X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Na szczęście szef jest jeszcze przez 2 tygodnie na urlopie, więc dzięki temu mam w miarę spokojne przejście w tryb pracy i odkopuję się z maili i papierów, które mi się nazbierały :)

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko to TEN szef? Ten wkurzajacy? Oby częściej wybierał się na urlop;)
    Do mnie dziś przyszła @ już po raz nie wiem który..17 a moze 18 cykl bezskutecznych starań:( straciłam już nadzieję że kiedyś się uda:( oczywiście jak zwykle comiesięczny dół...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe pamietasz? Dokladnie ten sam szef. Pracy nie zmienilam niestety do tdj pory.
    Little do mnie tez przyszla dzis @ i nawet nie wiedzialam ze w ciagu roku mam ja 14 razy, wczesniej tego nigdy nie liczylam, a przez ostatni rok juz tak.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj dziewczyny miałam pracowity dzień. najpierw zajęcie W ogródku. Później 5 letnia córka mojego brata chciała U nas zostać więc wymyślalam jej atrakcje . spacer lody plac zabaw I wiecie co pada zmeczona na twarz. Dzieci mają W sobie tyle siły. Ale jestem mega szczęśliwa:)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Ana:) towarzystwo dziecka zawze pozytywnie wpływa na samopoczucie. A masz jakieś przeczucia odnośnie iui? Kiedy testowanie?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    To super Ana:) towarzystwo dziecka zawze pozytywnie wpływa na samopoczucie. A masz jakieś przeczucia odnośnie iui? Kiedy testowanie?
    Nie testuje czekam na @. W czwartek mam monitoring po iui. Myślę wtedy się okaże i co ma być to będzie

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki cały czas trzymamy:)

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, a mąż pozwolił Ci pracować w ogródku? :) bo pamiętam, że na wycieczkę rowerową się nie zgodził :)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana czy jakieś badania przez IUI przechodzilas? Np.czystosc pochwy albo wzw?
    Dziewczyny siedzę w pracy totalnie zdolowana i zamiast pracować czytam o słabym nasieniu... mój mąż ma 15 mln i wszędzie pisza że to za mało nawet na inseminacje.. (obliczylam ze prawidłowych jest ok 300 tysięcy a musi być 5mln niby) czytam różne historie niepowodzeń i wpadam w coraz większy dół. Jesli dodac do tego moje problemy z owulacja nie ma w zasadzie żadnej szansy na dziecko poza in vitro:(((
    Do jasnej cholery dlaczego akurat nas to spotyka??!! Menele spod budki z piwem mają tyle dzieci ile chca a my nie możemy:((( tak bardzo chcemy mieć dzieci.. co robic??:(

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menele nie chcą mieć tych dzieci a mają... Takie życie, nie mamy na to wpływu. Trzymaj się LittleGirlBlue :-*

    LittleGirlBlue lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja ostatnio tylko tak sobie was czytałam i nawet nie miałam siły nic pisać bo wylewalabym same żale. Obecny cykl spisany na straty bo mąż nie miał natchnienia, przyjaciółka zamecza mnie swoją ciążą, inna koleżanka napisała mi dzis że zaszła w ciążę a w sb mam zaproszenie na kinderbal, z którego muszę się wymigac. Czyli wszystko po staremu.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka nie martw się u mnie podobnie, dziś kolejna informacja o cudzej ciąży, tym razem w pracy. Czuję, że każdemu po kolei spełniają się nasze marzenia, tylko nie nam:(
    Nie idź na kinderball chyba że to rodzina. Jeśli nie to ja bym nie szła.

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, to nie rodzina na szczęście. Urodziny córki znajomego. Zabawa w ogrodzie, ok 15 dzieci w wieku do 5 lat, wynajeta animatorka plus dla dorosłych grill. Oczywiście, że nie pójdę (mąż ma iść i reprezentować jedynych bezdzietnych) i tak mam doła jak z Zakopanego do Sopotu a po takiej imprezie byłoby tylko gorzej. Naprawdę nie mam na nic siły, nawet z mężem się już nie klocilam o ten brak natchnienia, po prostu wieczorami płakałam pod prysznicem.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ci znajomi mogliby moze pomyśleć, że możecie czuć się nieswojo w takim gronie albo ze może być Wam przykro! Już chyba lepiej nie zapraszać..
    Nie martw się, ja się jutro spotykam z koleżanką która ma dwoje dzieci i jestem pewna na 100% ze padnie znienawidzone przeze mnie pytanie "kiedy ty"? Bo oczywiście ona należy do tych 90%ludzi dla których zajście w ciaze jest oczywistością i nie stanowi najmniejszego problemu. Chociaż pewnie obilo jej się o uszy ze niektórzy nie moga miec dzieci to jednak nie jest w stanie pojąć jak to możliwe..
    Zgryzliwa się robie, wiem ale dzisiaj taki dzien:/ dół po przyjściu @ czyli comiesieczna norma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 22:41

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym ogródku to aby kilka kwiatków posadziłam. Dziewczyny raz dwa trzy uszy do góry walczymy! Jeżeli chodzi o iui to aby wirusologie koszt na parę 300 zl. Co do wynikow nasienia my też nie mamy dobrych. Lekarz powiedział że nasienie to taka sinusojda raz są dobre A raz źle. Nie wiadomo jak się trafi. Poszliśmy na żywioł i nie żałujemy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 23:15

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wirusologia..? Co to..?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My póki co z przygotowań do IUI mamy zrobioną część zleconych badań, mężowi androlog zlecił badanie krwi: hiv, wzw, kiła i chyba jeszcze coś z tego typu chorób i z tego co wiem to też będę musiała je zrobić.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko a po co tyle badań? Myślałam ze ten zabieg jest w zasadzie bezinwazyjny.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyryry hej hej dziewczyny! A przede mną owulacja :-D hehe. Przesyłam dobre nastroje!!! I buziaki :-* :-* :-*

    ana1122, Buko lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    O matko a po co tyle badań? Myślałam ze ten zabieg jest w zasadzie bezinwazyjny.
    Tak hiv kila anty hcb hbv i hbs ant

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ