X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie o co chodzi, dwa razy w ciągu dnia poczuje coś minimalnie w cyckach i zaznaczę to jako ból a potem będę się jarać, że w ciąży jestem bo mam ból piersi.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja pie...ole...że tak to ujmę w skrócie :D
    ....a do lekarza jadę jutro :)

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki no więc u mnie testy ovu nie wychodzą pozytywnie jakas blada kreseczka, az zaczelam sie martwić jak zobaczylam test od Nymeri k*** mam stresa bo od wczoraj prawie w ogole nie mam dolegliwosci ;( az mi sie chce wyc

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek dziękuję ci, dziękuję ci kochana! Poprawiłaś mi humor, troche mi lepiej. A tak poza tym to skąd takie osoby się biorą i jak żyją?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka30 wrote:
    Cześć laseczki no więc u mnie testy ovu nie wychodzą pozytywnie jakas blada kreseczka, az zaczelam sie martwić jak zobaczylam test od Nymeri k*** mam stresa bo od wczoraj prawie w ogole nie mam dolegliwosci ;( az mi sie chce wyc

    Zabraniam tak myśleć!!! Fufcia - WSZYSTKO MUSI I BĘDZIE OK!

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry u mnie leje :( aż się z łóżka wychodzić nie chce.

    Morisku ona nie jest normalna... Ale dziękuję za poprawienie humoru:))
    Aaa z narzeczonym mam nadzieje juz zgoda?

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka30 wrote:
    Cześć laseczki no więc u mnie testy ovu nie wychodzą pozytywnie jakas blada kreseczka, az zaczelam sie martwić jak zobaczylam test od Nymeri k*** mam stresa bo od wczoraj prawie w ogole nie mam dolegliwosci ;( az mi sie chce wyc
    Fufcia nie panikuj, na pewno wszystko jest ok <tuli>

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i w końcu temp mi ruszyla:)

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ale serio sie martwie zobaczymy co jutro lekarz powie (dziś dwa razy mnie szarpło-wymiotowo ale to raczej z nerwów i brzuch boli :(
    Morisku Twoja tesciowa jest i tu włąściwie brak słów bo dziwna to za mało powiedziane!!!
    Arturowa podobno przy chorobie organizm sie nie broni i lepiej idzie zagnieżdzanie także trzymam kciuki kochana!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 08:32

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fufcio jutro masz lekarza? na ktora?:) napewno jest wszystko w jak najlepszym porzadku:*

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle morisku ze bardzo dobrze Cie rozumiem

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi jutro mam lekarza przyjmuje od 14 wiec nie wiem na którą się dostane bo u niego nie ma zapisów na godziny wiec moge byc pierwsza a moge byc 10 na pewno jutro wam napisze co i jak ale nie wiem czy bede umiala z tel. bo mi program na tel nie dziala :/

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale koniecznie daj znac, nawet po powrocie do domu, bedziemy czekac:) a to Twoja pierwsza ciazowa wizyta tak?:)

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak pierwsza mam nadziję, że wszystko będzie dobrze :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno bedzie dobrze:)

    Fufka30 lubi tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie! :* <3

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka, nie wkręcaj mi tutaj sobie żadnych strasznych rzeczy, bo uduszę. U jednej kobiety będącej w ciąży owulacyjny wyjdzie dodatni, u drugiej może wcale nie wyjść, a u Ciebie po prostu jest taka a nie inna druga kreska, więc to zależy. Wszystko z dzidzią jest ok i tego się trzymajmy, Amen :)

    Moris, mój wcale nie ma mojego zdjęcia w portfelu, bo mu jeszcze nie dałam...ostatnio robiłam do paszportu i wyszły okropne, więc dam mu dopiero po ślubie jak będę wyrabiać nowy dowód :D I niech tylko spróbuje je schować między paragonami hihi.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo wlasnie morisku nie odpowiedzialas, zgoda jest czy nie?:)

    aa moj ma portfel bez okienka i zdjecia nie ma, wazne ze mamy siebie w serduszku:)

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz morisku:) i to jest najwazniejsze:)

    AnaAna, Morisek28 lubią tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja trzymam kciuki za twoją pierwszą wizytę Fufka! Napewno wszystko będzie dobrze :)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ