X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 140 52

    Wysłany: 25 września, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bławatka wrote:
    Niestety moje obawy stały się rzeczywistością. Kolejne rozczarowanie 😢 Trzeba znowu się posklejać i próbować dalej.
    Trzymam mocno kciuki za Twoje testowanie. Daj znać. Mam nadzieję, że Tobie się uda i wyjdzie słońce ☀️.


    Nie można się poddawać ! 💪🏼🩷 wiem, że to rozczarowanie jest ciężkie, ale trzeba wierzyć, że się uda
    Ja też trzymam za Ciebie kciuki w następnym cyklu !
    Powiem Ci, że ja to mam jakieś negatywne przeczucie...

  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 140 52

    Wysłany: 25 września, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackhair wrote:
    Hej, u mnie sytuacja wygląda tak: dzisiaj mam 36 dzień cyklu. @ powinnam dostać 8 dni temu. Ostatni raz zbliżenie miało miejsce 17 dni temu. Dwa dni temu wykonałam test - negatywny. Od ponad tygodnia mam typowe dla mnie dolegliwości przed @ tj. skurcze w podbrzuszu, ból pleców, rozdrażnienie. W ostatnich kilku dniach mocno się one nasilają z każdym dniem. Szczególnie skurcze w podbrzuszu, które powoli stają się ciężkie do zniesienie - to też dla mnie typowe. Niemniej @ ciągle brak.

    Od dłuższego czasu mam dość regularne cykle (28-30 dni), a @ spóźnia mi się maksymalnie 3 dni. Dodatkowo, w tym cyklu wszystkie dolegliwości zwiastujące @ pojawiły się u mnie dość późno, bo jakieś 2 dni przed planowym terminem. Myślicie, że wynik tego testu wykonanego dwa dni temu jest wiarygodny?
    Idź na betę to będziesz pewna na 100% 🥰

  • Kaska098 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 września, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , robiłam wczoraj test ciążowy i jakby tak się mocno przyjrzeć to jest coś tam widoczne. Zdecydowałam że jeszcze tego samego dnia zrobię badanie z krwi. Zrobiłam beta hcg i wyszło mi <0.2 mlU i zrobiłam też progesteron i wyszło <0.159nmol i <0.05ng według widełek na badaniu jestem w trakcie postmenopauzy. I rozumiem że w ciąży nie jestem ? Proszę mi to jakoś wytłumaczyć. Wizytę u ginekologa mam dopiero 2.10.24

  • Kaska098 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 26 września, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska098 wrote:
    Cześć dziewczyny , robiłam wczoraj test ciążowy i jakby tak się mocno przyjrzeć to jest coś tam widoczne. Zdecydowałam że jeszcze tego samego dnia zrobię badanie z krwi. Zrobiłam beta hcg i wyszło mi <0.2 mlU i zrobiłam też progesteron i wyszło <0.159nmol i <0.05ng według widełek na badaniu jestem w trakcie postmenopauzy. I rozumiem że w ciąży nie jestem ? Proszę mi to jakoś wytłumaczyć. Wizytę u ginekologa mam dopiero 2.10.24
    Dodam jeszcze że dostałam delikatnego krwawienia w dniu okresu i trwało to jakieś 4 dni. Krew tylko podczas oddawania moczu , kolor jasnoczerwony. Codziennie czuję mdłości , kręci mi się w głowie , jestem zmęczona i mam podwyższaną temperaturę ciała bo ciągle jest mi gorąco .

  • Lusia3131 Przyjaciółka
    Postów: 198 43

    Wysłany: 26 września, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska098 wrote:
    Cześć dziewczyny , robiłam wczoraj test ciążowy i jakby tak się mocno przyjrzeć to jest coś tam widoczne. Zdecydowałam że jeszcze tego samego dnia zrobię badanie z krwi. Zrobiłam beta hcg i wyszło mi <0.2 mlU i zrobiłam też progesteron i wyszło <0.159nmol i <0.05ng według widełek na badaniu jestem w trakcie postmenopauzy. I rozumiem że w ciąży nie jestem ? Proszę mi to jakoś wytłumaczyć. Wizytę u ginekologa mam dopiero 2.10.24
    Myślę, że nie jesteś w ciazy. Beta negatywna, a test mówisz "jakby się mocno przyjrzec" a więc może to być też kreska fabryczna albo złudzenie. Z doświadczenia mowie, ze nie ma co się mocno przyglądać.

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
  • Paulines Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 września, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dołączam do was :) od kilku dni namiętnie czytam forum w poszukiwaniu wsparcia. To dopiero nasz pierwszy cykl, a ja już świruje . Owu była 19.09, ( u mnie owulacje są dość mocno odczuwalne) a 20.09 byłam na usg i było widać ciałko żółte. No i teraz czekam,11dpo okres za 2 dni. oczywiście testy juz robiłam, dziś rano też, ale nie ma nawet cienia cienia ;) Nie wiem czy mam jakieś znaczące objawy czy wszystko sobie wkręcam, generalnie nigdy nie miałam silnych pms'ów, teraz tylko dziwi mnie całkowity brak bólu piersi. Mam wrażenie że są jakieś dziwnie wielkie ale nie bolą.

  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 140 52

    Wysłany: 30 września, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulines wrote:
    Cześć dziewczyny dołączam do was :) od kilku dni namiętnie czytam forum w poszukiwaniu wsparcia. To dopiero nasz pierwszy cykl, a ja już świruje . Owu była 19.09, ( u mnie owulacje są dość mocno odczuwalne) a 20.09 byłam na usg i było widać ciałko żółte. No i teraz czekam,11dpo okres za 2 dni. oczywiście testy juz robiłam, dziś rano też, ale nie ma nawet cienia cienia ;) Nie wiem czy mam jakieś znaczące objawy czy wszystko sobie wkręcam, generalnie nigdy nie miałam silnych pms'ów, teraz tylko dziwi mnie całkowity brak bólu piersi. Mam wrażenie że są jakieś dziwnie wielkie ale nie bolą.
    To trzymam za Ciebie kciuki. Zrób test za 2 dni dla pewności albo pójdź na betę to najlepszy wyznacznik i raczej już pewniak po takim czasie od owulacji 🥰

    Paulines lubi tę wiadomość

  • Ania15 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 września, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-VpZSOJsmQg

    Hej dziewczyny. Czy taka kreska będzie oznaczała ciążę??

  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 140 52

    Wysłany: 30 września, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę cienka, ale wydaje mi się że tak !! 🥰♥️♥️
    Może powtórz test i daj nam znać, ale myślę że już mogę Ci gratulować ! 🥰

  • Ania15 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 września, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Jak tylko powtórzę to dam znać 🥰🥰🥰

  • Paulines Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 września, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba dostałam jakiś znak z góry bo byłam właśnie w rossmanie po testy a tu się okazało że awaria i rossman u mnie zamknięty 😅 uznałam to za znak żeby odpuścić na razie testowanie

  • LutekPaulutek Ekspertka
    Postów: 124 134

    Wysłany: 30 września, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jeśli to komuś pomoże, to się wypowiem :)
    Ja u siebie test zrobiłam 10DPO i wyszedł dosłownie cień, że kilka razy zastanawiałam się, czy mi się nie przewiduje 😁 na drugi dzień poszłam zrobić betę z krwi i wyszła 32, dziś z tego cienia mam 18 tydzień ciąży ❤️ nie poddawajcie się, trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września, 15:32

    Jvvliett, Anda05 lubią tę wiadomość

  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 140 52

    Wysłany: 30 września, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Cześć! Jeśli to komuś pomoże, to się wypowiem :)
    Ja u siebie test zrobiłam 10DPO i wyszedł dosłownie cień, że kilka razy zastanawiałam się, czy mi się nie przewiduje 😁 na drugi dzień poszłam zrobić betę z krwi i wyszła 32, dziś z tego cienia mam 18 tydzień ciąży ❤️ nie poddawajcie się, trzymam kciuki!
    Gratuluje ! 🌸🥰

  • Endopolka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 września, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jestem tutaj świeżakiem, od stycznia staramy się z mężem o dzidziusia, sama choruje na endometriozę, aktualnie jestem w 11 dpo. widzę że bardzo mocno się tutaj wspieracie w staraniach o dziecko, fajnie czasem tak anonimowo się zwierzyć :) Mam pytanie: zrobiłam dzisiaj test ciążowy Pink o czułości 10 (dopiero po 16, więc niestety nie z porannego moczu). Zastanawiam się czy coś się przebija czy to kreska fabryczna, czy już wariuje i coś mi się wydaje, czy mogłaby któraś zerknąć?
    Cykle mam 26-27dniowe, zrobiłam już bardzo dużą ilość testów i dopiero ten wyszedł w ten sposób 🤷🏻‍♀️

    https://zapodaj.net/plik-N7x0sK7JLl

    https://zapodaj.net/plik-WfZLJksr4z

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września, 17:58

  • PsiaMama93 Ekspertka
    Postów: 135 140

    Wysłany: 30 września, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endopolka wrote:
    Cześć dziewczyny :) jestem tutaj świeżakiem, od stycznia staramy się z mężem o dzidziusia, sama choruje na endometriozę, aktualnie jestem w 11 dpo. widzę że bardzo mocno się tutaj wspieracie w staraniach o dziecko, fajnie czasem tak anonimowo się zwierzyć :) Mam pytanie: zrobiłam dzisiaj test ciążowy Pink o czułości 10 (dopiero po 16, więc niestety nie z porannego moczu). Zastanawiam się czy coś się przebija czy to kreska fabryczna, czy już wariuje i coś mi się wydaje, czy mogłaby któraś zerknąć?
    Cykle mam 26-27dniowe, zrobiłam już bardzo dużą ilość testów i dopiero ten wyszedł w ten sposób 🤷🏻‍♀️

    https://zapodaj.net/plik-N7x0sK7JLl

    https://zapodaj.net/plik-WfZLJksr4z

    Jak dla mnie nie jest to kreska testowa😉 miałam niedawno taka sama a na następny dzień już była wyraźniejsza także trzymam kciuki🤞

    Endopolka lubi tę wiadomość

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI nasieniem dawcy
    Pęcherzyk 17mm
    Owulacja- 2× fastimon 75
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca
    Pęcherzyk 20mm
    Owulacja naturalna
    Ovitrelle 250
    Duphaston 10mg
    Progesteron 100mg
    Acard 75mg
    Encorton 5mg
    8.06 hcg <4.3😥
    INV
    24.08 punkcja
    13 jajeczek-6 zaplodnionych- 4❄️zarodki
    24.09 transfer❄️ 5d bl. 5.1.1
    5dpt⏸️
    6dpt beta 39
    8dp beta 96 prog. 19,5
    10dpt beta 202
    13dpt ??🤞🕐
  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 140 52

    Wysłany: 30 września, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to również pozytyw ! ♥️

    Endopolka lubi tę wiadomość

  • Paulines Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 września, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do terminu @, gdyby nie przyszła to pójdę od razu na betę,mam nadzieję że wytrwam😅 od 2 dni nie mam apetytu jem trochę i zaraz mnie odrzuca ale myślę że to też może być objaw stresu...

  • Hopex2 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 października, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, staramy się o dziecko z mężem, czy któraś spojrzy na mój wykres? Testy negatywne, czy jest jeszcze szansa?
    a011d29f273d6b2c6f273fdaec18cb19.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października, 08:22

  • Olcia1987 Autorytet
    Postów: 264 167

    Wysłany: 1 października, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endopolka wrote:
    Cześć dziewczyny :) jestem tutaj świeżakiem, od stycznia staramy się z mężem o dzidziusia, sama choruje na endometriozę, aktualnie jestem w 11 dpo. widzę że bardzo mocno się tutaj wspieracie w staraniach o dziecko, fajnie czasem tak anonimowo się zwierzyć :) Mam pytanie: zrobiłam dzisiaj test ciążowy Pink o czułości 10 (dopiero po 16, więc niestety nie z porannego moczu). Zastanawiam się czy coś się przebija czy to kreska fabryczna, czy już wariuje i coś mi się wydaje, czy mogłaby któraś zerknąć?
    Cykle mam 26-27dniowe, zrobiłam już bardzo dużą ilość testów i dopiero ten wyszedł w ten sposób 🤷🏻‍♀️

    https://zapodaj.net/plik-N7x0sK7JLl

    https://zapodaj.net/plik-WfZLJksr4z

    Widzę! 👀 przebija się 🥳

    Endopolka lubi tę wiadomość

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Starania od 04.2024
    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Endopolka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 października, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, nie zostaje mi nic innego niż czekać na wyniki bety z krwi i dalszy rozwój sytuacji 🥹
    Dzięki dziewczyny! 🤍

‹‹ 86 87 88 89 90
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ