X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A weź jej kiedyś przypier*ol w ten pusty łeb. Naprawdę nie lubię tej twojej teściowej. Co za babsko :/

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek przyślij ja do mnie. Z moja teściowa zrobiłam porządek to z Twoją tez sobie poradzę.

  • Karmelek211 Autorytet
    Postów: 989 864

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Nie wytrzymam psychicznie!!!!! Moja tesciowa dzisiaj wszelkie granice przeszla!!! Co za pinda!!

    mowi " ja wiem czemu ty nie mozesz zajsc, jestes za bardzo zamknieta w sobie i slaba psychiczne,masz za niskie mniemanie ,nie jestes w ogóle pewna siebie,i z góry zakladasz ze nie uda sie. Kiedyś naoewno tez byla endometrioza i jakas owulacja a kobiety zachodzily w ciąże mimo wszystko,musisz go dluzej kolanami przytrzymać"


    a przez kogo kurwa mac ja mam niska samoocenę...
    Ja piernicze co za babsko!! Niech zajmie się sobą i da Wam żyć normalnie!!
    Nie słuchaj jej!

    Rozalia nasza Gwiazdka z nieba<3
    Moje Aniołki 09.2013 [*] 12.2013 [*] 08.2014 [*]
    3277f92879.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nie ma :P brzuch w dole ciągnie :P ehh

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek tego w ogóle nie przyjmuję do wiadomości "a przez kogo kurwa mac ja mam niska samoocenę...".
    Jak możesz się przejmować tym co to głupie babsko wygaduje!!!??? Niech się wali stara krowa. Jesteś super babka i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.
    A ją może najlepiej totalnie ignoruj, zachowuj się jakby jej w ogóle nie było - takie osoby żywią się naszymi nerwami - to je jeszcze bardziej podjudza do ataków. Albo jak coś gada to lekceważąco zacznij sobie jakieś głupie piosenki nucić, wychodź w pół zdania itp ;)

    Cebulka lubi tę wiadomość

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek mówisz, że pierwsze objawy to zawroty głowy?
    Dawajcie dalej, dziś mam dzień wkręcania objawów ciąży :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo matko a ja sie dopiero obudziłam co za dzien!
    Morisek weźw ten glupi leb walnij starej krowie! Nie daj się!!!

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek na takie coś trzeba z grubej rury i nie cacka się. Moja teściowa tolerowalam do czasu, a potem jak mnie wkur..... to do dzisiaj się nie odzywa a po ślubie jesteśmy 12 lat więc jakieś 11 jest cisza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie ze ona nie boi się że coś jej powiesz. Może dlatego że pozwalała jej wcześniej. Ostre cięcie kilka razy i odpuści ale musisz bardzo ostro bo wredna jest menda.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku, a nie możecie się od niej wyprowadzić? Przecież ta stara jędza cię zamęczy :/
    Co do objawów, jestem strasznie śpiąca. Przespałam się trochę i dalej chce mi się spać. To już piąty taki dzień, spałabym wszędzie. W niedzielę płakałam na widok kotleta od teściowej. Wzruszył mnie. Też czuję ciągnięcie w dole brzucha. Mam uczucie jakbym miała spuchniętą macicę albo coś. No i te bóle, prawie jak na @ tylko bardzo delikatne, albo tylko takie bezbolesne mini-skurcze. Rano i wieczorem delikatne mdłości. Tylko żeby te objawy były objawami ciąży jest za wcześnie. Prędzej to objawy @. W 7 dpo raczej nic takiego jeszcze nie występuje, a ja jestem na dobrej drodze by mój organizm dostał oscara za udawanie ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 17:58

    Nymeria lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa, jak Cię wzruszył kotlet od Teściowej to chyba jednak ciąża ;)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa a moja koleżanka która teraz zaszła to od 7 dpo właśnie miała bóle jak na @, nic jej się nie chciało więc myślę, że coś jest na rzeczy.
    Mnie za to nic nie boli i mam dużo energii, robie kurczaka i tańcze, śpiewam. Nawet po pracy nie zdjęłam mojej kochanej sukienki tylko w niej paraduje przed M bo bardzo lubi jak tak się ubieram. A w lodówce winko ( takie wino od razu z sokiem malinowym). Wycziluje się przy m jak miłość :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle że te bóle mam prawie od owulacji i bardziej się martwię że coś się tam nie fajnego dzieje.
    A chodzenie w sukienkach popieram, zacna idea ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 18:15

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam sukienki. Jestem na etapie szukania sukienki na komunię córki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 18:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa twój wykres wygląda ślicznie.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę w niedzielę ja to się skończy ;)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 3 marca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w niedzielę zobaczę dwie kreski to w poniedziałek wbijam na Czechowską z kwiatkami :P No i się nakręciłam.

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dalej czekam :P lekko boli mnie podbrzuszs i ciągnie po prawej stronie :P już sama nie wiem co myśleć ehh

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 3 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy!
    Byłam u gina 5t0d. Nic nie widać. Endometrium 10 mm. Podejrzenie pozamacicznej.
    Coś chyba na jajniku.Do tego płyn jakiś.

    Co robić?

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś betę?

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ