X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Lampart66 Przyjaciółka
    Postów: 89 67

    Wysłany: 12 września, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonek wrote:
    U mnie też cisza ale cały czas czuje podbrzusze jak na okres, no nic zobaczymy mam jeszcze nikła nadzieję że może nie przyjdzie ale czuję że i tak nic z tego to pewnie przez to że cały czas o tym myślę
    To tak jak Ja czekam i już nie kombinuje z testami.

  • Dzwonek Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 12 września, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lampart66 wrote:
    To tak jak Ja czekam i już nie kombinuje z testami.
    A jak długie zazwyczaj masz cykle ??

  • Majeczkaaa! Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 września, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia3131 wrote:
    Może wyjść. Mi zawsze wychodziły 8dpo te pierwsze
    Zrobiłam właśnie dziś rano test i wyszedł nekatywny, wg aplikacji dziś jest 10dpo, mam nadzieję jeszcze na cud 🙈

    Nasza historia
    12.2023 ⏸️
    01.2024 puste jajo płodowe💔😭
    05.2024 ⏸️
    06.2024 poronienie kilka dni po usłyszeniu serduszka💔

    Mutacja MTHFR C677T C/T i mutacja MTHFR A1298C A/C w układzie heterozygotalnym oraz mutacja 675 (4G/5G) w genie PAI-1
  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 364 133

    Wysłany: 13 września, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczkaaa! wrote:
    Zrobiłam właśnie dziś rano test i wyszedł nekatywny, wg aplikacji dziś jest 10dpo, mam nadzieję jeszcze na cud 🙈
    mi test pozytywny wyszedł dopiero 13 dnia po owulce więc spokojnie masz jeszcze czas, a przecież może wyjść jeszcze kilka dni dalej ❤️

    Nieprzejrzysta, Majeczkaaa! lubią tę wiadomość

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    08.03.24 pozytywny test ciążowy
    11.04.24 poronienie
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
  • Lampart66 Przyjaciółka
    Postów: 89 67

    Wysłany: 13 września, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonek wrote:
    A jak długie zazwyczaj masz cykle ??
    Hej,cykle mam w granicach 25-28. Byłam dziś u gina i mam malutki torbiel na jajniku. To było przyczyną mojego plamienia w połowie cyklu 😟. Za dwa tygodnie kontrola i plan na ewentualne wspomagacze. Teraz czekam na @ i oby ten torbiel się wchłonął.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 17:14

  • Dzwonek Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 13 września, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lampart66 wrote:
    Hej,cykle mam w granicach 25-28. Byłam dziś u gina i mam malutki torbiel na jajniku. To było przyczyną mojego plamienia w połowie cyklu 😟. Za dwa tygodnie kontrola i plan na ewentualne wspomagacze. Teraz czekam na @ i oby ten torbiel się wchłonął.
    Ja tak jak już wcześniej pisałam miałam bóle a dziś zaczęło się lekkie plamienie także @ juz się zaczyna, też umówiłam się już do gin bo poprzednia ciążę też musiałam wspomagać teraz pewnie też będzie trzeba szczęściu pomóc bo jak narazie nam nie wychodzi mam stwierdzone pcos.

    Lampart66 lubi tę wiadomość

  • Lampart66 Przyjaciółka
    Postów: 89 67

    Wysłany: 13 września, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem z progesteronem 😟i to muszą iść mega dawki . Zobaczymy co powie mi za 2 tygodnie.Ja myślałam że dostanę @ przed wizytą i powtarzałam w myślach no błagam wytrzymaj do badania 🤣. No trzeba działać taka nasza uroda i tak jak napisałaś szczęściu trzeba pomóc.

    Dzwonek lubi tę wiadomość

  • Dzwonek Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 14 września, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie, jak będziesz w terminie owu daj znacz będziemy się wspierać a póki co czekamy ;-) może znów przypadnie nam razem testować ;-)

    Lampart66 lubi tę wiadomość

  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 263 63

    Wysłany: 14 września, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dpo biel

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Majeczkaaa! Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 września, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 12dpo i też biel.., ale popołudniu miałam takie bardzo lekkie plamienie i utrzymujący się od kilku dni ból podbrzusza więc jeszcze czekam na rozwój sytuacji

    Nasza historia
    12.2023 ⏸️
    01.2024 puste jajo płodowe💔😭
    05.2024 ⏸️
    06.2024 poronienie kilka dni po usłyszeniu serduszka💔

    Mutacja MTHFR C677T C/T i mutacja MTHFR A1298C A/C w układzie heterozygotalnym oraz mutacja 675 (4G/5G) w genie PAI-1
‹‹ 84 85 86 87 88
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ