Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nowa1987 wrote:
    czy ja mam juz paranoje czy cos tam jest
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21e9dec2e0a05fd7.html

    No jest miejsce na kreskę, to na pewno. Nie robiłaś jeszcze bety?

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa czy masz paranoje to ja tam nie wiem ;) ale ja nic nie widzę - tam , gdzie powinna być kreska, ale muszę zaznaczyć, że mam wadę wzroku ;)

  • ja nowa1987 Koleżanka
    Postów: 40 34

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie robilam
    poczekam do niedzieli zrobie kolejny test moze wytrzymam .
    tak mi sie zdawalo ze cos jest;p ale to dlatego ze bardzo bym chciala:)

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do niedzieli niedaleko, trzymam kciuki :)
    Naprawdę nie chce mi się pakować...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 22:50

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie musze pakowac ale nie az tyle, tylko na weekend ;)

    nie wiem czy zdarze jutro wejsc, jak nie to milego weekendu wam zycze!:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No siły mi odeszły kompletnie :/ Zajrzyjcie na moją twarzoksiążkę w wolnym momencie, udostępniłam tam link który mnie rozwalił kompletnie a nie chcę już tu śmiecić :P

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre, Arturowa, dobre...:)
    No i lekarz kurna na pewno miał rację - ovu była , tzn. jej nie było...albo inaczej była ale nieskuteczna - w tym miesiącu musiałoby dojść do niepokalanego poczęcia ;)
    ale....tak miało być....a tak w ogóle to jeszcze tylko parę godzin, jeszcze tylko parę godzin...:D ...

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, ja tam nic nie widzę. Powtórz test dzisiaj :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki:) tak właśnie zajarzyłam że od wczoraj powinnam mieś @...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka zrób test i popraw wszystkim humor :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka w niedziele bede robić bo teraz nocki mam i nie bardzo mam jak bo śpie po max 2 godz wiec może jeszcze nie wyjść...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisek może i tak ale obiecałam mojemu że zrobie test jak bedziemy razem w domu a teraz jak ja mam nocki to sie mijamy i dopiero w niedziele bedziemy razem...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka gratuluję cierpliwości ;) powodzenia :)

    Właśnie zrobiłam zdjęcia do paszportu - tragedia ahhahahahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 10:16

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie z bliska okropne i jeszcze pryszcz na środku czoła :D

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek dzięki ale uwierz :) A ja się tym wcale nie przejmuję bo kto mi tam w paszport zagląda :P

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ;D i Kropek z TVN-u ;p

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie wiem ;]

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza. Co się dzieje z AnaAna dawno jej nie było czy mi się zdaje?

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 09:22

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka czemu cierpliwosci?? Temp ciagle w gorze, @ nie ma wiec teraz coma byc to bedzie...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
‹‹ 451 452 453 454 455 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ