Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dobra kochane ja sie witam i zegnam zarazem bo sie wam na watek wepchlam ;p kibicuje wam wszystkim;* i sciagnijcie Moriska jak tylko sobie odpocznie bo to wspaniala kobieta
    Nie żegnaj się tylko zostań z nami.
    A Morisek jest wspaniałą kobietą i wierzę se spotka ją szczęście bycia matką.

    KASIAG24, nick nieaktualny, Domcia23 lubią tę wiadomość

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MArietta mysle, ze jak nie masz menopauzy a Twoj parner lubi Twoja cipke to ten cykl jest WASZ :P

    Ps bez urazy :* :D

    nick nieaktualny, aaagaaatka, ma_lina, Kena1983 lubią tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Jezu tyle miesięcy badań, stresu, nerwów, starań... i przez cały ten czas wszystko na marne, jak krew w piach :( Gdybym wiedziała wcześniej, że płodność jest z ochoty na seks... dzisiaj moje życie wyglądałoby inaczej :/ macie jakieś sposoby żeby się zachęcić?
    Dziewczyny mamy złoty środek- to co- burza mózgów? :D Z taką wiedzą powinnaś założyć klinikę leczenia niepłodności... :P
    Ja mam ja mam! Ale to nielegalne ;p

    KASIAG24 lubi tę wiadomość

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaAna wrote:
    Ej czika, napisałaś na założonym przez Ciebie wątku, że ktoś potrzebuje słownika. Jestem w stanie udowodnić Tobie...że to raczej Ty go potrzebujesz.



    dziekuje! myslalam, ze mam problem hahahaha

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w pracy i trochę zajęta jestem... więc nie nadążam już czytać....

    Normalnie autentycznego trolla mamy...

    i to jeszcze takiego ćwierć mózgowego chyba...

    KASIAG24, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajka zeby to cwierc mialo... ehhhh

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 20:12

    aaagaaatka, KASIAG24 lubią tę wiadomość

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka ja aż sobie zaległości z pracy narobiłam przez tą gównoburzę :) odkopuj się powoli ale odkopie chyba dopiero w poniedziałek :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    Siedzę w pracy i trochę zajęta jestem... więc nie nadążam już czytać....

    Normalnie autentycznego trolla mamy...

    i to jeszcze takiego ćwierć mózgowego chyba...
    Z moich informacji a duzo ksiazek czytam to trolle nie maja mozgu albo tylko jego niewielka czesc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D-dawna wrote:
    I troll sobie nabija posty ;) Potem ktoś niekumaty w działaniu forum wejdzie, zobaczy, że "Autorytet" odpisał i weźmie to bardzo do siebie.

    Kawki mrożonej komuś?
    Aby miec autorytet to like sie licza nie posty ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2015, 15:52

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D-dawna wrote:
    I troll sobie nabija posty ;) Potem ktoś niekumaty w działaniu forum wejdzie, zobaczy, że "Autorytet" odpisał i weźmie to bardzo do siebie.

    Kawki mrożonej komuś?


    Poproszę, bo w gardle mi zaschło, do tego ten upał i lektura, która to wciągnęła mnie tak...że oczy puchną i palce więdną :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2015, 15:52

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D-dawna wrote:
    I troll sobie nabija posty ;) Potem ktoś niekumaty w działaniu forum wejdzie, zobaczy, że "Autorytet" odpisał i weźmie to bardzo do siebie.

    Kawki mrożonej komuś?


    jej ja poprosze marzy mi sie taka kawusia mrozona mmm ale mi smaka narobilas, przez chwile zapomnialam o bezmozgu :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaAna wrote:
    Poproszę, bo w gardle mi zaschło :)
    Az tez sobie zrobilam i do tego ciastko :-)

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    MArietta mysle, ze jak nie masz menopauzy a Twoj parner lubi Twoja cipke to ten cykl jest WASZ :P

    Ps bez urazy :* :D


    Wooohooo :D
    oj się zazieleni na forum teraz :P

    urazy brak :* :D

    swoją drogą świetna histria- SŁUCHAJCIE :D tak na poziomie naszego trolla :P
    Maż policjant- zatrzymuje jakiś czas temu bandziora :P
    Więc zgodnie z procedurą przed przyjęciem na dołek mąż pyta bandziora:
    "Czy ma pan jakieś obrażenia?"
    "Mam!Czuję się obrażony"- odpowiada oburzony bandzior w stu procentach poważnie :D

    Domcia23, nick nieaktualny, nick nieaktualny, KASIAG24, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 20:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie weszlam do domu i... dobra turlam sie jak kot po podlodze... :D

    Domcia23, KASIAG24 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Az tez sobie zrobilam i do tego ciastko :-)

    Ja też chcę ciastki haha :)

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D-dawna wrote:
    Na poprzednim koncie doszłam do "Autorytetu" i wydaje mi się, że - jak na każdym forum - ranga jest zależna od ilości postów.

    Btw, a propos linea negra, też kiedyś, jeszcze w czasach "omatko, ratunku, czy jestem w ciąży :(?" szukałam u siebie, bo w jakiejś książce było napisane, że to jeden z objawów. Oczywiście dziś już wiem, że tam były ciurkiem wymienione wszystkie objawy, jakie w latach '80 (książka jakoś wtedy wydana) służyły lekarzom do potwierdzania ciąży, no aaale... :P
    Mnie wydaje sie ze nie bo po lubie to mi zaczela rosnac ale sie nie kluce moze i tak nie jest :)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Wooohooo :D
    oj się zazieleni na forum teraz :P

    urazy brak :* :D

    swoją drogą świetna histria- SŁUCHAJCIE :D tak na poziomie naszego trolla :P
    Maż policjant- zatrzymuje jakiś czas temu bandziora :P
    Więc zgodnie z procedurą przed przyjęciem na dołek mąż pyta bandziora:
    "Czy ma pan jakieś obrażenia?"
    "Mam!Czuję się obrażony"- odpowiada oburzony bandzior w stu procentach poważnie :D



    buhahaha prawie sie zesikalam

    i przypomnialam sobie taka ot sytuacje: kilka lat wstecz kiedy bylam ejszcze piekna i mloda, pracowalam na roznych akcjach promocyjnych i tak pewnego dnia trafily mi sie salatki wiecie takie mieszanki roznych lisci polewalam to sosem np ziolowym i mialam w miseczkach.. wiec podchodzi babeczka i pyta oj a czym jest ta?? to mowie : tu ma Pani z salata lodowa po czym slysze od babeczki: ojj to ja dziekuje nie jem nic z lodami bo za zimno :D



    buhahahhahaha

    Domcia23, Marietta lubią tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaAna wrote:
    Ja też chcę ciastki haha :)
    Zapraszam :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
‹‹ 492 493 494 495 496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ