X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego ja już olewam całą tą nagonkę na mierzenie sprawdzanie śluzow strezelanie w dni płodne. Jak mam być mamą to nią będdę i bez tego... KONIEC z tym cholerstwem widze ze mnie to niszczy!

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 8 marca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mąż mnie wnerwił. Wrócił z pracy wieczorem, ja mu mówię, że się boję, a on do mnie z pytaniem czego się boję i że nie ma czego się bać. No szlag mnie trafi. Dziś rano znów zrobiłam test i na początku była tylko kontrolna kreska. Myślałam, że się rozpłaczę. Ale po 5 minutach pojawiła się druga. Taki bladzioch. Jakieś badziewne te testy z allegro. Ale dostałam gratis do owulacyjnych.
    A w ogóle tak dziwne mam z objawami. Rano nic, za to wieczorem jestem zmęczona, śpiąca i bolą mnie piersi. Rano nawę cycki nie bolą.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 8 marca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) U mnie o dziwo humor dopisuje ;) Z wielką chęcią rzuciłabym to mierzenie temperatury ale muszę dokładnie wiedzieć kiedy mam brać luteinę. Która de facto u mnie nie działa bo i tak mam @ i plamienia. Jest coś mocniejszego od luteiny ?

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz, bo facet nigdy nie będzie przeżywał tego jak kobieta. Nawet jeśli jest im przykro, martwią się to nigdy nie będzie to w takim stopniu jak u nas. My już tak mamy, że przeżywamy wszystko ze zdwojoną siłą, nawet kolejny miesiąc starań - ja ostatnio w ryk, płacz a mój K. ze stoickim spokojem: nie martw się, nie udało się teraz to w następnym miesiącu się uda".. my podchodzimy do tego bardziej emocjonalnie :/

    A objawów nie musisz mieć przecież non stop Mysza, wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić bo sama miałabym z tym problem, ale postaraj się nie martwić bo stres nie jest obojętny <tuli>
    jakaś wciągająca książka albo serial i marsz się relaksować :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudziłam się i tak godz w łóżku zastanawiałam się czy zrobić test czy nie. A więc robie, siedzę na toalecie i przeglądam cosmo. Wstaje, podcieram się i plamienie. Mogłam z godz jeszcze poczekać to test bym zaoszczędziła. Ehh to moje szczęście :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... ja np mialam tak ze bralam lutke od 3 dnia wyzszych a na minitoringu okazalo sie ze tego drugiego dnia wyzszych bylam chwile przed owulka :D wiec to tez takie na chybil trafil chyba..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilyscie prg zanim zaczelyscie brac lutke czy gin tak o wam dala ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie tez tak o stara gin dala. A nowy powiedzial ze jak mozna brac nie wiedzac jaki jest poziom nez lutki... i co gin to inna opinia...

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego fajne babeczki ;*
    Pozdrawiam ze szpitalnego lóżeczka :(

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 cykl... no zaraz 15bedzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie co do tej pory robilam mam u siebie na wykresie mozesz sobie sprawdzic. Teraz 10dc mam isc na monitoring i niby w maju laparoskopia ale wczesniej szczepienie na wirusowe zapalenie watroby typu b ktore robi sie pol roku... wiec musze sie z ginem dogadac jak on ro chce zrobic... a ty? Jak dlugo?

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Lucy!!! Jak sie czujesz?
    Hej kochana, dziś piwrwszy dzień bez plamien i oby ten stan sie utrzymal.Jutro mam badanie usg i jesli wszystko bedzie oki to mnie stad wypuszcza..Mam mega stresik przed jutrem i mdłosci

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    65? masz cos zdiagnozowane Morrisku?

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ja zbieram się do pracy i od jutra trzy dni wolnego:) temp w dół wiec @ jest blisko

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Lucy na pewno będzie ok! :-) musi byc!
    Oby kochana, oby...!

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj Dzień Kobiet wiec cycki do góry, niech znikną z twarzy gradowe chmury,
    co tam cellulit i kurze łapki,
    i tak jesteśmy fajowe babki.

    Kobitki wszystkiego najlepszego :-*

    Morisek28, arturowa, Nymeria, kr0pka, Cebulka, AnaAna, Karmelek211, Klara87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj na chwilkę bo zaraz z córcia do kościółka, a potem do wieczora do pracy. Tule wszystkie potrzebujące i trzymam kciuki za testujące.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morrisku, leczysz tą endometriozę?

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee nie ma kaca, dawno nie miałam kaca:) aaa dzisiaj dzień kobiet, Kochane wszystkiego dobrego:*

    Morisek28, ważka lubią tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 8 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzień kobiet. Zapomniałam. Życzę nam wszystkiego dobrego,a na teście wiadomo czego :)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ