Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 07:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego ja już olewam całą tą nagonkę na mierzenie sprawdzanie śluzow strezelanie w dni płodne. Jak mam być mamą to nią będdę i bez tego... KONIEC z tym cholerstwem widze ze mnie to niszczy!

• Mysz86 Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 07:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mąż mnie wnerwił. Wrócił z pracy wieczorem, ja mu mówię, że się boję, a on do mnie z pytaniem czego się boję i że nie ma czego się bać. No szlag mnie trafi. Dziś rano znów zrobiłam test i na początku była tylko kontrolna kreska. Myślałam, że się rozpłaczę. Ale po 5 minutach pojawiła się druga. Taki bladzioch. Jakieś badziewne te testy z allegro. Ale dostałam gratis do owulacyjnych.
    A w ogóle tak dziwne mam z objawami. Rano nic, za to wieczorem jestem zmęczona, śpiąca i bolą mnie piersi. Rano nawę cycki nie bolą.

Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • arturowa Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) U mnie o dziwo humor dopisuje ;) Z wielką chęcią rzuciłabym to mierzenie temperatury ale muszę dokładnie wiedzieć kiedy mam brać luteinę. Która de facto u mnie nie działa bo i tak mam @ i plamienia. Jest coś mocniejszego od luteiny ?

5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

Starania od czerwca 2014.
  • kr0pka Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 08:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz, bo facet nigdy nie będzie przeżywał tego jak kobieta. Nawet jeśli jest im przykro, martwią się to nigdy nie będzie to w takim stopniu jak u nas. My już tak mamy, że przeżywamy wszystko ze zdwojoną siłą, nawet kolejny miesiąc starań - ja ostatnio w ryk, płacz a mój K. ze stoickim spokojem: nie martw się, nie udało się teraz to w następnym miesiącu się uda".. my podchodzimy do tego bardziej emocjonalnie :/

A objawów nie musisz mieć przecież non stop Mysza, wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić bo sama miałabym z tym problem, ale postaraj się nie martwić bo stres nie jest obojętny <tuli>
    jakaś wciągająca książka albo serial i marsz się relaksować :)

d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madlenka Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudziłam się i tak godz w łóżku zastanawiałam się czy zrobić test czy nie. A więc robie, siedzę na toalecie i przeglądam cosmo. Wstaje, podcieram się i plamienie. Mogłam z godz jeszcze poczekać to test bym zaoszczędziła. Ehh to moje szczęście :)

qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 08:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... ja np mialam tak ze bralam lutke od 3 dnia wyzszych a na minitoringu okazalo sie ze tego drugiego dnia wyzszych bylam chwile przed owulka :D wiec to tez takie na chybil trafil chyba..

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilyscie prg zanim zaczelyscie brac lutke czy gin tak o wam dala ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie tez tak o stara gin dala. A nowy powiedzial ze jak mozna brac nie wiedzac jaki jest poziom nez lutki... i co gin to inna opinia...

• Lucy7 Ekspertka

Wysłany: 8 marca 2015, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego fajne babeczki ;*
    Pozdrawiam ze szpitalnego lóżeczka :(

16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 cykl... no zaraz 15bedzie...

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie co do tej pory robilam mam u siebie na wykresie mozesz sobie sprawdzic. Teraz 10dc mam isc na monitoring i niby w maju laparoskopia ale wczesniej szczepienie na wirusowe zapalenie watroby typu b ktore robi sie pol roku... wiec musze sie z ginem dogadac jak on ro chce zrobic... a ty? Jak dlugo?

• Lucy7 Ekspertka

Wysłany: 8 marca 2015, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Lucy!!! Jak sie czujesz?
    Hej kochana, dziś piwrwszy dzień bez plamien i oby ten stan sie utrzymal.Jutro mam badanie usg i jesli wszystko bedzie oki to mnie stad wypuszcza..Mam mega stresik przed jutrem i mdłosci

16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    65? masz cos zdiagnozowane Morrisku?

• niecierpliwa-dominika Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ja zbieram się do pracy i od jutra trzy dni wolnego:) temp w dół wiec @ jest blisko

• Lucy7 Ekspertka

Wysłany: 8 marca 2015, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Lucy na pewno będzie ok! :-) musi byc!
    Oby kochana, oby...!

16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj Dzień Kobiet wiec cycki do góry, niech znikną z twarzy gradowe chmury,
    co tam cellulit i kurze łapki,
    i tak jesteśmy fajowe babki.

Kobitki wszystkiego najlepszego :-*

Morisek28, arturowa, Nymeria, kr0pka, Cebulka, AnaAna, Karmelek211, Klara87 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj na chwilkę bo zaraz z córcia do kościółka, a potem do wieczora do pracy. Tule wszystkie potrzebujące i trzymam kciuki za testujące.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morrisku, leczysz tą endometriozę?

• niecierpliwa-dominika Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee nie ma kaca, dawno nie miałam kaca:) aaa dzisiaj dzień kobiet, Kochane wszystkiego dobrego:*

Morisek28, ważka lubią tę wiadomość

• arturowa Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzień kobiet. Zapomniałam. Życzę nam wszystkiego dobrego,a na teście wiadomo czego :)

5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

Starania od czerwca 2014.
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego