X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wymagają jeszcze hsg i to mam oraz posiewów z szyjki, ważne 1 miesiąc, więc jeszcze przede mną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wstępnie powiedzieli,że tylko hsg do inseminacji ;)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    A mi wstępnie powiedzieli,że tylko hsg do inseminacji ;)
    To dobrze. zawsze taniej. Każda klinika ma inaczej

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę miała na nfz. Ale najpierw 3 miesiące stymulacji clo :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Ja będę miała na nfz. Ale najpierw 3 miesiące stymulacji clo :)
    Ja też miałam hsg na nfz. Nie jest źle

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po hsg, chodziło mi o inseminację, że na nfz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, a gdzie będziesz robić inseminację? ja też planuję na NFZ i właśnie dlatego potrzebuję posiewów, bo w szpitalu w którym planuję, to jest pierwsza rzecz, którą sprawdzają jeszcze przed przyjęciem (przed hsg tez musiałam mieć aktualne posiewy z szyjki) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczecin-Zdroje. Na ten moment mi powiedzieli, że tylko hsg, ale dokładnie dowiem się w październiku, bo jak to lekarz powiedział, wszystko może się zmienić. Ale coś czuję, że posiew też będzie do zrobienia. Hsg miałam gdzie indziej i musiałam mieć posiew ;)

    Widzę, że ten sam rocznik jesteśmy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 10:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak 88 :)
    Każda Klinika i szpital mają swoje wymagania odnośnie badań. W temacie o HSG ile dziewczyn i ile klinik/szpitali tyle wymagań przeczytałam.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Szczecin-Zdroje. Na ten moment mi powiedzieli, że tylko hsg, ale dokładnie dowiem się w październiku, bo jak to lekarz powiedział, wszystko może się zmienić. Ale coś czuję, że posiew też będzie do zrobienia. Hsg miałam gdzie indziej i musiałam mieć posiew ;)

    Widzę, że ten sam rocznik jesteśmy ;)
    Misia to w Zdrojach robią inseminacje?? Jak to załatwiłaś? Od kogo skierowanie, czy długo się czeka??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie wiedziałam, myślałam, że w Policach.

    Ja chodzę do lekarza od niepłodności na Unii Lubelskiej. I teraz byłam na wizycie, dostałam clo na 3 cykle i pod koniec października znów wizyta i wtedy zaczniemy przygotowania do inseminacji. Więc sama nie wiem jak długo się czeka ;/

    Podobno też fajna lekarz przyjmuje w szpitalu na Jagiellońskiej, Ewelina Budzińska. Pracuje też w vitro.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem.. A od prywatnego lekarza myslisz ze mogę wziąć skierowanie na iui do zdrojow czy trzeba od panstwowego? A tam na unii chodzisz panstwowo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj szczerze to nie wiem ;/ Ja chodzę na nfz. Teraz na wizytę czeka się ok. miesiąca

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może tam zadzwonię. Dzieki:)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam doła:(( masakra. Wczoraj był dół ale dziś to już w ogóle tragedia. Dowiedziałam się ze kolejna koleżanka która brała ślub w zeszłym roku po nas jest w ciąży. W 6 miesiacu więc zaszła w ciaze w którymś z pierwszych cykli starań.
    Byliśmy w ciągu ostatnich 2 lat na kilku slubach i WSZYSCY SĄ JUŻ W CIĄŻY. tylko nie my. Nie mogę pracować, chce mi się wyć:(((

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze powiedziała że sama była zaskoczona ze tak szybko poszło.... arrrrghhhhhh......

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Little, dobrze Cię rozumiem...

    A jaki u Was problem?

    Zadzwoń tam na Unii, zapytaj o Doktora Krzepisza. I jeśli dalej tam pracuje to Ci go polecam.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Misia:(
    U nas zaburzenia owulacji i obniżona jakosc nasienia.Niby sytuacja beznadziejna nie jest ale 18 cykli minęło i nadal nic:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To działaj! Szkoda czasu :) Na stronie Unii jest elektroniczna rejestracja. Wpisz w uwagach najszybszą wizytę i do którego lekarza. Pewnie od razu Was zakwalifikują na inseminację ;)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę prywatnie do lekarza ale w sumie co stoi na przeszkodzie żeby spróbować gdzie indziej? Myślę że tak właśnie zrobię. Psychicznie jestem już totalnym atakiem, już dłużej nie wytrzymam.
    Dzięki za wsparcie:)

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ