X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, Klaudia, współczuję :(

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, bardzo współczuję i wspieram :-* to są bardzo smutne chwile, ale trzeba wierzyć, że jest im tam dobrze :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss strasznie mi przykro Kochana!

    Agatka ja też się nie wypowiadam na temat wątku na fioletowej stronie, ale mam nadzieję, że niebawem tam się też znajdę :)

    Aneczka ja mam wrażenie, że my wszyustkie potrzebujemy jakiegoś odpoczynku, oddechu od myslenia o ciąży i o staraniach. Poza tym ten koniec roku jest strasznie jakiś taki zabiegany, przynamniej dla mnie.

    My się wybieramy na Sylwestra w góry, do Bukowiny Tatrzańskiej, więc mam nadzieję, że psychicznie troszkę odpocznę i "oczyszczę" myśli. Troszkę ruchu w postaci nart też nie zaszkodzi :) chociaż nie jezdziłam od kilku lat już, ale może przeżyję haha

    Zetka jak się czujesz Kochana?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss ogromnie mi przykro i wiem, że tym bardziej smutno i trudno, że w taki dzień, ale z drugiej strony to piękny dzień na wejście do nieba. Wierzę, że babcia będzie nad Wami czuwać.

    Klaudia, wiem jak trudno jest tęsknić tu na ziemi, ale jak przeczytałam to co napisałaś to odrazu sobie pomyślałam, że Twój dziadek zabrał swojego syna do lepszego świata, musimy w to wierzyć.

    Nusia, super, że odpoczniecie, tylko się nie połam :D

    Ceska, który masz dzisiaj dpo? Idziesz na bete? Długo się staraliście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a u mnie kolejny cykl do du.. dzisiaj z ciekawości sprawdziłam rnao tempkę i nadal jest niska, więc owulacji jeszcze nie było :( pewnie znowu cykl bezowulacyjny, drugi z kolei!?! dzisiaj mam już 19 dc, a ja nigdy nigdy owulacji tak późno nie miałam, więc nic z tego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika postaram się wrócić cała i zdrowa hehe

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia, asia mb, tris dzieki ale jeszcze nie zapeszam :)

    Martika tak długo od lutego, teraz od wrzesnia po biochem odpuściłam całkowicie,
    a ze dziwnie sie czułam zrobiłam testy wczoraj trzy bardzo slabe, dzisiaj juz bardziej widoczne.
    który hmnn zaraz ci powiem 15 dpo, wczoraj ledwo widoczne, takze u mnie szybko sie nie pokazały..
    Tak pójde musze znaleśc gdzie zrobią mi szybko i wtym samym dniu wynki a z tym to teraz ciężko :) ( może ktoś tu ejst ze śląska i wie gdzie szybko robią? )
    A na kalkulatorach wynika iz 5 tydzien ciazy bym teraz miała , mam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 12:21

    oar8skjod4lwslof.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że się poprawiłaś, masz :) Wierz w swój mały cud! Super, że się udało. Nie masz luxmedu u siebie w mieście? Tam wyniki są tego samego dnia.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po ostatniej wizycie gin w zaleceniach zapisał mi zbadanie progesteronu 7dpo i bete 10 dpo, cały czas się zastanawiam czy iść na tą bete czy to nie za wcześnie..? Czasami przecież jeszcze nie wychodzi, a z drugiej strony tak się zastanawiam czy nie zlecił mi tego, żeby sprawdzić czy nie dochodzi do mikroporonień..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika a dzisiaj który dc masz?
    Skoro tak Ci zalecił, to ja bym poszła, w 10 dc beta powinna już wyjść, nawet jakieś minimum ale raczej wyjdzie jeśli jesteś w ciąży.

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojde do szpitala tam mi zrobią odrazu wynik w ciągu godziny ale to po pracy podjade albo jutro rano :)
    Wierze chociaż zrezygnowałam, nie tylko przez biochem ale pracownik mi sie zwolnił, a szkolenie nowego pol roku trwa także to tez przez to.
    Ale jakoś poradzę :D

    oar8skjod4lwslof.png
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny, po ostatniej wizycie gin w zaleceniach zapisał mi zbadanie progesteronu 7dpo i bete 10 dpo, cały czas się zastanawiam czy iść na tą bete czy to nie za wcześnie..? Czasami przecież jeszcze nie wychodzi, a z drugiej strony tak się zastanawiam czy nie zlecił mi tego, żeby sprawdzić czy nie dochodzi do mikroporonień..

    Mi ogólnie testy wcześniej nigdy nie wychodziły, także myślę że lepiej iść kolo 13 dnia, moze też tak byc ze chce sie dowiedzieć tak jak mówisz czy coś jest nie tak.. wkońcu lepiej wiedzieć co jest grane :)
    ale 10 dpo nie sądze żeby coś wyszło może drobne hcg ale czy odrazu powyżej 5 ?

    oar8skjod4lwslof.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, dzisiaj 6 dpo mam więc jutro idę na progesteron i ewentualnie w piątek na bete, trochę baznadziejnie bo ewentualnie w niedziele jej nie powtórzę, więc może w sobotę powinnam pójść wtedy ewentualnie będę mogła w poniedziałek powtórzyć.. jeden dzień mnie chyba nie zbawi, chociaż i tak się na nic nie nastawiam, no ale wiadomo wszystkie opcje trzeba brać pod uwagę.

    Ceska, to kciuki za wynik, a w pracy się jakoś ułoży ;)

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wywiad zrobiony ! jade po 18 do szpitala, na pobranie krwi jutro po 18 wynik był by :d

    oar8skjod4lwslof.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki a u mnie kolejny cykl do du.. dzisiaj z ciekawości sprawdziłam rnao tempkę i nadal jest niska, więc owulacji jeszcze nie było :( pewnie znowu cykl bezowulacyjny, drugi z kolei!?! dzisiaj mam już 19 dc, a ja nigdy nigdy owulacji tak późno nie miałam, więc nic z tego :(


    Witam się i ja

    Nusia ja też nigdy owulacji nie miałam tak późno jak teraz, coś mi się poprzestawiało ehh... więc u Ciebie nic straconego.

    Ceska Gratulacje:) spokojniej ciąży:)

    Martika ja myślę tak jak Ty że gin zlecił te badania żeby zobaczyć czy nie dochodzi do mikroporonień, dlatego tak wcześnie kazał zrobić te badania. Zrób te badania i zobaczysz co wyjdzie.

    Triss baaardzo mi przykro:(


    Swoją drogą coś w tym jest że zmarli zabierają ze soba kogoś (podobno wtedy kiedy jest kupiona za duża trumna), tak było w przypadku mojej babci:( 2 miesiące po jej śmierci zmarł mój dziadek ale on strasznie tęsknił za babcią, płakał bez przerwy i myślę że z tęsknoty umarł bo nie było widać u niego choroby pomimo że miał cukrzycę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika to może rzeczywiście idź w sobotę, jeden dzień w tą czy w tą różnicy dużej nie zrobi, a beta będzie bardziej wiarygodna. Trzymam za Ciebie mocno kciuki:*

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    Mi ogólnie testy wcześniej nigdy nie wychodziły, także myślę że lepiej iść kolo 13 dnia, moze też tak byc ze chce sie dowiedzieć tak jak mówisz czy coś jest nie tak.. wkońcu lepiej wiedzieć co jest grane :)
    ale 10 dpo nie sądze żeby coś wyszło może drobne hcg ale czy odrazu powyżej 5 ?

    Ale ja mam faze lutealną 13 dni więc bez sensu beta już wtedy. Przez te kilka miesięcy starań raz w 8dc, a raz w 11dc miałam straszne skurcze macicy i mu o tym powiedziałam więc wydaje mi się, że dlatego mógł mi to zlecić, żałuję teraz, że jakoś mnie zaćmiło i nie dopytałam. W 13 dpo chyba już może być w tym przypadku za późno jeśli coś się tam ma zadziać, nie wiem może uzależnie to od tego czy coś będę czuła i najwyżej szybko wsiądę w samochód i pojadę zrobić.

    Aneczka może masz racje, to nie majątek, zrobić i się nie zastanawiać. Chociaż z drugiej strony chyba wole nie wiedzieć, już mam dość trudności, ale oczywiście wiem, że taka wiedza może być bardzo pomocna. Ale myślę też, że w końcu jakiś test by wykrył, robiłam chyba w każdym cyklu test i zawsze jedna krecha. Chyba ze strachu ume jak ta beta wyjdzie pozytywna, bo pomyślę, że zawsze tak było i że zaraz spadnie :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 12:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ale mówi się też, że gdy ktoś umiera, robi miejsce dla nowego życia, więc wierzę Triss, że już niebawem będziesz w upragnionej ciąży.

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika też tak myślę, że zabrał go do lepszego świata, ale dla babci to był ogromny szok stracić nagle 2 najbliższe osoby, długi czas dochodziła do siebie..
    A co do tej bety to może pójdź i sprawdź jeśli lekarz Ci tak zalecił.

    Jakieś fatum śmierci się pojawiło, przed południem dzwoniła do mnie mama, że zmarł wujek, brat tej babci. Miesiąc temu zdiagnozowali u niego nowotwór złośliwy z przerzutami. Dziś rano pojechali z nim do Warszawy miał rozpocząć chemioterapie,żył nadzieją po godzinie w szpitalu zmarł..
    Niech w końcu pojawi się jakaś dobra nowina a nie tylko same smutki..

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss strasznie mi przykro :-( przytulam mocno i trzymaj się Słonko <3

    Ja dziewczyny czekam na wynik bety będzie koło 18 a teraz idziemy z mężem przepłynąć się pierwszy raz wodnym tramwajem mamy pod nosem a nigdy tego nie robiliśmy . Czas nam zleci bo obydwoje w stresie nawet gadać nie ma o czym ehhh :-/ Buzki kochane miłego dnia <3

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ