X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Lampart66 Przyjaciółka
    Postów: 89 67

    Wysłany: 6 września, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kocham_zycie wrote:
    Kochana, ja nie wytrzymałam i po dzisiejszym bólu brzucha testowałam.. jest blada druga kreska 🥹 jutro z rana jeszcze raz będę testowała 🥹
    😁😁😁😁 Super gratulacje 😀ja też jak już byłam w domku z tym testem w ręku to miałam ochotę nasikać. Powtórz rano i ciesz oczy 💪II. Ja zrobię i dam znać o mojej bieli czystej niczym nowe białe skarpetki ale no zobaczymy 😌

    kocham_zycie lubi tę wiadomość

  • Dzwonek Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 6 września, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kocham_zycie wrote:
    Kochana, ja nie wytrzymałam i po dzisiejszym bólu brzucha testowałam.. jest blada druga kreska 🥹 jutro z rana jeszcze raz będę testowała 🥹
    Gratuluje!!! 🙂🙂🙂

    kocham_zycie, Lola_a lubią tę wiadomość

  • Dzwonek Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 6 września, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonek wrote:
    Gratuluje!!! 🙂🙂🙂
    A który to dzień po owu u ciebie ???

    kocham_zycie lubi tę wiadomość

  • kocham_zycie Znajoma
    Postów: 24 14

    Wysłany: 6 września, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonek wrote:
    A który to dzień po owu u ciebie ???

    11 dzień 🥹

  • kocham_zycie Znajoma
    Postów: 24 14

    Wysłany: 6 września, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lampart66 wrote:
    😁😁😁😁 Super gratulacje 😀ja też jak już byłam w domku z tym testem w ręku to miałam ochotę nasikać. Powtórz rano i ciesz oczy 💪II. Ja zrobię i dam znać o mojej bieli czystej niczym nowe białe skarpetki ale no zobaczymy 😌

    Dziękuję ! Oby ciemniała 🙏🏼🥹 Tobie też życzę II 😘🙏🏼

    Lampart66 lubi tę wiadomość

  • Kamieniara Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 7 września, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj u ginekologa i na usg nic nie było jednak widać. Czy możliwe, że jeszcze za wcześnie i lekarz by nic nie zobaczył? Na jutro mam skierowanie na betę. Czy zdarzyło się którejś z was, że taka historia zakończyła się jednak ciążą? Pierwszy raz po 1.5 roku mam takie przeboje w tym cyklu i to akurat w momencie gdy psychicznie odpuściłam sobie starania w najbliższym miesiącu.

  • Lampart66 Przyjaciółka
    Postów: 89 67

    Wysłany: 7 września, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie na teście taka biel że nawet fabrycznej kreski testowej nie było. Trzeba walczyć dalej 🙂. Trzymam kciuki za wszystkie staraczk i z całego serca życzę wam tego małego cudu.Wiem coś o staraniach bo mam dwulatka bardzo bardzo wyczekiwanego i wypłakanego. ❤️❤️💙💚

  • Insane Autorytet
    Postów: 608 629

    Wysłany: 7 września, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamieniara wrote:
    Byłam dzisiaj u ginekologa i na usg nic nie było jednak widać. Czy możliwe, że jeszcze za wcześnie i lekarz by nic nie zobaczył? Na jutro mam skierowanie na betę. Czy zdarzyło się którejś z was, że taka historia zakończyła się jednak ciążą? Pierwszy raz po 1.5 roku mam takie przeboje w tym cyklu i to akurat w momencie gdy psychicznie odpuściłam sobie starania w najbliższym miesiącu.

    Oczywiście, że za wcześnie. Lekarz nie miał „prawa” nic zobaczyć i zdziwiłabym się, jakby coś zobaczył. Dopiero koło bety 1000 zobaczyłby w macicy zarys pęcherzyka ciążowego, a powyżej 10 000 jakieś echo zarodka. A Ty jak jesteś w okolicy okresu, to betę możesz mieć w okolicy max 50-200.
    Daj znać po poniedziałkowej becie. Trzymam kciuki!

    Dzwonek lubi tę wiadomość

    40 tc 💔
  • Dzwonek Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 7 września, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lampart66 wrote:
    Hej, u mnie na teście taka biel że nawet fabrycznej kreski testowej nie było. Trzeba walczyć dalej 🙂. Trzymam kciuki za wszystkie staraczk i z całego serca życzę wam tego małego cudu.Wiem coś o staraniach bo mam dwulatka bardzo bardzo wyczekiwanego i wypłakanego. ❤️❤️💙💚
    Nie jesteś sama u mnie też biel aż w oczy razi ale nie ma co się załamywać jeszcze wszystko przed nami grunt to dobre nastwienie 🙂🙂🙂

    Lampart66 lubi tę wiadomość

  • kocham_zycie Znajoma
    Postów: 24 14

    Wysłany: 7 września, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lampart66 wrote:
    Hej, u mnie na teście taka biel że nawet fabrycznej kreski testowej nie było. Trzeba walczyć dalej 🙂. Trzymam kciuki za wszystkie staraczk i z całego serca życzę wam tego małego cudu.Wiem coś o staraniach bo mam dwulatka bardzo bardzo wyczekiwanego i wypłakanego. ❤️❤️💙💚

    Kochana, będę trzymała za Ciebie kciuki! 🥹❣️

    Lampart66 lubi tę wiadomość

  • kocham_zycie Znajoma
    Postów: 24 14

    Wysłany: 7 września, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonek wrote:
    Nie jesteś sama u mnie też biel aż w oczy razi ale nie ma co się załamywać jeszcze wszystko przed nami grunt to dobre nastwienie 🙂🙂🙂


    Dokładnie dziewczyny! Jeśli nie teraz to uda się następnym razem, jestem z Wami i Wam kibicuję 😘

    Dzwonek lubi tę wiadomość

  • Mari33 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 7 września, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-diuBfkKqOc

    Wrzucam update i trzymam kciuki za wszystkie testujące 💚

    kocham_zycie, Oczekujaca lubią tę wiadomość

  • kocham_zycie Znajoma
    Postów: 24 14

    Wysłany: 7 września, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari33 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-diuBfkKqOc

    Wrzucam update i trzymam kciuki za wszystkie testujące 💚


    Ahhh cudownie ! 🥰

    Mari33 lubi tę wiadomość

  • Oczekujaca Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 7 września, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta dziś zrobiona, niestety nie ruszyła, więc w ciąży nie jestem. Czekam w takim razie na okres i życzę Wam tylko dwóch kreseczek! 🥰

  • Kamieniara Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 7 września, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Oczywiście, że za wcześnie. Lekarz nie miał „prawa” nic zobaczyć i zdziwiłabym się, jakby coś zobaczył. Dopiero koło bety 1000 zobaczyłby w macicy zarys pęcherzyka ciążowego, a powyżej 10 000 jakieś echo zarodka. A Ty jak jesteś w okolicy okresu, to betę możesz mieć w okolicy max 50-200.
    Daj znać po poniedziałkowej becie. Trzymam kciuki!

    Dzisiejsza beta <2,3. ZGŁUPIAŁAM. Zamiast okresu było plamienie (przy endometriozie mam zawsze krwotoczne miesiączki ze skrzepami)+ usłyszałam, że na okres się nie zanosi.
    Oprócz mdłości doszły bóle jajnika i kłucie w macicy jest częstsze. Do tego zawroty. Jak tak teraz patrzę, to przy moich cyklach 42 dniowych zostało mi 3 dni do okresu.

    Jak to jest z tą betą? 3 dni przed okresem może być negatywna a w dniu spodziewanej miesiączki rosnąć?
    Pozdrawiam Was serdecznie

    P.s. Dzisiejszy pink rano z delikatną kreska po ok 3 minutach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września, 23:46

  • Insane Autorytet
    Postów: 608 629

    Wysłany: 8 września, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamieniara wrote:
    Dzisiejsza beta <2,3. ZGŁUPIAŁAM. Zamiast okresu było plamienie (przy endometriozie mam zawsze krwotoczne miesiączki ze skrzepami)+ usłyszałam, że na okres się nie zanosi.
    Oprócz mdłości doszły bóle jajnika i kłucie w macicy jest częstsze. Do tego zawroty. Jak tak teraz patrzę, to przy moich cyklach 42 dniowych zostało mi 3 dni do okresu.

    Jak to jest z tą betą? 3 dni przed okresem może być negatywna a w dniu spodziewanej miesiączki rosnąć?
    Pozdrawiam Was serdecznie

    P.s. Dzisiejszy pink rano z delikatną kreska po ok 3 minutach

    Jeśli beta z krwi jest negatywna, to pozytywny test z moczu nie wyjdzie. Chyba, że jakiś wadliwy. Jeśli za kilka dni nie dostaniesz okresu możesz powtórzyć betę. Może owulacja Ci się przesunęła? Jak to wszystko będzie się ciągnęło, to warto wrócić do lekarza.

    Kamieniara lubi tę wiadomość

    40 tc 💔
  • Kamieniara Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 8 września, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego zgłupiałam. Negatywna beta a pozytywne testy. W poniedziałek idę do lekarza, będę testować dalej i powtórzę betę. Znalazłam też sporo przypadków błędów bety w laboratorium, ale już się pogodziłam, że nie tym razem.
    No nic zostaje mi czekać dalej i zobaczyć co się ostatecznie okaże. Narazie wszystkie objawy się utrzymują + doszły bóle piersi. Mojej siostrze nie wychodziły testy do 7 tyg mimo zdrowej ciąży. Lekarz wtedy stwierdził, że tak czasem bywa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września, 20:47

  • Sienia555 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 9 września, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Zrobilam dziś test w 11 dpo i niestety negatywny :( jakoś muszę dzisiaj poradzić sobie z tą myślą a liczyłam na cud :( dobrego dnia dla was

    Misiula lubi tę wiadomość

  • Dzwonek Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 9 września, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sienia555 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Zrobilam dziś test w 11 dpo i niestety negatywny :( jakoś muszę dzisiaj poradzić sobie z tą myślą a liczyłam na cud :( dobrego dnia dla was
    Głowa do góry, trzeba być dobrej myśli a się w końcu uda. Nie jesteś sama jestem w tej samej sytuacji też na teście biel, czekam na @ i kolejne starania :-)

  • Lusia3131 Przyjaciółka
    Postów: 191 43

    Wysłany: 9 września, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane!
    Od niedawna testuje pinkami. Zawsze miałam testy z allegro ale ostatnio mnie oszukały pokazując druga kreskę mimo braku ciazy.
    Wiem że na zdjęciu słabiej widać, ale czy na piskach ta fabryczna kreska jest taka wyraźna? Jak wyżej, na żywo jest naprawdę widoczna bardziej ale nie jest różową
    https://zapodaj.net/plik-ukgxzITgiI

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
‹‹ 84 85 86 87 88
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ