X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 15 marca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    Arturowa a brałaś cos na sluz? Bo u mnie po tym clo to nie dosc ze cykl bezowulacyjny to taka posucha że masakra. W dodatku endometrium w lutym miałam 11mm, teraz 7. A no i gin nie mogl znaleźć lewego jajnika :-o nawet pytał czy miałam jakies operacje. (w lutym jeszcze byl i nawet podobno owulacja z niego byla) no wiec jestem wsciekla na maxa bo w marcu założyłam ze bede w ciazy a tu dupa! Wrrr....

    Właśnie nic nie brałam, a nawet odstawiłam zioła. Wcześniej była susza, w trakcie picia ziół wrócił śluz ale to niewiele w porównaniu z tym cyklem. Nie mam pojęcia dlaczego. A gdzie byłaś na monitoringu, u naszego czy gdzieś indziej ?

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku, ja się tak przyzwyczaiłam do prywatnej służby zdrowia, że czekanie 2,5 godziny na lekarza jest dla mnie paranoja. W poważniejszych sprawach, to i tak jeździmy do Wrocławia.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A magnez sie pije? Ja biore ciagle bo kawe pije i jakos z magnezem lepiej sie czuje. To tez czekam na wiecej informacji o tym.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to daj znać bo ja ciągle łykam. Bez magnezu jestem bardziej zmęczona. Hmm...

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko i Karmelku mam do was pytanie wiem, że w rónież poroniłście ale niestety wiecej razy niż ja - z tego powodu bardzo Wam współczuję - ale mam w związku z tym pytanie bo w sumie ja raz bylam w ciąży a wy wiecej czy przy następnych ciążach jak zachodziłyście miałyście takie same objawy jak w tych pierwszych czy inne? Przepraszam jeśli zabolalo to pytanie ale ciekawi mnie czy czuje sie dokladnie to samo co w pierwszej ciązy czy sa one zupełnie inne?

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek ile niby masz Ty tego "sadła"? Bo ja wróciłam znowu do prawie 74 (przy 1,68m). Też się muszę w końcu zabrać za siebie.. już mojego zmusiłam do powrotu na basen i kazałam od razu karnet kupić a sama dupy ruszyć nie mogę..
    Mam tysiące zdjęc zajebistych lasek a motywacji mam tyle co poki je oglądam

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Cebulka Autorytet
    Postów: 1372 569

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, dziękuję :-*

    Synek ur. 8.11.2015
    Córeczka ur. 15.10.2013
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to witaj w klubie bo ja przytyłam prawie 20

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisku jak Twoje samopoczucie dzisiaj, troche lepiej chyba prawda?:*

    karmelku kiedy powtarzasz test? bo mam ogromna nadzieje:)

    wazka trzymam kciuki zeby jednak nie przyszla @, bedziesz powtarzac test? w ogole jak w nowej pracy? niewiem czy pisalas i pominelam.

    myszko w moim miescie szpital to tez paranoja jakas, szkoda slow, wiec tez gdy cos powazniejszego kierujemy sie odrazu na Wroclaw.

    dziewczyny faktycznie magnez na was jakos dziala? lepiej sie czujecie itd? ja lykam tylko wiesiolka i w sumie chyba nie poprawil mi sluzu (prawdopodobnie przez to ze duzo przed owu konczylam go brac)

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 20:21

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisku zobaczysz ze jak poczujesz sie odrobine lepiej sama ze soba, uda sie wtedy napewno:*

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooj chyba trochę przesadzasz :) ile masz wzrostu? To co motywujemy się? (Powiedziała wpierdzielając czekoladki)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Karmelek211 Autorytet
    Postów: 989 864

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka, w pierwszej ciąży zaczęło się od bólu takiego jak na miesiączkę na tydzień przed terminem @, a w dniu planowanej @ umierałam już z bólu. Piersi zaczęły mnie boleć parę dni później, byłam codziennie senna i zbierała mi się ślina:D znacznie bardziej odczuwałam też zapachy. W drugiej tylko ból brzucha i prawego jajnika, a w ostatniej najpierw ciężkie i bolące piersi też tak jakoś na parę dni przed @ i ból miesiączkowy. W sumie to nie było mi dane doświadczyć innych objawów, bo i długo nie byłam w ciąży:( Ale jakbym teraz była w ciąży to mogę nawet leżeć całe 9 m-cy w łóżku i mieć wszystkie możliwe objawy, byle by donosić ciążę i urodzić całe i zdrowe dzieciątko:)
    Ps. Pytanie nie zabolało, boli tylko to, że straciłam aż 3 ciąże...

    Rozalia nasza Gwiazdka z nieba<3
    Moje Aniołki 09.2013 [*] 12.2013 [*] 08.2014 [*]
    3277f92879.png



  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa-dominika wrote:
    morisku zobaczysz ze jak poczujesz sie odrobine lepiej sama ze soba, uda sie wtedy napewno:*
    Też mi się tak wydaje, a najlepiej jakby jeszcze udało się Wam wyrwać od Teściowej żeby Cię nie stresowała :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dziś mój się ze mnie śmiał ze zapasy testów dzisiaj zrobiłam jakbym na wojnę się szykowała ;) i w sumie trochę miał rację bon to taka moja mała prywatna wojna - mam nadzieje ze szybko ją wygram i reszta testów nie będzie potrzebna :D

  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz powiedział, żeby luteinę brać od 16 dnia cyklu. Że nawet jeśli owulacja będzie dopiero wtedy albo ze dwa dni później, to luteina nie da rady tego zablokować, więc spokojnie można ją brać. Ile w tym prawdy, to nie wiem.
    A słuchajcie, mam pytanie do osób, które poroniły samoistnie wczesną ciążę. Ile lekarz kazał Wam czekać na kolejne starania? Mnie powiedział, że miesiąc, choć jak teraz by się przytrafiła ciąża, to też nic się nie stanie. A drugi stwierdził, że trzy miesiące...W internecie też czytam różne opinie. Niby przy biochemicznej od razu można się starać, ale u mnie jednak luteina sprawiła, że 3 tygodnie ciąża się utrzymała, więc już sama nie wiem. Kusi mnie, żeby od razu teraz próbować, ale mam obawy, czy to rozsądne. Gdyby nawet się udało, to żeby nie skończyło się tak, jak ostatnio...

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ramach motywacji, przykładowe foto :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/79094fd3f435.jpg

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelku dziekuję za odp. w sumie każdy objawiałą się troche inaczej... Przykro mi kochana wiem co czujesz i przezywasz!
    Hatfe ja miałam łyżeczkowanie i powiedzieli, że najlepiej 3 miesiące czekać ale tak napawde nie chodzi do końca o gajenie się bo tam sie szybko wszystko goi także po pierwszej @ organizm jest gotowy tutaj chodzi bardziej o psychikę bo niektórym kobietą radzi sie pół roku albo i rok tak mi to lekarz tłumaczył, że trzeba ze sobą dojść do ładu i wtedy dzizałać, żeby w nastepnej ciaży nie zrobić sobie kzywdy złym nastawieniem. Lekarka - gin u mnie w szpitalu, która jest siostrą zakonna powiedziaął mi tak " wypłacz się dziecko tak długo, tak bardzo żeby w następnej ciąży podejść do niej spokojnie żeby wszystko się udało i módl sie Bóg nam we wszystkim pomaga" bardzo mi to pomogło chociaż dopiero po pół roku byłam gotowa stnąć do walki

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka, szczerze mówiąc nie pamiętam jakie miałam objawy. Na pewno ból piersi w obu ciągach i teraz też. I w tamtych miałam okropne mdłości. Teraz natomiast mdłości nie mam wcale.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie mam zupełny mętlik, bo lekarz mi powiedział, że to poronienie biochemicznej, tylko trochę późniejsze przez luteinę i krwawienie mam traktować jak normalny okres. I od 16 dnia znów brać luteinę. Dlatego już się sama w tym wszystkim gubię. W takim razie jednak miesiąc poczekam, skoro mówicie, że Wam nawet dłużej kazali. A później się będę starać dwa cykle niestety tylko.

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ