X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie dziś rozpisalam a moich postow brak.... Mój nowy wykres też szlag trafił :-)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa i tak najlepszy jest Twój wpis pod moim wykresem poprzednim. Pojawia sie i znika ;-)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj chyba każdej z nas dzieją się inne rzeczy ;-)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bałagan na tym forum, ale jak się tłumaczą ulepszają się dla nas ;p

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Of wyczuł mój nastrój. M zabronił mi już czytania czegokolwiek w necie na temat ciąży i jej braku. Zabiera mnie na basen i mam przestać o tym myśleć.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze zrobił :)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podjęliśmy decyzję. W przyszły piątek jesteśmy umówieni do Gyncentrum...

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli planujesz hsg czy chcesz zobaczyć jaki plan będzie miał lekarz z Kliniki na Was?

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczego nie planuję. Skoro zwykli lekarze (a byłam u trzech) nie chcą albo nie mogą mi pomóc to liczę na pomoc od strony kliniki. Pierwsze co się dowiedziałam przez tel to wykonanie badania Amh na określenie rezerwy jajnikowej. Nikt nigdy wcześniej nawet o tym nie wspomniał.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja umówiłam się w Inviccie na konsultację z of, w końcu prowadziłam wykres sumiennie przez 3 cykle :) i w informacji która otrzymałam było też napisane, że powinno się przed wizytę zrobić amh, ale nic więcej nie było po co i dlaczego. Mi też nikt ne wspominał o tym badaniu i nie wiem jakie ono ma znaczenie, do tej pory byłam pewna, że dla kobiet po 35 rż to warto sprawdzić, ale przed trzydziestką, to nie wiem po co. Pamiętam, że ana robiła, to może coś nam więcej powie.
    A właśnie, ana gdzie jesteś?

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem tylko tyle, że robi się je z krwi niezależnie od dnia cyklu i pory dnia, nie trzeba być na czczo. W klinice u mnie kosztuje 170zł a w Diagnostyce 130zł.
    Ana - odezwij się.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam od swojej gin :( niestety nasza drga do ciąży zaczyna sie robić jeszcze dluzsza i bardziej kręta :( okazuje się że wcześniej na USG było widać owu to chyba zwykły fart. W opisie USG przed HSG nie było pęcherzyka dominującego i dziś okazało się że też nie ma, a nawet moja gin była pewna że mam piękna owuacje co cykl. A tu już drugi cykkl bez owu o którym wiem w tym roku. Jakby była owu to już bym miała skierowanie na inseminacja a tak czeka mnie dwa pobyty w szpitalu żeby zrobić wszystkie badania i zobaczyć jak to wszystko wygląda.
    Więc jak powiedziała moja gin: będziecie mieć dzieci, ale żeby udalo się naturalnie to musiałby się stać cud :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh szkoda Buko :(

    Może popatrz na to inaczej, wiesz już że coś jednak nie gra. Zrobią Ci badania, wprowadzą leczenie i się uda!
    Teraz jesteś bliżej celu. Może dalej byś żyła z taką nie wiedzą. A teraz przynajmniej zaczniesz działać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, staram się tak myslec, tylko zawsze jak coś zaplanuje to te plany legna w gruzach. Myślałam że zrobimy iui we wrześniu, a tu się okazuje że na początku cyklu mam isc na 3 dni do szpitala na badania, a później drugiej połowie znowu na 3 dni badań. Ae cóż, chciałam się badać to mam.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko - może wystarczy stymulacja Clo i będą pęcherzyki?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, bo tak też mówiła, że wtedy napisze, że stymulacja clo wystarczyła, ale to i tak najwcześniej dopiero po tych dwóch pobytach w szpitalu, więc pod koniec września.
    I teraz zaczynam się zastanawiać czy moja tarczyca znowu nie zwariowała i czy się nie okaże, a jutro robię badania, że znowu mam tsh wywalone w kosmos i słowa endo się sprawdzą, że wtedy nie będę mieć owulacji.
    A w ogóle na te moje plamienia, które ostatnio trwały aż tydzień przed @ powiedziała, że mam bardzo agresywną chorobę autoimmunologiczną i to z tego powodu. Chociaż jakby się miało okazać, że to progesteron tak jak ja myślałam, to pewnie dowiem się w szpitalu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 19:08

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko polecam takie badania 3 dniowe. ja miałam zlecone po roku od nieudanych staran i od razu wyszło co jest nie tak. Przynajmniej będziesz wiedziała z czym walczysz. Amh to rezerwy jajnikowe I bada się je Z krwi W roznych dniach cyklu. Określają taki rzeczywisty wiek dojrzałości. Ja mam 27 lat A rezerwy jak 35 plus. Więc nie jest dobrze. to ważne badanie. Pamiętajcie że W niektórych szpitalach na wynik czeka się ponad tydzień. Więc warto zrobić wcześniej

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, dlatego w tym wszystkim to jest ta pozytywna rzecz, że będę mogła się przebadać dokładnie i nie wydam na to majątku.
    Ana, a jak u Ciebie? dziś 2 tygodnie po iui?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Wiem, dlatego w tym wszystkim to jest ta pozytywna rzecz, że będę mogła się przebadać dokładnie i nie wydam na to majątku.
    Ana, a jak u Ciebie? dziś 2 tygodnie po iui?
    Właśnie 2 tygodnie po iui i 1 dc:-) zostaje W grze walczę dalej

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyn trzeba iść dalej bo po burzy zawsze wychodzi tęcza tak jak U mnie W rysunku:-)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ