X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. Farciara:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia i tak i nie :] skrócony cykl mam z powodu niedoczynności tarczycy

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie ze lista jest na pierwszej stronie caly czas bo bebędzie mozna kontrolować na bieżąco:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Morisek - jutro uderzaj do labo - byle przed 5 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wtrącę słówko bo przeczytałam dyskusję o snach i powiem Wam, że wszystko jest fajnie dopóki ktoś nie zacznie gadać przez sen :D

    Monkey lubi tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nie ma :/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki. Ja juz po pracy i po obiadku, zbieram energię. Ja ostatnio nie nam żadnych snów bo bardzo mało śpię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole są całodobowe mieszkam w dużym mieście i nie słyszałam żeby było

    madlenka lubi tę wiadomość

  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kobiety :)

    Szybciutko też dołączam do fajnych babeczek co zobaczą dwie kreseczki :)

    Już jestem w połowie marcowego urodzinowego cyklu. Po badaniu u gina jestem mega pozytywnie nastawiona na marzec. Po pogadaniu z babeczką (a mam ją załatwioną po znajomości) dowiedziałam się i wypytałam o wszystkie rzeczy co mnie męczyły. Kazała bzykać od 12 do 15 dc codziennie i stwierdziła, że w połowie marca już mi lekarza położnika będzie załatwiać :) Wiem, że to nie jest tak, że ona coś sobie powie i będę w ciąży ale duża dawka pozytywnej energii mi się przydała, po dołowaniu się w poprzednim cyklu. Chyba jestem ciut spokojniejsza bez mierzenia tempki i nie wiem czy do tego wrócę jak i tak bzykać się mamy w płodny śluz codziennie, więc czy ją zmierzę czy nie to nic nie zmieni.
    Kena cudowna pierwsza strona nowego wątku :) poproszę o wpisanie mnie na 16.03.

    Miłego wieczoru niedzielnego :) idę podziałać dziś z małżem i jakiś film obejrzeć.

    PS. jak lubicie bajki to obejrzyjcie sobie Wielką 6 (oskar 2015) fajniutka <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 18:05

    201511211678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczął mnie boleć prawy jajnik :( i promieniuje na wszystkie strony świata :p

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć fajne babeczki:-)
    Kena pięknie to zrobiłaś
    Miłego wieczorku dla wszystkich

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki, :D

    Ja dziś 2 dzień po terminie @ i nadal nic. Czuje się ciężka, bolą mnie piersi i brzuch jak na @, zazwyczaj miałam okres na czas, czasami miałam wcześniej ale żeby później? Robiłam dziś znów test i ponownie negatyw 13 dpo. Możliwe ze jest negatywny a jestem w ciąży? Juz sama nie wiem co myśleć.... ;/

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agrurola, może beta coś wyjaśni ? Ja mam bóle jak na @, tyle że dużo delikatniejsze, od samej owulacji..

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agurola napisze Ci to co wszystkie dziewczyny tu radzą - zrób betę jeśli masz możliwość. To rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Mnie przez pierwsze pół roku starań co cykl się zdawało że tym razem się udało. Miałam co miesiąc cały zestaw nietypowych objawów :D Życzę Ci żeby wynik był pozytywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grrrr, mam cień nadziei chociaż przeczucie mówi mi że to nie TO :)

    Arturowa- ja właśnie miałam intensywne bóle jak na @ ale wczoraj, dziś trochę ustąpiły, ale za to jajnik boli. Mój m jest pesymista i nie chce żebym się rozczarowała, mówi żeby poczekać jeszcze ok tygodnia na bete, ale chyba nie dam rady.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nemi wrote:
    Agurola napisze Ci to co wszystkie dziewczyny tu radzą - zrób betę jeśli masz możliwość. To rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Mnie przez pierwsze pół roku starań co cykl się zdawało że tym razem się udało. Miałam co miesiąc cały zestaw nietypowych objawów :D Życzę Ci żeby wynik był pozytywny.

    no właśnie.... jak człowiek bardzo chce to nawet sobie wmówić potrafi...

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w śluzie miałam takie cieniutkie niecki jakby krwi. Ale takie cieniutkie. .. w sumie jestem 8 dni po owulacji, czy to może być jakieś śladowe plamienie implantacyjne? Bo jest jeszcze opcja, że to okres mi się zbliża.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę i rycze... wlasnie mi babcia wypaplala ze kuzynka jest w 5m-cu ciazy. To dla mnie szok bo nikt mi nie powiedzial wczesniej.... poczulam sie conajmniej jak debil. Cieszę sie bo dlugo się starała ale mi tak cholernie smutno ze nawet ona tylko nie ja :(((((( wiem jestem okropna :(((

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka nie jesteś okropna tylko normalna. Niedawno sama to przerabiałam tylko z koleżanką z pracy. Ale na następny dzień mi przeszło.
    A ja Wam powiem, że mam w sobie takie przeczucie, że ten cykl nie jest mój. I nie czuje wobec tego rzadnych emocji.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaatka, nie jesteś okropna! To zrozumiałe że tak się czujesz. Nie pozwalam Ci się smucić! uszy do góry! Teraz idzie twoja kolej :)
    Pamiętaj, cierpliwość popłaca.


    Mojemu kuzynowi w czerwcu urodzą się dwie córy, bliźniaczki...wcześniej jego żona poroniła 3 razy! No ale doczekali się w końcu :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ