X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Dziewczyny miała któraś z was robiona biosje macicy?
    U brzmi ostro. Ja nic takiego Nie miałam. Ty masz mieć?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam właśnie temat w którym dziewczyny opisują jak wyglądają badania pierwszej i drugie i fazy cyklu w szpitalu do którego Idę i piszą że w przy drugim pobycie standardowo robią wszystkim biopsje.
    Nie chcę się nakręcać, ale wczoraj to zwróciła uwage na opis USG robionego przed HSG i jest tam opis pęcherzyków na jajnikach położonych obwodowo i w necie jest że to objaw pcos. :/ A nikt nic i tym nie mówił wcześniej.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpowiadając na pytanie tytułowe "chodzę na basen". :) być może "chodzę" to zbyt duże określenie, bo byłam dopiero dwa razy w tym tygodniu, ale niewątpliwie pomogło mi to trochę się odstresować. Cały czas z tyłu głowy mam tą piątkową wizytę, ale cieszę się, że idziemy.
    Jakie plany na długi weekend?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa, to dobrze, też myślę o basenie, chociaż dziś idę do fitness klubu do którego chodziłam do marca. Zobaczę jaką ofertę mi przedstawią, to może do nich wrócę :)
    A w długi weekend w planach odpoczynek i zrobienie zaległych urodzin :)

    Maciejowa lubi tę wiadomość

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się wybieramy w trzy parki na Słowację. Zamierzam się upić i zrobić detoks od telefonu i forum.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy dzisiaj i jutro Pyromagic. Czyli dwa dni sylwestrowych fajerwerków w środku lata :P A w ciągu dnia pewnie latanie po Castoramach itp. :P

    Nawet nie wiecie jak się cieszę, że przestane myśleć o staraniach ;)

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój był na USG, oczywiście są jakieś żylaki, ale podobno bez tragedii i jakieś mikrozwapnienia, też niby nic strasznego póki co, ale trzeba kontrolować, tak mówił koleś od USG, ale kazał się skonsultować z urologiem. Wizytę mamy za miesiąc. Czekamy na wyniki kolejnych badań z krwi i na posiew. Ciekawe co tam wyjdzie...Ja też dziś robiłam poziom insuliny. Ehhh jak 100 letnie dziadki biegamy po lekarzach cały dzień...

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My możemy chociaż biegać a 100 letnie dziadki... No wiesz ;)
    Życzę wszystkim miłego weekendu i żegnam się z forum na dwa i pół dnia a może i trzy jeśli wytrzymam :-P

    ana1122 lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa życzę całkowitego resetu :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa odpoczywaJ sobie I żyj chwilą

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa, już pewnie przeczytasz to po weekendzie, ale udanego weekendu życzę. Wszystkim Wam tego życzę :)
    Zieziulka, chyba jesteśmy pokoleniem, które około trzydziestki się takie robi :D bo nie tylko mu tu na forum, ale ja z koleżankami jak się spotkam to też temat chorób jak emerytki przerabiamy. Ale mój mąż z kolegami przerabia regularnie temat problemów w staraniach o dziecko i badań nasienia, bo jak się okazuje wszyscy dookoła mają większe lub mniejsze problemy. Więc faceci są tacy sami :D

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M to się w życiu nie przyzna nikomu. Jego rodzeństwo brat i siostra to lekarze, mógłby się zapytać może by coś poradzili, ale mowy nie ma. On się nie przyznał, że znamy się z Sympati rodzicom i nikomu innemu, a jesteśmy rok po ślubie, a co dopiero, że ma problemy z płodnością ;p Mi przyszły wyniki insulina w normie...chociaż to...

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, okazuje się, że wyniki w normie to jest coś.
    A mój to ostatnio przerabia temat płodności i trudów starań o dziecko z połową osób, z którymi się spotykamy. Wcześniej też absolutnie nikomu ani słowa nie mówił, a zaczęło się od tego, że ja w rozmowie ze znajomą dowiedziałam się, że starali się 2 lata, już odpuścili i wtedy zaszła w ciążę, a jej mąż tak samo miał kiepskie wyniki i brał leki. To jak powiedziałam o tym swojemu mężowi (tak na pocieszenie dla niego), to od tego czasu to jest obowiązkowy punkt męskich rozmów, najpierw z tym znajomym, a potem z pozostałymi (i okazuje się, że większość znajomych miała mniejsze lub większe problemy).

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jego znajomi i rodzeństwo nie są jeszcze w stałych związkach, albo nie planują dzieci dlatego pewnie temat jeszcze nie wypłynął. Gorzej jak im pójdzie od razu to mój się załamie. A wyniki USG mnie w sumie nie napawają optymizmem, może facet od USG pocieszał, ale kazała się skonsultować z urologiem, a ten nie wiadomo co powie, może trzeba będzie robić zabieg, albo biopsje czytałam, że przy zwapnieniach jest to zalecane. Czekamy nadal na krew.

    No testosteron i LH w normie reszty oczywiście nie ma, bo pewnie długi weekend.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 18:25

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka, każdy inaczej podchodzi do tego :)
    Ale tu cisza przez weekend nastała.

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszna cisza. Ale to może i dobrze, trzeba czasem zapomnieć :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu długi weekend;)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracamy do rzeczywistości
    Powiem wam że chyba ogranicze trochę forum bo tyle rzeczy ogarnęłam w week że jestem W szoku. Nawet pyszne ciasto zrobiłam . Ale na pewno będę zaglądać

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak forum pochłania czas :) A u mojego M wyniki z krwi w normie wszystkie czekamy tylko na posiew. To ja już nie wiem czemu tak marne to nasienie i co najważniejsze czemu nie jestem w ciąży..ehh

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Tak forum pochłania czas :) A u mojego M wyniki z krwi w normie wszystkie czekamy tylko na posiew. To ja już nie wiem czemu tak marne to nasienie i co najważniejsze czemu nie jestem w ciąży..ehh
    My też Nie znany Przyczyny

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ