X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1723

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    dzisiaj niestety doznałam pierwszego rozczarowania przy staraniach o drugie dziecko. Test negatyw, zaraz przyszła @ i koniec nadziei. Jak to jest, że cały czas czułam, że w tym cyklu jest wszystko inaczej, nie czułam nadchodzącej @, piersi były wrażliwe, ale nie bolały jak zawsze na @, wszystkie zapachy mnie drażniły i jeszcze dużo, dużo innych drobiazgów. Próbowałam się nie nastawiać, ani nie wmawiać sobie żadnych objawów, ale jak widać nie wyszło. Jestem zła na siebie, że tak bardzo mnie zwiódł mój organizm i jego zachowania.

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bbee - zwiodła Cię głowa a nie organizm. Nie Ty pierwsza, nie ostatnia.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1723

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ;) ale głowa też organizm. Nie wiem już w takim razie jak interpretować swoje objawy, a wiadomo jak ciężko doczekać do testowania :(

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee, według mnie jedyny objaw, który należy interpretować, to spóźniona @ :) jak dla mnie cała reszta może być z powodu ciąży albo zbliżającej się @, ja co miesiąc mam mnóstwo takich objawów, które u mnie wróżą @, a mąż mówi: a może Ty w ciąży jesteś :)
    Ile czasu staracie się o drugie dziecko? a ile staraliście się o pierwsze?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja jestem po wizycie U doktora.dziś był bardzo miły i konkretny. I to tyle dobrych wiadomości. nasza sytuacja jest ciężka. doktor określił to jako "bieda". Ciąży oczywiście nie ma Po iui jest aby ciałko żółte. WynikI amh tragicznie i jeszcze czeka mnie usuwanie polipa. Więc masakra

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, to już powiedział, że nie ma ciąży?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie za wcześnie na stwierdzenie braku ciąży? Na usg ponoc dopiero w 5tyg coś widać! W ogóle jakiś dziwny doktor, pacjentka przeżywa osobisty dramat a on z tego żartuje..co to niby znaczy "bieda":/
    Ana bardzo wspolczuje... na pocieszenie - ja od poniedzialku walcze z dołem gigantem, wczoraj pol dnia przeryczałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 12:09

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ten wynik AMH oznacza?:(

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amh rezerwy jajnikówe które mam jak kobieta przed 40 W wieku 27 lat. Tzn Nie powiedziawiał że nie jestem W ciąży tylko narazie nic się nie zapowiada. Progesteron aby 11

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 12:26

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myslalam ze to jest właśnie AMH. Badanie którego się boję i ze strachu nie robie:( U mnie FSH jest 11.5 co już świadczy o obniżonej rezerwie. Ale przecież owulacje miałaś skoro jest ciałko? Czyli chyba nie tak źle z tą rezerwą?

  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1723

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko,o pierwsze dziecko staraliśmy się dwa cykle, ale to było dobre 6 lat temu. A o drugie w zasadzie dopiero zaczęliśmy się starać, ale od lat musiałam w sobie chęć na drugie dziecko dusić, z względów materialnych głównie i braku miejsca. Gdyby nie to, że u mnie PMS bardzo wyraźnie daje o sobie znać już od kilkunastu lat miesiąc w miesiąc też bym się sugerowała tylko spóźniającym @. W tym miesiącu żadnego PMS, częstomocz, żadnego mocnego napięcia w dole brzucha... Tak mi się zdarzyło tylko raz przy pierwszej ciąży ;)
    Ale cóż, pewnie mózg sam oszukał i naśladował objawy z pierwszej ciąży (?).

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee wrote:
    o pierwsze dziecko staraliśmy się dwa cykle,
    A o drugie w zasadzie dopiero zaczęliśmy się starać
    To musisz uzbroić się w sporą cierpliwość.
    Nie szukaj, nie porównuj objawów na siłę. Załóż, że jedynym właściwym jest brak miesiączki.
    Ja przez wszystkie staraniowe cykle (11) doświadczyłam pseudo objawów ciąży.
    Porównywałam wszystkie swoje wykresy i w każdym na dwa dni przed miesiączką był spadek temperatury oznaczający jej nadejście.
    A szczęśliwy cykl od tych wszystkich różnił się tym, że... miesiączka nie przyszła ;)

    ana1122 bardzo współczuję takich wieści. Mam nadzieję, że wam się uda mimo takich przeciwności.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Tak myslalam ze to jest właśnie AMH. Badanie którego się boję i ze strachu nie robie:( U mnie FSH jest 11.5 co już świadczy o obniżonej rezerwie. Ale przecież owulacje miałaś skoro jest ciałko? Czyli chyba nie tak źle z tą rezerwą?
    No Właśnie co miesiąc Mam normalnie owu. Amh mam 0.98. Więc ja to rozumiem że W wieku np 35 lat Nie będę miała owu w ogóle

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee, sama widzisz, że głowa potrafi zdziałać cuda :)
    Ana, przykro mi :( mam nadzieję, że mimo wszystko się Wam uda :) czytałam kiedyś, że praktycznie każdego jakby dokładnie przebadać, to by się okazało, że ta osoba nie może mieć dzieci, a mimo to ludzie się rozmnażają tylko jedni łatwiej a inni trudniej :) więc im bardziej szczegółowo się przebadamy (a to robimy) tym więcej nieprawidłowości znajdziemy...jak to się mówi: nie ma ludzi zdrowych, są tylko niedokładnie przebadani.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywnie to zabrzmiało Buko:)
    AMH 0.98 to bardzo zły wynik? Dziś czytalam o kobietach które miały np.0.25, 0.5 ale potem widziałam że miały suwaczki ciążowe. Być może przeszły iui albo ivf, nie wiem..
    Ja postanowiłam zbadać sobie wit.D w surowicy jutro i kupiłam Castagnus, Acard i Guajazyl - wszystko na własną rękę. Chyba tylko poczuć ze jeszcze czegoś próbuje, a nie tylko zdaje się na terapię u ginekologa, po której i tak ciąży nie ma.
    Ana a slyszalas o dhea? A może stosujesz? Podobno bardzo dobry przy niskim AMH.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mąż dostał wyniki badań i testosteron jest o wiele za wysoki:( jestem przerazona:( co to może oznaczać???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wam też nie wyświetla postów z dzisiaj i z wczorajszego wieczora?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Dziewczyny, czy Wam też nie wyświetla postów z dzisiaj i z wczorajszego wieczora?
    Ja dziś W ogóle Nie mogłam wejść

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dziewczyny mąż dostał wyniki badań i testosteron jest o wiele za wysoki:( jestem przerazona:( co to może oznaczać???
    Na wszelki wypadek wrzucam jeszcze raz;)

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ