieje. Bol owu miałam od soboty rano, wieczorem wrócił plodny sluz. Podejrzewam, że owu miałam z sobity na niedziele lub w niedziele. Wczoraj nadal plodny sluz, dziś już taki bardziej kremowy, ale nadal dość rozciągliwy. No i różowo czerwone plamienie...za wcześnie na implantactjne...jak myślicie?

    Synek ur. 8.11.2015
    Córeczka ur. 15.10.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka tu dzisiaj posucha. Gdzie Wy wszystkie jesteście?????

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem ;) Całą drogę z pracy ziewałam i mam ochotę pójść spać ale wiem że obudziłabym się pewnie po 20 :/ U mnie też nie za fajna pogoda, rano jeszcze było możliwie a teraz to deszcz, wiatr i zimno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 15:14

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ